Nuk mund të mungonin/ Bora Zemani surprizohet nga fansat pak ditë para nisjes së spektaklit “Dancing with the Stars”

para një muaji - Top Channel

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e duke vazhduar me historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald...

Vëllai binjak i Donaldit: Bora Zemani është shtatzënë

para një muaji - Gazeta Express

Bora Zemani këtë javë ka qenë e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, të cilin e moderojnë Donald dhe Romeo Veshaj. Gjatë këtij emisioni pate momente shumë të bukura, por edhe të tilla të sikletshme. E...

Pas ribashkimit me Donaldin, Romeo Veshaj ka dy fjalë për kunatën e tij, Borën

para një muaji - GazetaBlic

Bora Zemani dhe Donald Veshaj folën për herë të parë rreth ribashkimit të tyre mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”. Në fund të emisionit, Romeo Veshaj i dedikoi disa fjalë kunatës së tij. Ai e falenderoi...

Beatrix Ramosaj nuk i ndal thumbat, pas rikthimit të Borës me Donaldin

para një muaji - Syri.net Kosova

Bora Zemani ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në "Më lër të flas". Në faqen zyrtare të emisionit u publikua një video e saj me këngën e Beyonces- Alien Superstar, konkretisht pjesa "I am too classy for...

Beatrix Ramosaj thumbon hapur Bora Zemanin pas bashkimit me Donaldin: Forever I’m that girl!

para një muaji - NOA

Treshja Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj mund të konsiderohet si historia rozë e këtij viti. Të gjithë e dinë tashmë këtë histori. Ndarja e Donaldit nga Bora, flirti me Beatrix Ramosaj, ndarja...

Romeo Veshaj ka dy fjalë për kunatën e tij, Borën

para një muaji - Reporteri

Bora Zemani dhe Donald Veshaj folën për herë të parë rreth ribashkimit të tyre mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”. Në fund të emisionit, Romeo Veshaj i dedikoi disa fjalë kunatës së tij. Ai e falenderoi...

Beatrix Ramosaj nuk i ndal thumbat, pas rikthimit të Borës me Donaldin

para një muaji - Syri

Bora Zemani ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në "Më lër të flas". Në faqen zyrtare të emisionit u publikua një video e saj me këngën e Beyonces- Alien Superstar, konkretisht pjesa "I am too classy for...

Njësoj si Einxhel, edhe Bora e akuzon Romeon për këtë veprim

para një muaji - OraInfo

Bora ka kritikuar Romeon në intervistën e fundit. Bora Zemani ishte një nga personazhet e parë që është ftuar në programin “Më lër të flas”. Bora përveç programit “Dancing ëith the Stars” ka kujtuar edhe...

Romeo Veshaj ka dy fjalë për kunatën e tij, Borën

para një muaji - NOA

Bora Zemani dhe Donald Veshaj folën për herë të parë rreth ribashkimit të tyre mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”. Në fund të emisionit, Romeo Veshaj i dedikoi disa fjalë kunatës së tij. Ai e falenderoi...

Pas intervistës te vëllezërit Veshaj, Bora Zemani: Intervista më e vështirë dhe më e çuditshme në jetën time

para një muaji - Revista

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, ditën e djeshme ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas” tek vëllezërit Veshaj. Ajo foli lidhur me kryetemën e mediave rozë, për raportin e saj me Donaldin, shkruan...

Çfarë bëri Trixa mbrëmë teksa jepej intervista e Borës dhe Donaldit

para një muaji - NOA

Bora dhe Donaldi u shfaqën mbrëmë bashkë në programin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas”, duke folur për herë të parë për ribashkimin e tyre dhe shumë çështje që janë përfolur në rrjet. Teksa kureshtja...

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Aktuale

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon....

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Tetova Sot

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon....

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Bota Sot

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon....

Pas intervistës te vëllezërit Veshaj, Bora Zemani: Intervista më e vështirë dhe më e çuditshme në jetën time

para një muaji - Lajmi.net

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, ditën e djeshme ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas” tek vëllezërit Veshaj. Ajo foli lidhur me kryetemën e mediave rozë, për raportin e saj me Donaldin, shkruan...

Ku ishte Beatrix mbrëmë kur transmetohej intervista Bora-Donald?

para një muaji - Syri.net Kosova

në programin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas”, duke folur për herë të parë për ribashkimin e tyre dhe shumë çështje që janë përfolur në rrjet. Teksa kureshtja ishte e madhe për intervistën e tyre,...

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Gazeta Express

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon....

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Reporteri

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon....

Për herë të parë Bora Zemani flet për intervistën e djeshme te vëllezërit Veshaj

para një muaji - Reporteri

Prezantuesja e njohur, Bora Zemani, prej muajsh ka qenë kryetemë e mediave rozë për shkak të raportit të saj me aktorin, Donald Veshaj. Ajo dje ishte e ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, ku foli për...

Nuk quhet Bora Zemani, moderatorja zbulon emrin e saj të vërtetë

para një muaji - GazetaBlic

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, tashmë kanë konfirmuar ribashkimin e tyre. Natën e kaluar ajo ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga vëllezërit Veshaj. Bora në atë intervistë...

Ku ishte Beatrix mbrëmë kur transmetohej intervista Bora-Donald?

para një muaji - Syri

Bora dhe Donaldi u shfaqën mbrëmë bashkë në programin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas”, duke folur për herë të parë për ribashkimin e tyre dhe shumë çështje që janë përfolur në rrjet. Teksa kureshtja...

Për herë të parë Bora Zemani flet për intervistën e djeshme te vëllezërit Veshaj

para një muaji - Gazeta Express

Prezantuesja e njohur, Bora Zemani, prej muajsh ka qenë kryetemë e mediave rozë për shkak të raportit të saj me aktorin, Donald Veshaj. Ajo dje ishte e ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, ku foli për...

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Infokusi

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon....

Nuk quhet Bora Zemani, moderatorja zbulon emrin e saj të vërtetë

para një muaji - Lajmi.net

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, tashmë kanë konfirmuar ribashkimin e tyre. Natën e kaluar ajo ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga vëllezërit Veshaj, shkruan lajmi.net. Bora...

A e keni ditur se “Bora” nuk është emri i vërtetë i Bora Zemanit?

para një muaji - OraInfo

Bora Zemani së fundmi ka qenë e ftuar të emisionin e Donaldit, ku ka folur për shumë gjëra. Ndër të tjera ajo foli edhe për emrin e saj të vërtetë, përcjell ORAinfo. Bora zbuloi se ky nuk është emri i...

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Pika

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon....

Romeo bën deklaratën e papritur gjatë emisionit: Bora është shtatzënë

para një muaji - Java News

Mbrëmë ishte puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn. Gjatë një lojë...

Ç’bënte Trixa saktësisht në kohën e intervistës mbrëmë?

para një muaji - Aktuale

Mbrëmë erdhi intervista e shumëpritur. Për të parën herë pas ribashkimit, Bora dhe Donaldi u bënë bashkë në programin e këtij të fundit, “Më lër të flas”. Bora foli si për projektin e ri, “Dancing with...

‘Bora është shtatzënë’! Romeo bën deklaratën e papritur!

para një muaji - NOA

Mbrëmë ishte puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn. Gjatë një lojë...

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

para një muaji - Insajderi.org

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon,...

Ç’bënte Trixa saktësisht në kohën e intervistës mbrëmë?

para një muaji - GazetaBlic

Mbrëmë erdhi intervista e shumëpritur. Për të parën herë pas ribashkimit, Bora dhe Donaldi u bënë bashkë në programin e këtij të fundit, “Më lër të flas”. Bora foli si për projektin e ri, “Dancing ëith...

Reperi shqiptar thotë se nuk e njeh Bora Zemanin

para një muaji - Lajmi.net

Gjesti ishte njëri nga të ftuarit e parë të edicionit të ri të emisionit “Mirage”. “Kë zgjedh”, ishte rubrika në të cilën ai u përball mes zgjedhjes të personazheve të ndryshme publike, shkruan lajmi.net....

“Bora është shtatzënë”, deklarata e papritur e Romeos në mes të emisionit (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Sonte ishte puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn. Gjatë një lojë...

Romeo jep lajmin e madh: Bora Zemani është shtatzënë

para një muaji - OraInfo

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë dy personazhet më të përfolura. Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale...

Bora shkoi në emisionin e Donaldit, Beatrix i godet rëndë që të dy

para një muaji - OraInfo

Beatrix Ramosaj u përfol shumë për lidhjen e saj brenda Big Brotherit me Donald Veshajn dhe ndarjen me të pas përfundimit të BBV. Pas ndarjes me Trixën, Donaldi u lidh sërish me Borën, madje mbrëmë e ftoi...

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

para një muaji - Bota Sot

Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn. Gjatë një lojë me dënime...

Bora Zemani konfirmon fjalët e Einxhel: Romeo vonohej në punë

para një muaji - Reporteri

Bora Zemani ishte një nga personazhet e parë që është ftuar në programin “Më lër të flas”. Bora përveç programit “Dancing with the Stars” ka kujtuar edhe kohën kur punonte me vëllezërit Veshaj. Ajo ka...

A e keni ditur se”Bora” nuk është emri i vërtetë i Bora Zemanit?

para një muaji - Almakos

Bora Zemani së fundmi ka qenë e ftuar të emisionin e Donaldit, ku ka folur për shumë gjëra. Ndër të tjera ajo foli edhe për emrin e saj të vërtetë, përcjell ORAinfo. Bora zbuloi se ky nuk është emri i...

Donaldi pjesë e ‘Dancing With the Stars’? Mësohet e vërteta

para një muaji - GazetaBlic

“Dancing With the Stars” do të fillojë me datë 7 Tetor dhe publiku tashmë mezi po pret. Në rrjet është përfolur shumë se Donaldi do të jetë gjithashtu pjesë e spektaklit, por si është e vërteta? Moderatorja...

Ç’bënte Trixa saktësisht në kohën e intervistës mbrëmë?

para një muaji - Revista Kosovarja

Mbrëmë erdhi intervista e shumëpritur. Për të parën herë pas ribashkimit, Bora dhe Donaldi u bënë bashkë në programin e këtij të fundit, “Më lër të flas”. Bora foli si për projektin e ri, “Dancing with...

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

para një muaji - Pa censure

Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn. Gjatë një lojë me dënime...

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

para një muaji - Insajderi.org

Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn. Gjatë një lojë me dënime...

Romeo jep lajmin e madh: Bora Zemani është shtatzënë

para një muaji - Almakos

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë dy personazhet më të përfolura. Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale...

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

para një muaji - Revista Kosovarja

Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn. Gjatë një lojë me dënime...

Momenti kur Bora futet në studion e ‘Më lër të flas’, dhe reagimi i publikut

para një muaji - Revista Kosovarja

Mbrëmjen e sotme filloi sezoni i ri i emisionit “Më lër të flas” me Romeo dhe Donald Veshajn. Siç u bë e ditur para disa ditësh, e ftuar në pjesën e dytë ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e parë...

Para transmetimit të emisionit me Donaldin, Bora shfaqet në këtë gjendje

para një muaji - OraInfo

Dyshja Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë padyshim dy nga emrat më të përfolur ë ublikun shqiptar, shkruan ORAinfo. Takimi i tyre brenda shtëpisë së Big Brother dhe më pas edhe lidhja e Donaldit me Beatrix...

Pas ribashkimit me Donaldin, Bora përfundon në gjendje aspak të mirë

para një muaji - OraInfo

Bora dhe Donaldi janë personazhet më të përfolura të këtij viti. Ribashkimi i tyre bëri bujë po aq sa edhe ndarja, përcjell ORAinfo. Ajo së fundmi e konfirmoi këtë gjë përmes pjesëmarrjes në emisionin...

Sonte Bora e Donaldi i mbledhin shqiptarët para ekranit

para një muaji - Arbresh

Sot nis emisioni,  “Më lër të flas” dhe tashmë e dini se kush do të jetë e ftuar në program: Pikërisht Bora Zemani! Së fundmi Donaldi, ka publikuar një video të promos së emisionit, ku bën me dije se shumë...

Bora apo Beatrix? “Gjesti” tregon zgjedhjen e tij, njërën nga to as që e njeh

para një muaji - Lajmi.net

Njëri nga mysafirët e parë për këtë edicion të emisionit “Mirage” ishte edhe këngëtari “Gjesti”. Ai mori pjesë në rubrikën “Kë Zgjedh” ku bëri zgjedhjen e tij për disa nga fytyrat publike, shkruan lajmi.net....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK