A do të ishte dështim nëse Drita nuk bëhet kampione?

para 2 jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Sporti Total - 18.09.2022

para 2 jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Gjithologet Emisioni - 313, 22.09.2022

para 2 jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Karikatura e ditës

para 2 jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Karikatura e ditës - 21.9.2022

para 2 jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK