Arbenita shfaq linjat nga Dubai

para një muaji - Tetova Sot

Modelja Arbenita Ismajli është shfaqur në Dubai sonte Gruaja e Feros dhe nëna e Ninas, Arbenita Ismajli është parë duke bërë pushime në Dubai. Modelja, e cila është shumë aktive me fotosesione të ndryshme...

Fero nga Dubai: Baba po e jeton jetën

para një muaji - Insajderi.org

Fero dhe Arbenita kanë nisur pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe. E teksa po shijojnë pushimet atje, duket se Fero po ndjehet si “mbret”. Ai ka publikuar video, ku e cilësoi veten si “baba”....

Ja si reagon Arbenita kur Fero e krahason me aktoren e famshme amerikane

para një muaji - Revista Kosovarja

Reperi Feronit Shabani – Fero dhe partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli, janë duke i shijuar pushimet në Dubai. Nga vendi luksozë dyshja po qëndrojnë aktiv me postime të ndryshme në rrjetet sociale....

Dikush flirtoi me të gjatë pushimeve, ja reagimi tipik si një vajzë shqiptare i Arbenita Ismajlit (VIDEO)

para një muaji - Panorama

Panoramaplus.al / Modelja e njohur Arbenita Ismajli, këtë periudhë është marrë shumë me rrjetet sociale, sidomos TikTok ku është goxha aktive dhe shpeshherë ndan video argëtuese ose del ‘LIVE’ me fansat...

Fero me Arbenitën në Dubai. Ana tjetër e modeles: Hajt e trent, hajt!

para një muaji - Alsat-M

Ata po shijojnë vendin luksoz të Dubait, teksa nuk ndalojnë imazhe nga atje. Si rrallëherë, Fero na e tregoi edhe një anë tjetër të bukuroshes. Reperi ka publikuar video story ku Arbenita shfaqej shumë...

Fero publikon video nga Dubai: Baba po e jeton jetën

para një muaji - Lajmi.net

Fero dhe Arbenita kanë nisur pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe. E teksa po shijojnë pushimet atje, duket se Fero po ndjehet si “mbret”, shkruan lajmi.net. Ai ka publikuar video, ku e cilësoi...

Fero publikon video nga Dubai: Baba po e jeton jetën

para një muaji - Revista Kosovarja

Fero dhe Arbenita kanë nisur pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe. E teksa po shijojnë pushimet atje, duket se Fero po ndjehet si “mbret”. Ai ka publikuar video, ku e cilësoi veten si “baba”....

“Valla edhe unë ja kisha pas inati qetij Feros”, reperi publikon video nga Dubai

para një muaji - Insajderi.org

Fero dhe Arbenita po kalojnë pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ata po shijojnë vendin luksoz të Dubait, teksa nuk ndalojnë imazhe nga atje. Si rrallëherë, Fero na e tregoi edhe një anë tjetër...

Arbenita dhe Fero në Dubai, reperi tregon një anë tjetër të modeles: Hajt e trentë hajt

para një muaji - Lajm

Fero dhe Arbenita po kalojnë pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ata po shijojnë vendin luksoz të Dubait, teksa nuk ndalojnë imazhe nga atje, shkruan lajmi.net. Si rrallëherë, Fero na e tregoi...

Fero publikon një video nga Dubai me Arbenitën, tregon si e ngacmon

para një muaji - Reporteri

Ata po shijojnë vendin luksoz të Dubait, teksa nuk ndalojnë imazhe nga atje. Si rrallëherë, Fero na e tregoi edhe një anë tjetër të bukuroshes. Reperi ka publikuar video story ku Arbenita shfaqej shumë...

Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

para një muaji - GazetaBlic

Reperi nga Gjilani, Fero dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe. Çifti po kalojnë një periudhë të mrekullueshme në Dubai, ndërkohë që ka qenë...

Arbenita Ismajli merr vëmendjen me pozat tërheqëse nga pushimet në Dubai

para një muaji - Insajderi.org

Reperi Feronit Shabani dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe. Bukuroshja nga Maqedonia që ka marrë vëmendje me disa fotografi në rrjete sociale....

Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

para një muaji - Telegrafi

Reperi nga Gjilani, Fero dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe. Çifti po kalojnë një periudhë të mrekullueshme në Dubai, ndërkohë që ka qenë...

Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

para një muaji - Open-TV

Reperi nga Gjilani, Fero dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe. Çifti po kalojnë një periudhë të mrekullueshme në Dubai, ndërkohë që ka qenë...

Arbenita dhe Fero në Dubai, reperi na tregon një anë tjetër të modeles: Hajt e trentë hajt…

para një muaji - Revista Kosovarja

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, kanë nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe. Çifti duket se po e shijojnë vendin luksozë në Dubai, derisa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK