Çfarë ndodh kur e lini duhanin?

para një muaji - Syri.net Kosova

Pasi të keni vendosur për ta lënë duhanin, trupi juaj do të përgjigjet në mënyra të ndryshme. Pirja e duhanit lëshon mijëra kimikate të dëmshme në trupin tuaj, të cilët mund të dëmtojnë mushkëritë, zemrën...

Çfarë ndodh kur e lini duhanin

para një muaji - Ekonomia Online

Pasi të keni vendosur për ta lënë duhanin, trupi juaj do të përgjigjet në mënyra të ndryshme. Pirja e duhanit lëshon mijëra kimikate të dëmshme në trupin tuaj, të cilët mund të dëmtojnë mushkëritë, zemrën...

Çfarë ndodh kur e lini duhanin

para një muaji - Gazeta Tema

Pasi të keni vendosur për ta lënë duhanin, trupi juaj do të përgjigjet në mënyra të ndryshme. Pirja e duhanit lëshon mijëra kimikate të dëmshme në trupin tuaj, të cilët mund të dëmtojnë mushkëritë, zemrën...

Çfarë ndodh kur e lini duhanin

para një muaji - Bota Sot

Pasi të keni vendosur për ta lënë duhanin, trupi juaj do të përgjigjet në mënyra të ndryshme. Pirja e duhanit lëshon mijëra kimikate të dëmshme në trupin tuaj, të cilët mund të dëmtojnë mushkëritë, zemrën...

Çfarë ndodh kur e lini duhanin

para një muaji - Ekonomia Online

Pasi të keni vendosur për ta lënë duhanin, trupi juaj do të përgjigjet në mënyra të ndryshme. Pirja e duhanit lëshon mijëra kimikate të dëmshme në trupin tuaj, të cilët mund të dëmtojnë mushkëritë, zemrën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK