Pse dhimbjet janë më të mëdha gjatë natës?

para një muaji - Albeu

Ka qenë prej kohësh një mister se përse një nga përvojat më bazike njerëzore – ndjenja e dhimbjes fizike – luhatet në intensitet gjatë gjithë ditës. Që në fillimet e mjekësisë, mjekët dhe pacientët kanë...

Pse dhimbjet janë më të mëdha gjatë natës?

para një muaji - Flaka

Ka qenë prej kohësh një mister se përse një nga përvojat më bazike njerëzore – ndjenja e dhimbjes fizike – luhatet në intensitet gjatë gjithë ditës. Që në fillimet e mjekësisë, mjekët dhe pacientët kanë...

Pse dhimbjet janë më të mëdha gjatë natës

para një muaji - Alsat-M

Ka qenë prej kohësh një mister se përse një nga përvojat më bazike njerëzore – ndjenja e dhimbjes fizike – luhatet në intensitet gjatë gjithë ditës. Që në fillimet e mjekësisë, mjekët dhe pacientët kanë...

Pse dhimbjet janë më të mëdha gjatë natës

para një muaji - InfoShqip

Ka qenë prej kohësh një mister se përse një nga përvojat më bazike njerëzore – ndjenja e dhimbjes fizike – luhatet në intensitet gjatë gjithë ditës. Që në fillimet e mjekësisë, mjekët dhe pacientët kanë...

Pse dhimbjet janë më të mëdha gjatë natës

para një muaji - Ekonomia Online

Ka qenë prej kohësh një mister se përse një nga përvojat më bazike njerëzore – ndjenja e dhimbjes fizike – luhatet në intensitet gjatë gjithë ditës. Që në fillimet e mjekësisë, mjekët dhe pacientët kanë...

Pse dhimbja ndihet më shumë gjatë natës?

para një muaji - ABC News

Ka qenë prej kohësh një mister se përse një nga përvojat më bazike njerëzore – ndjenja e dhimbjes fizike – luhatet në intensitet gjatë gjithë ditës. Që në fillimet e mjekësisë, mjekët dhe pacientët kanë...

Ja pse dhimbja ndihet më shumë gjatë natës

para një muaji - Infokusi

Ka qenë prej kohësh një mister se përse një nga përvojat më bazike njerëzore – ndjenja e dhimbjes fizike – luhatet në intensitet gjatë gjithë ditës. Që në fillimet e mjekësisë, mjekët dhe pacientët kanë...

Pini ujë për gjumë të mjaftueshëm

para një muaji - Ekonomia Online

Shumë njerëz nuk flenë sa duhet dhe një studim i fundit pohon që britaniku mesatar flen vetëm gjashtë orë gjatë natës, shkruan The Independent. Arsyet për netët pa gjumë variojnë, me raste janë të lidhura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK