Horoskopi Ditor E Premte 23 Shtator 2022

para 2 jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Kjo periudhë do të jetë disi e rënduar sa i takon punës, ku zgjidhjet që prisnit do të vonojnë. Kjo gjë do të bëjë që të përfshiheni nga ankthi. I njëjti ankth do...

Horoskopi për ditën e premte, 23 shtator 2022

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi: Në dashuri duhet të gjeni pak qetësi. Në punë ka pasur disa ngadalësime të vogla, por së shpejti gjithçka do të zgjidhet! Demi: Hëna dhe Venusi janë në anën tuaj dhe fundjava do të jetë interesante...

“Optimizmi do ju mungojë …”, Horoskopi për secilën shenjë, e premte 23 shtator 2022

para 2 jave - ABC News

Dashi Në disa momente do ndiheni të pafuqishëm për të ecur para dhe mundet të dorëzoheni. Optimizmi i mëparshëm thuajse do mungojë. Nëse jeni në një lidhje mos u tregoni të paduruar dhe mos kërkoni gjëra...

Horoskopi 23 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi Në disa momente do ndiheni të pafuqishëm për të ecur para dhe mundet të dorëzoheni. Optimizmi i mëparshëm thuajse do mungojë. Nëse jeni në një lidhje mos u tregoni të paduruar dhe mos kërkoni gjëra...

Nëse doni që lidhja juaj të funksionojë, këto katër gjëra nuk duhet t’i bëni në vitin e parë!

para 2 jave - Albeu

Jepini vetes dhe partnerit tuaj kohë për t’u njohur me njëri-tjetrin. Ashtu siç nuk është mirë të injorosh problemet, nuk është gjithashtu mirë të shqetësohesh tepër dhe të analizosh çdo detaj të marrëdhënies...

Horoskopi 23 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Ora news

Dashi Marrëdhëniet ndërpersonale dhe ndërveprimet e rëndësishme, të cilat përmirësohen shumë nga mjetet tuaja të talentuara të të shprehurit, si dhe sjellja juaj dashamirës. E shijoni ditën dhe i jepni...

Ekuinoksi i vjeshtës “trondit” themelet e karrierës, ja shenjat e horoskopit që nuk duhet të shqetësohen

para 2 jave - News33

Kjo kohë e vitit është gjithmonë e hidhur, sepse ndërsa vera e nxehtë tani i përket së shkuarës, njerëzit presin shumë nga sezoni i ri. Një ngjarje e rëndësishme që ndodh rreth kësaj kohe çdo vit është...

“Do të lini pas çdo gjë të keqe”, këto shenja Horoskopi do të kenë një “bum” financiar këtë fundjavë

para 2 jave - ABC News

Hyrja e Mërkurit në retrogradë, shkaktoi “tërmet” në disa prej shenjave të Horoskopit, të cilat në 3 javët e para të muajit shtator u përballën me probleme të mëdha financiare, emocionale, shëndetësore,...

Horoskopi për ditën e sotme

para 2 jave - Expuls

Dashi Në disa momente do ndiheni të pafuqishëm për të ecur para dhe mundet të dorëzoheni. Optimizmi i mëparshëm thuajse do mungojë. Nëse jeni në një lidhje mos u tregoni të paduruar dhe mos kërkoni gjëra...

Njihuni me shenjat e horoskopit me standardet më të larta në dashuri!

para 2 jave - Java News

1. AKREPI Ju mund të mendoni për shkak të natyrës shumë seksuale të Akrepit se ata do të ishin pak më pak kufizues kur bëhet fjalë për partnerët romantikë; megjithatë, duket se e kundërta është e vërtetë....

Nëse doni që lidhja juaj të funksionojë, këto katër gjëra nuk duhet t’i bëni në vitin e parë

para 2 jave - Insajderi.org

Jepini vetes dhe partnerit tuaj kohë për t’u njohur me njëri-tjetrin. Ashtu siç nuk është mirë të injorosh problemet, nuk është gjithashtu mirë të shqetësohesh tepër dhe të analizosh çdo detaj të marrëdhënies...

Romantike dhe pasionante, shenjat e Horoskopit që e duan më shumë seksin

para 2 jave - Bota Press

Vetëm për shkak se ju pëlqen të provoni herë pas here pozicione të reja seksi ose mjete të ndryshme ndihmëse, nuk do të thotë që dëshironi të bëni seks gjatë gjithë kohës. Sigurisht, është mirë të kënaqesh...

Yjet i buzëqeshin këtyre 3 shenjave të horoskopit, muaji tetor sjell para me bollëk për ta

para 2 jave - Albeu

Vjeshta po vjen për disa ditë përgjithmonë me tetorin që po afron plot surpriza dhe suksese financiare për disa shenja të Horoskopit. Sipas yjeve, muaji i ri që po vjen do të krijojë kushtet e duhura për...

Ekuinoksi i vjeshtës do të ndikojë më shumë tek këto shenja horoskopi

para 2 jave - Java News

Kjo kohë e vitit është gjithmonë e hidhur, sepse ndërsa vera e nxehtë tani i përket së shkuarës, njerëzit presin shumë nga sezoni i ri. Një ngjarje e rëndësishme që ndodh rreth kësaj kohe çdo vit është...

Lajme jo të mira për këtë shenjë horoskopi që do kërkojë ndarjen nga partneri

para 2 jave - Insajderi.org

Jo çdo gjë është menduar të zgjasë përgjithmonë dhe këtë periudhë kjo shenjë e horoskopit do kuptojë se personi me të cilin eshtey nuk është ai me të cilin duan të jenë përgjithmonë dhe duke e ditur këtë...

Ekuinoksi i vjeshtës “trondit” themelet e karrierës, ja shenjat e horoskopit që nuk duhet të shqetësohen

para 2 jave - Revista Kosovarja

Kjo kohë e vitit është gjithmonë e hidhur, sepse ndërsa vera e nxehtë tani i përket së shkuarës, njerëzit presin shumë nga sezoni i ri. Një ngjarje e rëndësishme që ndodh rreth kësaj kohe çdo vit është...

Ekuinoksi i vjeshtës, 4 shenjat e Horoskopit që nuk duhet të shqetësohen fare

para 2 jave - ABC News

Kjo kohë e vitit është gjithmonë e hidhur, sepse ndërsa vera e nxehtë tani i përket së shkuarës, ka shumë për të pritur. Një ngjarje e rëndësishme që ndodh rreth kësaj kohe çdo vit është ekuinoksi i vjeshtës,...

Horoskopi 22 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - TV21

Dashi Bëhu gati për gëzim, shkëlqim dhe kreativitet. Keni një prirje të lumtur dhe lozonjare dhe shumë argëtim, gjë që ju bën të kërkuar në shoqëri. Ditë e përshtatshme për dalje, argëtim, kohë të mira,...

Horoskopi 22 Shtator 2022

para 2 jave - Klan

Horoskopi 22 Shtator 2022 Dashi Rrethanat janë të favorshme për ju nëse po mendoni të investoni në pasuri të paluajtshme. Çdo lloj investimi duket i mirë për ju tani. Bëhuni gati për një bisedë të rëndësishme...

“Nuk jeni më të sigurt në punën tuaj”, kjo shenjë e Horoskopit duhet të bëjë kujdes sot

para 2 jave - Reporteri

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet. Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!...

Horoskopi 22 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - News33

Dashi Planetët nuk do i keni në krah sot dhe nuk do keni një ditë shumë të mirë. Nëse keni një lidhje marrëdhënia juaj nuk ka për të qenë më aq e fortë sa më parë dhe kjo për shkak të mungesës së përkushtimit...

Horoskopi për ditën e sotme, 22 shtator 2022

para 2 jave - BalkanWeb

Dita e duhur për të hequr dorë nga një zakon I keq. Nëse po planifikoni të dilni me miqtë tuaj, bëni kujdes me paratë pasi mund të shpenzoni më shumë sesa kishit menduar. Do të keni vështirësi për të mbajtur...

Këto janë shenjat e horoskopit që do të bëhen milionere në muajin tetor

para 2 jave - Pika

Vjeshta po vjen për disa ditë përgjithmonë me tetorin që po afron plot surpriza dhe suksese financiare për disa shenja të Horoskopit. Sipas yjeve, muaji i ri që po vjen do të krijojë kushtet e duhura për...

“Nuk jeni më të sigurt në punën tuaj”, kjo shenjë e Horoskopit duhet të bëjë kujdes sot

para 2 jave - ABC News

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet.Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!...

10 “të vërteta” që zakonisht i mësojmë me vonesë

para 2 jave - Ekonomia Online

E keni vënë re që shpesh na duhet një jetë për të mësuar disa të vërteta, të cilat po t’i dinim më parë do të reagonim ndryshe. Shpesh janë zhgënjim, shpesh janë një konfirmim i asaj që mendonim në fakt,...

Thëniet më të bukura nga Timothy Ferriss

para 2 jave - Ekonomia Online

Timothy Ferriss është një sipërmarrës, investitor, autor, podkaster dhe guru i stilit të jetesës amerikane. Ai u bë i njohur përmes serisë së tij të librave të përsosjes personale që fokusohej në optimizimin...

Horoskopi 22 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Infokusi

Dashi Bëhu gati për gëzim, shkëlqim dhe kreativitet. Keni një prirje të lumtur dhe lozonjare dhe shumë argëtim, gjë që ju bën të kërkuar në shoqëri. Ditë e përshtatshme për dalje, argëtim, kohë të mira,...

Si ta menaxhoni më mirë kohën

para 2 jave - Ekonomia Online

Menaxhimi i kohës është diçka me të cilën shumë njerëz luftojnë. Sekreti për menaxhimin e kohës tuaj në mënyrë efektive është njohja e asaj që ju doni të bëni dhe kur doni t’a bëni. Në këtë mënyrë, ju...

“Nuk jeni më të sigurt në punën tuaj”, kjo shenjë e Horoskopit duhet të bëjë kujdes sot

para 2 jave - Bota Press

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet. Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 shtator 2022

para 2 jave - Gazeta Metro

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet.Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!...

Horoskopi sot, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Arbresh

Dashi Bëhu gati për gëzim, shkëlqim dhe kreativitet. Keni një prirje të lumtur dhe lozonjare dhe shumë argëtim, gjë që ju bën të kërkuar në shoqëri. Ditë e përshtatshme për dalje, argëtim, kohë të mira,...

Romancë dhe para, ja çfarë parashikojnë yjet për shenjat e Zodiakut

para 2 jave - FaxWeb

Dashi Dita e duhur për të hequr dorë nga një zakon I keq. Nëse po planifikoni të dilni me miqtë tuaj, bëni kujdes me paratë pasi mund të shpenzoni më shumë sesa kishit menduar. Do të keni vështirësi për...

Mos i shtyni punët e vështira për më vonë

para 2 jave - Ekonomia Online

Sipas hulumtimeve psikologjike, ajo që na duhet të gjithëve është një sistem për të mbaruar sa më shumë punë. Shumë njerëz i shmangen sistemeve dhe rregullave sepse ata janë të frikësuar nga jeta monotone...

12 gjëra që duhet t’i shmangni nëse doni të bëni para

para 2 jave - Ekonomia Online

Bernard Shaw dikur pat thënë se kjo botë është përplot me idhuj që nuk duan të punojnë dhe thjesht duan të fitojnë para, ndërsa ata që janë të gatshëm të punojnë kurrë nuk pasurohen. Nëse punoni shumë...

Horoskopi Ditor E Enjte 22 Shtator 2022

para 2 jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet.Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 shtator 2022

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi: Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte 22: përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni: çdo gjë ka kohën e vet dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt! Demi: Në dashuri përpiquni...

Horoskopi 22 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi Planetët nuk do i keni në krah sot dhe nuk do keni një ditë shumë të mirë. Nëse keni një lidhje marrëdhënia juaj nuk ka për të qenë më aq e fortë sa më parë dhe kjo për shkak të mungesës së përkushtimit...

Horoskopi 22 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Ora news

Dashi Bëhu gati për gëzim, shkëlqim dhe kreativitet. Keni një prirje të lumtur dhe lozonjare dhe shumë argëtim, gjë që ju bën të kërkuar në shoqëri. Ditë e përshtatshme për dalje, argëtim, kohë të mira,...

Romantike dhe pasionante, shenjat e Horoskopit që e duan më shumë seksin

para 2 jave - Revista Kosovarja

Vetëm për shkak se ju pëlqen të provoni herë pas here pozicione të reja seksi ose mjete të ndryshme ndihmëse, nuk do të thotë që dëshironi të bëni seks gjatë gjithë kohës. Sigurisht, është mirë të kënaqesh...

Besimi është thelbësor për karrierë dhe leksione të tjera…

para 2 jave - Ekonomia Online

Besimi vjen para së gjithash. Njerëzit e suksesshëm kanë besim. Megjithatë nuk është suksesi që i bën ata të kenë sukses. Besimi ishte aty më parë. Përse dikush duhet të besojë te ju, idetë tuaja, aftësitë...

Këto dy shenja i trajtojnë shumë mirë paratë, i pret sukses i madh

para 2 jave - Insajderi.org

Dy shenja të horoskopit janë mjeshtër të vërtetë në trajtimin e financave të tyre dhe shpenzimin e parave kur ata duan . Virgjëreshat shumë praktike shikojnë çdo problem jetësor nga i njëjti këndvështrim,...

Personat e lindur në këto 2 shenja do të kthehen me ishin deri në fund të shtatorit

para 2 jave - Vizion Plus

Kemi hyrë në dhjetëditëshin e fundit të muajit e sigurisht që kurioziteti për të ditur se çfarë kanë rezervuar yjet është i madh, sidomos kur bëhet fjalë për dashurinë. Gjatë kësaj kohe parashikohen zhvillime...

Personat e lindur në këto 2 shenja do të kthehen me ishin deri në fund të shtatorit

para 2 jave - Revista Kosovarja

Kemi hyrë në dhjetëditëshin e fundit të muajit e sigurisht që kurioziteti për të ditur se çfarë kanë rezervuar yjet është i madh, sidomos kur bëhet fjalë për dashurinë. Gjatë kësaj kohe parashikohen zhvillime...

I trajtojnë shumë mirë paratë, ja shenjat më kursimtare të horoskopit

para 2 jave - Albeu

Dy shenja të horoskopit janë mjeshtër të vërtetë në trajtimin e financave të tyre dhe shpenzimin e parave kur ata duan. Virgjëreshat shumë praktike shikojnë çdo problem jetësor nga i njëjti këndvështrim,...

Shanse të mëdha deri në fund të shtatorit, 3 shenjat e Horoskopit që do të ribashkohen me ish-in

para 2 jave - Albeu

Gjatë kësaj kohe parashikohen zhvillime në jetën personale për tre shenja. Lëvizja planetare që dëshiron që Hëna të formojë një treshe me Mërkurin ka vënë dorën e saj të vogël në të. Kjo do të thotë që...

Kush është Virgjëresha në Horoskop? Me këto 3 shenja nuk ka të ardhme në dashuri

para 2 jave - ABC News

Të gjitha shenjat nuk përputhen me njëra-tjetrën! Disa kombinime bëjnë ndeshjen perfekte dhe disa të tjera për fat të keq nuk përputhen fare dhe marrëdhënia është një katastrofë. Duke qenë se sezoni i...

3 shenjat më besnike të Horoskopit, nëse jeni në një lidhje me ndonjë prej tyre, flini të qetë

para 2 jave - ABC News

Besimi është diçka që ndërtohet në një marrëdhënie dhe kultivohet me kalimin e kohës. Megjithatë, ka disa njerëz që nuk kanë nevojë t’i kalojnë të gjitha këto faza për të na bërë të ndjejmë se mund të...

Shenjat më besnike të Horoskopit

para 2 jave - Opinion

Gaforrja Gaforrja është besnike dhe e besueshme, ndërsa në të njëjtën kohë nuk e reklamon këtë cilësi objektivisht të mrekullueshme. Nëse i tregoni një Gaforre një sekret, ai do ta marrë me vete dhe nëse...

Horoskopi 21 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - TV21

Dashi Dita do jetë patjetër pozitive dhe shumë gazmore. Ju vendosni t’i jepni përparësi jetës tuaj shoqërore dhe argëtimit tuaj, ju projektoni veten tuaj më të mirë dhe u ofroni me bujari emocionet tuaja...

Horoskopi 21 Shtator 2022

para 2 jave - Klan

Horoskopi 21 Shtator 2022 Dashi Mund të lindin grindje mes jush dhe një vëllai ose fqinji. Aftësia juaj për të bërë kompromis kërkohet patjetër. Nëse nuk jeni të kujdesshëm, kjo mund të kthehet në një...

I trajtojnë shumë mirë paratë, ja shenjat ‘më praktike’ të horoskopit

para 2 jave - FaxWeb

Dy shenja të horoskopit janë mjeshtër të vërtetë në trajtimin e financave të tyre dhe shpenzimin e parave kur ata duan. Virgjëreshat shumë praktike shikojnë çdo problem jetësor nga i njëjti këndvështrim,...

‘Shmangni situatat e sikletshme’/ Parashikimi i horoskopit për sot

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Hëna më në fund është në anën tuaj, ndaj dashuria po shkon mirë. Në punë dëshironi të ndryshoni diçka, por fillimisht duhet të kuptoni si të veproni. Dhe çfarë të bëni! Demi Në dashuri jeni pak të...

Horoskopi për ditën e sotme, këtyre shenjave do t’u buzëqeshë fati

para 2 jave - Reporteri

Dashi Do të ndiheni mjaft energjik gjatë ditës së sotme. Investimet në pasuri të paluajtshme do të jenë fitimprurëse. Fëmijët mund t’ju zhgënjejnë, pasi nuk arrijnë të përmbushin pritshmëritë tuaja. Ka...

Horoskopi 21 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - News33

Dashi Turbullira dhe stuhi të mëdha priten sot në jetën tuaj. Për ju te dashuruarit do jetë ditë shumë e turbullt. Nuk do ndiheni aspak mirë në disa momente dhe do mërziteni me atë që keni në krah. Nëse...

Horoskopi, 21 shtator 2022

para 2 jave - Opinion

Dashi Do të ndiheni mjaft energjik gjatë ditës së sotme. Investimet në pasuri të paluajtshme do të jenë fitimprurëse. Fëmijët mund t’ju zhgënjejnë, pasi nuk arrijnë të përmbushin pritshmëritë tuaja. Ka...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 shtator 2022

para 2 jave - BalkanWeb

Do të ndiheni mjaft energjik gjatë ditës së sotme. Investimet në pasuri të paluajtshme do të jenë fitimprurëse. Fëmijët mund t’ju zhgënjejnë, pasi nuk arrijnë të përmbushin pritshmëritë tuaja. Ka gjasa...

Ditë është e veçantë në punë për këtë shenjë, zbuloni çfarë ka rezervuar Horoskopi sot

para 2 jave - ABC News

Dashi Hëna më në fund është në anën tuaj, ndaj dashuria po shkon mirë. Në punë dëshironi të ndryshoni diçka, por fillimisht duhet të kuptoni si të veproni. Dhe çfarë të bëni! Demi Të lindur më: 20 Prill...

Horoskopi 21 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Infokusi

Dashi Dita do jetë patjetër pozitive dhe shumë gazmore. Ju vendosni t’i jepni përparësi jetës tuaj shoqërore dhe argëtimit tuaj, ju projektoni veten tuaj më të mirë dhe u ofroni me bujari emocionet tuaja...

Horoskopi Ditor E Mërkurë 21 Shtator 2022

para 2 jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Hëna më në fund është në anën tuaj, ndaj dashuria po shkon mirë. Në punë dëshironi të ndryshoni diçka, por fillimisht duhet të kuptoni si të veproni. Dhe çfarë të...

“Do të takoni dikë që iu do shumë”, njihuni me horoskopin për ditën e mërkurë

para 2 jave - FaxWeb

Dashi Do të ndiheni mjaft energjik gjatë ditës së sotme. Investimet në pasuri të paluajtshme do të jenë fitimprurëse. Fëmijët mund t’ju zhgënjejnë, pasi nuk arrijnë të përmbushin pritshmëritë tuaja. Ka...

Horoskopi i ditës

para 2 jave - Arbresh

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Hëna më në fund është në anën tuaj, ndaj dashuria po shkon mirë. Në punë dëshironi të ndryshoni diçka, por fillimisht duhet të kuptoni si të veproni. Dhe çfarë të...

Horoskopi 21 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi Turbullira dhe stuhi të mëdha priten sot në jetën tuaj. Për ju te dashuruarit do jetë ditë shumë e turbullt. Nuk do ndiheni aspak mirë në disa momente dhe do mërziteni me atë që keni në krah. Nëse...

Horoskopi 21 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Ora news

Dashi Dita do jetë patjetër pozitive dhe shumë gazmore. Ju vendosni t'i jepni përparësi jetës tuaj shoqërore dhe argëtimit tuaj, ju projektoni veten tuaj më të mirë dhe u ofroni me bujari emocionet tuaja...

Këto dy shenja i trajtojnë shumë mirë paratë, i pret sukses i madh

para 2 jave - Bota Sot

Dy shenja të horoskopit janë mjeshtër të vërtetë në trajtimin e financave të tyre dhe shpenzimin e parave kur ata duan. Virgjëreshat shumë praktike shikojnë çdo problem jetësor nga i njëjti këndvështrim,...

Romantike dhe pasionante, shenjat e Horoskopit që e duan më shumë seksin

para 2 jave - ABC News

Vetëm për shkak se ju pëlqen të provoni herë pas here pozicione të reja seksi ose mjete të ndryshme ndihmëse, nuk do të thotë që dëshironi të bëni seks gjatë gjithë kohës. Sigurisht, është mirë të kënaqesh...

Kjo shenjë Horoskopi nuk duhet të marrë borxh këtë javë, dikush do të ketë probleme me vjehrrit

para 2 jave - ABC News

DASHI Këto ditë duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë parave dhe shëndetit. Mund të ketë konfuzion për disa gjëra në jetën martesore. Ata që janë të sapomartuar, duhet të kenë kujdes. Tani nuk është koha...

Romantike dhe pasionante të zjarrta/ Kush janë shenjat e Horoskopit që e duan më shumë seksin

para 2 jave - Java News

Lexoni për të zbuluar se cilat shenja të zodiakut e duan seksin dhe janë gjithmonë në humor. Mos kini frikë, ata dinë ta mbajnë romancën kur është e nevojshme. Peshqit Peshqit konsiderohen si shenjat më...

Këto dy shenja i trajtojnë shumë mirë paratë, i pret sukses i madh

para 2 jave - KosovaPress

Dy shenja të horoskopit janë mjeshtër të vërtetë në trajtimin e financave të tyre dhe shpenzimin e parave kur ata duan. Virgjëreshat shumë praktike shikojnë çdo problem jetësor nga i njëjti këndvështrim,...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 21 shtator 2022

para 2 jave - Insajderi.org

Dashi: Hëna më në fund është në anën tuaj, ndaj dashuria po shkon mirë. Në punë dëshironi të ndryshoni diçka, por fillimisht duhet të kuptoni si të veproni. Dhe çfarë të bëni! Demi: Në dashuri jeni pak...

Ja me cilat shenja të horoskopit duhet të punoni që gjithçka të shkojë “vaj”

para 2 jave - Revista Kosovarja

Dashi Shenjat më të mira me të cilat duhet të punoni janë Ujori dhe Shigjetari. Me Ujorin krijoni menjëherë një atmosferë miqësore, diskutoni për aktivitetet që menaxhoni së bashku dhe i jepni njëri-tjetrit...

Diçka ndryshon këtë javë për shenjat e Horoskopit, çfarë duhet të keni kujdes

para 2 jave - ABC News

Shpresoj të jeni gati për t’i thënë lamtumirë sezonit të Virgjëreshës, sepse gati ose jo, kjo javë po i vjen fundi. Jo vetëm kaq, por fillimi *zyrtar* i vjeshtës është afër nesh, që do të thotë gjithashtu...

Tre shenjat e Horoskopit që kanë shanse të ribashkohen me ish-in e tyre deri në fund të shtatorit

para 2 jave - ABC News

Gjatë kësaj kohe parashikohen zhvillime në jetën personale për tre shenja. Lëvizja planetare që dëshiron që Hëna të formojë një treshe me Mërkurin ka vënë dorën e saj të vogël në të. Kjo do të thotë që...

Horoskopi 20 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - TV21

Dashi Dita e sotme me siguri premton një përditshmëri të përmirësuar. Treshja e sotme Venus-Uran ju jep mundësinë të realizoni shumë nga dëshirat tuaja, veçanërisht në çështjet që kanë të bëjnë me detyrimet,...

Horoskopi 20 Shtator 2022

para 2 jave - Klan

Horoskopi 20 Shtator 2022 Dashi -Një telefonatë ose email emocionues mund të vijë nga një mik që ka një lajm të mirë për ju. Dashuria, romanca dhe suksesi në art janë të gjitha të theksuara tani dhe ky...

Horoskopi sot ka të reja, mësoni parashikimin e yjeve

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Një lehtësim i vogël do të vijë pas disa ditësh të vështira. Hëna në Akrep, në fakt, ju ofron mundësinë për të ndrequr një gabim, për të gjetur zgjidhjen më të mirë për një problem familjar që ju...

Gjashtë gjërat që ju përkasin juve dhe jo punëdhënësit tuaj

para 2 jave - Bota Sot

Një ditë normale pune është mjaftueshëm e gjatë, por janë disa gjëra të tjera që në fakt e bëjnë atë edhe më të gjatë. Ndërsa pjesa më e madhe e njerëzve pretendojnë të shkëputen sa më shpejt nga puna...

Ja me cilat shenja horoskopi duhet të punoni për të patur sukses në punë

para 2 jave - Ora news

DASHI Shenjat më të mira me të cilat duhet të punoni janë Ujori dhe Shigjetari. Me Ujorin krijoni menjëherë një atmosferë miqësore, diskutoni për aktivitetet që menaxhoni së bashku dhe i jepni njëri-tjetrit...

Fat në dashuri, horoskopi këtë javë u buzëqesh këtyre 3 shenjave

para 2 jave - Infokusi

Ndryshime dhe zhvillime të këndshme vijnë këtë javë për tre shenjat me fat. Java e parafundit e shtatorit, sipas yjeve, ka disa surpriza dhe do t’i gëzojë shumë disa. Njohjet e reja, flirtimi, ndjenjat...

Kujdes nëse jeni të dashuruar, Horoskopi sot ka të reja, mësoni parashikimin e yjeve

para 2 jave - ABC News

Dashi Një lehtësim i vogël do të vijë pas disa ditësh të vështira. Hëna në Akrep, në fakt, ju ofron mundësinë për të ndrequr një gabim, për të gjetur zgjidhjen më të mirë për një problem familjar që ju...

Horoskopi për ditën e martë, 20 shtator 2022

para 2 jave - Bota Sot

Dashi Dita e sotme me siguri premton një përditshmëri të përmirësuar. Treshja e sotme Venus-Uran ju jep mundësinë të realizoni shumë nga dëshirat tuaja, veçanërisht në çështjet që kanë të bëjnë me detyrimet,...

Horoskopi 20 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Infokusi

Dashi Dita e sotme me siguri premton një përditshmëri të përmirësuar. Treshja e sotme Venus-Uran ju jep mundësinë të realizoni shumë nga dëshirat tuaja, veçanërisht në çështjet që kanë të bëjnë me detyrimet,...

Gjashtë gjërat që ju përkasin juve dhe jo punëdhënësit tuaj

para 2 jave - Pika

Një ditë normale pune është mjaftueshëm e gjatë, por janë disa gjëra të tjera që në fakt e bëjnë atë edhe më të gjatë. Ndërsa pjesa më e madhe e njerëzve pretendojnë të shkëputen sa më shpejt nga puna...

Horoskopi Ditor E Martë 20 Shtator 2022

para 2 jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Hënën që e keni përballë, jeni nervoz me ata që ju rrethojnë, veçanërisht me anëtarët e familjes. Kujdes edhe në punë, është më mirë t’i bëni gjërat me qetësi, edhe...

Horoskopi për ditën e martë, 20 shtator 2022

para 2 jave - Pika

Dashi Dita e sotme me siguri premton një përditshmëri të përmirësuar. Treshja e sotme Venus-Uran ju jep mundësinë të realizoni shumë nga dëshirat tuaja, veçanërisht në çështjet që kanë të bëjnë me detyrimet,...

Horoskopi për ditën e martë, 20 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi Dita e sotme me siguri premton një përditshmëri të përmirësuar. Treshja e sotme Venus-Uran ju jep mundësinë të realizoni shumë nga dëshirat tuaja, veçanërisht në çështjet që kanë të bëjnë me detyrimet,...

Horoskopi 20 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Ora news

Dashi Dita e sotme me siguri premton një përditshmëri të përmirësuar. Treshja e sotme Venus-Uran ju jep mundësinë të realizoni shumë nga dëshirat tuaja, veçanërisht në çështjet që kanë të bëjnë me detyrimet,...

8 arsye pse nuk e keni takuar ende shpirtin tuaj binjak

para 2 jave - Bota Sot

Dashuria është magjia më e madhe nga të gjitha. Mund të transformojë ju dhe gjithë jetën tuaj. Mjerisht, jo të gjithë ne e gjejmë lehtë dashurinë e jetës sonë. Disa prej nesh duhet të kalojnë shumë përpjekje...

“Kujdes në punë, ruani qetësinë”, Horoskopi për ditën e martë, 20 shtator 2022

para 2 jave - ABC News

Dashi: Për shkak të Hënës që e keni përballë, jeni nervoz me ata që ju rrethojnë, veçanërisht me anëtarët e familjes. Kujdes edhe në punë, është më mirë t’i bëni gjërat me qetësi, edhe nëse duhet të ndryshoni...

Janë “zjarr” në shtrat, shenjat e horoskopit që përshtaten me njëra-tjetrën

para 2 jave - Bota Sot

Duam apo s’duam, nuk është e mundur të përputhemi me të gjithë njerëzit kur bëhet fjalë për dashurinë dhe seksin. Ka disa persona që bëjnë një kombinim të “zjarrtë” në shtrat dhe kjo duket që në shikim...

Janë “zjarr” në shtrat, shenjat e horoskopit që përshtaten me njëra-tjetrën

para 2 jave - ABC News

Duam apo s’duam, nuk është e mundur të përputhemi me të gjithë njerëzit kur bëhet fjalë për dashurinë dhe seksin. Ka disa persona që bëjnë një kombinim të “zjarrtë” në shtrat dhe kjo duket që në shikim...

Kjo do të jetë java e këtyre tri shenjave përsa i përket fatit në dashuri

para 2 jave - Vizion Plus

Ndryshime dhe zhvillime të këndshme vijnë këtë javë për tre shenjat me fat. Java e parafundit e shtatorit, sipas yjeve, ka disa surpriza dhe do t’i gëzojë shumë disa. Njohjet e reja, flirtimi, ndjenjat...

Fat në dashuri, horoskopi këtë javë u buzëqesh këtyre 3 shenjave

para 2 jave - Bota Sot

Ndryshime dhe zhvillime të këndshme vijnë këtë javë për tre shenjat me fat. Java e parafundit e shtatorit, sipas yjeve, ka disa surpriza dhe do t’i gëzojë shumë disa. Njohjet e reja, flirtimi, ndjenjat...

Në dy ditë, dashuria dhe paraja gjejnë rrugën drejt shenjave të horoskopit

para 2 jave - Klan

Në dy ditë, dashuria dhe paraja gjejnë rrugën drejt shenjave të horoskopit Në një përmbledhje për horoskopin e javës, astrologia e programit “Shije Shtëpie” në Tv Klan thotë se do të kemi dy ditë shumë...

Kjo do të jetë java e këtyre tri shenjave përsa i përket fatit në dashuri

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ndryshime dhe zhvillime të këndshme vijnë këtë javë për tre shenjat me fat. Java e parafundit e shtatorit, sipas yjeve, ka disa surpriza dhe do t’i gëzojë shumë disa. Njohjet e reja, flirtimi, ndjenjat...

Fat në dashuri, horoskopi këtë javë u buzëqesh këtyre 3 shenjave

para 2 jave - Pika

Ndryshime dhe zhvillime të këndshme vijnë këtë javë për tre shenjat me fat. Java e parafundit e shtatorit, sipas yjeve, ka disa surpriza dhe do t’i gëzojë shumë disa. Njohjet e reja, flirtimi, ndjenjat...

Horoskopi i parave/ Cilat shenja kanë më shumë shanse për pasuri të madhe?

para 2 jave - Java News

Disa prej nesh janë lindur me një shans më të mirë për t’u bërë të pasur dhe astrologët besojnë se fati dhe pasuria jonë varet nga shenja jonë e zodiakut. Këto pesë shenja kanë më shumë gjasa të pasurohen...

Fat në dashuri, horoskopi këtë javë u buzëqesh këtyre 3 shenjave

para 2 jave - Albeu

Ndryshime dhe zhvillime të këndshme vijnë këtë javë për tre shenjat me fat. Java e parafundit e shtatorit, sipas yjeve, ka disa surpriza dhe do t’i gëzojë shumë disa. Njohjet e reja, flirtimi, ndjenjat...

Tre shenjat e Horoskopit që do të kenë më shumë fat në dashuri këtë javë

para 2 jave - ABC News

Ndryshime dhe zhvillime të këndshme vijnë këtë javë për tre shenjat me fat. Java e parafundit e shtatorit, sipas yjeve, ka disa surpriza dhe do t’i gëzojë shumë disa. Njohjet e reja, flirtimi, ndjenjat...

Horoskopi 19 Shtator 2022

para 2 jave - Klan

Horoskopi 19 Shtator 2022 Dashi -Sot është një ditë fantastike, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Nëse jeni emocionalisht dhe mendërisht të përgatitur për të shkuar në një udhëtim të ri, emocionues të jetës,...

Nuk keni kurrë kohë për t’u çlodhur? 5 mënyra për të pasur sukses kur jeni të zënë

para 2 jave - ABC News

Jeni gjithmonë të zënë, detyrimet po vrapojnë dhe duan që ju të jeni gjithmonë luftarak. Realiteti pas relaksimit të pushimeve bëhet gjithnjë e më i vështirë me projektet që shumëfishohen dhe afatet nuk...

I bëni çdo ditë/ Ja cilat janë 7 zakonet që ju plakin para kohe!

para 2 jave - Bota Sot

Me përjashtim të fëmijëve dhe adoleshentëve, pothuajse të gjithë duan të duken më të rinj. Megjithatë, edhe pse locionet e shtrenjta dhe trajtimet kozmetike me siguri mund të përmirësojnë pamjen tuaj,...

Horoskopi javor për periudhën nga 19 – 26 shtator

para 2 jave - Bota Sot

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi për datën 19 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Bota Sot

DASHI Ditë e qetë, pa ndonjë surprizë dhe pa gjëra të jashtëzakonshme do jetë kjo e sotmja Mundohuni të largoheni nga rutina e përditshme ju të dashuruarit dhe po mundët largohuni edhe nga qyteti juaj...

Horoskopi 19 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Infokusi

Dashi Dita e sotme është një ndihmë e dobishme, në mënyrë që të kuptoni dhe perceptoni qëllimet e njerëzve që ju kanë rrethuar prej kohësh. Zbulimet që do të vijnë do t’ju ndihmojnë të merrni vendimet...

Horoskopi Ditor E Hënë 19 Shtator 2022

para 2 jave - Gazeta Metro

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ditë energjike do jetë kjo e hënë për te dashuruarit. Shumë gjëra të bukura do ndodhin mes jush dhe partnerit dhe kënaqësitë do jenë te forta. Beqaret do kenë një...

I bëni çdo ditë/ Ja cilat janë 7 zakonet që ju plakin para kohe!

para 2 jave - Pika

Me përjashtim të fëmijëve dhe adoleshentëve, pothuajse të gjithë duan të duken më të rinj. Megjithatë, edhe pse locionet e shtrenjta dhe trajtimet kozmetike me siguri mund të përmirësojnë pamjen tuaj,...

Horoskopi për datën 19 shtator 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Pika

DASHI Ditë e qetë, pa ndonjë surprizë dhe pa gjëra të jashtëzakonshme do jetë kjo e sotmja Mundohuni të largoheni nga rutina e përditshme ju të dashuruarit dhe po mundët largohuni edhe nga qyteti juaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK