A shkroi Shakira këngë ndarje për Piquen?

para 2 jave - RTV 21

Shakira la të kuptohet se kënga e saj hit “Te Felicito” ishte shkruar për ndarjen e saj me mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique. Gjatë një interviste me Elle, u nënkuptua se kënga e Shakirës e vitit 2022...

Shakira shihet duke ndekur ndeshjet e djalit të saj, pak ditë pasi u fotografia me Piquen në zyrën ligjore për divorcin e tyre

para 2 jave - Telegrafi

Shakira pati shumë mbështetje të mërkurën teksa ndoqi ndeshjen e bejsbollit të djalit të saj në Barcelonë, Spanjë. Yllit të popit iu bashkuan shumë të rritur, të cilët e rrethuan atë në një stol, ndërsa...

Shakira shihet duke ndekur ndeshjet e djalit të saj, pak ditë pasi u fotografia me Piquen në zyrën ligjore për divorcin e tyre

para 2 jave - Bota Sot

Shakira pati shumë mbështetje të mërkurën teksa ndoqi ndeshjen e bejsbollit të djalit të saj në Barcelonë, Spanjë. Yllit të popit iu bashkuan shumë të rritur, të cilët e rrethuan atë në një stol, ndërsa...

Shakira thotë se Pique nuk bëri përpjekje të mjaftueshme për lidhjen e tyre

para 2 jave - RTV 21

Shakira foli gjatë për sakrificat që bëri për yllin e Barcelonës, Gerard Pique përpara se t’i jepnin fund lidhjes së tyre. Shakira ka thënë se Pique nuk bëri përpjekje të mjaftueshme në lidhjen e tyre...

Shakira thotë se Pique nuk bëri përpjekje të mjaftueshme për lidhjen e tyre

para 2 jave - Flaka

Shakira foli gjatë për sakrificat që bëri për yllin e Barcelonës, Gerard Pique përpara se t’i jepnin fund lidhjes së tyre. Shakira ka thënë se Pique nuk bëri përpjekje të mjaftueshme në lidhjen e tyre...

Shakira shihet duke ndekur ndeshjet e djalit të saj, pak ditë pasi u fotografia me Piquen në zyrën ligjore për divorcin e tyre

para 2 jave - Pika

Shakira pati shumë mbështetje të mërkurën teksa ndoqi ndeshjen e bejsbollit të djalit të saj në Barcelonë, Spanjë. Yllit të popit iu bashkuan shumë të rritur, të cilët e rrethuan atë në një stol, ndërsa...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

para 2 jave - Aktuale

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

para 2 jave - Tetova Sot

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

para 2 jave - TV21

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin...

Shakira flet për herë të parë pas ndarjes nga Pique: Periudha më e errët e jetës sime, lashë karrierën në plan të dytë

para 2 jave - Mapo

Shakira ka folur për herë të parë pas ndarjes me Gerard Pique. Në një intervistë për revistën “Elle”, ajo ka treguar se sa e vështirë ka qenë ndarja për të dhe fëmijët e saj. “Është hera e parë që flas...

“Do doja të ishte një ëndërr e keqe, por jo është e vërtetë”, Shakira thyen heshtjen për ndarjen me Pique-n – Abc News

para 2 jave - Ditari.mk

Ndarja e Gerard Pique dhe Shakirës pak muaj më parë bëri bujë të madhe në media. Dyshja e njohur i dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare, pasi sipas asaj që është raportuar në media, shkak ishte bërë...

Shakira thyen heshtjen për ndarjen me Pique-n

para 2 jave - NOA

Ndarja e Gerard Pique dhe Shakirës pak muaj më parë bëri bujë të madhe në media. Dyshja e njohur i dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare, pasi sipas asaj që është raportuar në media, shkak ishte bërë...

“Do doja të ishte një ëndërr e keqe, por jo është e vërtetë”, Shakira thyen heshtjen për ndarjen me Pique-n

para 2 jave - ABC News

Ndarja e Gerard Pique dhe Shakirës pak muaj më parë bëri bujë të madhe në media. Dyshja e njohur i dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare, pasi sipas asaj që është raportuar në media, shkak ishte bërë...

Shakira thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Pique

para 2 jave - Medial

Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen e saj tronditëse nga Gerard Pique pas 12 vitesh, por vendosi të mos flasë për marrëdhënien e tij të re me një vajzë shumë më të re. Këngëtarja kolumbiane 45-vjeçare...

Shakira thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Pique

para 2 jave - Daily News

Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen e saj tronditëse nga Gerard Pique pas 12 vitesh, por vendosi të mos flasë për marrëdhënien e tij të re me një vajzë shumë më të re. Këngëtarja kolumbiane 45-vjeçare...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Piquen

para 2 jave - Epoka e Re

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin...

Shakira thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Pique

para 2 jave - InFokus

Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen e saj tronditëse nga Gerard Pique pas 12 vitesh, por vendosi të mos flasë për marrëdhënien e tij të re me një vajzë shumë më të re. Këngëtarja kolumbiane 45-vjeçare...

Shakira thyen heshtjen, flet për divorcin me Pique: Faza më e errët e jetës sime, doja të strukesha vetëm në shtrat

para 2 jave - NOA

Superylli i pop-it Shakira ka dhënë intervistën e saj të parë pas gjithë polemikave që e kanë rrethuar muajt e fundit, që meqë ra fjala nuk janë të pakta. Këngëtarja, e cila arriti majat në vitin 2010,...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

para 2 jave - Infokusi

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

para 2 jave - Top Channel

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin...

“Jam në fazën më të errët të jetës”, Shakira thyen heshtjen: Sakrifikova karrierën time për Pique-n

para 2 jave - Albeu

Këngëtarja e njohur dhe ish-bashkëshortja e mbrojtësit të Barcelonës, Shakira, ka reaguar 3 muaj njoftoi ndarjen nga Pique. Një ngjarje e cila befasoi jo pak botën, pasi cifti ishte prej vitesh bashkë...

Shakira thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Pique

para 2 jave - Lajmi.net

Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen e saj tronditëse nga Gerard Pique pas 12 vitesh, por vendosi të mos flasë për marrëdhënien e tij të re me një vajzë shumë më të re. Këngëtarja kolumbiane 45-vjeçare...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

para 2 jave - SuperSport

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin...

Shakira thyen heshtjen për ndarjen nga Piqué: Më duket si ëndërr e keqe

para 2 jave - Koha.net

Kanë kaluar tre muaj qëkur Shakira dhe futbollisti spanjoll, Gerard Piqué konfirmuan ndarjen e tyre dhe tani këngëtarja e "Hips Don't Lie", ka folur për herë të parë për prishjen e lidhjes. "Ndjehem sikur...

Shakira flet për herë të parë rreth ndarjes nga Pique

para 2 jave - Alsat-M

Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen e saj tronditëse nga Gerard Pique pas 12 vitesh dhe dy fëmijëve së bashku, por vendosi të mos flasë për marrëdhënien e tij të re me një grua shumë më të re....

Shakira flet për herë të parë rreth ndarjes nga Pique

para 2 jave - Reporteri

Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen e saj tronditëse nga Gerard Pique pas 12 vitesh dhe dy fëmijëve së bashku, por vendosi të mos flasë për marrëdhënien e tij të re me një grua shumë më të re....

Shakira thyen heshtjen për ndarjen nga Gerard Pique

para 2 jave - RTV 21

Edhe pse kanë kaluar tre muaj që kur këngëtarja 45-vjeçare dhe futbollisti 35 -vjeçar njoftuan ndarjen e tyre, Shakira ende e ka të vështirë të trajtojë kapitullin e ri të familjes së saj. “Kam qëndruar...

Shakira në krizë për shkak të ndarjes nga Pique, flet për herë të parë publikisht

para 2 jave - Ora news

Këngëtarja kolumbiane Shakira flet për hërë të parë publikisht për divorcin nga Gerard Pique pas më shumë se 10 viteve histori me mbrojtësin e Barcelonës me të cilin ka edhe dy djem. Në një intervistë...

“Nuk ishte normale”, Shakira thyen heshtjen për ndarjen nga Pique: Është e ...

para 2 jave - BalkanWeb

Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen e saj tronditëse nga Gerard Pique pas 12 vitesh dhe dy fëmijëve së bashku. Megjithatë ajo vendosi të mos flasë për marrëdhënien e tij të re me një grua shumë...

“Është shumë e vështirë”, Shakira “thyen akullin” dhe flet për ndarjen nga Pique

para 2 jave - Klan

“Është shumë e vështirë”, Shakira “thyen akullin” dhe flet për ndarjen nga Pique Këngëtarja kolumbiane Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen me bashkëshortin e saj futbollistin Gerard Piqeu pas...

Nga ndarja me Pique te akuzat për evazion fiskal, Shakira thyen më në fund heshtjen

para 2 jave - ABC News

Shakira ka thyer më në fund heshtjen për ndarjen shumë të përfolur me Gerard Pique që ende po përflitet pas kaq muajsh. Këngëtarja kolumbiane, në një intervistë për revistën Elle, foli për marrëdhënien...

Shakira flet për herë të parë për ndarjen nga Pique

para 2 jave - Bota Press

Këngëtarja Shakira ka folur publikisht për herën të parë për ndarjen nga partneri i saj, futbollisti Gerard Pique. Futbollisti e tradhtoi atë me një vajzë më të re. 45-vjeçarja foli për kopertinën e revistës...

Shakira flet për ndarjen nga Pique: Po kaloj periudhën më të errët të jetës sime

para 2 jave - Revista Kosovarja

Shakira ka thyer për herë të parë heshtjen për ndarjen nga Gerard Pique. Këngëtarja ka folur për revistën Elle, ku pranoi se është në “periudhën më të errët të jetës “. Gjatë intervistës ajo u shpreh se...

Shakira flet për herë të parë ndarjen nga Pique: Ndihem sikur e gjithë kjo është një ëndërr e keqe

para 2 jave - Insajderi.org

Ylli i muzikës, Shakira ka thyer për herë të parë heshtjen për ndarjen nga futbollisti Gerard Pique. Këngëtarja ka folur për revistën Elle, ku pranoi se është në “periudhën më të errët të jetës“. Gjatë...

Shakira flet për herë të parë për ndarjen nga Gerard Pique: Është periudha më e errët e jetës sime

para 2 jave - FaxWeb

Edhe pse kanë kaluar tre muaj që kur këngëtarja 45-vjeçare dhe futbollisti 35-vjeçar njoftuan ndarjen e tyre, Shakira ende e ka të vështirë të flasë për kapitullin e ri të familjes së saj. “Kam qëndruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK