Pas lajmit për borxhin e madh ndaj avokatëve, Amber Heard në krizë të rëndë financiare

para një muaji - Telegrafi

Amber Heard është në telashe të mëdha financiare pasi humbi gjyqin kundër ish-bashkëshortit Johnny Depp. Gjegjësisht, në raportet e publikuara së fundmi, thuhet se aktorja u ka borxh më shumë avokatëve...

Amber Heard në krizë të rëndë financiare

para një muaji - Bota Sot

Amber Heard është në telashe të mëdha financiare pasi humbi gjyqin kundër ish-bashkëshortit Johnny Depp. Gjegjësisht, në raportet e publikuara së fundmi, thuhet se aktorja u ka borxh më shumë avokatëve...

Amber Heard në krizë të rëndë financiare

para një muaji - Pika

Amber Heard është në telashe të mëdha financiare pasi humbi gjyqin kundër ish-bashkëshortit Johnny Depp. Gjegjësisht, në raportet e publikuara së fundmi, thuhet se aktorja u ka borxh më shumë avokatëve...

Jo vetëm Johnny Depp-it, Amber Heard u detyrohet rreth 15 milionë euro avok...

para një muaji - BalkanWeb

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Humbi gjyqin ndaj Johnny Depp, aktorja Amber Heard i detyrohet më shumë avokatëve të saj sesa ish-burrit të saj

para një muaji - Panorama

Amber Heard është parë për herë të parë në publik pas humbjes së gjyqit me Johnny Depp. Ajo fotografua në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj. Megjithëse ishin shumë të qetë teksa pushonin...

Telashet nuk kanë të sosur për Amber Heard, përveç Johnny Depp ajo i detyrohet miliona edhe avokatëve të saj

para një muaji - Top Channel

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Telashet nuk kanë të ndalur për Amber Heard, përveç Johnny Depp ajo i detyrohet miliona edhe avokatëve të saj

para një muaji - GazetaBlic

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Telashet nuk kanë të ndalur për Amber Heard, përveç Depp ajo i detyrohet miliona edhe avokatëve të saj

para një muaji - Epoka e Re

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Telashet nuk kanë të sosur për Amber Heard, përveç Johnny Depp ajo i detyrohet miliona edhe avokatëve të saj

para një muaji - Infokusi

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Përveç Johnny Deppit, Amber Heard u detyrohet rreth 15 milionë euro avokatëve të saj

para një muaji - Zhurnal

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Përveç Johnny Deppit, Amber Heard u detyrohet rreth 15 milionë euro avokatëve të saj

para një muaji - Telegrafi

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Përveç Johnny Deppit, Amber Heard u detyrohet rreth 15 milionë euro avokatëve të saj

para një muaji - Revista Kosovarja

Amber Heard është parë në Spanjë e shoqëruar nga e dashura dhe vajza e saj megjithëse dukeshin shumë të qeta e duke pushuar në Palma de Mallorca. Realiteti është se ana financiare e yllit të “Aquaman”...

Amber Heard shfaqet për herë të parë në publik që pas betejës ligjore me Johnny Depp

para një muaji - Telegrafi

Amber Heard u pa për herë të parë që nga gjyqi i saj për shpifje me ish-bashkëshortin Johnny Depp dhe ajo dukej se kishte nisur një pushim në Evropë. Aktorja 36-vjeçare dhe fëmija i saj u panë duke shijuar...

Amber Heard shfaqet me të bijën në Spanjë pas gjyqiy me Johnny Depp

para një muaji - Pika

Amber Heard është rishfaqur në Spanjë pasi kishte shkuar në Amerikën e Jugut për disa muaj. Aktorja e “Aquaman” dhe vajza e saj 1-vjeçare, Oonagh Paige, janë fotografuar të premten në Palma de Mallorca...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK