Si ta përgatisni lëkurën tuaj për motin e ftohtë? Rregullat që duhet të ndiqni

më 10.2022 - ABC News

Kalimi i menjëhershëm midis muajve të verës dhe ditëve të ftohta të vjeshtës nuk është i këndshëm për lëkurën e fytyrës. Lëkura juaj mund të skuqet por përveç kësaj, lëkura bëhet e thatë dhe e plasaritur...

Zakonet më të këqija të kujdesit të lëkurës që dermatologët dëshirojnë t’i ndaloni

më 10.2022 - Pika

Lëkura juaj është një libër i hapur për një profesionist. Nëse jeni duke fjetur me grim, duke shfaqur puçrra ose nuk pini mjaftueshëm ujë, ka të ngjarë që ata të jenë në gjendje të dallojnë nga gjendja...

Në këtë mënyrë ju do të kujdeseni për lëkurën tuaj, në stinën e vjeshtës

më 10.2022 - Alsat-M

Hapi i parë: pastrimi i dyfishtë që është i mirë për të gjithë “Kujdesi i mirë i lëkurës fillon me pastrimin – e bën menjëherë të qartë dermatologu – Në këtë periudhë është e lehtë të krijohen njolla,...

Kujdesi për të cilin lëkura juaj ka nevojë në stinën e vjeshtës

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Hapi i parë: pastrimi i dyfishtë që është i mirë për të gjithë “Kujdesi i mirë i lëkurës fillon me pastrimin – e bën menjëherë të qartë dermatologu – Në këtë periudhë është e lehtë të krijohen njolla,...

Ky është gabimi më i madh që bëjmë me lëkurën gjatë stinës së vjeshtës

më 9.2022 - News33

Me ardhjen e stinës së vjeshtës, lëkura jonë bëhet më e ndjeshme dhe më problematike. Farmacistja Klea Mustafa ishte e ftuar këtë të enjte në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” me moderatorin Alban Musa, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK