Disa metoda si të lehtësoni djegien nga hithra

para një muaji - Bota Sot

Djegiet e hithrës ndodhin kur lëkura bie në kontakt me gjethen e kësaj bime Rrjedhat dhe gjethet e hithra janë të mbuluara me struktura që duken si qime, por janë delikate dhe të zbrazëta. Këto “qime”...

Disa metoda si të lehtësoni djegien nga hithra

para një muaji - Pika

Djegiet e hithrës ndodhin kur lëkura bie në kontakt me gjethen e kësaj bime Rrjedhat dhe gjethet e hithra janë të mbuluara me struktura që duken si qime, por janë delikate dhe të zbrazëta. Këto “qime”...

Kruarja e lëkurës

para një muaji - Nistori

Shkaktarët e kruarjes së lëkurës janë të shumtë. Ndonjëherë arsyeja mund të jetë shumë e thjeshtë siç janë rrobat që mbani veshur. Ka raste që kruarja e lëkurës mund të jetë simptomë e një acarimi ose...

Disa metoda si të lehtësoni djegien nga hithra

para një muaji - Revista Kosovarja

Djegiet e hithrës ndodhin kur lëkura bie në kontakt me gjethen e kësaj bime Rrjedhat dhe gjethet e hithra janë të mbuluara me struktura që duken si qime, por janë delikate dhe të zbrazëta. Këto “qime”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK