6 arsye pse fëmijët që lindin në Gusht janë të lakmuar nga të gjithë

para 2 muajve - FaxWeb

Të lindurit në muajin gusht kanë fatin e mirë jo vetëm të shijojnë diellin dhe detin përgjatë 31 ditëve që u përkasin atyre, t’u përkasin dy prej shenjave më të forta të horoskopit (Luanit dhe Virgjëreshës),...

6 arsye pse fëmijët e lindur në gusht janë të lakmuar nga të gjithë

para 2 muajve - Bota Sot

Të lindurit në muajin gusht kanë fatin e mirë jo vetëm të shijojnë diellin dhe detin përgjatë 31 ditëve që u përkasin atyre, t’u përkasin dy prej shenjave më të forta të horoskopit (Luanit dhe Virgjëreshës),...

6 arsye pse fëmijët e lindur në gusht janë të lakmuar nga të gjithë

para 2 muajve - Arbresh

Të lindurit në muajin gusht kanë fatin e mirë jo vetëm të shijojnë diellin dhe detin përgjatë 31 ditëve që u përkasin atyre, t’u përkasin dy prej shenjave më të forta të horoskopit (Luanit dhe Virgjëreshës),...

Lum si mamatë që lindin në gusht, 6 arsye pse fëmijët e tyre janë të lakmuar nga të gjithë

para 2 muajve - Tetova1

Të lindurit në muajin gusht kanë fatin e mirë jo vetëm të shijojnë diellin dhe detin përgjatë 31 ditëve që u përkasin atyre, t’u përkasin dy prej shenjave më të forta të horoskopit (Luanit dhe Virgjëreshës),...

Lum si mamatë që lindin në gusht, 6 arsye pse fëmijët e tyre janë të lakmuar nga të gjithë

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Të lindurit në muajin gusht kanë fatin e mirë jo vetëm të shijojnë diellin dhe detin përgjatë 31 ditëve që u përkasin atyre, t’u përkasin dy prej shenjave më të forta të horoskopit (Luanit dhe Virgjëreshës),...

Fëmijët që lindin në gusht lakmohen nga të gjithë, zbuloni arsyet

para 2 muajve - Albeu

Të lindurit në muajin gusht kanë fatin e mirë jo vetëm të shijojnë diellin dhe detin përgjatë 31 ditëve që u përkasin atyre, t’u përkasin dy prej shenjave më të forta të horoskopit (Luanit dhe Virgjëreshës),...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK