Këshilla për humbje peshe që nuk duhet t’i dëgjoni

para një muaji - Albeu

Humbja e peshës është një proces që të gjithë vendosin ta bëjnë herë pas here, ose të paktën ata që luftojnë me peshën e tepërt. Me kaq shumë dieta dhe stërvitje për humbje peshe që ekzistojnë sot, është...

Pse gratë fitojnë yndyrë në bark në moshën e mesme?

para një muaji - Revista Kosovarja

A po vëreni yndyrë në bark? Nëse jeni në moshën e mesme, ka një përgjigje për këtë pasi hulumtimet konfirmojnë se ky është një ndryshim normal që ndodh tek gratë me kalimin e moshës. Para menopauzës rriten...

Pse gratë fitojnë yndyrë në bark në moshën e mesme?

para një muaji - ABC News

A po vëreni yndyrë në bark? Nëse jeni në moshën e mesme, ka një përgjigje për këtë pasi hulumtimet konfirmojnë se ky është një ndryshim normal që ndodh tek gratë me kalimin e moshës. Para menopauzës rriten...

10 ushqimet më të këqija për t’u konsumuar

para një muaji - Revista Kosovarja

1.Proshutë/pastërma derri Një lajm i keq vjen për adhuruesit e pastërmasë së derrit. Është një nga gjërat më të dëmshme që mund të konsumoni, sepse ky lloj ushqimi ju jep shumë më tepër yndyrna sesa ju...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK