Nga DailyMail te Harper’s, mediat ndërkombëtare jehonë Dua Lipës dhe performancës së saj në Prishtinë

para një jave - TV21

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është kthyer në kryefjalën e mediave të huaja. Shkak për këtë është bërë performanca e saj në natën e parë të “Sunny Hill” në Prishtinë, ku këndoi disa...

Emri i Dua Lipës u qëndis në rrobat e Valentinos

para një jave - Bota Sot

Sonte është nata e dytë e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, ku po performojnë artistë të njohur si vendor, ashtu edhe ndërkombëtar. Ndërkaq, në natën e parë të këtij festivali, në skenë...

Dua Lipa u vesh nga Valentino, emri i saj u qëndis në rroba

para një jave - Indeks online

Sonte është nata e dytë e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, ku po performojnë artistë të njohur si vendor, ashtu edhe ndërkombëtar. Ndërkaq, në natën e parë të këtij festivali, në skenë...

‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Reporteri

Gazeta e përditshme britanike “Daily Mail” ia ka kushtuar një artikull Dua Lipës për përformamcën në Prishtinë mbrëmë. Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa...

Dua Lipa u vesh nga Valentino, emri i saj u qëndis në rroba

para një jave - Lajmi.net

Sonte është nata e dytë e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, ku po performojnë artistë të njohur si vendor, ashtu edhe ndërkombëtar. Ndërkaq, në natën e parë të këtij festivali, në skenë...

Kosova zë vend në mediat ndërkombëtare falë Dua Lipës për paraqitjen në “Sunny Hill Festival”

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare që tashmë ka zënë një vend të veçantë në tregun muzikor ndërkombëtar, Dua Lipa, ditën e djeshme (e enjte) ka performuar në natën e parë të “Sunny Hill”. Ajo dhuroi një performancë...

‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Aktuale

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë – nis shkrimi i revistës prestigjioze ‘DailyMail’. Këngëtarja,...

Nga DailyMail te Harper’s, mediat ndërkombëtare jehonë Dua Lipës dhe performancës së saj në Prishtinë

para një jave - ABC News

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është kthyer në kryefjalën e mediave të huaja. Shkak për këtë është bërë performanca e saj në natën e parë të “Sunny Hill” në Prishtinë, ku këndoi disa...

Dua Lipa u vesh nga Valentino, emri i saj u qëndis në rroba

para një jave - Revista

Sonte është nata e dytë e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, ku po performojnë artistë të njohur si vendor, ashtu edhe ndërkombëtar. Ndërkaq, në natën e parë të këtij festivali, në skenë...

‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - GazetaBlic

Gazeta e përditshme britanike “Daily Mail” ia ka kushtuar një artikull Dua Lipës për përformamcën në Prishtinë mbrëmë. Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa...

Prestigjiozja ‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Telegrafi

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë. Këngëtarja, 26-vjeçare, ka vënë në pah barkun e saj të sheshtë...

‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Flaka

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë – nis shkrimi i revistës prestigjioze ‘DailyMail’. Këngëtarja,...

Kosova zë vend në mediat ndërkombëtare falë Dua Lipës për paraqitjen në “Sunny Hill Festival”

para një jave - Revista Kosovarja

Këngëtarja shqiptare që tashmë ka zënë një vend të veçantë në tregun muzikor ndërkombëtar, Dua Lipa, ditën e djeshme (e enjte) ka performuar në natën e parë të “Sunny Hill”. Ajo dhuroi një performancë...

‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Lajmi.net

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë – nis shkrimi i revistës prestigjioze ‘DailyMail’. Këngëtarja,...

Kosova zë vend në mediat ndërkombëtare falë Dua Lipës për paraqitjen në “Sunny Hill Festival”

para një jave - Arbresh

Këngëtarja shqiptare që tashmë ka zënë një vend të veçantë në tregun muzikor ndërkombëtar, Dua Lipa, ditën e djeshme (e enjte) ka performuar në natën e parë të “Sunny Hill”. Ajo dhuroi një performancë...

‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Arbresh

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë – nis shkrimi i revistës prestigjioze ‘DailyMail’. Këngëtarja,...

‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Revista

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë – nis shkrimi i revistës prestigjioze ‘DailyMail’. Këngëtarja,...

Prestigjiozja ‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Bota Press

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë – nis shkrimi i revistës prestigjioze ‘DailyMail’. Këngëtarja,...

Prestigjiozja ‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Gazeta Metro

Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa u shfaq të enjten në skenë në vendlindjen e saj në Kosovë – nis shkrimi i revistës prestigjioze ‘DailyMail’. Këngëtarja,...

Prestigjiozja ‘DailyMail’ shkruan për performancën e Dua Lipës në Prishtinë

para një jave - Insajderi.org

Gazeta e përditshme britanike “Daily Mail” ia ka kushtuar një artikull Dua Lipës për përformamcën në Prishtinë mbrëmë. Dua Lipa kishte veshur një palë sytjena dhe një fund të shkurtër të ngjashëm teksa...

Dua Lipa poston imazhe nga Gërmia: Ja ku jam, mezi po pres

para një jave - Revista Kosovarja

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur mbrëmë në Prishtinë dhe menjëherë ishte drejtuar në parkun e Gërmisë për të parë nga afër përgatitjet e fundit dhe skenën ku do të ngjitet nesër. Artistja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK