Rita Ora flet për martesën e saj me regjisorin Taika Waititi, thotë se është shumë e dashuruar

para një muaji - Lajmi.net

Rita Ora ka folur për lidhjen dhe martesën e saj me regjisorin dhe aktorin Taika Waititi. Në një intervistë të re, këngëtarja 31-vjeçare ka treguar se të dy, të cilët u martuan gjatë verës në një ceremoni...

Rita Ora flet për martesën e saj me regjisorin Taika Waititi, thotë se është shumë e dashuruar

para një muaji - Lapsi

Rita Ora ka folur për lidhjen dhe martesën e saj me regjisorin dhe aktorin Taika Waititi. Në një intervistë të re, këngëtarja 31-vjeçare ka treguar se të dy, të cilët u martuan gjatë verës në një ceremoni...

Rita Ora po shkëlqen nga romanca përrallore me Taika Waititi

para një muaji - Telegrafi

Rita Ora rrallë flet për marrëdhënien me Taika Waititi, por në një intervistë më të fundit ka treguar se sa shumë është e dashuruar me regjisorin e njohur. “Jam e dashuruar, shumë e dashuruar. Jam e dashuruar,...

Rita Ora po shkëlqen nga romanca përrallore me Taika Waititi

para një muaji - Revista Kosovarja

Rita Ora rrallë flet për marrëdhënien me Taika Waititi, por në një intervistë më të fundit ka treguar se sa shumë është e dashuruar me regjisorin e njohur. “Jam e dashuruar, shumë e dashuruar. Jam e dashuruar,...

Jam një virgjëreshë që ia mbath… Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Alsat-M

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

Jam një virgjëreshë që ia mbath… Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Opinion.mk

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

Rita Ora thotë se është shumë e dashuruar në burrin e saj

para një muaji - Ekonomia Online

Rita Ora ka folur për lidhjen dhe martesën e saj me regjisorin dhe aktorin Taika Ëaititi. Në një intervistë të re, këngëtarja 31-vjeçare ka treguar se të dy, të cilët u martuan gjatë verës në një ceremoni...

Jam një virgjëreshë që ia mbath… Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Desk.al

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar: Jam një virgjëreshë që ia mbath…

para një muaji - GazetaBlic

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private në emisionin “Fol me Mua”. Këngëtarja e dashur për publikun tha se nuk është më pak e lumtur se dikush që është martuar, pasi nuk i mungon...

Eranda Libohova tregon pse nuk është martuar: Jo se nuk e doja martesën por...

para një muaji - Syri.net Kosova

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

‘Jam një virgjëreshë që…’! Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - NOA

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private në emisionin “Fol me Mua”. Këngëtarja e dashur për publikun tha se nuk është më pak e lumtur se dikush që është martuar, pasi nuk i mungon...

“Jam një “virgjëreshë” që ia mbath”, Eranda Libohova rrëfehet si kurrë më parë: Ja pse nuk jam martuar ende

para një muaji - News33

Këngëtarja Eranda Libohova ka hapur zemrën si kurrë më parë për arsyen pse ende nuk ka një partner në krah, dhe për më tepër veshur një fustan nusërie që shihet si ëndrra e shumë femrave. Në një rrëfim...

Eranda Libohova tregon pse nuk është martuar: Jo se nuk e doja martesën por...

para një muaji - Syri

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar: Jo se nuk doja por…

para një muaji - Gazeta Express

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar: Jam një virgjëreshë që ia mba...

para një muaji - BalkanWeb

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

“Pse nuk je martuar?”, Eranda Libohova rrëfehet si asnjëherë, a ka dikë në jetën e këngëtares (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

“Jo se nuk doja dhe s’më pëlqen, por…”, Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Reporteri

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

“Jam e lumtur, s’më mungon dashuria”, Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar: Jo se nuk doja por…

para një muaji - ABC News

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

Jo se nuk doja por… – Abc News

para një muaji - Ditari.mk

schedule 14:32 – 2 Tetor, 2022 Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi...

“Jam e lumtur, s’më mungon dashuria”, Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Tetova Sot

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

“Jam e lumtur”/ Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar: Jo se nuk doja por…

para një muaji - Java News

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

“Jo se nuk e doja dhe s’më pëlqen, por…”- Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Bota Sot

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

“Jo se nuk e doja dhe s’më pëlqen, por…”- Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar: Jam e lumtur, s’më mungon dashuria!

para një muaji - Panorama

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

“Jam e lumtur, s’më mungon dashuria”, Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Revista Kosovarja

Eranda Libohova ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe për arsyet se pse ende nuk është martuar. Në një intervistë për emisionin “Fol me Mua”, këngëtarja shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh,...

Këngëtarja shqiptare: Shpesh më pyesin pse nuk martohesh, por kanë ardhur kohëra të tjera! Kam qenë në çift dhe nuk jam ndjerë e …

para një muaji - Gazeta Tema

Këngëtarja e njohur, Eranda Libohova, ka qenë e ftuar në emisionin “Fol me Mua”, moderuar nga Rovena Dilo në Fax News. Teksa ka folur për jetesën e saj tashmë në një fshat të Shqipërisë, në Hamallaj, Eranda...

“Jo se nuk e doja dhe s’më pëlqen, por…”- Eranda Libohova rrëfen pse nuk është martuar

para një muaji - Pika

Eranda Libohova ka folur si rrallë herë për jetën e saj private dhe mbi arsyet përse ende nuk është martuar. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, shpjegoi se këtë pyetje e dëgjon shpesh, por nuk...

“Shpesh më pyesin pse nuk martohesh”, Eranda Libohova “rrëfehet” në ‘Fol me Mua’: Kam qenë në çift dhe nuk jam ndjerë e …

para një muaji - FaxWeb

Këngëtarja e njohur, Eranda Libohova, ka qenë e ftuar në emisionin “Fol me Mua”, moderuar nga Rovena Dilo në Fax News. Teksa ka folur për jetesën e saj tashmë në një fshat të Shqipërisë, në Hamallaj, Eranda...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK