Konsumimi i shegës dhe efektet në shëndet

para një muaji - Zhurnal

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

Konsumimi i shegës dhe efektet në shëndet

para një muaji - FaxWeb

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

Konsumimi i shegës dhe efektet në shëndet

para një muaji - Telegrafi

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

Konsumimi i shegës dhe efektet në shëndet

para një muaji - Syri

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

Shega dhe efektet e saj

para një muaji - Nistori

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

Konsumimi i shegës dhe efektet në shëndet

para një muaji - Press Online

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

Ja pse duhet të hani shegë

para një muaji - RTV 21

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

Ja pse duhet të hani shegë

para një muaji - Bota Sot

Në historinë e lashtë, shega konsiderohej një frutë e shenjtë që ofronte begati. Sot dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore. Shega është e pasur me antioksidues polifenol që lufton kundër molekulave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK