Zbulohet e dashura e re e Cozman

para 2 jave - Alsat-M

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Në aspektin e dashurisë, duket se ka diçka të re tek ai. Përmes një fotografie në “Instastory”, ai shihet nën shoqërinë e...

Zbulohet e dashura e re e Cozman

para 2 jave - Flaka

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Në aspektin e dashurisë, duket se ka diçka të re tek ai. Përmes një fotografie në “Instastory”, ai shihet nën shoqërinë e...

Zbulohet e dashura e re e Cozman

para 2 jave - Reporteri

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Në aspektin e dashurisë, duket se ka diçka të re tek ai. Përmes një fotografie në “Instastory”, ai shihet nën shoqërinë e...

Zbulohet e dashura e Cozmanit?

para 2 jave - OraInfo

Kjo është e dashura e Cozman. Ditën e djeshme reperi Cozman publikoi një fotografi duke lenë hapësirë për dyshime se ndoshta ka nisur lidhje të re dashurie. Nga rrjetet sociale është zbuluar se vajza e...

Cozman në lidhje dashurie, zbulohet bukuroshja që i “ka vjedhur” zemrën reperit (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Rep-artisti i njohur, Cozman, është në një lidhje të re dashurie. Ai aktualisht ndodhet me pushime në Romë dhe nuk ka nguruar të ndajë disa foto nga atje. Në njërën prej tyre, Cozman shfaqet nën shoqërinë...

Zbulohet e dashura e Cozmanit?

para 2 jave - Almakos

Kjo është e dashura e Cozman. Ditën e djeshme reperi Cozman publikoi një fotografi duke lenë hapësirë për dyshime se ndoshta ka nisur lidhje të re dashurie. Nga rrjetet sociale është zbuluar se vajza e...

FOTO/Zbulohet e dashura e re e Cozman, kush është vajza që i “ka vjedhur” zemrën reperit

para 2 jave - ABC News

Rep-artisti i njohur, Cozman, është në një lidhje të re dashurie. Ai aktualisht ndodhet me pushime në Romë dhe nuk ka nguruar të ndajë disa foto nga atje. Në njërën prej tyre, Cozman shfaqet nën shoqërinë...

Ish i dashuri i Tunës po shijon romancën e re të dashurisë në Romë

para 2 jave - Aktuale

Reperi i njohur, Cozman duket se është i dashuruar. Në postimin e tij të fundit në Instagram ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie.Në foton e publikuar prej tij ai shihet nën shoqërinë e një vajze...

Cozman në lidhje të re dashurie?

para 2 jave - Medial

Rep-artisti, Cozman me postimin e tij të fundit ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie. Në një InstaStory ai publikoi një imazh ku shihet nën shoqërinë e një vajze duke ngrënë ushqim. Fytyrën e vajzën...

Zbulohet e dashura e re e Cozmanit

para 2 jave - Pika

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Në aspektin e dashurisë, duket se ka diçka të re tek ai. Përmes një fotografie në “Instastory”, ai shihet nën shoqërinë e...

Zbulohet e dashura e re e Cozman

para 2 jave - Infokusi

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Në aspektin e dashurisë, duket se ka diçka të re tek ai. Përmes një fotografie në “Instastory”, ai shihet nën shoqërinë e...

Kjo është e dashura e Cozman

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ditën e djeshme reperi Cozman publikoi një fotografi duke lenë hapësirë për dyshime se ndoshta ka nisur lidhje të re dashurie. Nga rrjetet sociale është zbuluar se vajza e cila gjetet në këtë fotografi...

Zbulohet e dashura bjonde e reperit Cozman

para 2 jave - Lajmi.net

Cozman, është njëri nga reperët që komentohet më së shumti për jetën e tij private. Ditën e djeshme, ai sërish është komentuar për një lidhje të re, shkruan lajmi.net. Përmes një fotografie në “Instastory”,...

Zbulohet e dashura e re e Cozman

para 2 jave - Ekonomia Online

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Në aspektin e dashurisë, duket se ka diçka të re tek ai. Përmes një fotografie në “Instastory”, ai shihet nën shoqërinë e...

Cozman në lidhje të re dashurie?

para 2 jave - Daily News

Rep-artisti, Cozman me postimin e tij të fundit ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie. Në një InstaStory ai publikoi një imazh ku shihet nën shoqërinë e një vajze duke ngrënë ushqim. Fytyrën e vajzën...

Zbulohet e dashura bjonde e reperit Cozman

para 2 jave - Lajm

Ditën e djeshme, ai sërish është komentuar për një lidhje të re, shkruan lajmi.net. Përmes një fotografie në “Instastory”, ai shihet nën shoqërinë e një vajze bionde duke ngrënë ushqim në Romë. Vajza e...

Cozman në lidhje të re dashurie?

para 2 jave - InFokus

Rep-artisti, Cozman me postimin e tij të fundit ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie. Në një InstaStory ai publikoi një imazh ku shihet nën shoqërinë e një vajze duke ngrënë ushqim. Fytyrën e vajzën...

Cozman në lidhje të re dashurie, kush është biondja që ia ka rrëmbyer zemrën

para 2 jave - Infokusi

Krahas karrierës së suksesshme në muzikë, reperi Cozman përflitet edhe për jetën e tij private. Me sa duket në aspektin e dashurisë, ka diçka të re tek ai. Kështu na la të kuptojmë përmes një fotografie...

Ish i dashuri i Tunës po shijon romancën e re të dashurisë në Romë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Reperi i njohur, Cozman duket se është i dashuruar. Në postimin e tij të fundit në Instagram ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie.Në foton e publikuar prej tij ai shihet nën shoqërinë e një vajze...

Zbulohet e dashura e Cozman, po shijojnë pushimet në Romë

para 2 jave - Insajderi.org

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Në aspektin e dashurisë, duket se ka diçka të re tek ai. Kështu na la të kuptojmë përmes një fotografie në “Instastory”....

Cozman në lidhje të re dashurie, kush është biondja që ia ka rrëmbyer zemrën

para 2 jave - Reporteri

Krahas karrierës së suksesshme në muzikë, reperi Cozman përflitet edhe për jetën e tij private. Me sa duket në aspektin e dashurisë, ka diçka të re tek ai. Kështu na la të kuptojmë përmes një fotografie...

Cozman në lidhje të re dashurie?

para 2 jave - Albeu

Krahas karrierës së suksesshme në muzikë, reperi Cozman përfolet edhe për jetën e tij private. Me sa duket në aspektin e dashurisë, ka diçka të re tek ai. Kështu na la të kuptojmë përmes një fotografie...

Cozman në lidhje të re dashurie?

para 2 jave - GazetaBlic

Krahas karrierës së suksesshme në muzikë, reperi Cozman përfolet edhe për jetën e tij private. Me sa duket në aspektin e dashurisë, ka diçka të re tek ai. Kështu na la të kuptojmë përmes një fotografie...

Cozman në lidhje të re dashurie? Fotoja qe ngjallë dyshime

para 2 jave - Insajderi.org

Rep-artisti i njohur, Cozman, është ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Jeta e tij private ka qenë gjithmonë e ekspozuar në faqet rozë, e sidomos lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Tuna. Me sa...

Cozman në lidhje të re dashurie?

para 2 jave - Lajmi.net

Rep-artisti, Cozman me postimin e tij të fundit ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie. Në një InstaStory ai publikoi një imazh ku shihet nën shoqërinë e një vajze duke ngrënë ushqim, shkruan lajmi.net...

Cozman në lidhje të re dashurie?

para 2 jave - Revista

Rep-artisti, Cozman me postimin e tij të fundit ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie. Në një InstaStory ai publikoi një imazh ku shihet nën shoqërinë e një vajze duke ngrënë ushqim, shkruan lajmi.net...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK