‘Fitova lotarinë’- Barack Obama i dedikon fjalët më të ëmbla partneres së tij Michelle në 30 vjetorin e tyre të martesës

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Barack dhe Michelle Obama kanë festuar 30 vjetorin e tyre të martesës duke i deidkuar njëri-tjetrit fjalët më të ëmbla në këtë ditë të veçantë për ta. Ish-presiendti, ndjau për ndjekësit një sërëë kujtimesh...

“Fitova lotarinë”, Michelle dhe Barack Obama festojnë 30 vjetorin e martesës, ish presidenti bën dedikimin prekës

para 2 muajve - ABC News

Michelle dhe Barack Obama kanë festuar 30 vjetorin e tyre të martesës duke i dedikuar njëri-tjetrit fjalët më të ëmbla në këtë ditë të veçantë. Ish presidenti amerikab dhe Michelle u martuan më më 3 tetor...

‘Fitova lotarinë’- Barack Obama i dedikon fjalët më të ëmbla partneres së tij Michelle në 30 vjetorin e tyre të martesës

para 2 muajve - Syri

Barack dhe Michelle Obama kanë festuar 30 vjetorin e tyre të martesës duke i deidkuar njëri-tjetrit fjalët më të ëmbla në këtë ditë të veçantë për ta. Ish-presiendti, ndjau për ndjekësit një sërëë kujtimesh...

“Fitova lotarinë”/ Barack dhe Michelle Obama festojnë 30 vjetorin e tyre të martesës. Ish-presidenti i dedikon fjalët e ëmbla bashkëshortes së tij

para 2 muajve - Panorama

PANORAMA PLUS / Barack dhe Michelle Obama kanë festuar 30 vjetorin e tyre të martesës duke i deidkuar njëri-tjetrit fjalët më të ëmbla në këtë ditë të veçantë për ta. Ish-presiendti, ndjau për ndjekësit...

Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - Flaka

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - Reporteri

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - Bota Sot

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - GazetaBlic

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - Lajmi.net

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

Obama me urim emocionues për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - Insajderi.org

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - Revista

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, me një shkrim emocionues ia ka uruar gruas së tij, Michele Omabas, 30 vjetorin e martesës. Ai ka thënë se nuk do të mund të kishte kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK