Xhemi zbulon kush e bindi të rikthehej në Portokalli?

para 2 muajve - NOA

Moderatorja Xhemi Shehu u rikthye mbrëmjen e djeshme në “Portokalli” pas dy vitesh mungesë. E ftuar së fundmi në “Wake Up”, Xhemi është shprehur se nuk e kishte menduar kurrë që do të rikthehej. Ajo zbuloi...

Sa qenkan rritur, Xhemi Shehu ndan foto të djemve pas shumë kohësh

para 2 muajve - InfoShqip

Kur bëhet fjalë për jetën private, Xhemi Shehu është shumë e rezervuar. Mirëpo, moderatorja shumë e dashur për publikun, nuk nguron t’i surprizojë ndjekësit e saj herë pas here. Së fundmi, ajo ka ndarë...

FOTOT/ Rrëfehet Xhemi Shehu: Largimi i papritur dhe pse u riktheva tani

para 2 muajve - Gazeta Tema

Xhemi Shehu u rikthye mbrëmjen e djeshme në “Portokalli” pas një mungese dy vjecare në spektaklin e humorit. Moderatorja ishte ftuar sot në “Wake Up”, ku foli edhe për këtë moment. “Rikthimi im në “Portokalli”...

Rivalitet me Fjoralba Ponarin? Xhemi Shehu e tha fjalën e saj dhe foli me emra: Kush më bindi të rikthehem pas dy vitesh në ekran

para 2 muajve - Zhurnal

Moderatorja Xhemi Shehu u rikthye mbrëmjen e djeshme në ekranin e “Portokalli”, pas dy vitesh mungesë. Së fundmi moderatorja ka folur për rikthimin e saj në ekran, konkretish në emisionin e humorit, rikthimin...

Xhemi Shehu: Ja pse publikoj foto të djemve në rrjetet sociale

para 2 muajve - Mapo

Moderatorja Xhemi Shehu ka folur sot në “Wake Up”, jo vetëm për rikthimin e saj në “Portokalli”, por edhe për familjen. Përveç së tjerash, ajo tregoi edhe pse nuk i ekspozon djemtë në rrjetet sociale....

“Një histori dashurie ku zihesh, ndahesh dhe bashkohesh”, Xhemi Shehu flet për rikthimin në Portokalli: Ja kush ma mbushi mendjen

para 2 muajve - Mapo

Xhemi Shehu është rikthyer në “Portokalli”. Ndërkohë që sot në mëngjes ishte e ftuar në emisionin “Wake Up”, Xhemi është shprehur se historia e saj me programin e humorit është si ajo e një dashurie. “Rikthimi...

Kush e bindi të rikthehet në “Portokalli”? Xhemi Shehu sqaron “rivalitetin”...

para 2 muajve - BalkanWeb

TIRANE Pas dy vitesh mungesë, Xhemi Shehu është rikthyer mbrëmjen e djeshme në “Portokalli” në Top Channel. E ftuar në emisionin “Wake Up”, moderatorja foli për rikthimin e saj në ekran. “Rikthimi im në...

Sa qenkan rritur, Xhemi Shehu ndan foto të djemve pas shumë kohësh

para 2 muajve - ABC News

Kur bëhet fjalë për jetën private, Xhemi Shehu është shumë e rezervuar. Mirëpo, moderatorja shumë e dashur për publikun, nuk nguron t’i surprizojë ndjekësit e saj herë pas here. Së fundmi, ajo ka ndarë...

Supersticioze, Xhemi Shehu ndan fotot e rralla të djemve të saj dhe zbulon arsyen pse nuk i ekspozon

para 2 muajve - Syri

Larg skandaleve, me shkëputje nga ekrani dhe jo shumë aktive në rrjetet sociale- Xhemi Shehut nuk i pëlqen shumë të jetë në qendër të vëmendjes dhe ruan jetën private me hermetizëm. Sidomos dy djemtë e...

“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do moderojë sërish “Portokalli”! Poston fotot nga skena krah Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit

para 2 muajve - Panorama

Xhemi Shehu ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatorë në skenën e Portokalli. Ajo publikoi disa foto nga skena krah dy kolegëve, Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit, me të cilët do prezantojë...

Fotot nga paparazzi/ E pret një sezon me sfida mes kërcimit dhe moderimit, Salsano Rrapi në rrugët e Tiranës nën shoqërinë e…

para 2 muajve - Panorama

Ky sezon do të jetë i mbushur me plot sfida për aktorin e njohur Salsano Rrapin. Prezantuesin tashmë do ta shohim për herë të parë në pistën e vallëzimit të spektaklit “Dancing With the Stars” së bashku...

Supersticioze, Xhemi Shehu ndan fotot e rralla të djemve të saj dhe zbulon arsyen pse nuk i ekspozon: Sa herë i postoj…

para 2 muajve - Panorama

Panoramaplus.al / Larg skandaleve, me shkëputje nga ekrani dhe jo shumë aktive në rrjetet sociale- Xhemi Shehut nuk i pëlqen shumë të jetë në qendër të vëmendjes dhe ruan jetën private me hermetizëm. Sidomos...

Xhemi rikthehet në ‘Portokalli’. Surpriza që ka?

para 2 muajve - NOA

Xhemi Shehu ka konfirmuar lajmet se do të rikthehet në "Portokalli". Spektakli i humorit do të çelë sonte sezonin e ri me Salsanon, Xhemin dhe Fjoralbën. Ka qenë vetë Xhemi që ka postuar foto ku shfaqet...

Xhemi Shehu rrëfehet për rikthimin në ekran dhe rivalitetin e përfolur mes saj dhe Fjoralba Ponarit

para 2 muajve - Syri

Xhemi Shehu u rikthye sërish në ‘Portokalli” këtë sezon pas rreth dy vitesh shkëputjeje. Duke folur për këtë ajo tregoi sot se është si një histori dashurie por nuk e kishte menduar se do kthej sërish....

Gara frenetike televizive, TCH: Xhemi Shehu kthehet “në shtëpi”

para 2 muajve - Gazeta Tema

Gara e sezonit te ri televiziv po behet gjithnje e me e eger. Pas largimit te disa emrave te ekranit, Top Channel deklaron se ka bere "blerje te re". TCH thekson se Xhemi Shehu rikthehet ne Portokalli....

Xhemi Shehu kthehet “në shtëpi” (Fotot)

para 2 muajve - Top Channel

Spektakli më i madh i humorit rikthehet këtë të diel në ekranin e Top Channel, në sezonin e tij të ri. Publiku do të shijojë humorin e aktorëve, ndërsa spektakli do të prezantohet nga Salsano Rrapi, Fjoralba...

Me super performancën, Xhemi Shehu konfirmon rikthimin në “Portokalli”

para 2 muajve - Albeu

Xhemi Shehu rikthehet në “Portokalli” dhe lajm më të mirë nuk mund të merrnim këtë të diel. Lajmin e ka konfirmuar vetë moderatorja me një postim në Instagram ku shfaqet krah Salsanos dhe Fjoralbës. “Rikthim...

“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do moderojë sërish “Portokalli”!

para 2 muajve - Bota Sot

Xhemi Shehu ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatorë në skenën e Portokalli. Ajo publikoi disa foto nga skena krah dy kolegëve, Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit, me të cilët do prezantojë...

‘Rikthim në shtëpi’/ Xhemi Shehu do moderojë sërish ‘Portokalli’! Ndan foto krah Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit

para 2 muajve - Syri

Xhemi Shehu ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatore në skenën e Portokalli.Ajo publikoi disa foto nga skena krah dy kolegëve, Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit, me të cilët do prezantojë...

“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do moderojë sërish “Portokalli”!

para 2 muajve - Pika

Xhemi Shehu ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatorë në skenën e Portokalli. Ajo publikoi disa foto nga skena krah dy kolegëve, Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit, me të cilët do prezantojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK