Horoskopi Ditor E Shtunë 6 Gusht 2022

më 8.2022 - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ditë e jashtëzakonshme ka për te qene kjo e shtunja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo moment do jete vezullitës dhe plot ngjyra. Demi Të lindur më: 20 Prill – 20...

Horoskopi për ditën e shtunë, 6 gusht 2022

më 8.2022 - News33

Dashi Nesër do të keni ndryshime të papritura humori dhe pavendosmëri. Do të ishte më mirë të evitonit gënjeshtrat. Ato pak siguri që keni do t’ju marrin entuziazmin. Demi Ajo çfarë ëndërroni do të bëhet...

Horoskopi për ditën e shtunë, 6 Gusht 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 8.2022 - Albeu

Dashi Nëse jeni në një lidhje, dita e sotme do të jetë e jashtëzakonshme për ju. Çdo moment do jetë vezullues dhe plot ngjyra. Beqarët më në fund do realizojnë një takim mbresëlënës, i cili do ua ndryshoje...

Çfarë është sekstili në astrologji dhe me cilat shenja ju shkon muhabeti vaj?

më 8.2022 - Bota Sot

Ka kaq shumë mënyra sesi planetët mund të ndërveprojnë me njëri-tjetrin dhe çfarë energjie dhe harmonie mund të krijojnë. Një ndër lidhjet është sekstili. Përkufizimi i saktë i një sekstili është kur dy...

Horoskopi 6 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Ora news

Dashi Nëse jeni në një lidhje, dita e sotme do të jetë e jashtëzakonshme për ju. Çdo moment do jetë vezullues dhe plot ngjyra. Beqarët më në fund do realizojnë një takim mbresëlënës, i cili do ua ndryshoje...

Horoskopi 6 gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Arbresh

Dashi Nëse jeni në një lidhje, dita e sotme do të jetë e jashtëzakonshme për ju. Çdo moment do jetë vezullues dhe plot ngjyra. Beqarët më në fund do realizojnë një takim mbresëlënës, i cili do ua ndryshoje...

Si ta kuptoni në kohë se partneri nuk po tregohet besnik me ju

më 8.2022 - Shqipmedia

©FTiare/shutterstock Nëse intuita juaj po ju paralajmëron se diçka nuk po shkon siç duhet me partnerin tuaj së fundmi, është më mirë të mos i injoroni këto ndjenja dhe t’i kushtoni vëmendje ndryshimeve...

Horoskopi ditor, e shtunë 6 Gusht 2022

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Dashi Dite e jashtëzakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo moment do jete vezullitës dhe plot ngjyra. Beqaret me ne fund do realizojnë një takim mbresëlënës i cili do ua...

“Unë e lashë atë sepse doja veten!”

më 8.2022 - Bota Sot

Është e çuditshme! Një ditë, ajo dorë e dashur dhe ngushëlluese që më pëlqente ta mbaja në momente gëzimi dhe trishtimi bëhet e ftohtë, duket e një të huaji. Ai ngadalë ose papritur u bë një mister, një...

Tre shenjat e horoskopit që do të shoqërohen nga fati gjatë muajit gusht

më 8.2022 - Vizion Plus

Gushti sapo ka trokitur dhe ashtu si çdo fillim muaji, të gjithë jemi sy e veshë për të ditur ç’kanë parashikuar yjet. Fati duket se do të qëndrojë në anën e këyre 3 shenjave. Zbuloni nëse mes tyre është...

Nëna, ju lutemi kujdesuni për veten tuaj!

më 8.2022 - Bota Sot

Si gra, ne mbajmë barrën e kujdesit ndaj fëmijëve, menaxhimit të shtëpisë, planifikimit të ngjarjeve dhe koordinimit social, shpesh duke mbajtur punë me kohë të plotë. Edhe pse ne mund të kemi partnerë...

4 gjërat që do t’ju tregojnë nëse edhe ai dëshiron një lidhje serioze

më 8.2022 - ABC News

Vetë fillimi i një lidhjeje shërben për të njohur më mirë dy persona ndaj nuk duhet të krijoni shumë pritshmëri. Megjithatë, shumë persona hyjnë në një lidhje me një dëshirë të madhe që ajo të jetë serioze,...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 6 Gusht 2022

më 8.2022 - Java News

Dashi Dite e jashtëzakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo moment do jete vezullitës dhe plot ngjyra. Beqaret me ne fund do realizojnë një takim mbresëlënës i cili do ua...

Horoskopi 5 gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - TV21

Dashi Me çdo kusht, bëj introspeksionin tënd, duke shfrytëzuar rastin për të rinovuar veten psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe rivalët e fshehur janë mposhtur pasi ju tani i perceptoni me sukses...

Horoskopi 5 Gusht 2022

më 8.2022 - Klan

Horoskopi 5 Gusht 2022 Dashi Në dashuri vijnë disa lajme pas datës 11 të muajit dhe deri atëherë duhet të sqaroni idetë tuaja. Në punë, kujdes nga çdo shpërqendrim i vogël që mund t’ju bëjë të gaboni....

Si ta riktheni njeriun që doni

më 8.2022 - Insajderi.org

Kur arrihet një marrëdhënie e re romantike, çdo vajzë ëndërron që ajo të jetë përgjithmonë. Asnjëri prej tyre me siguri nuk mendon për grindjet e ardhshme, konfliktet, një sërë ofendimesh. Të gjithë ëndërrojnë...

Horoskopi i të premtes/ Shenjat që do të kenë një ditë plot stres

më 8.2022 - Syri.net Kosova

Dashi- Gjatë kësaj ditë do të ketë rikuperim të ndjeshëm dhe një horoskop shumë më i përmirësuar në raport me ditët e fundit të cilat kanë qenë tejet të rënda. Demi- Do të jetë një ditë gjatë së cilës...

Këto shenja të zodiakut e kanë shumë të vështirë që të bien në dashuri!

më 8.2022 - Infokusi

Kur biem në dashuri, disa prej nesh e kuptojnë menjëherë që kanë përjetuar dashuri me shikim të parë. Por ka nga ata që nuk u besojnë aq lehtë partnerëve. Disa mbështeten te familjet e tyre për të ndërhyrë,...

Horoskopi i ditës, 5 gusht 2022

më 8.2022 - Vizion Plus

Dashi Gjatë kësaj dite do të ketë rikuperim të ndjeshëm dhe një horoskop shumë më i përmirësuar në raport me ditët e fundit të cilat kanë qenë tejet të rënda. Me gjasë keni pasur ndonjë problem në sferën...

Horoskopi për ditën e premte, 5 gusht 2022

më 8.2022 - News33

Dashi Gjatë kësaj dite do të ketë rikuperim të ndjeshëm dhe një horoskop shumë më i përmirësuar në raport me ditët e fundit të cilat kanë qenë tejet të rënda. Me gjasë keni pasur ndonjë problem në sferën...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 gusht 2022

më 8.2022 - BalkanWeb

DASHI Do të jeni në gjendje të kryeni një sërë detyrash të vogla, por të rëndësishme. Sot mund të keni përfitime financiare gjatë ditës. Një surprizë e veçantë nga partneri juaj do t’ju ngrejë humorin....

Horoskopi i datës 5 gusht, ja çfarë thonë yjet për ju sot

më 8.2022 - Panorama

DASHI Yjet ju sugjerojnë që të jeni me këmbën në tokë. Në fushën e ndjenjave një miqësi e vjetër mund të kthehet në një raport të konsoliduar. DEMI Dinamika juaj do të përfshijë të gjithë ata që do t’ju...

“Në karrierë do të ketë shumë sukses”, parashikimi i yjeve për secilën shenjë Horoskopi

më 8.2022 - ABC News

Dashi Me çdo kusht, bëj introspeksionin tënd, duke shfrytëzuar rastin për të rinovuar veten psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe rivalët e fshehur janë mposhtur pasi ju tani i perceptoni me sukses...

A jam gati për një fëmijë? 5 pyetje që duhet t’i bëni vetes para se të mbeteni shtatzënë

më 8.2022 - Periskopi

Nëse e gjendeni duke pyetur veten “A jam gati për një fëmijë?” ose “A është koha e duhur për të pasur një fëmijë?”, shanset janë që të keni në mendje të jeni prindër. Vendimi për të mbetur shtatzënë dhe...

Horoskopi për ditën e sotme

më 8.2022 - Periskopi

Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ju te dashuruarit sepse partneri do ju përkushtohet tej mase dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret ka mundësi te kenë një dite interesante dhe te mbushur...

Horoskopi për ditën e sotme

më 8.2022 - Bota Sot

Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ju te dashuruarit sepse partneri do ju përkushtohet tej mase dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret ka mundësi te kenë një dite interesante dhe te mbushur...

Horoskopi 5 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Infokusi

Dashi Me çdo kusht, bëj introspeksionin tënd, duke shfrytëzuar rastin për të rinovuar veten psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe rivalët e fshehur janë mposhtur pasi ju tani i perceptoni me sukses...

Horoskopi i të premtes/ Shenjat që do të kenë një ditë plot stres

më 8.2022 - FaxWeb

Dashi-Gjatë kësaj ditë do të ketë rikuperim të ndjeshëm dhe një horoskop shumë më i përmirësuar në raport me ditët e fundit të cilat kanë qenë tejet të rënda. Demi-Do të jetë një ditë gjatë së cilës mund...

Horoskopi Ditor E Premte 5 Gusht 2022

më 8.2022 - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Gjatë kësaj ditë do të ketë rikuperim të ndjeshëm dhe një horoskop shumë më i përmirësuar në raport me ditët e fundit të cilat kanë qenë tejet të rënda. Demi Të lindur...

Horoskopi për ditën e premte, 5 Gusht 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 8.2022 - Albeu

Dashi Me çdo kusht, bëj introspeksionin tënd, duke shfrytëzuar rastin për të rinovuar veten psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe rivalët e fshehur janë mposhtur pasi ju tani i perceptoni me sukses...

Shokon 32-vjeçarja: Bëj seks pasionant me ish të dashurin, ja si po reagon burri im i papunë

më 8.2022 - Bota Sot

Një grua 32-vjeçare, ka rrëfyer për “The Sun”, tradhtinë që po ia bën burrit të saj, me të cilin ka dy fëmijë. Ajo ka thënë se e don shumë të dashurin e saj, por martesa e tij me gruan tjetër dhe paratë,...

Horoskopi 5 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Ora news

Dashi Me çdo kusht, bëj introspeksionin tënd, duke shfrytëzuar rastin për të rinovuar veten psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe rivalët e fshehur janë mposhtur pasi ju tani i perceptoni me sukses...

Horoskopi 5 gusht 2022: Një ditë e mrekullueshme për Gaforret…

më 8.2022 - Arbresh

Dashi Me çdo kusht, bëj introspeksionin tënd, duke shfrytëzuar rastin për të rinovuar veten psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe rivalët e fshehur janë mposhtur pasi ju tani i perceptoni me sukses...

Shenjat e horoskopit që nuk do t’ju hapin telefonin nëse keni hall

më 8.2022 - Arbresh

Jeta të përball me probleme nga më të ndryshmet. Ndodh që ndodhesh në situatë të vështirë dhe ke nevojë për ndihmë. E atëhere ti u drejtohesh miqve. Por cili prej tyre nuk do ta hapë celularin kur ti e...

Kanë fatin në anën e tyre, këto 3 shenja i pret një gusht fantastik

më 8.2022 - Syri.net Kosova

Gushti sapo ka trokitur dhe ashtu si çdo fillim muaji, të gjithë jemi sy e veshë për të ditur ç’kanë parashikuar yjet. Fati duket se do të qëndrojë në anën e këyre 3 shenjave. Zbuloni nëse mes tyre është...

Horoskopi ditor, e premte 5 gusht 2022

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ju te dashuruarit sepse partneri do ju përkushtohet tej mase dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret ka mundësi te kenë një dite interesante dhe te mbushur...

Si ta riktheni mashkullin që doni pas ndarjes

më 8.2022 - Insajderi.org

Shpesh ka raste kur vajzat ndahen nga të dashurit e tyre, por më vonë duan t’i kthejnë. Kjo situatë është larg nga më e lehta, por ka ende shanse që djali të kthehet vërtet tek ju. Nëse po kërkoni të riktheni...

Hakmarrësit e zodiakut, kini kujdes nga këto 4 shenja

më 8.2022 - Insajderi.org

Shenjat e horoskopit të cilat njihen si më shumë hakmarrëse janë pikërisht këto: akrepi, peshqit, demi dhe virgjëresha. Në përgjithësi këto dominojnë më shumë se të tjerat, prandaj bëni mirë të mendoheni...

Horoskopi për ditën e premte, 5 Gusht 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 8.2022 - Insajderi.org

Dashi Me çdo kusht, bëj introspeksionin tënd, duke shfrytëzuar rastin për të rinovuar veten psikologjikisht dhe emocionalisht. Armiqtë dhe rivalët e fshehur janë mposhtur pasi ju tani i perceptoni me sukses...

Horoskopi ditor, e premte 5 gusht 2022

më 8.2022 - Gazeta Metro

Horoskopi ditor, e premte 5 gusht 2022. Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ju te dashuruarit sepse partneri do ju përkushtohet tej mase dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret ka mundësi te...

Hëna sot në Akrep, këto shenja të horoskopit duhet të kenë kujdes, shmangni konfliktet

më 8.2022 - Insajderi.org

Dashi – Hëna në Akrep mund t’ju gjejë të përqendruar te financat sot, dhe ndërsa hëna i kundërvihet Uranit të egër dhe Marsit të guximshëm do të ishte e mençur të mendoni për lëvizjet tuaja të ardhshme...

Cilat janë ditët me fat për muajin Gusht për shenjat e tjera të horoskopit

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Dashi: 29 gusht Chiron, një asteroid i dedikuar për shërimin e plagëve të së kaluarës, bashkohet te Demi dhe ju sjell një pasqyrë shumë të rëndësishme. Ju pret një energji jashtëzakonisht e fuqishme, e...

Mosgjetja e një partneri, ja pse nuk duhet të shqetësoheni

më 8.2022 - Panorama

Nëse keni qenë beqar për një kohë të gjatë, mund të zbuloni se njerëzit përreth jush kanë filluar të bëjnë presion mbi ju. Dëgjoni gjëra të tilla si, “A nuk keni ende një partner?”, “Kur do të gjeni një...

Këto 3 shenja i pret një gusht fantastik

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Gushti sapo ka trokitur dhe ashtu si çdo fillim muaji, të gjithë jemi sy e veshë për të ditur ç’kanë parashikuar yjet. Fati duket se do të qëndrojë në anën e këyre 3 shenjave. Zbuloni nëse mes tyre është...

Horoskopi premton para, dashuri dhe sukses, zbuloni se cila është dita juaj më me fat në Gusht

më 8.2022 - ABC News

Zbuloni se cila ditë e gushtit 2022 është më me fat për shenjën tuaj të horoskopit. Dashi: 29 gusht Chiron, një asteroid i dedikuar për shërimin e plagëve të së kaluarës, bashkohet te Demi dhe ju sjell...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 5 Gusht 2022

më 8.2022 - Java News

Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ju te dashuruarit sepse partneri do ju përkushtohet tej mase dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret ka mundësi te kenë një dite interesante dhe te mbushur...

Horoskopi 4 gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - TV21

Dashi Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël. Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni...

Horoskopi 4 Gusht 2022

më 8.2022 - Klan

Horoskopi 4 Gusht 2022 Dashi Kjo ditë sjell disa diskutime në jetën tuaj në çift, por mos u shqetësoni sepse gjithçka do të jetë mirë së shpejti. Në punë do arrini të kuptoni nëse ka nevojë të ndryshoni...

Horoskopi premton para, dashuri dhe sukses, zbuloni se cila është dita juaj më me fat në Gusht

më 8.2022 - Java News

Zbuloni se cila ditë e gushtit 2022 është më me fat për shenjën tuaj të horoskopit. Dashi: 29 gusht Chiron, një asteroid i dedikuar për shërimin e plagëve të së kaluarës, bashkohet te Demi dhe ju sjell...

Horoskopi për ditën e enjte, 4 gusht 2022

më 8.2022 - News33

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës tuaj të pushimit ndonjë udhëtim buzë detit. Demi Mos...

Kontrolloni emocionet tuaja, çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit

më 8.2022 - Gazeta Express

Dashi E enjtja mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

E kanë fatin në anën e tyre, këto 3 shenja i pret një gusht fantastik

më 8.2022 - Periskopi

Gushti sapo ka trokitur dhe ashtu si çdo fillim muaji, të gjithë jemi sy e veshë për të ditur ç’kanë parashikuar yjet. Fati duket se do të qëndrojë në anën e këyre 3 shenjave. Zbuloni nëse mes tyre është...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 gusht 2022

më 8.2022 - Vizion Plus

Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Amnezia e identitetit në dashuri: të harrosh se kush je

më 8.2022 - Bota Sot

Disa marrëdhënie ju lënë në hije dhe ju mbytin. Ato ju tërheqin në një formë pasioni obsesiv ku harroni se nga vini dhe ku po shkoni. Amnezia e identitetit në dashuri: çfarë është dhe pse ndodh Në lojën...

Horoskopi 4 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Ora news

Dashi Është dita kur do të përmirësoni dhe korrigjoni të gjitha marrëdhëniet dhe ndërveprimet tuaja ndërpersonale. Më në fund, do të ndiheni sërish të qetë, të kënaqur dhe të sigurt, me njerëzit përreth...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 gusht 2022

më 8.2022 - BalkanWeb

DASHI Disa investime që keni bërë do t’ju sjellin fitime financiare. Jeta juaj në çift do të lulëzojë. Kjo do të jetë një ditë shumë aktive në jetën tuaj shoqërore, njerëzit do të kërkojnë këshilla nga...

Horoskopi i datës 4 gusht 2022, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

më 8.2022 - Panorama

DASHI Disa investime që keni bërë do t’ju sjellin fitime financiare. Jeta juaj në çift do të lulëzojë. Kjo do të jetë një ditë shumë aktive në jetën tuaj shoqërore, njerëzit do të kërkojnë këshilla nga...

Kontrolloni emocionet tuaja, çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit

më 8.2022 - ABC News

Dashi E enjtja mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Horoskopi seksual: Si do të jetë gushti për çdo shenjë të zodiakut?

më 8.2022 - Bota Sot

Sfera e erosit do të bëhet më pak statike dhe më e gjallë për të gjithë. Shenjë për shenjë, le të zbulojmë se si do të jetë jeta seksuale e çdo shenje horoskopi… DASHI AI- Fillimi i muajit nuk do jetë...

Horoskopi ditor, e enjte 4 gusht 2022

më 8.2022 - Bota Sot

Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Horoskopi seksual: Si do të jetë gushti për çdo shenjë të zodiakut?

më 8.2022 - Periskopi

Sfera e erosit do të bëhet më pak statike dhe më e gjallë për të gjithë. Shenjë për shenjë, le të zbulojmë se si do të jetë jeta seksuale e çdo shenje horoskopi… DASHI AI- Fillimi i muajit nuk do jetë...

Horoskopi ditor, e enjte 4 gusht 2022

më 8.2022 - Periskopi

Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 gusht 2022

më 8.2022 - Infokusi

DASHI Disa investime që keni bërë do t’ju sjellin fitime financiare. Jeta juaj në çift do të lulëzojë. Kjo do të jetë një ditë shumë aktive në jetën tuaj shoqërore, njerëzit do të kërkojnë këshilla nga...

Parashikimi i horoskopit për sot

më 8.2022 - Insajderi.org

Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Parashikimi i yjeve për sot, e enjte 4 Gusht 2022

më 8.2022 - FaxWeb

Dashi Sot, e enjte 4 gusht 2022, mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur...

Horoskopi 4 gusht 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 8.2022 - Albeu

Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Horoskopi ditor, e enjte 4 gusht 2022

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Si të hiqni dorë nga një marrëdhënie që ju streson?

më 8.2022 - Ekonomia Online

Hulumtimet tregojnë se të kesh miqësi ambivalente në jetën tënde – marrëdhënie ku ndërveprimet ndonjëherë janë mbështetëse dhe pozitive dhe nganjëherë armiqësore ose negative – në fakt mund të shkaktojnë...

Tre shenjat e Horoskopit që kanë shumë gjasa të fejohen deri në fund të muajit gusht

më 8.2022 - ABC News

Gushti, i cili tashmë ka filluar, sjell shumë surpriza të këndshme për jetën e dashurisë së një shenje të zodiakut. Sezoni i Luanit që po kalojmë është periudha më romantike e vitit dhe kjo do të thotë...

Nëse ai ka këto 6 karakteristika, mos e lini kurrë të shkojë

më 8.2022 - ABC News

Sipas shkencëtarëve, ka disa karakteristika të meshkujve që nëse bashkëjetojnë, krijojnë një personalitet shumë interesant. Me pak fjalë, nëse i dashuri juaj ka këto 6 karakteristika, mos e lini kurrë...

Horoskopi i muajit gusht: SHIGJETARI dhe BRICJAPI

më 8.2022 - Revista Kosovarja

SHIGJETARI Përgatituni për ulje-ngritje dhe shqetësime, Shigjetar! Në fund të fundit, horoskopi juaj i gushtit thotë se mund të ndiheni tepër të çorganizuar në fillim të muajit. Madje, mund të ndiheni...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 4 Gusht 2022

më 8.2022 - Java News

Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër...

Horoskopi 3 gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - TV21

Dashi Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël. Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni...

Horoskopi 3 Gusht 2022

më 8.2022 - Klan

Horoskopi 3 Gusht 2022 Dashi Duhet të filloni të besoni më shumë në projektet tuaja dhe në veten tuaj, vetëm në këtë mënyrë do të arrini rezultate të shkëlqyera. Vetëm kini kujdes që të mos e teproni me...

Ditë si nëpër ëndrra, çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit

më 8.2022 - Gazeta Express

Dashi Të mërkurën do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqarët do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra....

Horoskopi për sot, 3 gusht 2022/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Vizion Plus

Dashi Sot do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqaret do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra. Jeta e tyre...

Horoskopi seksual/ Si do të jetë gushti për çdo shenjë të zodiakut

më 8.2022 - Java News

Sfera e erosit do të bëhet më pak statike dhe më e gjallë për të gjithë. Shenjë për shenjë, le të zbulojmë se si do të jetë jeta seksuale e çdo shenje horoskopi… DASHI AI- Fillimi i muajit nuk do jetë...

Horoskopi mujor nga Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat gjatë gushtit

më 8.2022 - Insajderi.org

DASHI Nëse shpresonit që muaji të niste vaj dhe dembel, mendoni sërish. Muaji për të lindurit në shenjën e Dashit nis vrullshëm, ndaj bëhuni gati për një moment të paparashikueshëm sepse Urani më 1 gusht...

Dy shenjat e horoskopit që presin ndryshime rrënjësore gjatë gushtit

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Pozicioni i planetëve sjell mundësi të mëdha për shumë shenja të zodiakut, por disa tashmë e kanë ndjerë ardhjen e ndryshimeve në jetën e tyre. Në marrëdhëniet personale të shumëkujt, jo gjithçka po shkon...

Ditë si nëpër ëndrra/ Çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e Horoskopit

më 8.2022 - Java News

Dashi Të mërkurën do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqarët do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra....

Ditë si nëpër ëndrra, çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit

më 8.2022 - ABC News

Dashi Të mërkurën do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqarët do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra....

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 gusht 2022

më 8.2022 - Bota Sot

Dashi Sot do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqaret do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra. Jeta e tyre...

Horoskopi 3 gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Insajderi.org

Dashi Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël. Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni...

Horoskopi 3 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Infokusi

Dashi Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël. Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni...

Horoskopi Ditor E Mërkurë 3 Gusht 2022

më 8.2022 - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të mërkurën do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqaret do kenë gjithashtu...

Horoskopi 3 gusht 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 8.2022 - Albeu

Dashi Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël. Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni...

Besimi i fëmijës për ju prindër, ndërtohet nga sjellja juaj!

më 8.2022 - Bota Sot

Fëmija ju njeh dhe brendëson nëpërmjet veprimeve, qëndrimeve dhe fjalorit që ju përdorni me të, fëmijën tuaj si dhe në marëdhënie me të tjerët. Nëse ju do të jeni në dispozicion të fëmijës me qetësi, me...

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 gusht 2022

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Dashi Sot do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqaret do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra. Jeta e tyre...

Dy shenjat e horoskopit që do të kalojnë një gusht të vështirë

më 8.2022 - RTV 21

Muaji gusht nuk do të jetë shumë miqësor për disa nga shenjat e zodiakut. Këto janë shenjat, të cilat gjithë muajin do të merren me probleme, do t’u sjellë konflikte në punë dhe probleme serioze financiare,...

A jam gati për një fëmijë? 5 pyetje që duhet t’i bëni vetes para se të mbeteni shtatzënë

më 8.2022 - Bota Sot

Nëse e gjendeni duke pyetur veten “A jam gati për një fëmijë?” ose “A është koha e duhur për të pasur një fëmijë?”, shanset janë që të keni në mendje të jeni prindër. Vendimi për të mbetur shtatzënë dhe...

Nëse i dini gjërat përpara se të ndodhin, ju keni këtë veti magjike të trurit

më 8.2022 - Bota Sot

Ju ndjeni se një mik është gati t’ju telefonojë disa sekonda para se të bjerë zilja e telefonit. Keni një parandjenjë se do të shihni dikë dhe kur të kthehe në rrugën tjetër , ata janë aty. E ndërsa këto...

Shenjat e Horoskopit që do të kenë shumë vështirësi në muajin gusht

më 8.2022 - ABC News

Muaji i fundit dhe më i preferuari i verës ka nisur dhe bashkë me të sjell disa ndryshime, të cilat nuk do të jenë veçanërisht të këndshme për disa shenja të Horoskopit. Lëvizjet e planetëve nuk i favorizojnë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 gusht 2022

më 8.2022 - Gazeta Metro

Në vazhdim keni parashikimin e horoskopit për ditën e mërkurë, 3 gusht 2022. Dashi Sot do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike...

Njihuni me shenjat e horoskopit që do të kenë shumë vështirësi në muajin gusht

më 8.2022 - Java News

Muaji i fundit dhe më i preferuari i verës ka nisur dhe bashkë me të sjell disa ndryshime, të cilat nuk do të jenë veçanërisht të këndshme për disa shenja të Horoskopit. Lëvizjet e planetëve nuk i favorizojnë...

Shenja që do të bëjë më shumë para në gusht dhe ajo që do të hasë vështirësi financiare

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Muaji i fundit i verës erdhi dhe sjell me vete shumë surpriza! Disa shenja do jenë më të favorizuara, do të kalojnë mirë dhe do të kenë sukses financiar, ndërsa disa të tjera do të mundohen pak dhe do...

Meri jep lajme të mira: Dashuri, ndjenja, ngjarje të bukura për këto shenja horoskopi

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Astrologe Meri ishte treguar e ashpër në parashikimin për muajin gusht, por sot më në fund kemi lajme të mira. Meri thotë se planeti i dashurisë, Afërdita lidhet me Marsin dhe Uranin dhe ajo çfarë do ndodhë...

Përshtaten në mënyrë perfekte, çifte e Horoskopit që nuk arrijnë kurrë në ndarje

më 8.2022 - Albeu

Një marrëdhënie e fortë dhe afatgjatë. A nuk është kjo çështja për të gjithë? Por si mund të ketë sukses? Edhe këtu yjet i kanë përgjigjet. Po, shenjat janë një nga çelësat. Kombinimi i shenjave për saktësinë...

Nëse i dini gjërat përpara se të ndodhin, ju keni këtë veti magjike të trurit

më 8.2022 - Insajderi.org

Ju ndjeni se një mik është gati t’ju telefonojë disa sekonda para se të bjerë zilja e telefonit. Keni një parandjenjë se do të shihni dikë dhe kur të kthehe në rrugën tjetër , ata janë aty. E ndërsa këto...

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 gusht 2022

më 8.2022 - Java News

Dashi Sot do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqaret do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra. Jeta e tyre...

Kjo shenjë e horoskopit do të bëjë para me “thasë” dhe një tjetër do të ketë vështirësi

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Muaji i fundit i verës erdhi dhe ka shumë surpriza! Disa shenja do jenë të favorizuara, do kalojnë mirë dhe do kenë sukses financiar dhe disa të tjera do mundohen pak dhe do duhet të lëvizin më me kujdes....

Gabimet më të mëdha që mund të bëni kur ju kapin duke tradhtuar

më 8.2022 - Bota Sot

Nëse dëshironi të riktheheni me partnerin tuaj, do t’ju duhet shumë takt. Kjo do të thotë që do të duhet të siguroheni që të shmangni këto gabime të mëdha kur po përpiqeni të shpëtoni marrëdhënien tuaj:...

Horoskopi 2 gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - TV21

Dashi Sot me Lidhjen Mars-Uran duhet të tregoheni më mbrojtës dhe më të kujdesshëm me blerjet, pasi po vijnë disa përmbysje dhe ndryshime negative, të cilat mund të sjellin humbje. Përveç kësaj, ju duhet...

Sukses, para dhe lumturi, 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë një Gusht të paharrueshëm

më 8.2022 - ABC News

Astrologët theksojnë se shenjat e mëposhtme të zodiakut do të fillojnë një jetë të re gjatë gushtit 2022. Shihni nëse jeni dhe ju në mesin e tyre. Demi Të lindurit në këtë shenjë do të arrijnë të përmirësojnë...

Horoskopi 2 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 8.2022 - Ora news

Dashi Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël! Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni...

Horoskopi 2 Gusht 2022

më 8.2022 - Klan

Horoskopi 2 Gusht 2022 Dashi Ky fillim muaji për ju do të jetë pak i komplikuar pasi disa probleme në punë që do t’jua bëjnë të vështira ditët. Megjithatë, mos u shqetësoni sepse muaji do të ju rezervojë...

Horoskopi mujor nga Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat gjatë gushtit

më 8.2022 - Revista Kosovarja

DASHI Nëse shpresonit që muaji të niste vaj dhe dembel, mendoni sërish. Muaji për të lindurit në shenjën e Dashit nis vrullshëm, ndaj bëhuni gati për një moment të paparashikueshëm sepse Urani më 1 gusht...

Sukses, para dhe lumturi/ 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë një Gusht të paharrueshëm

më 8.2022 - Java News

Astrologët theksojnë se shenjat e mëposhtme të zodiakut do të fillojnë një jetë të re gjatë gushtit 2022. Shihni nëse jeni dhe ju në mesin e tyre. Demi Të lindurit në këtë shenjë do të arrijnë të përmirësojnë...

HOROSKOPI/ Lajme të mira për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë të gjitha yjet

më 8.2022 - ABC News

Dashi Stresi mund të rritet më tej. Ju duhet të grumbulloni paratë tuaja dhe të planifikoni shpenzimet tuaja me mençuri, përndryshe, do të duhet të pendoheni në ditët në vijim. Në kohën tuaj të lirë, bëni...

Horoskopi/ Lajme të mira për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë të gjitha yjet

më 8.2022 - Java News

Dashi Stresi mund të rritet më tej. Ju duhet të grumbulloni paratë tuaja dhe të planifikoni shpenzimet tuaja me mençuri, përndryshe, do të duhet të pendoheni në ditët në vijim. Në kohën tuaj të lirë, bëni...

Horoskopi ditor, e martë 2 gusht 2022

më 8.2022 - Bota Sot

DASHI Yjet mund ta ndezin sot jeten tuaj ne cift. Mundohuni ta kontrolloni veten dhe te mos beni asgje te pamenduar mire. Beqaret duhet te tregohen me te arsyeshem dhe te mos fillojne asnje lidhje kot...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 gusht 2022

më 8.2022 - Infokusi

Dashi Nuk është ende koha për të marrë rehatin që prisni, sepse ka ende diçka që do të vlerësohen në këtë ditë. Pasi të keni arritur qëllimit ju do të dini të shkoni aty ku duhet. Mos të jetë shumë e mërzitshme...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 gusht 2022

më 8.2022 - Insajderi.org

Parashikimi i yjeve për ju sot. DASHI Pikëpamja juaj pozitive do t’u bëjë përshtypje njerëzve përreth jush. Investimet që keni bërë për të ndërtuar një të ardhme më të ndritshme për veten tuaj, do të korrin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK