Edhe njëherë u dëshmua se Milano është qytet i modës

më 10.2022 - Koha.net

Java e modës në Milano nisi më 21 shtator dhe përfundoi më 25 shtator. Këtë javë të modës e nisi brendi “Diesel”, në krye me disenjatorin Will Present, i cili prezantoi koleksionin e dytë të krijuar për...

Çfarë ka ndodhur me Kanye West, shfaqet me shenja të kuqe në fytyrë gjatë Javës së Modës në Paris (Foto)

më 10.2022 - Top Channel

Së fundmi reperi i njohur Kanye West u shfaq me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij teksa mbërriti në shfaqjen e Givenchy gjatë Javës së Modës në Paris. Ende nuk dihet se çfarë kaq ndodhur me të,...

Bella Hadid shfaqet me kostum transparent për koleksionin e Stella McCartney në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - Telegrafi

Ajo ka qenë shumë e kërkuar gjatë Javës së Modës në Paris, së bashku me motrën e saj, supermodelen Gigi Hadid. Dhe Bella Hadid, 25-vjeçare, sigurisht që bëri që ta kthejnë të gjithë kokën kur doli në pistë...

Kanye West befason fansat teksa shfaqet me shenja të kuqe në fytyrë në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - Lajmi.net

Ai gjithmonë kujdeset të bëjë bujë me paraqitjet e tij. Dhe Kanye West u shfaq me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij ndërsa mbërriti në shfaqjen e Givenchy gjatë Javës së Modës në Paris. Reperi,...

Çfarë ka ndodhur me Kanye West? Reperi i njohur shfaqet me shenja të kuqe në fytyrë gjatë Javës së Modës në Paris

më 10.2022 - FaxWeb

Së fundmi reperi i njohur Kanye West u shfaq me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij teksa mbërriti në shfaqjen e Givenchy gjatë Javës së Modës në Paris. Ende nuk dihet se çfarë kaq ndodhur me të,...

Irina Shayk në një edicion të pazakontë në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - Telegrafi

Modelja ruse, Irina Shayk, tërhoqi vëmendjen me një edicion të pazakontë mode në Javën e Modës në Paris. Bukuroshja vizitoi sfilatën e stilistes Vivienne Westwood dhe rrobat e saj binin në sy në rrugët...

Irina Shayk në një edicion të pazakontë në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - Press Online

Modelja ruse, Irina Shayk, tërhoqi vëmendjen me një edicion të pazakontë mode në Javën e Modës në Paris. Bukuroshja vizitoi sfilatën e stilistes Vivienne Westwood dhe rrobat e saj binin në sy në rrugët...

Kanye West pjesë e sfilatës së “Balenciaga”

më 10.2022 - TV21

Kanye West është shfaqur në sfilatën e Balenciagas pranverë/verë 2023 gjatë javës së modës në Paris. Vetë pista në të cilën sfiloi dukej si një hapësirë me baltë deri në kyçin e këmbës. Katër fëmijët e...

(Video) Sfilata e veçantë e Balenciaga-s. Modelët të zhytur në baltë!

më 10.2022 - BalkanWeb

PARIS Një sfilatë e veçantë u prezantua ditën e diel në Javën e Modës në Paris nga firma e njohur Balenciaga. Modelt kanë sfiluar në mes baltës. Ai që hapi këtë sfilatë të veçantë ishte ish-bashkëshorti...

Kanye West pjesë e sfilatës së “Balenciaga” në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - RTV 21

Kanye West është shfaqur në sfilatën e Balenciagas pranverë/verë 2023 gjatë javës së modës në Paris. Vetë pista në të cilën sfiloi dukej si një hapësirë me baltë deri në kyçin e këmbës. Katër fëmijët e...

I mavijosur dhe me shenja dhune! Ecja e Kanye West në pistë ishte surpriza e ‘Javës së modës në Paris

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Po, Bella Hadid shkëlqeu në çdo shfaqje në “Javën e Modës” dhe ishte padyshim kryefjala, por Kanye West i la të gjithë pa fjalë duke bërë zyrtarisht debutimin e tij në pistë. Themeluesi i ‘Yeezy’, 45 vjeç,...

Kanye West befason fansat teksa shfaqet me shenja të kuqe në fytyrë në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - Zhurnal

Ai gjithmonë kujdeset të bëjë bujë me paraqitjet e tij. Dhe Kanye West u shfaq me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij ndërsa mbërriti në shfaqjen e Givenchy gjatë Javës së Modës në Paris. Reperi,...

Kanye West befason fansat teksa shfaqet me shenja të kuqe në fytyrë në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - Zhurnal

Ai gjithmonë kujdeset të bëjë bujë me paraqitjet e tij. Dhe Kanye West u shfaq me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij ndërsa mbërriti në shfaqjen e Givenchy gjatë Javës së Modës në Paris. Reperi,...

Kanye West befason fansat teksa shfaqet me shenja të kuqe në fytyrë në Javën e Modës në Paris

më 10.2022 - Telegrafi

Ai gjithmonë kujdeset të bëjë bujë me paraqitjet e tij. Dhe Kanye West u shfaq me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij ndërsa mbërriti në shfaqjen e Givenchy gjatë Javës së Modës në Paris. Reperi,...

I mavijosur dhe me shenja dhune! Ecja e Kanye West në pistë ishte surpriza e ‘Javës së modës në Paris’, ja mesazhi pas pamjes dramatike

më 10.2022 - Panorama

Panoramasport.al / Po, Bella Hadid shkëlqeu në çdo shfaqje në “Javën e Modës” dhe ishte padyshim kryefjala, por Kanye West i la të gjithë pa fjalë duke bërë zyrtarisht debutimin e tij në pistë. Themeluesi...

Kanye West pjesë e sfilatës së markës “Balenciaga”

më 10.2022 - Koha.net

Reperi Kanye West debutoi si model i pasarelave, duke e përfaqësuar markën e veshjeve “Balenciaga” në javën e modës në Paris. Ye e shënoi paraqitjen e tij, e cila nuk ishte lajmëruar paraprakisht, në fund...

Kanye West shfaqet në Givenchy me shenja të kuqe misterioze në fytyrë

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Kanye West është një nga reperët më të ndjekur që arrin vëmendje në çdo paraqitje. Së fundmi ai është parë me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij. West po mbante një mbrojtës të gojës Balenciaga...

Ikona e modës cilësore Bella Hadid njeh gjërat më të mira retro

më 9.2022 - Telegrafi

Manekinia amerikane, njëra ndër më të suksesshme në botën e modës, por edhe privatisht ka stil të mahnitshëm Ajo shoqërohet nga një ekip që blen në dyqane të dorës së dytë dhe është në kërkim të disa pjesëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK