Donaldi vazhdon ta “mashtrojë” Borën – ky është veprimi i tij i fundit

para 2 muajve - Gazeta Express

Ribashkimi i Bora Zemanit me aktorin dhe yllin televiziv Donald Veshaj vazhdon të jetë njëra prej ngjarjeve më të komentuar edhe këtë vit Ashtu si vitin e kaluar, edhe këtë vit, Bora dhe Donaldi vazhdojnë...

Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e bukur

para 2 muajve - Reporteri

Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj,...

Surprizohet Bora Zemani! Në surprizë përfshihet edhe Donaldi e Romeo!

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Sërish e gjithë vëmendja tek Bora dhe Donaldi! Së fundmi, prezantuesja ka publikuar disa story në Instagram, ku ka marrë disa surpriza nga ndjekësit e fansat e saj dhe Donaldit. Bora ka treguar se ka marrë...

Bora Zemani merr surprizën e bukur pas ribashkimit me Donaldin

para 2 muajve - OraInfo

Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e bukur. Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku...

Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e bukur (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj,...

Bora Zemani merr surprizën e papritur ku përfshihet edhe Donaldi e Romeo!

para 2 muajve - Java News

Sërish e gjithë vëmendja tek Bora dhe Donaldi! Së fundmi, prezantuesja ka publikuar disa story në Instagram, ku ka marrë disa surpriza nga ndjekësit e fansat e saj dhe Donaldit. Bora ka treguar se ka marrë...

VIDEO/ Pas ribashkimit me Donald Veshajn, Bora Zemani merr surprizën më të bukur nga fansat e saj

para 2 muajve - Panorama

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë kryefjalë e mediave muajt e fundit me puthjen e famshme në “Big Brother VIP”, lidhjen e aktorit me Beatrix Ramosajn dhe rikthimin me moderatoren. Tashmë dyshja nuk...

FOTO/ Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e bukur

para 2 muajve - ABC News

Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj,...

Surprizohet Bora Zemani! Në surprizë përfshihet edhe Donaldi e Romeo!

para 2 muajve - Syri

Sërish e gjithë vëmendja tek Bora dhe Donaldi! Së fundmi, prezantuesja ka publikuar disa story në Instagram, ku ka marrë disa surpriza nga ndjekësit e fansat e saj dhe Donaldit. Bora ka treguar se ka marrë...

Surprizohet Bora Zemani! Në surprizë përfshihet edhe Donaldi e Romeo!

para 2 muajve - Flaka

Sërish e gjithë vëmendja tek Bora dhe Donaldi! Së fundmi, prezantuesja ka publikuar disa story në Instagram, ku ka marrë disa surpriza nga ndjekësit e fansat e saj dhe Donaldit. Bora ka treguar se ka marrë...

Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e bukur

para 2 muajve - Infokusi

Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj,...

FOTOT/ Rrëfimi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt për ribashkimin e tyre, po...

para 2 muajve - BalkanWeb

Teksa Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfenin ribashkimin e tyre e jo vetëm mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, Beatrix Ramosaj po shijonte mbrëmjen me mikeshën e saj Antonela Berisha. Të gjithë kanë...

FOTOT/ Rrëfimi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt për ribashkimin e tyre, por si reagoi Beatrix Ramosaj? Ja në shoqërinë e kujt ishte

para 2 muajve - News33

Teksa Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfenin ribashkimin e tyre e jo vetëm mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, Beatrix Ramosaj po shijonte mbrëmjen me mikeshën e saj Antonela Berisha. Të gjithë kanë...

“Festa vazhdon!” Bora dhe Donaldi u rrëfyen mbi ribashkimin e tyre, por si reagoi Beatrix Ramosaj?

para 2 muajve - Panorama

PANORAMA PLUS / Teksa Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfenin ribashkimin e tyre e jo vetëm mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, Beatrix Ramosaj po shijonte mbrëmjen me mikeshën e saj Antonela Berisha....

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më, kërcejnë së bashku në dasmën e Arbër Hajdarit (Fotot)

para 2 muajve - Top Channel

Bora Zemani dhe Donald Veshaj duken të lumtur teksa kërcejnë pranë njëri-tjetrit në një dasmë ku ishin si të ftuar. Pasi u transmetua emisioni “Më lër të flas”, ku Bora si e ftuara e binjakëve Veshaj tregoi...

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më, kërcejnë së bashku në dasmën e Arbër Hajdarit (FOTO)

para 2 muajve - Pa censure

Bora Zemani dhe Donald Veshaj duken të lumtur teksa kërcejnë pranë njëri-tjetrit në një dasmë ku ishin si të ftuar. Pasi u transmetua emisioni “Më lër të flas”, ku Bora si e ftuara e binjakëve Veshaj tregoi...

Bora i bën Donaldit tatuazhin domethënës në emision, fjala e përdorur ka mjaft kuptim

para 2 muajve - Bota Sot

Bora dhe Donaldi bëhen sërish protagonasitë televizivë. Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e parë e sezonit të ri të emisionit “Më Lër të Flas”. Dy të ftuarit e parë ishin Kledi Kadiu dhe Bora Zemani,...

‘Vulosin’ dashurinë e tyre/ Bora dhe Donaldi tatuazhe dedikuar njëri-tjetrit

para 2 muajve - NOA

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, Bora dhe Donaldi thyen për herë të parë heshtjen për ribashkimin e tyre. Donaldi tregoi se i kishte shkruar ai dhe kishte insistuar shumë për ta takuar. Jo vetëm...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj pranojnë se kanë tatuazhe dedikuar njëri-tjetrit

para 2 muajve - Telegrafi

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Bora Zemani, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Më lër të flas”. Ajo ishte bashkë me vëllezërit Veshaj, Donaldin dhe Romeon, ndërkohë që zbuloi gjëra të shumta...

Bora Zemani rrëfen nëse është penduar që takoi Donaldin në 'BBVIP': 'Po ta dija se si do të shkonin gjërat…'

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si asnjëherë më parë detaje nga jeta e saj personale, por edhe si janë raportet e saj tashmë me Donald Veshajn....

A është penduar që e takoi Donaldin në “Big Brother VIP”? Rrëfehet Bora Zemani

para 2 muajve - News33

Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfyen për herë të parë se si e rregulluan raportin e tyre pas gjithë ndodhive që ndodhën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Donaldi zbuloi se ka qenë ai që i ka dërguar...

“Më tako, pastaj po deshe më helmo”, Donaldi zbulon se si erdhi deri tek pajtimi me Borën

para 2 muajve - Lajmi.net

E ftuara e parë e sezonit të ri të “Më lër të flas”, ishte Bora Zemani. Moderatorja ka folur për gjëra të ndryshme, e gjithashtu edhe për raportin me Donaldin, shkruan lajmi.net. Ishte Donaldi, ai i cili...

A është penduar që e takoi Donaldin në “Big Brother VIP”? Flet Bora Zemani

para 2 muajve - GazetaBlic

Pas shumë kohësh, Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfyen për herë të parë se si e rregulluan raportin e tyre pas gjithë ndodhive që ndodhën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Donaldi zbuloi se ka qenë...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre

para 2 muajve - Ina

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

Bora bën rrëfimin që të gjithë e prisnin, tregon momentin si u pajtuan me Donaldin

para 2 muajve - OraInfo

Të gjithë donin të dinin momentin se si u pajtuan Bora dhe Donaldi. Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes...

“Më tako, pastaj më helmo!” Donald Veshaj zbulon si u ribashkua me Bora Zemanin: Ja roli i Semit

para 2 muajve - Panorama

Panoramaplus.al / Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë kryefjalë e mediave muajt e fundit me puthjen e famshme në “Big Brother VIP”, lidhjen e aktorit me Beatrix Ramosajn dhe rikthimin me moderatoren....

U pendua aq shumë që e takoi Donaldin në BBV, Bora s’la gjë pa treguar në 'Më lër të flas' për historinë e dashurisë

para 2 muajve - Syri

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si asnjëherë më parë detaje nga jeta e saj personale, por edhe si janë raportet e saj tashmë me Donald Veshajn....

'Më tako, pastaj më helmo!' Donald Veshaj zbulon si u ribashkua me Bora Zemanin: Ja roli i Semit

para 2 muajve - Syri

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë kryefjalë e mediave muajt e fundit me puthjen e famshme në “Big Brother VIP”, lidhjen e aktorit me Beatrix Ramosajn dhe rikthimin me moderatoren. Por, si ndodhi...

“Po ta dija se si do të shkonin gjërat…”/ Bora Zemani rrëfen nëse është penduar që takoi Donaldin në “BBVIP”

para 2 muajve - Panorama

Panoramaplus.al / Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si asnjëherë më parë detaje nga jeta e saj personale, por edhe si janë raportet e saj tashmë...

Donaldi zbulon mesazhin e parë që i dërgoi Borës pas daljes nga Big Brother! – Abc News

para 2 muajve - Ditari.mk

schedule 23:48 – 1 Tetor, 2022 Mbrëmjen e sotme Bora ka qenë e ftuar tek binjakët Veshaj, ku Romeo e ka pyetur se si ishte ribashkimi.Ka qenë Donaldi ai që ka treguar se ka tentuar nëpërmjet Semit të bashkohet...

Bora i bën Donaldit tatuazhin domethënës në emision. Fjala e përdorur ka mjaft kuptim

para 2 muajve - NOA

Tiranë- Bora dhe Donaldi bëhen sërish protagonasitë televizivë. Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e parë e sezonit të ri të emisionit “Më Lër të Flas”. Dy të ftuarit e parë ishin Kledi Kadiu dhe Bora...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora rrëfehet për herë të parë, zbulon se si e rre...

para 2 muajve - BalkanWeb

Kjo është dalja e parë publike në një emision pas bujës së madhe që bëri lidhja e tyre. Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” u tregoi për herë të parë përjetimet e saj për historinë...

Tatuazhe dedikuar njëri-tjetrit, Bora dhe Donaldi ‘vulosin’ dashurinë e tyre

para 2 muajve - GazetaBlic

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, Bora dhe Donaldi thyen për herë të parë heshtjen për ribashkimin e tyre. Donaldi tregoi se i kishte shkruar ai dhe kishte insistuar shumë për ta takuar. Jo vetëm...

Bora Zemani rrëfen nëse është penduar që takoi Donaldin në 'BBVIP': 'Po ta dija se si do të shkonin gjërat…'

para 2 muajve - Syri

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si asnjëherë më parë detaje nga jeta e saj personale, por edhe si janë raportet e saj tashmë me Donald Veshajn....

“Më tako, pastaj po deshe më helmo” – Donald Veshaj tregon se si erdhi deri te pajtimi me Bora Zemanin

para 2 muajve - Telegrafi

Bora Zemani ka qenë e ftuar ditën e djeshme (e shtunë) në emisionin e vëllezërve Veshaj, Donaldit dhe Romeos, “Më lër të flas”. Ajo ka folur për shumë gjëra dhe mes tyre kanë treguar dhe se si kanë rregulluar...

“Më tako, pastaj po deshe më helmo”, Donaldi zbulon se si erdhi deri tek pajtimi me Borën

para 2 muajve - Arbresh

E ftuara e parë e sezonit të ri të “Më lër të flas”, ishte Bora Zemani. Moderatorja ka folur për gjëra të ndryshme, e gjithashtu edhe për raportin me Donaldin, shkruan lajmi.net. Ishte Donaldi, ai i cili...

A është penduar që e takoi Donaldin në “Big Brother VIP”? Rrëfehet Bora Zemani

para 2 muajve - Albeu

Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfyen për herë të parë se si e rregulluan raportin e tyre pas gjithë ndodhive që ndodhën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Donaldi zbuloi se ka qenë ai që i ka dërguar...

Bora Zemani rrëfen periudhën e vështirë në fëmijëri: Babai u sëmur, shtëpinë na e morën!

para 2 muajve - Java News

Emisoini “Më Lër të Flas” ka nisur transmetimin e sezonit të dytë në Top Channel. Të ftuarit e parë ishin balerini i njohur, Kledi Kadiu dhe moderatorja e njohur, Bora Zemani. Dy të ftuarit janë pjesë...

Bora Zemani rrëfen periudhën e vështirë në fëmijërinë e saj

para 2 muajve - Bota Sot

Bora Zemani ishte e ftuar këtë mbrëmje në “Më lër të flas”, ku përveç projekteve të reja dhe karrierës, preku edhe jetën personale. Bora rrëfeu si rrallëherë edhe për periudhën e jo të lehtë që i është...

A u pendua që takoi Donaldin? Bora zbulon pse u bind të futej në Big Brother VIP

para 2 muajve - Bota Sot

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si rrallëherë detaje nga jeta e saj personale, por edhe raportin me Donaldin. Duke iu rikthyer takimit të tyre...

A është penduar që e takoi Donaldin në “Big Brother VIP”? Flet Bora Zemani

para 2 muajve - ABC News

Pas shumë kohësh, Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfyen për herë të parë se si e rregulluan raportin e tyre pas gjithë ndodhive që ndodhën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Donaldi zbuloi se ka qenë...

Bora Zemani rrëfen për periudhën e vështirë në fëmijëri: Babai u sëmur, shtëpinë na e morën!

para 2 muajve - Java News

Emisoini “Më Lër të Flas” ka nisur transmetimin e sezonit të dytë në Top Channel. Të ftuarit e parë ishin balerini i njohur, Kledi Kadiu dhe moderatorja e njohur, Bora Zemani. Dy të ftuarit janë pjesë...

“Më tako, pastaj po deshe më helmo” – Donald Veshaj tregon se si erdhi deri te pajtimi me Bora Zemanin

para 2 muajve - Infokusi

Bora Zemani ka qenë e ftuar ditën e djeshme (e shtunë) në emisionin e vëllezërve Veshaj, Donaldit dhe Romeos, “Më lër të flas”. Ajo ka folur për shumë gjëra dhe mes tyre kanë treguar dhe se si kanë rregulluar...

“Babai u sëmur, shtëpinë na e morën” – Bora Zemani flet për vështirësitë në fëmijëri

para 2 muajve - GazetaBlic

Bora Zemani mbrëmë në “Më lër të flas” me vëllezërit Veshaj, përveç projekteve të reja dhe karrierës, ka folur edhe jetën personale. Bora rrëfeu si rrallëherë edhe për periudhën e jo të lehtë që I është...

“Po ta dija si do shkonin gjërat në Big Brother…”/ Bora tregon a u pendua që takoi Donaldin

para 2 muajve - Infokusi

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si rrallëherë detaje nga jeta e saj personale, por edhe raportin me Donaldin. Duke iu rikthyer takimit të tyre...

Më në fund Bora flet për takimin me Donaldin: Pas tij, kam pasur momente të vështira

para 2 muajve - Arbresh

Të gjithë mbajmë mend një ndër momentet më të bukura të “Big Brother Vip”, ku Bora hyri për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk u largua pa takuar Donaldin. Ky i fundit i rrëmbeu një puthje Borës, moment...

Më në fund Bora flet për takimin me Donaldin: Pas tij, kam pasur momente të vështira

para 2 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë mbajmë mend një ndër momentet më të bukura të “Big Brother Vip”, ku Bora hyri për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk u largua pa takuar Donaldin. Ky i fundit i rrëmbeu një puthje Borës, moment...

“Më dëgjo dhe më helmo” – Bora zbulon si u pajtua me Donaldin

para 2 muajve - Insajderi.org

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

“Më dëgjo dhe më helmo”, Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si i rregulluan raportet: Më kërkoi për të më takuar…

para 2 muajve - FaxWeb

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre pas BBVIP

para 2 muajve - Top Channel

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

“Po ta dija si do shkonin gjërat në BBV…”/ Bora tregon pse u bind të futej në BBVIP dhe a u pendua që takoi Donaldin

para 2 muajve - Top Channel

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si rrallëherë detaje nga jeta e saj personale, por edhe raportin me Donaldin. Duke iu rikthyer takimit të tyre...

“Babai u sëmur, shtëpinë na e morën”/ Bora Zemani flet për herë të parë për periudhën e vështirë në fëmijëri

para 2 muajve - Top Channel

Bora Zemani ishte e ftuar këtë mbrëmje në “Më lër të flas”, ku përveç projekteve të reja dhe karrierës, preku edhe jetën personale. Bora rrëfeu si rrallëherë edhe për periudhën e jo të lehtë që I është...

Momenti i “famshëm” në BBVIP, Bora Zemani rrëfen përjetimet e saj: Ishte e ekzagjeruar…

para 2 muajve - Top Channel

Të gjithë mbajmë mend një ndër momentet më të bukura të “Big Brother Vip”, ku Bora hyri për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk u largua pa takuar Donaldin. Ky i fundit i rrëmbeu një puthje Borës, moment...

Bora Zemani rikthen në vëmendje takimin romantik me Donaldin: Isht

para 2 muajve - Telegrafi

Prezantuesja e njohur shqiptare, Bora Zemani, ka qenë e ftuara e para në sezonin e ri të emisionit “Më lër të flas”. Ajo këtë vit ka qenë shumë e përfolur për shkak të raportit me Donald Veshajn, pas një...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre

para 2 muajve - Bota Sot

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre

para 2 muajve - Gazeta Express

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

Donaldi zbulon mesazhin e parë që i dërgoi Borës pas daljes nga Big Brother!

para 2 muajve - ABC News

Mbrëmjen e sotme Bora ka qenë e ftuar tek binjakët Veshaj, ku Romeo e ka pyetur se si ishte ribashkimi.Ka qenë Donaldi ai që ka treguar se ka tentuar nëpërmjet Semit të bashkohet me Borën, pasi nuk dinte...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre

para 2 muajve - ABC News

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

Momenti epik i puthjes në Big Brother, rrëfehet për herë të parë Bora Zemani

para 2 muajve - OraInfo

Bora Zemani flet për puthjen e famshme në Big Brother. Të gjithë mbajmë mend një ndër momentet më të bukura të “Big Brother Vip”, ku Bora hyri për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk u largua pa takuar...

Momenti i “famshëm” në BBVIP, Bora Zemani rrëfen përjetimet e saj

para 2 muajve - Gazeta Express

Të gjithë mbajmë mend një ndër momentet më të bukura të “Big Brother Vip”, ku Bora hyri për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk u largua pa takuar Donaldin. Ky i fundit i rrëmbeu një puthje Borës, moment...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre pas BBVIP

para 2 muajve - GazetaBlic

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

“Po ta dija si do shkonin gjërat në Big Brother…”/ Bora tregon pse u bind të futej në BBVIP dhe a u pendua që takoi Donaldin

para 2 muajve - GazetaBlic

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” ku përveç karrierës, rrëfeu si rrallëherë detaje nga jeta e saj personale, por edhe raportin me Donaldin. Duke iu rikthyer takimit të tyre...

“Babai u sëmur, shtëpinë na e morën”/ Bora Zemani flet për herë të parë për periudhën e vështirë në fëmijëri

para 2 muajve - Tetova Sot

Bora Zemani ishte e ftuar këtë mbrëmje në “Më lër të flas”, ku përveç projekteve të reja dhe karrierës, preku edhe jetën personale. Bora rrëfeu si rrallëherë edhe për periudhën e jo të lehtë që I është...

Momenti epik i puthjes në Big Brother, rrëfehet për herë të parë Bora Zemani

para 2 muajve - Almakos

Bora Zemani flet për puthjen e famshme në Big Brother. Të gjithë mbajmë mend një ndër momentet më të bukura të “Big Brother Vip”, ku Bora hyri për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk u largua pa takuar...

“Më dëgjo dhe më helmo” – Bora zbulon si u pajtua me Donaldin

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre

para 2 muajve - Pika

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre

para 2 muajve - Periskopi

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe...

Bora Zemani rrëfen përjetimet e saj pas puthjes në BB VIP

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Të gjithë mbajmë mend një ndër momentet më të bukura të “Big Brother Vip”, ku Bora hyri për të takuar shoqen e saj Semin, por nuk u largua pa takuar Donaldin. Ky i fundit i rrëmbeu një puthje Borës, moment...

Pasi konfirmuan lidhjen, Bora e Donaldi gati për hapin e radhës. Nga bashkë...

para 2 muajve - BalkanWeb

Merr fund loja e Borës dhe Donaldit. Moderatorja ka publikuar foton e parë me Donald Veshajn në “Instagram”, duke zyrtarizuar kështu ribashkimin. Ajo ka ndarë një selfie ku shfaqen të dy. “Na lini të kërcejmë”,...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj gati për bashkëjetesë! Si po përdorin çifti famën për fitime, do hapin edhe biznes së bashku

para 2 muajve - Bota Sot

Merr fund loja e Borës dhe Donaldit. Moderatorja ka publikuar foton e parë me Donald Veshajn në “Instagram”, duke zyrtarizuar kështu ribashkimin. Ajo ka ndarë një selfie ku shfaqen të dy. “Na lini të kërcejmë”,...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj gati për bashkëjetesë! Si po përdorin çifti famën për fitime, do hapin edhe biznes së bashku

para 2 muajve - Pika

Merr fund loja e Borës dhe Donaldit. Moderatorja ka publikuar foton e parë me Donald Veshajn në “Instagram”, duke zyrtarizuar kështu ribashkimin. Ajo ka ndarë një selfie ku shfaqen të dy. “Na lini të kërcejmë”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK