Tetori Rozë: Disa informacione të rëndësishme për kancerin e gjirit

para një muaji - Bota Sot

Tetori është muaji në të cilin njerëzit, institucionet, OJQ-të, kompanitë dhe njerëzit angazhohen në fushata përndërgjegjësimin për diagnostikimin e hershëm të kancerit të gjirit. Në vijim të këtij artikulli,...

Tetori Rozë: Disa informacione të rëndësishme për kancerin e gjirit

para një muaji - Lapsi

Tetori është muaji në të cilin njerëzit, institucionet, OJQ-të, kompanitë dhe njerëzit angazhohen në fushata përndërgjegjësimin për diagnostikimin e hershëm të kancerit të gjirit. Në vijim të këtij artikulli,...

Tetori rozë, mjekja Shahini: Kategoria e rrezikuar që duhet të fillojë kontrollin për kancerin e gjirit 10 vite më herët

para një muaji - Albeu

Tetori është muaji i sensibilizimit për kancerin e gjirit. Muaji i ndërgjegjësimit është një fushatë vjetore ndërkombëtare që synon të shpërndajë informacion dhe të edukojë njerëzit për rëndësinë e shëndetit...

Kanceri i gjirit, më 28 tetor mbahet manifestimi “Zbulimi i hershëm – mbijetesë”

para një muaji - ATV Live

Me rastin e muajit ndërkombëtar të luftës kundër kancerit të gjirit, Qendra Kosovare për Luftimin e Kancerit të Gjirit “Jeta/Vita”, për herë të 16-të, organizon aktivitete në gjithë vendin, ndërsa në Prishtinë,...

Kanceri i gjirit, më 28 tetor mbahet manifestimi "Zbulimi i hershëm - mbijetesë"

para 2 muajve - Bota Sot

Me rastin e muajit ndërkombëtar të luftës kundër kancerit të gjirit, Qendra Kosovare për Luftimin e Kancerit të Gjirit "Jeta/Vita", për herë të 16-të, organizon aktivitete në gjithë vendin, ndërsa në Prishtinë,...

Mos e bëj gabimin që bën të tjerat! Shfrytëzo këtë muaj për të mirën e shëndetit tënd!

para 2 muajve - ABC News

Tetori, në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për zbulimin e hershëm të kancerit të gjirit. Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit është një fushatë vjetore ndërkombëtare që synon të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK