Gjyshja rrëfen se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj

më 9.2022 - OraInfo

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

Gjyshja rrëfen se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj, pasi nusja nuk ishte në gjendje

më 9.2022 - Reporteri

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

Gjyshja rrëfen se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj

më 9.2022 - Flaka

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

Gjyshja rrëfen se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj

më 9.2022 - Almakos

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

Gjyshja rrëfen se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj

më 9.2022 - Pa censure

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

Gjyshja tregon se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj

më 9.2022 - ABC News

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

Gjyshja rrëfen se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj

më 9.2022 - Revista Kosovarja

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

Gjyshja rrëfen se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj

më 9.2022 - Insajderi.org

Një 56-vjeçare ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e djalit të saj pasi nusja e saj nuk ishte në gjendje të mbante një fëmijë. Çifti bëri disa trajtime IVF për gjashtë vjet dhe sollën në jetë binjaket,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK