Luhatjet hormonale: ndryshime që ndikojnë në humor

para një muaji - Bota Sot

Cilat janë ndryshimet hormonale dhe nga çfarë shkaktohen ato? Cilat janë simptomat që duhet të kemi parasysh për t’i njohur ato dhe si ndikojnë hormonet në disponimin tonë? Lexoni artikullin për të mësuar...

Luhatjet hormonale: ndryshime që ndikojnë në humor

para një muaji - Panorama

Cilat janë ndryshimet hormonale dhe nga çfarë shkaktohen ato? Cilat janë simptomat që duhet të kemi parasysh për t’i njohur ato dhe si ndikojnë hormonet në disponimin tonë? Lexoni artikullin për të mësuar...

Luhatjet hormonale: ndryshime që ndikojnë në humor

para një muaji - Pika

Cilat janë ndryshimet hormonale dhe nga çfarë shkaktohen ato? Cilat janë simptomat që duhet të kemi parasysh për t’i njohur ato dhe si ndikojnë hormonet në disponimin tonë? Lexoni artikullin për të mësuar...

Postmenopauza, çfarë duhet të dini rreth saj

para një muaji - Infokusi

Postmenopauza është termi që përshkruan kohën pas kalimit të menopauzës. Kur jeni në postmenopauzë, cikli juaj menstrual ka ndaluar për më shumë se 12 muaj rresht. Në këtë fazë të jetës, vitet e riprodhimit...

Postmenopauza, çfarë duhet të dini rreth saj?

para një muaji - Syri.net Kosova

Kur jeni në postmenopauzë, cikli juaj menstrual ka ndaluar për më shumë se 12 muaj rresht. Në këtë fazë të jetës, vitet e riprodhimit kanë përfunduar dhe nuk jeni më në ovulacion (lëshimi i vezëve). Simptomat...

Postmenopauza, çfarë duhet të dini rreth saj

para një muaji - Top Channel

Postmenopauza është termi që përshkruan kohën pas kalimit të menopauzës. Kur jeni në postmenopauzë, cikli juaj menstrual ka ndaluar për më shumë se 12 muaj rresht. Në këtë fazë të jetës, vitet e riprodhimit...

Postmenopauza, çfarë duhet të dini rreth saj

para një muaji - Gazeta Tema

Kur jeni në postmenopauzë, cikli juaj menstrual ka ndaluar për më shumë se 12 muaj rresht. Në këtë fazë të jetës, vitet e riprodhimit kanë përfunduar dhe nuk jeni më në ovulacion (lëshimi i vezëve). Simptomat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK