Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Reporteri

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Lapsi

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Bota Sot

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada më në fund bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - OraInfo

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik. Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Flaka

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - InfoShqip

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada më në fund bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Almakos

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik. Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për...

Shqiptar apo italian? Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë

para 2 muajve - Flaka

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Shqiptar apo italian? Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Zhurnal

Beniada Nishani, ditën e djeshme ka tek emisioni “E diell”, ka zbuluar edhe një detajë për jetën e saj private. Teksa po zhvillohej një lojë me fëmijët, ajo pranoi edhe një pyetje nga ata. “Ke gjetur një...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Ina

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada pranon se është në lidhje, flet për partnerin

para 2 muajve - Reporteri

Beniada Nishani në një kohë rekord u shndërrua në një nga personazhet më të dashur shqiptar. Modelja e njohur hyri dhe doli single nga BBV ku mori pjesë ndërsa nuk ka folur për njohjet e reja dhe jetën...

“Është një djalë simpatik!” Beniada Nishani pranon lidhjen, modelja flet për partnerin që i ka marrë zemrën

para 2 muajve - Panorama

Panoramaplus.al / Beniada Nishani ka thyer së fundmi heshtjen duke na treguar se ka nisur një lidhje të re. Ajo zbuloi se ka në krah ‘një djalë simpatik’ por nuk dha detaje të tjera. “Ke gjetur një djalë...

Shqiptar apo italian? Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - ABC News

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - NOA

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

‘Ai është shumë simpatik’, Beniada bën publike lidhjen e dashurisë

para 2 muajve - GazetaBlic

Në “E Diell” gjatë emisionit me fëmijët Beniada ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. “Ke gjetur një djalë simpatik?”, e ka pyetur njëri prej tyre. “Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq....

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Lajmi.net

Beniada Nishani, ditën e djeshme ka tek emisioni “E diell”, ka zbuluar edhe një detajë për jetën e saj private. Teksa po zhvillohej një lojë me fëmijët, ajo pranoi edhe një pyetje nga ata, shkruan lajmi.net....

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Insajderi.org

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

Beniada pranon se është në lidhje, flet për partnerin

para 2 muajve - Infokusi

Beniada Nishani në një kohë rekord u shndërrua në një nga personazhet më të dashur shqiptar. Modelja e njohur hyri dhe doli single nga BBV ku mori pjesë ndërsa nuk ka folur për njohjet e reja dhe jetën...

“Është shumë simpatik”/ Beniada Nishani pranon lidhjen e dashurisë dhe flet për partnerin

para 2 muajve - Java News

“Ajo është e lidhur me një avokat në Itali”, ishte kjo deklarata e Edi Manushit për jetën personale të Beniada Nishanit, që u komentua gjatë në rrjet. E teksa Beniada zgjodhi të heshtë duke mos e pohuar...

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Lajm

Beniada Nishani, ditën e djeshme ka tek emisioni “E diell”, ka zbuluar edhe një detajë për jetën e saj private. Teksa po zhvillohej një lojë me fëmijët, ajo pranoi edhe një pyetje nga ata, shkruan lajmi.net....

Beniada çelet rreth të dashurit: Është një djalë simpatik

para 2 muajve - Periskopi

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat. “Është...

E lidhur me një avokat në Itali? Flet për herë të parë Beniada

para 2 muajve - OraInfo

Beniada vazhdon të jetë e përfolur rreth thashethemeve për një lidhje të mundshme në Itali. Sot në “E Diell” gjatë emisionit me fëmijët Beniada ka pranuar publikisht lidhjen e dashurlsë. “Ke gjetur një...

“Është shumë simpatik”, Beniada pranon për herë të parë lidhjen e dashurisë

para 2 muajve - News33

Beniada është një ndër vajzat më të dashura të publikut. Brenda shtëpisë së “Big Brother Vip, ajo arriti që të rrëmbente zemrat e të gjithë shqiptarëve dhe të ndryshonte dhe opinionin e disa prej tyre....

“Ai është shumë simpatik”, Beniada bën publike lidhjen e dashurisë

para 2 muajve - Aktuale

Sot në “E Diell” gjatë emisionit me fëmijët Beniada ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. “Ke gjetur një djalë simpatik?”, e ka pyetur njëri prej tyre. “Është një djalë simpatik po vetëm simpatik...

E lidhur me një avokat në Itali? Flet për herë të parë Beniada

para 2 muajve - Infokusi

Beniada vazhdon të jetë e përfolur rreth thashethemeve për një lidhje të mundshme në Itali. Sot në “E Diell” gjatë emisionit me fëmijët Beniada ka pranuar publikisht lidhjen e dashurlsë. “Ke gjetur një...

Beniada bën publike lidhjen e dashurisë: ‘Ai është shumë simpatik’!

para 2 muajve - NOA

Sot në “E Diell” gjatë emisionit me fëmijët Beniada ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. “Ke gjetur një djalë simpatik?”, e ka pyetur njëri prej tyre. “Është një djalë simpatik po vetëm simpatik...

“Është shumë simpatik”, Beniada Nishani pranon lidhjen e dashurisë dhe flet për partnerin

para 2 muajve - FaxWeb

Ajo është e lidhur me një avokat në Itali”, ishte kjo deklarata e Edi Manushit për jetën personale të Beniada Nishanit, që u komentua gjatë në rrjet. E teksa Beniada zgjodhi të heshtë duke mos e pohuar...

“Ai është shumë simpatik”, Beniada bën publike lidhjen e dashurisë

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Sot në “E Diell” gjatë emisionit me fëmijët Beniada ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë. “Ke gjetur një djalë simpatik?”, e ka pyetur njëri prej tyre. “Është një djalë simpatik po vetëm simpatik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK