Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit

para 2 muajve - Bota Sot

Era Istrefi vazhdon të postojë foto interesante në rrjetet sociale Ajo është njëra prej vajzave që sivjet ju kthye tregut vendor me këngë dhe hite të ndryshme. E pas hitit “Hala” me Don Xhon që Era e lansoi...

Kënga e Don Xhonit dhe Erës dëgjohet përtej trojeve shqipfolëse

para 2 muajve - Revista

Don Xhoni dhe Era Istrefi, kanë publikuar së fundi projektin e tyre “Hala”. Vetëm pak ditë më parë, kanë arritur t’i kapin deri tani mbi 3.4 milionë klikime në YouTube, dhe jo vetëm kaq, shkruan lajmi.net....

Era Istrefi bëhet si “barbie”, duket krejt ndryshe me stilin e ri

para 2 muajve - OraInfo

Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit. Era Istrefi vazhdon të postojë foto interesante në rrjetet sociale Ajo është njëra prej vajzave që sivjet ju kthye tregut vendor me këngë dhe hite të ndryshme....

Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit

para 2 muajve - Tetova Sot

Era Istrefi vazhdon të postojë foto interesante në rrjetet sociale Ajo është njëra prej vajzave që sivjet ju kthye tregut vendor me këngë dhe hite të ndryshme. E pas hitit “Hala” me Don Xhon që Era e lansoi...

Kënga e Don Xhonit me Erën dëgjohet përtej trojeve shqipfolëse

para 2 muajve - RTV 21

Priojekti muzikor “Hala” bëri bashkë reperin Don Xhon me këngëtaren Era Istrefi. Projekti i dyshes u lansua mesnatën e ditës së enjte (29 shtator) dhe erdhi i kompletuar edhe nga ana vizuale. Vetëm për...

Era Istrefi bëhet si “barbie”, duket krejt ndryshe me stilin e ri

para 2 muajve - Almakos

Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit. Era Istrefi vazhdon të postojë foto interesante në rrjetet sociale Ajo është njëra prej vajzave që sivjet ju kthye tregut vendor me këngë dhe hite të ndryshme....

Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Era Istrefi vazhdon të postojë foto interesante në rrjetet sociale Ajo është njëra prej vajzave që sivjet ju kthye tregut vendor me këngë dhe hite të ndryshme. E pas hitit “Hala” me Don Xhon që Era e lansoi...

Kënga e Don Xhonit me Erën dëgjohet përtej trojeve shqipfolëse

para 2 muajve - Flaka

Priojekti muzikor “Hala” bëri bashkë reperin Don Xhon me këngëtaren Era Istrefi. Projekti i dyshes u lansua mesnatën e ditës së enjte (29 shtator) dhe erdhi i kompletuar edhe nga ana vizuale. Vetëm për...

Kënga e Don Xhonit dhe Erës dëgjohet përtej trojeve shqipfolëse

para 2 muajve - Lajmi.net

Don Xhoni dhe Era Istrefi, kanë publikuar së fundi projektin e tyre “Hala”. Vetëm pak ditë më parë, kanë arritur t’i kapin deri tani mbi 3.4 milionë klikime në YouTube, dhe jo vetëm kaq, shkruan lajmi.net....

Don Xhoni ndryshon pamjen, heq vetullën

para 2 muajve - Revista

Reperi i njohur kosovar, Don Xhoni, merr vëmendje gjithmonë me paraqitjen e tij. Së fundi, ai ka publikuar projektin e ri muzikore bashkë me Era Istrefin, shkruan lajmi.net. E në klipin e lansuar ra në...

Don Xhoni ndryshon pamjen, heq vetullën

para 2 muajve - Bota Sot

Reperi i njohur kosovar, Don Xhoni, merr vëmendje gjithmonë me paraqitjen e tij. Së fundi, ai ka publikuar projektin e ri muzikore bashkë me Era Istrefin. E në klipin e lansuar ra në sy një ndryshim në...

Me balluke e stil të veçantë, Era Istrefi duket tërheqëse në pozat e reja

para 2 muajve - Alsat-M

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re të quajtur “Hala”. Ky projekt, të cilin e solli në bashkëpunim me Don Xhonin, u prit jashtëzakonisht...

Don Xhoni heq vetullat, në klipin e ri duket qartë ndryshimi që ka bërë

para 2 muajve - GazetaBlic

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Don Xhoni sapo ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Era Istrefin. Kënga “Hala” erdhi e realizuar me videoklip. Krahas vëmendje së madhe që mori ritmi...

Don Xhoni ndryshon pamjen, heq vetullën

para 2 muajve - Lajm

Së fundi, ai ka publikuar projektin e ri muzikore bashkë me Era Istrefin, shkruan lajmi.net. E në klipin e lansuar ra në sy një ndryshim në pamje. Kur krahasohet me klipet e publikuara më parë, ndryshimi...

Me balluke e stil të veçantë, Era Istrefi duket tërheqëse në pozat e reja

para 2 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re të quajtur “Hala”. Ky projekt, të cilin e solli në bashkëpunim me Don Xhonin, u prit jashtëzakonisht...

Don Xhoni ndryshon pamjen, heq vetullën

para 2 muajve - Infokusi

Reperi i njohur kosovar, Don Xhoni, merr vëmendje gjithmonë me paraqitjen e tij. Së fundi, ai ka publikuar projektin e ri muzikore bashkë me Era Istrefin, shkruan lajmi.net. E në klipin e lansuar ra në...

Don Xhoni ndryshon pamjen, heq vetullën

para 2 muajve - Lajmi.net

Reperi i njohur kosovar, Don Xhoni, merr vëmendje gjithmonë me paraqitjen e tij. Së fundi, ai ka publikuar projektin e ri muzikore bashkë me Era Istrefin, shkruan lajmi.net. E në klipin e lansuar ra në...

Me balluke e stil të veçantë, Era Istrefi duket tërheqëse në pozat e reja

para 2 muajve - Lajm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re të quajtur “Hala”. Ky projekt, të cilin e solli në bashkëpunim me Don Xhonin, u prit jashtëzakonisht...

Era Istrefi poston imazhet joshëse në poza provokuese nga klipi i ri

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është duke shijuar suksesin e këngës së re të quajtur “Hala” në bashkëpunim me Don Xhon. Derisa po gëzon një sukses të tillë, ajo po vazhdon të ndajë edhe imazhe të reja...

Ky është ndryshimi që Don Xhon bëri në fytyrë në klipin e ri “Hala”

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Don Xhon sapo ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Era Istrefin. Kënga “Hala” erdhi e realizuar edhe me videoklip, ku dyshja u shfaqën mjaftë të afërt me njëro – tjetrin. Krahas vëmendjes...

E përfshiu në këngën e re, modelja ruse i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

para 2 muajve - Lajmi.net

Don Xhoni dhe Era Istrefi kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët “Hala”. E në një pjesë të tekstit Don Xhoni i thotë dy fjalë për ish të dashurën e saj, modelen ruse, Ariana Lirey, shkruan lajmi.net....

Don Xhoni heq vetullat, në klipin e ri duket qartë ndryshimi që ka bërë

para 2 muajve - Insajderi.org

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Don Xhoni sapo ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Era Istrefin. Kënga “Hala” erdhi e realizuar me videoklip. Krahas vëmendje së madhe që mori ritmi...

Modelja ruse i ka disa fjalë për Don Xhonin pasi e përmendi në këngën e re

para 2 muajve - GazetaBlic

Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë. Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit. Edhe pas...

Modelja ruse i ka disa fjalë për Don Xhonin pasi e përmendi në këngën e re

para 2 muajve - Ina

Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë. Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit. Edhe pas...

E përfshiu në këngën e re “Hala”, ish e dashura i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

para 2 muajve - Telegrafi

Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë. Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit. Edhe pas...

“Hala” pa i bërë 24 orë, kënga e Erës dhe Don Xhon kalon 1.2 milion

para 2 muajve - Ina

Era Istrefi dhe Don Xhon kanë lansuar këngën e tyre të re mbrëmë në mesnatë Don Xhon dhe Era Istrefi kanë lansuar mbrëmë këngën e tyre më të re “Hala”, një këngë që duket se është pëlqyer nga fansat e...

Modelja ruse i ka disa fjalë për Don Xhonin pasi e përmendi në këngën e re

para 2 muajve - Gazeta Express

Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë. Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit. Edhe pas...

Reagon modelja ruse pasi Don Xhoni e përmendi në këngën e re

para 2 muajve - OraInfo

Modelja ruse i ka disa fjalë për Don Xhonin pasi e përmendi në këngën e re. Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë. Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur...

“Hale” e Don Xhonit e Era Istrefi “vërshohet” nga klikime

para 2 muajve - Lajmi.net

Dje, Don Xhoni dhe Era Istrefi kanë publikuar bashkëpunim e tyre të parë të titulluar “HALA”. Kënga u prit mirë nga publiku dhe mori vëmendjen mjaft të madhe, shkruan lajmi.net. Këtë e dëshmojnë edhe klikimet...

E përmendi në këngën dhe foton me Era Istrefin, ish e dashura 'falenderon' Don Xhonin

para 2 muajve - Syri

Megjithëse ka deklaruar disa herë që historia me Don Xhonin është mbyllur, ish-partnerja e tij Ariana Lirey, vijon të flasë rreth reperit. Së fundmi ajo është ngacmuar nga fansat në ‘Instagram’ në lidhje...

Don Xhoni e përfshiu në këngën e re “Hala”, reagon ish e dashura ruse

para 2 muajve - Insajderi.org

Modelja ruse, Ariana Lirey, ka zënë vend në mediat rozë në vendin tonë. Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin nga Drenica, Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit. Ish-çifti...

Modelja ruse i ka dy fjalë për Don Xhonin pasi e përmendi në këngën e re

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë. Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit. Edhe pas...

Flirt me aktoren e filmave porno, por Don Xhon gjen dashurinë te një tjetër vajzë e huaj

para 2 muajve - Syri

Pas disa muajsh nga ndarja e bujshme me modelen ruse, Don Xhon duket se ka gjetur dashurinë. Ditët e fundit në rrjet kanë qarkulluar lajmet për një flirt mes tij dhe aktores për filmat e të rriturve, Alby...

Don Xhoni në lidhje me aktoren e filmave për të rritur? Dyshja shkëmbejnë mesazhet romantike

para 2 muajve - Syri

Don Xhoni nuk u “ndahet” vajzave seksi… Shpesh reperi është përfolur për lidhje të reja nisur nga komentet dhe ndërveprimet me to në rrjetet sociale. I tillë është dhe rasti i fundit pasi ai ka rënë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK