Bëhuni aktiv, jetoni më gjatë

para një muaji - Top Channel

Stërvitja është sekreti i shëndetit të mirë. Studiuesit në Institutin Kombëtar të Kancerit dhe Institutin Kombëtar për Plakjen analizuan të dhënat për më shumë se 270,000 të rritur në SHBA në të 60-at...

Bëhuni aktiv, jetoni më gjatë

para një muaji - Flaka

Stërvitja është sekreti i shëndetit të mirë. Studiuesit në Institutin Kombëtar të Kancerit dhe Institutin Kombëtar për Plakjen analizuan të dhënat për më shumë se 270,000 të rritur në SHBA në të 60-at...

Bëhuni aktiv, jetoni më gjatë

para një muaji - Infokusi

Stërvitja është sekreti i shëndetit të mirë. Studiuesit në Institutin Kombëtar të Kancerit dhe Institutin Kombëtar për Plakjen analizuan të dhënat për më shumë se 270,000 të rritur në SHBA në të 60-at...

Bëhuni aktiv, jetoni më gjatë

para një muaji - Alsat-M

Stërvitja është sekreti i shëndetit të mirë. Studiuesit në Institutin Kombëtar të Kancerit dhe Institutin Kombëtar për Plakjen analizuan të dhënat për më shumë se 270,000 të rritur në SHBA në të 60-at...

Bëhuni aktiv, jetoni më gjatë

para një muaji - Bota Sot

Stërvitja është sekreti i shëndetit të mirë. Studiuesit në Institutin Kombëtar të Kancerit dhe Institutin Kombëtar për Plakjen analizuan të dhënat për më shumë se 270,000 të rritur në SHBA në të 60-at...

Bëhuni aktiv, jetoni më gjatë

para një muaji - Pika

Stërvitja është sekreti i shëndetit të mirë. Studiuesit në Institutin Kombëtar të Kancerit dhe Institutin Kombëtar për Plakjen analizuan të dhënat për më shumë se 270,000 të rritur në SHBA në të 60-at...

Bëhuni aktiv, mund të jetoni më gjatë!

para 2 muajve - Bota Sot

Ju e keni dëgjuar këtë më parë – stërvitja është sekreti i shëndetit të mirë. A e dini se thjesht ecja e shpejtë mund t’ju ndihmojë të qëndroni gjallë më gjatë? Filloni – çdo gjë ndihmon. Ju mund të mendoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK