Linda Halimi për ndryshimin në fizik: Kam kokën e katunarit, kur them e bëj, e bëj

para 2 muajve - Reporteri

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, është përfolur shumë për ndryshimin e saj në fizik. Ajo prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. E së fundi, ishte pjesë e një interviste në “Aldo Morning...

Linda Halimi për ndryshimin në fizik: Kam kokën e katunarit, kur them e bëj, e bëj

para 2 muajve - Bota Sot

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, është përfolur shumë për ndryshimin e saj në fizik. Ajo prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. E së fundi, ishte pjesë e një interviste në “Aldo Morning...

Linda Halimi për ndryshimin në fizik: Kam kokën e katunarit, kur them e bëj, e bëj

para 2 muajve - Flaka

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, është përfolur shumë për ndryshimin e saj në fizik. Ajo prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan lajmi.net. E së fundi, ishte pjesë e një interviste...

‘Kam kokë katundari, kur e dua një gjë, e bëj’, Lindita Halimi flet për ndryshimin drastik në fizik

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Linda Halimi është përfolur shumë për ndryshimin e madh që ka pësuar në fizik. Në një intervistë për Aldo Morning Show”, ajo foli dhe për ndryshimin që ka pësuar duke u shprehur se ka “kokë katundari”...

‘Kam kokën e katunarit, kur them…’/ Lindita Halimi zbulon ‘sekretin’ e saj për format perfekte trupore që gëzon

para 2 muajve - Syri

Këngëtarja e njohur Lindita Halimi njihet për format e saj trupore seksi, për të cilat është ushtruar dhe është ushqyer shëndetshëm ndër vite. Para pak kohësh, artistja bëri edhe një ndërhyrje në të pasme,...

“Kam kokën e katunarit, kur them…”/ Sot gëzon forma perfekte trupore, Lindita Halimi zbulon ‘sekretin’ e saj

para 2 muajve - Bota Sot

Këngëtarja e njohur Lindita Halimi njihet për format e saj trupore seksi, për të cilat është ushtruar dhe është ushqyer shëndetshëm ndër vite. Para pak kohësh, artistja bëri edhe një ndërhyrje në të pasme,...

“Kam kokën e katunarit, kur them…”/ Sot gëzon forma perfekte trupore, Lindita Halimi zbulon ‘sekretin’ e saj

para 2 muajve - Panorama

PanoramaPlus.al / Këngëtarja e njohur Lindita Halimi njihet për format e saj trupore seksi, për të cilat është ushtruar dhe është ushqyer shëndetshëm ndër vite. Para pak kohësh, artistja bëri edhe një...

“Kam kokë katundari, kur e dua një gjë, e bëj”, këngëtarja shqiptare flet për ndryshimin drastik në fizik

para 2 muajve - ABC News

Linda Halimi është përfolur shumë për ndryshimin e madh që ka pësuar në fizik. Këngëtarja, e cila jeton prej vitesh në SHBA, ka dhënë së fundmi një intervistë për Aldo Morning Show” ku u ndal dhe te ndryshimi...

FOTOT/ Ndryshimi drastik i Linda Halimit, këngëtarja shqiptare: Kam kokë katunari, kur them e bëj, e bëj

para 2 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja e njohur Linda Halimi është përfolur shumë në media për ndryshimin e madh që ka pësuar në fizik. Në një video call në emisionin “Aldo Morning Show” ajo shprehet se e ka kokën e katunarit dhe...

Linda Halimi për ndryshimin në fizik: Kam kokën e katunarit, kur them e bëj, e bëj

para 2 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, është përfolur shumë për ndryshimin e saj në fizik. Ajo prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan lajmi.net. E së fundi, ishte pjesë e një interviste...

Ndryshimi drastik i Linda Halimit, këngëtarja shqiptare: Kam kokë katunari, kur them e bëj, e bëj/ FOTOT

para 2 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur Linda Halimi është përfolur shumë në media për ndryshimin e madh që ka pësuar në fizik. Në një video call në emisionin “Aldo Morning Show” ajo shprehet se e ka kokën e katunarit dhe...

Linda Halimi: Kam kokë katunari, kur them e bëj e bëj…

para 2 muajve - Klan

Linda Halimi: Kam kokë katunari, kur them e bëj e bëj… Në emisionin “Aldo Morning Show” këngëtarja e njohur Linda Halimi ka bërë një video call e cila ka marrë komplimente dhe nga Aldo për vullnetin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK