Nga Beniada, Bora Zemani te Arbana Osmani, si u veshën VIP-at te dasma e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - InfoShqip

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - InfoShqip

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Dasma nisi me këngën e Vaçe Zelës, babai i Arbër Hajdarit uron çiftin: Qofshi një urë lidhëse Shqipëri-Dardani

para 2 muajve - InfoShqip

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim nëpër dasma, çifti ka zgjedhur që të...

Nga Beniada, Bora Zemani te Arbana Osmani, si u veshën VIP-at te dasma e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Nga Taulant Balla te Arbana Osmani, Bora e Donaldi, si u dukën të ftuarit VIP në dasmën e Arbër Hajdarit (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Nga Beniada, Bora Zemani te Arbana Osmani, si u veshën VIP-at te dasma e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - ABC News

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Qofshi një urë lidhëse Shqipëri-Dardani – Abc News

para 2 muajve - Ditari.mk

schedule 10:27 – 2 Tetor, 2022 Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim nëpër...

Bora flet për situatën e krijuar në BB VIP pas takimit të famshëm me Donaldin: Ka qenë periudhë e vështirë, isha në sytë e publikut gjatë gjithë kohës

para 2 muajve - Telegrafi

Siç tanimë e dini, Bora Zemani, ishte e ftuara e puntatës së parë të sezonit të ri të emisionit “Më lër të flas”. Ajo është shfaqur përballë binjakëve, Donaldit dhe Romes, ndërkohë që ka folur për jetën...

Pasi konfirmuan që janë bashkë, Bora dhe Donaldi e ‘djegin’ në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - OraInfo

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit. Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj....

Bora dhe Donaldi shfaqen bashkë dhe shumë të lumtur në dasmën e ish-opinionistit të BBV, Arbër Hajdari

para 2 muajve - Telegrafi

Të famshmit shqiptarë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, e kanë pranuar tashmë se janë bashkë. Ata nuk fshihen më dhe shpesh janë parë duke shoqëruar njëri-tjetrin edhe nëpër evente të ndryshme. E së fundmi...

Bora dhe Donaldi e “djegin” dasmën e Arbër Hajdarit (VIDEO)

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Bora dhe Donaldi të lumtur krah njëri-tjetrit në dasmën e ish opinionistit të “BBV”

para 2 muajve - Lajmi.net

Ditën e djeshme, opinionisti i “Big Brother VIP”, ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partneren e tij. Të ftuar në dasmën e tyre ishin edhe shumë të famshëm shqiptar, shkruan lajmi.net. Në mesin e tyre...

Vazhdimisht afër njëri-tjetrit, Bora dhe Donaldi ofruan spektakël në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - TV21

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij Vlera, ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Nuk fshihen më! Bora Zemani dhe Donald Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, më të dashuruar se kurrë

para 2 muajve - Panorama

Panoramaplus.al / “Arratia” ka marrë fund për Bora Zemanin dhe Donald Veshajn. Pasi pranuan rikthimin, çifti nuk fshihen më dhe tashmë mund të shfaqen bashkë edhe në evente publike. Kështu, Arbër Hajdari...

Bora dhe Donaldi e ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Reporteri

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Martohet ish opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari

para 2 muajve - Lajmi.net

Ish opinionisti i “Big Brother VIP” dhe humanisti shqiptar, Arbër Hajdari, ditën e djeshme i ka dhënë fund beqarisë. Ditën e djeshme, ai dhe partnerja e saj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë,...

Dasma nisi me këngën e Vaçe Zelës, babai i Arbër Hajdarit uron çiftin: Qofshi një urë lidhëse Shqipëri-Dardani

para 2 muajve - GazetaBlic

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera Devolli kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim nëpër dasma, çifti ka zgjedhur...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Gazeta Express

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Vetëm dy, kush ishin ish-banorët e “BB VIP” të ftuar në dasmën e Arbër Hajdarit (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur dasma e shumëpërfolur e Arbër Hajdrit me partneren e tij nga Kosova, Vlera. Çifti ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim në dasma, ka zgjedhur të hy me këngën e Vaçe Zelës....

VIDEO/ Dasma nisi me këngën e Vaçe Zelës, babai i Arbër Hajdarit uron çiftin: Qofshi një urë lidhëse Shqipëri-Dardani

para 2 muajve - ABC News

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim nëpër dasma, çifti ka zgjedhur që të...

Martohet ish opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari

para 2 muajve - Lajm

Ditën e djeshme, ai dhe partnerja e saj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur vet themeluesi i fondacionit “Fundjavë Ndryshe” përmes një postimi të ndarë...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - GazetaBlic

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Çifti hyn me këngën e Vaçe Zelës dhe “e djeg” me Napolonin, brenda dasmës së Arbër Hajdarit dhe Vlerës (VIDEO)

para 2 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur dasma e shumëpërfolur e Arbër Hajdrit me partneren e tij nga Kosova, Vlera. Siç ka treguar Arbri çifti kanë 4 vite së bashku dhe pas dasmës kanë menduar të jetojnë në Tiranë....

Martohet ish opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari

para 2 muajve - Revista

Ish opinionisti i “Big Brother VIP” dhe humanisti shqiptar, Arbër Hajdari, ditën e djeshme i ka dhënë fund beqarisë. Ditën e djeshme, ai dhe partnerja e saj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë,...

Arbër Hajdari publikon foto me partneren: Lus Zotin të kemi jetë të lumtur

para 2 muajve - GazetaBlic

Arbër Hajdari mbrëmë kurorëzoi dashurinë e tij në martesë. Dasma erdhi pas 5 vitesh njohje e dashuri me vajzën që i kishte rrëmbyer zemrën, Vlera Devollin. Ndërsa pak minuta më parë, Arbri ka reaguar përmes...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Bota Sot

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

VIDEO/ Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - ABC News

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Bora dhe Donaldi e ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Infokusi

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Arbër Hajdari i dha fund beqarisë, zbulohen disa nga të ftuarit VIP në dasmën e tij

para 2 muajve - Epoka e Re

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Nga postimet e të ftuarve në rrjetet sociale duket se ishte një dasmë e madhe dhe e organizuar me shumë detaje. Gjithashtu...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Epoka e Re

Arbër Hajdari i ka dhënë fund beqarisë! Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me Vlerën në martesë. Në dasmën madhështore të Hajdarit ka pasur të ftuar shumë personazhe të njohur të ekranit, ku mes tyre edhe...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Periskopi

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Insajderi.org

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Bora dhe Donaldi e ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Bota Press

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Ekonomia Online

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Dasma nisi me këngën e Vaçe Zelës, babai i Arbër Hajdarit uron çiftin: Qofshi një urë lidhëse Shqipëri-Dardani

para 2 muajve - Insajderi.org

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera Devolli kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim nëpër dasma, çifti ka zgjedhur...

Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Pika

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit...

Arbër Hajdari publikon foto me partnerën pas dasmës: Lus Zotin të kemi jetë të lumtur

para 2 muajve - Insajderi.org

Arbër Hajdari mbrëmë kurorëzoi dashurinë e tij në martesë. Dasma erdhi pas 5 vitesh njohje e dashuri me vajzën që i kishte rrëmbyer zemrën, Vlera Devollin. Ndërsa pak minuta më parë, Arbri ka reaguar përmes...

Pak para kurorëzimit, Arbër Hajdari ka një mesazh për Vlerën

para 2 muajve - Bota Sot

Në natën e parë të tetorit dhe në ditët kur shiu nuk është ndalur, Arbër Hajdari dhe Vlera Devolli kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre 5-vjeçare. Ceremonia do të ketë miq të afërt të çiftit, por edhe...

Martohet ish-opinionisti i Big Brother VIP, Arbër Hajdari

para 2 muajve - Telegrafi

Ish-opinionisti i Big Brother VIP dhe humanisti shqiptar, Arbër Hajdari, ditën e sotme (e shtunë) i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe partnerja e tij prej shumë vitesh, Vlera Devolli, kanë kurorëzuar dashurinë...

“E dashur Vlera”, Arbër Hajdari reagon për herë të parë pas dasmës së tij (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Ditën e sotme, Arbër Hajdari kurorëzoi dashurinë e tij në martesë. Dasma erdhi pas 5 vitesh njohje e dashuri me vajzën që i kishte rrëmbyer zemrën. Ndërsa pak minuta më parë, Arbri ka reaguar përmes një...

Martohet ish-opinionisti i Big Brother VIP, Arbër Hajdari

para 2 muajve - Bota Sot

Ish-opinionisti i Big Brother VIP dhe humanisti shqiptar, Arbër Hajdari, ditën e sotme (e shtunë) i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe partnerja e tij prej shumë vitesh, Vlera Devolli, kanë kurorëzuar dashurinë...

Dasma e vitit: Arbër Hajdaraj e Vlera Devolli sonte (1 tetor) po kurorëzohen (Foto)

para 2 muajve - Bota Press

Arbër Hajdaraj dhe Vlera Devolli sonte (1 tetor) po kurorëzohen. Këtë e zbuluan çifti tash e ca ditë për publikun, shkruan ”Kosovarja”. Duke qenë në prag të martesës, së fundmi opinionisti ka publikuar...

Arbëri dhe Vlera sonte kurorëzojnë dashurinë, opinionisti bënë dedikimin special

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Arbër Hajdaraj dhe Vlera Devolli sonte (1 tetor) po kurorëzohen. Këtë e zbuluan çifti tash e ca ditë për publikun, shkruan ”Kosovarja”. Duke qenë në prag të martesës, së fundmi opinionisti ka publikuar...

Opinionisti i “BBV” kurorëzon dashurinë me martesë sot, publikohen fotot e para

para 2 muajve - Lajmi.net

Para disa ditësh në media qarkulloi lajmi se opinionisti i “BBV”, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do t’i japin fund beqarisë ditën e sotme. E këtë e konfirmoi sot vet Arbëri në Instagram ku ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK