Përzieni këta tre përbërës dhe do të zgjidhni problemin e skuqjes në faqe: Maska që qetëson lëkurën në mollëza

më 10.2022 - Telegrafi

Para përdorimit të çfarëdo produkti, kërkoni këshillën e dermatologut Lëkura e skuqur kryesisht shfaqet gjatë ditëve të ftohta, posaçërisht kur fryn era për shkak të së cilës lëkura bëhet e irrituar dhe...

Përzieni këta tre përbërës dhe do të zgjidhni problemin e skuqjes në faqe: Maska që qetëson lëkurën në mollëza

më 10.2022 - Pika

Para përdorimit të çfarëdo produkti, kërkoni këshillën e dermatologut Lëkura e skuqur kryesisht shfaqet gjatë ditëve të ftohta, posaçërisht kur fryn era për shkak të së cilës lëkura bëhet e irrituar dhe...

Përzierja e këtyre pijeve bën mrekulli në shëndetin tuaj

më 10.2022 - ABC News

Kombinimi i mjaltit dhe kanellës është veçanërisht i rëndësishëm për problemet e zemrës, dhe rekomandohet që të konsumoni këtë përzierje të shpërndarë në një copë bukë çdo mëngjes Këtu janë tri probleme...

Gripi i vjeshtës, kjo kurë shtëpiake me mjaltë vlen për trajtim të menjëhershëm

më 10.2022 - Open-TV

Trajtimi i parë me mjaltë që do t’ju bëjmë është shumë i thjeshtë në përgatitje dhe shumë i shijshëm. Gjithçka që duhet të bëni është të përzieni mjaltin me pluhur kanelle për të marrë një përgatitje të...

Gripi i vjeshtës, kjo kurë shtëpiake me mjaltë vlen për trajtim të menjëhershëm

më 10.2022 - ABC News

Trajtimi i parë me mjaltë që do t’ju bëjmë është shumë i thjeshtë në përgatitje dhe shumë i shijshëm. Gjithçka që duhet të bëni është të përzieni mjaltin me pluhur kanelle për të marrë një përgatitje të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK