Sarah Jessica Parker thotë se do t'i mungojë gjithmonë njerku i saj

para 2 muajve - Koha.net

Sarah Jessica Parker "do t'i mungojë gjithmonë" njerku i saj pasi ai vdiq në moshën 76-vjeçare në fillim të kësaj jave pas një sëmundjeje të shkurtër. Aktorja 57-vjeçare humbi të mërkurën njerkun e saj...

Sarah Jessica Parker me dedikim për njerkun që ndërroi jetë, zotohet të kujdeset për nënën e saj

para 2 muajve - Telegrafi

Aktores Sarah Jessica Parker do t’i mungojë gjithmonë njerku i saj, i cili vdiq në moshën 76 vjeçare në fillim të kësaj jave pas një sëmundjeje të shkurtër. 57-vjeçarja humbi të mërkurën njerkun Paul Giffin...

Sarah Jessica Parker thotë se do t'i mungojë gjithmonë njerku i saj

para 2 muajve - Bota Sot

Sarah Jessica Parker "do t'i mungojë gjithmonë" njerku i saj pasi ai vdiq në moshën 76-vjeçare në fillim të kësaj jave pas një sëmundjeje të shkurtër. Aktorja 57-vjeçare humbi të mërkurën njerkun e saj...

U detyrua të largohej nga eventi i rëndësishëm, aktorja e njohur Sarah Jessica Parker jep lajmin e trishtë

para 2 muajve - Top Channel

Aktorja e njohur Sarah Jessica Parker, e cila u nderua në ngjarjen e 10-të “Ballet Fall Fashion Gala” në New York para dy ditëve, iu desh të largohej nga eventi në minutën e fundit për shkak të një emergjence...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK