Ky ka qenë viti më i keq për të jetuar

para një muaji - ABC News

Shkenca e ka gjetur edhe përgjigjen e kësaj pyetjeje të çuditshme… Përgatituni për të lexuar rreth një kohe në historinë e njerëzimit që duket sikur është shkëputur nga një film post-apokaliptik. Ngjarjet...

Cili ka qenë viti më i keq në histori për të qenë gjallë?

para një muaji - News33

Shkenca e ka gjetur edhe përgjigjen e kësaj pyetjeje të çuditshme… Përgatituni për të lexuar rreth një kohe në historinë e njerëzimit që duket sikur është shkëputur nga një film post-apokaliptik. Ngjarjet...

“Viti më i keq në histori”, koha kur gjithçka u errësua për disa ditë

para një muaji - TV21

Shkenca e ka gjetur edhe përgjigjen e kësaj pyetjeje të çuditshme… Përgatituni për të lexuar rreth një kohe në historinë e njerëzimit që duket sikur është shkëputur nga një film post-apokaliptik. Ngjarjet...

Cili ka qenë viti më i keq në histori për të qenë gjallë?

para një muaji - Gazeta Tema

Shkenca e ka gjetur edhe përgjigjen e kësaj pyetjeje të çuditshme… Përgatituni për të lexuar rreth një kohe në historinë e njerëzimit që duket sikur është shkëputur nga një film post-apokaliptik. Ngjarjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK