Horoskopi për ditën e sotme, tensione për disa shenja

më 10.2022 - Reporteri

Dashi Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do...

Horoskopi për ditën e sotme

më 10.2022 - Alsat-M

Dashi Një njeri që do takoni sot ka shumë më shumë për të treguar sesa mendoni. Mund të mos ju përshtatet menjëherë, por jepini kohë. Mund të jetë një koleg. Përshtypjet e para mund të jenë mashtruese....

Horoskopi ditor, 4 tetor 2022

më 10.2022 - Vizion Plus

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 tetor 2022

më 10.2022 - BalkanWeb

Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do të jetë...

Dita e ndryshimit sapo ka ardhur! Çfarë kanë rezervuar yjet për çdo shenjë të horoskopit

më 10.2022 - ABC News

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Si të ndaloni së interesuari se çfarë mendojnë të tjerët për ju

më 10.2022 - ABC News

Nëse jeni një nga ata njerëz që mendojnë shumë nëse duhet të postojnë një foto në rrjetet sociale, sepse nuk e dinë nëse njerëzit do ta pëlqejnë atë, atëherë e dini se sa e bezdisshme është të kujdesesh...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 tetor 2022

më 10.2022 - Java News

Dashi Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do...

Horoskopi 4 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 10.2022 - Infokusi

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Horoskopi i së martës: Do të jetë ditë e mbarë, vetëbesimi juaj do iu ndihmojë për të…

më 10.2022 - FaxWeb

Dashi Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do...

Horoskopi për ditën e martë, 4 tetor 2022

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet...

Horoskopi 4 tetor 2022, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - Albeu

Dashi Sot do iu druheni ndryshimeve, por në fakt çdo gjë do shkojë për mrekulli dhe vizione të tjera do iu hapen. Ditë e begatë ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ja kaloni për mrekulli...

“Prishini marrëdhëniet me njerëzit …”, Horoskopi i ditës së martë, 4 tetor 2022

më 10.2022 - ABC News

Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet...

Horoskopi Ditor E Martë 4 Tetor 2022

më 10.2022 - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe...

Horoskopi për ditën e martë, 4 tetor 2022

më 10.2022 - Syri

Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet...

Horoskopi 4 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 10.2022 - Ora news

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Mos u largoni nga intervista e punës pa bërë këto 3 pyetje

më 10.2022 - Ekonomia Online

Punëdhënësit gjithmonë ju pyesin nëse keni ndonjë pyetje në fund të një interviste. Para se të thoni “jo” dhe të largoheni, mbani mend se pyetjet tuaja jo vetëm që mund të rrisin shanset tuaja për tu marrë...

Tri aftësi që u mungojnë shumë menaxherëve

më 10.2022 - Ekonomia Online

Liderët e mirë nuk ndalojnë asnjëherë së rrituri. Thonë se punonjësit u bashkohen punës në ndërmarrje, por më pas largohen si shkak i  menaxherëve. Sigurisht që ekzistojnë përjashtime nga ky rregull, por...

Horoskopi Paolo Fox 4 tetor 2022: Parashikimet e së martës shenjë për shenjë

më 10.2022 - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe...

Shmangini këto gabime në komunikim, nëse doni të pëlqeheni në punë

më 10.2022 - Ekonomia Online

Fjalët kanë rëndësi. Mënyra se si i zgjidhni dhe si i përdorni ato bën një ndryshim të madh në mënyrën se si njerëzit ju perceptojnë. Studiuesit kanë zbuluar se ka disa fjalë, fraza dhe mënyra të tjera...

Horoskopi i seksit: Si do të jetë muaji tetor nën çarçafë për secilën shenjë!

më 10.2022 - Java News

Marsi te Binjakët do të jetë udhërrëfyesi erotik për muajin tetor dhe do t’i bëjë të gjitha shenjat e horoskopit më të etur për të luajtur, për të bërë shaka dhe për të biseduar edhe nën çarçafë. Afërdita...

Horoskopi javor për periudhën nga 03 – 10 tetor

më 10.2022 - Zhurnal

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Parashikimi i shenjave të horoskopit për javën, bëni kujdes të hënën dhe të martën

më 10.2022 - Klan

Parashikimi i shenjave të horoskopit për javën, bëni kujdes të hënën dhe të martën Astrologia e njohur Krisanthi Kallojeri ka bërë parashikimin për çdo shenjë horoskopi në emisionin “Shije Shtëpie” në...

Do t’ju buzëqesh fati, dashuria dhe financat janë në ditët më të mira, 2 shenjat e Horoskopit më me fat të Tetorit

më 10.2022 - Albeu

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë favor se muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, por dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

4 shenjat më ambicioze të horoskopit

më 10.2022 - FaxWeb

Nga drejtimi i një biznesi të suksesshëm, deri te bërja e një bestselleri global, disa njerëz nuk do të ndalen para asgjëje derisa të përmbushin ambiciet e tyre. Pavarësisht nëse po kërkoni të gjeni binjakun...

Mësimet jetësore të cilat çdo njeri duhet t’i mësojë në vitet e veta të 20-ta

më 10.2022 - Ekonomia Online

Nuk ka ndonjë ‘hartë’ drejt suksesit në vitet tuaja të 20’ta, megjithatë copat e mëposhtme të mençurisë do t’ju ndihmojnë ta arrini suksesin. Komunikimi është çdo gjë: Nëse mësoni se si në mënyrë efektive...

Bëjnë ëndrrat e tyre realitet me çdo kusht, 4 shenjat më ambicioze të Horoskopit

më 10.2022 - ABC News

Nga drejtimi i një biznesi të suksesshëm, deri te bërja e një bestselleri global, disa njerëz nuk do të ndalen para asgjëje derisa të përmbushin ambiciet e tyre. Pavarësisht nëse po kërkoni të gjeni binjakun...

Horoskopi javor nga Paolo Fox: Ditë të veçanta për këtë shenjë, por një tjetër rrezikon të prishë marrëdhënie të ngushta

më 10.2022 - News33

DASHI Do të keni ndjesinë se keni kapërcyer një pengesë të madhe dhe kjo për faktin se do të përfitoni nga një kuadër yjor më i qetë në krahasim me tri ditët e fundit, veçanërisht në dashuri. Nëse ndarja...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin tetor 2022

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Horoskopi i tetorit 2022, shenjat më me fat dhe më pak fat Tetori është një muaj vendimtar, për shkak të ndryshimeve të rëndësishme në nivelin planetaro-astral. Për shumë njerëz do të jetë sinonim i suksesit...

Dy shenjat e Horoskopit më me fat në muajin tetor

më 10.2022 - Koha.net

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë fat se në muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, janë dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

Mos e thithni energjinë negative nga të tjerët, 7 këshilla

më 10.2022 - Alsat-M

Nëse nuk mund të shpëtoj nga dhimbja apo edhe lëkundjet e humorit të tjetrit, atëherë edhe unë vuaj. Është e dobishme që çdo temë për empatinë të publikohet, sepse dhjetëra njerëz (të cilët e identifikojnë...

‘Diçka nuk do të shkojë sipas planit’, horoskopi 3 tetor 2022

më 10.2022 - Vizion Plus

Dashi Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në...

Horoskopi javor për periudhën nga 03 – 10 tetor

më 10.2022 - Press Online

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet gjatë datave 3-9 tetor

më 10.2022 - Revista Kosovarja

DASHI Do të keni ndjesinë se keni kapërcyer një pengesë të madhe dhe kjo për faktin se do të përfitoni nga një kuadër yjor më i qetë në krahasim me tri ditët e fundit, veçanërisht në dashuri. Nëse ndarja...

Dy shenjat e Horoskopit më me fat në muajin tetor

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë fat se në muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, janë dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

Horoskopi i seksit për muajin tetor

më 10.2022 - Ora news

Dashi Ai- Me Marsin tek Binjakët gjatë gjithë muajit, ju mund të joshni kë të dëshironi. Pjesa e parë e muajit do të jetë stimuluese, por kur Venusi të hyjë në Peshore, do ta gjeni veten që duhet të përballeni...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - News33

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

Horoskopi për ditën e sotme, 3 tetor 2022

më 10.2022 - BalkanWeb

Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në vend...

Diçka nuk do të shkojë sipas planit, njihuni me Horoskopin për sot

më 10.2022 - ABC News

Dashi Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në...

2 shenjat e Horoskopit më me fat në muajin tetor

më 10.2022 - Tetova Sot

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë favor se muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, por dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

Shenjat që tregojnë se dhoma juaj e gjumit ka nevojë për ndryshime!

më 10.2022 - Bota Sot

Shikoni përreth dhomës tuaj të gjumit. A ndiheni të kënaqur? A është akoma një hapësirë e madhe? Nëse jo, mund të mendoni të bëni disa ndryshime. Këtu janë shenjat që tregojnë se dhoma juaj e gjumit ka...

Njihuni me horoskopin për ditën e sotme, 3 tetor 2022

më 10.2022 - Java News

Dashi Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në...

Horoskopi javor për periudhën nga 03 – 10 tetor

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - Periskopi

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

Parashikimi i horoskopit, e hënë 3 tetor

më 10.2022 - FaxWeb

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet.Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!...

Horoskopi 3 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 10.2022 - Infokusi

Dashi E dini se çfarë dëshironi dhe sot e arrini duke e bërë të ndjeshme praninë tuaj dhe duke provokuar admirimin dhe respektin e të tjerëve, përmes marrëdhënieve dhe kontakteve ndërpersonale. Ju reagoni...

Besueshmëria është tipari kryesor për një menaxher, jo pëlqyeshmëria

më 10.2022 - Ekonomia Online

Konkurrenca është një pjesë e shëndetshme dhe themelore e lidershipit. Ajo ndez zjarrin që na shtyn të bëhemi më të mirët në industritë tona përkatëse, por dëshira për të përmirësuar vetveten nuk ndalet...

Shenjat që tregojnë se dhoma juaj e gjumit ka nevojë për ndryshime!

më 10.2022 - Pika

Shikoni përreth dhomës tuaj të gjumit. A ndiheni të kënaqur? A është akoma një hapësirë e madhe? Nëse jo, mund të mendoni të bëni disa ndryshime. Këtu janë shenjat që tregojnë se dhoma juaj e gjumit ka...

Egoja e tepërt dëmton biznesin tuaj

më 10.2022 - Ekonomia Online

Egoja e shëndetshme është shumë e rëndësishme në ecurinë e një biznesi dhe në të pasurit sukses. Është pikërisht ajo e cila ju jep vetëbesimin e nevojshëm për të rrezikuar në sfidën e radhës, por mbi të...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - Pika

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

Horoskopi Ditor E Hënë 3 Tetor 2022

më 10.2022 - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Këtë të hënë do të duhet të bëni pak durim, siç ndodhi edhe mbrëmjen e ditës së shkuar, sidomos për ata që janë në një lidhje. Nga ana tjetër situata është interesante...

“Pasiguri dhe telashe”, Horoskopi i ditës së hënë, 3 tetor 2022

më 10.2022 - ABC News

Dashi: Këtë të hënë do të duhet të bëni pak durim, siç ndodhi edhe mbrëmjen e së dielës, sidomos për ata që janë në një lidhje. Nga ana tjetër situata është interesante për projekte të reja pune. Demi:...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - Albeu

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

Horoskopi nga Paolo Fox, e Hënë 3 Tetor 2022

më 10.2022 - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Këtë të hënë do të duhet të bëni pak durim, siç ndodhi edhe mbrëmjen e së dielës, sidomos për ata që janë në një lidhje. Nga ana tjetër situata është interesante për projekte...

Horoskopi 3 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 10.2022 - Ora news

Dashi E dini se çfarë dëshironi dhe sot e arrini duke e bërë të ndjeshme praninë tuaj dhe duke provokuar admirimin dhe respektin e të tjerëve, përmes marrëdhënieve dhe kontakteve ndërpersonale. Ju reagoni...

Llojet e njerëzve që duhet t’i largoni nga jeta

më 10.2022 - Ekonomia Online

Nëse nuk ndiheni mirë në shoqërinë e dikujt, sipas intv.al duhet të veproni, pra t’i shmangni. Ja lista e këtyre personave, që duhet t’i qëndroni larg: 1. Njerëzit që bëjnë vetëm thashetheme Nëse bëjnë...

Llojet e njerëzve që duhet t’i largoni nga jeta

më 10.2022 - GazetaMax

Nëse nuk ndiheni mirë në shoqërinë e dikujt, sipas intv.al duhet të veproni, pra t’i shmangni. Ja lista e këtyre personave, që duhet t’i qëndroni larg: 1. Njerëzit që bëjnë vetëm thashetheme Nëse bëjnë...

Si të bëheni versioni më i mirë i vetes, 10 këshilla

më 10.2022 - Ekonomia Online

Vetëzhvillimi dhe rritja nuk janë luks; ato janë një domosdoshmëri për sukses. Nuk ka asnjë pilulë magjike ose formulë të vetme për të krijuar më të mirën tuaj të mundshme. Ka disa zakone, teknika dhe...

Këto janë rastet kur na mërzisin miqtë e mirë

më 10.2022 - ABC News

Miqtë që janë shumë egocentrikë dhe negativë mund të na bëjnë shumë dëm për shëndetin tonë mendor: Me qëndrimin e tyre ata rrezikojnë të na vjedhin lumturinë dhe është më mirë të ndahemi prej tyre. Edhe...

Këto janë rastet kur na mërzisin miqtë e mirë

më 10.2022 - Bota Sot

Miqtë që janë shumë egocentrikë dhe negativë mund të na bëjnë shumë dëm për shëndetin tonë mendor: Me qëndrimin e tyre ata rrezikojnë të na vjedhin lumturinë dhe është më mirë të ndahemi prej tyre. Edhe...

“Do të hasni probleme të mëdha …”, Horoskopi javor, 3-9 tetor 2022

më 10.2022 - ABC News

Horoskopi i Dashit Tre yje për Dashin Në dashuri nuk po mundeni të ruani qetësinë ndaj dhe do të keni vështirësi sidomos të hënën dhe të martën. Jeni të lodhur, e për më tepër duhet të përballeni me shumë...

Tre shenjat e zodiakut që janë më me fat në dashuri ditën e nesërme

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Tre shenja të zodiakut janë më me fat në dashuri më 3 tetor 2022 dhe astrologjia na ndihmon të shohim se cilët janë ato. Një nga arsyet pse ndihemi kështu është sepse duam kaq shumë prej saj dhe kalojmë...

Nëse njerëzit po të largohen papritur, po bën këto 4 gabime

më 10.2022 - Ekonomia Online

Ne të gjithë shfaqim një ose më shumë sjellje që i bëjnë njerëzit të largohen të paktën një herë, nëse jo disa herë në jetë. Është pjesë e natyrës njerëzore dhe asgjë tjetër nuk duhet të fajësohet për...

Si të kuptoni nëse dashuria juaj është e dënuar apo vetëm një fazë në marrëdhënien tuaj

më 10.2022 - Bota Sot

Keni pasur ndonjëherë një marrëdhënie që filloi shkëlqyeshëm me shumë romancë dhe emocione? Jeni ndjerë e dashur, e pranuar dhe e llastuar nga partneri juaj,por pas disa javësh, gjithçka ndryshoi.Ose ju...

Horoskopi javor/ Nga një fitore e madhe te një takim fatal, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - Albeu

Horoskopi javor i Dashit 3-9 tetor: Gjatë javës së parë të tetorit, çështjet e grumbulluara do të duhet të zgjidhen urgjentisht. Shpejtësia e reagimit tuaj varet nga sa i suksesshëm do të jetë biznesi...

3 shenjat që do t’ju buzëqeshë fati nga dita e sotme deri në fund të dhjetorit

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Sot ne fillojmë një muaj të ri dhe energjitë tona rigjenerohen. Por, tetori do të jetë një muaj shumë më i veçantë për këto tre shenja të zodiakut pasi do t’u hapë rrugën e fatit dhe të suksesit deri në...

Si ta ruani qetësinë kur diçka shkon keq në punë

më 10.2022 - Ekonomia Online

Të gjithë kemi qenë aty: Në mes të një argumenti me një koleg, gjërat papritmas bëhen serioze. Fjalët me zemërim shkëmbehen. Një gjë dërgon tek tjetra, dhe nuk shkon shumë gjatë dhe jeni në gjendje të...

3 shenjat që do t’ju buzëqeshë fati nga dita e sotme deri në fund të dhjetorit

më 10.2022 - Reporteri

Sot ne fillojmë një muaj të ri dhe energjitë tona rigjenerohen. Por, tetori do të jetë një muaj shumë më i veçantë për këto tre shenja të zodiakut pasi do t’u hapë rrugën e fatit dhe të suksesit deri në...

Horoskopi 2 Tetor 2022

më 10.2022 - Klan

Horoskopi 2 Tetor 2022 Dashi – Sot mund të takoni një person me shumë ndikim, i cili do u ndihmojë në punë. Jeni gati që të zbatoni ide të reja në punë dhe biznes, nëse po planifikoni të investoninë biznesin...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - News33

Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një problem, kërkoni këshilla nga...

Horoskopi ditor 2 tetor 2022, si mbyllet java për çdo shenjë

më 10.2022 - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 10.2022 - Albeu

Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një problem, kërkoni këshilla nga...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 tetor 2022

më 10.2022 - Java News

Dashi Do të jetë në interesin tuaj më të mirë të bashkëpunoni me ata që janë të gatshëm t’ju ofrojnë ndihmë gjatë ditës së sotme. Përdorni maturinë në jetën tuaj të dashurisë. Shkrimtarët dhe personat...

Horoskopi 2 Tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 10.2022 - Infokusi

Dashi Është koha për t’i dhënë fund problemeve dhe sprovave të së kaluarës. Gjërat për të cilat keni humbur energji për kaq është koha për t’i korrigjuar . Nëse jeni të fejuar bukuria juaj, pasioni juaj,...

Horoskopi ditor 2 tetor 2022

më 10.2022 - GazetaBlic

Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një problem, kërkoni këshilla nga...

Horoskopi ditor 2 tetor 2022, si mbyllet java për çdo shenjë

më 10.2022 - ABC News

Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një problem, kërkoni këshilla nga...

Merrni ide nga punonjësit për rritjen e biznesit tuaj

më 10.2022 - Ekonomia Online

Rritja e biznesit tuaj është shumë e vështirë në ketë ekonomi, por shumë e rëndësishme për t’i mbijetuar tregut. Kërkoni ide rritjeje nga burime te shumëllojshme inovative – pyesni punonjësit tuaj. Filloni...

Gjithmonë duhet të keni një plan B

më 10.2022 - Ekonomia Online

Një biznes anësor mund të jetë rrjedha e dytë e të ardhurave tuaja ose rrjeti juaj i sigurisë, varësisht se si po funksionon Plani A. Më pëlqen një moto. Njëra nga e cila jetoj ‘’gjithmonë kini një Plan...

Horoskopi Ditor E Diel 2 Tetor 2022

më 10.2022 - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është koha më...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 3 deri më 9 tetor 2022: parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut

më 10.2022 - NOA

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të horoskopit për javën nga 3 deri më 9 tetor 2022, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al. Ky është takimi më i shumëpritur i javës, horoskopi...

Horoskopi për ditën e diel, 2 tetor 2022

më 10.2022 - Syri

Dashi: Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është koha më e mirë për t’i parë frytet. Demi:...

Kur është koha e duhur për t’u ndarë me partnerin

më 10.2022 - Bota Sot

Shumica e grave kanë një nevojë të fortë për shoqëri dhe kontakt emocional, si rezultat i të cilave çështjet e natyrës erotike na preokupojnë fort. Një marrëdhënie romantike mund t’ju ofrojë ndjenja dhe...

Kur është koha e duhur për t’u ndarë me partnerin

më 10.2022 - Vizion Plus

Shumica e grave kanë një nevojë të fortë për shoqëri dhe kontakt emocional, si rezultat i të cilave çështjet e natyrës erotike na preokupojnë fort. Një marrëdhënie romantike mund t’ju ofrojë ndjenja dhe...

Kur është koha e duhur për t’u ndarë me partnerin tuaj

më 10.2022 - ABC News

Shumica e grave kanë një nevojë të fortë për shoqëri dhe kontakt emocional, si rezultat i të cilave çështjet e natyrës erotike na preokupojnë fort. Një marrëdhënie romantike mund t’ju ofrojë ndjenja dhe...

8 mesazhet që do të merrni nëse ai ju do përnjëmend

më 10.2022 - Ekonomia Online

“Natën e mirë e bukura ime” Ky është lloji i mesazhit që çdo vajzë do të donte të merrte nga i dashuri i saj. Ai do të thotë që ju jeni mendimi i tij i fundit kur ai shkon në shtrat dhe se ai do të donte...

Shtatë truke efektive që “fikin” stresin

më 10.2022 - ABC News

Stresi është në thelb një emocion negativ që na pushton jetën dhe rutinat e përditshme, duke i bërë detyrimet të duken të pafundme dhe pengesat të duken të pakapërcyeshme. Pavarësisht moshës dhe rrethanave...

Horoskopi i Paolo Fox, e diel 2 tetor 2022: çfarë thonë yjet për dashurinë dhe punën

më 10.2022 - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është koha më e mirë për...

Kur është koha e duhur për t’u ndarë me partnerin

më 10.2022 - Pika

Shumica e grave kanë një nevojë të fortë për shoqëri dhe kontakt emocional, si rezultat i të cilave çështjet e natyrës erotike na preokupojnë fort. Një marrëdhënie romantike mund t’ju ofrojë ndjenja dhe...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Tetor 2022

më 10.2022 - NOA

Horoskopi i tetorit 2022, shenjat më me fat dhe më pak fat Tetori është një muaj vendimtar, për shkak të ndryshimeve të rëndësishme në nivelin planetaro-astral. Për shumë njerëz do të jetë sinonim i suksesit...

Nga sot deri në fund të vitit, astrologia e famshme tregon DATËN ME FAT për secilën shenjë Horoskopi

më 10.2022 - Albeu

Gjatë muajve të ardhshëm, një grup planetësh përfundojnë ciklet e tyre retrograde, duke vendosur drejtpërdrejt dhe duke simbolizuar një kthim në lëvizjen përpara për të gjithë ne, thotë astrologja Stephanie...

Si do të shkojë muaji i ri për secilën shenjë të Horoskopit

më 10.2022 - ABC News

Ky tetor me Hënën e Plotë në Dash dhe Hënën e Re në Akrep do të na mësojë të kërkojmë atë që meritojmë. Edhe me Merkurin, Saturnin dhe Plutonin që më në fund kthehen në rrugën e duhur, ne mund të arrijmë...

6 këshilla për menaxhimin e parave

më 10.2022 - Alsat-M

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi tetor 2022/ Dikush prej jush merr shpërblime të majme, shenja që rrezikon të shkatërroj një marrëdhënie

më 10.2022 - Albeu

Dashi Ndryshe nga një muaj më parë, këtë muaj do keni më shumë kohë për t’ia kushtuar vetes dhe atyre që doni. Jeta juaj në çift do jete e shkëlqyer sidomos pas datës 12. Do ndryshoni sjellje dhe do jeni...

Horoskopi nga Paolo Fox, e shtunë 1 tetor 2022

më 10.2022 - Bota Sot

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë...

Horoskopi 1 Tetor 2022

më 10.2022 - Klan

Horoskopi 1 Tetor 2022 Dashi- Njerëzit do të lumturohen nga bujaria jote. Mund të ndihesh disi jo rehat për shkak të përgjegjësive. Në dashuri do të hasësh vështirësi, por duhet ta përballosh situatën...

4 shenjat më me fat në dashuri për fundjavën

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Zbuloni nëse shenja juaj është favorizuar nga yjet në fushën e dashurisë. Këto janë shenjat e horoskopit “super të favorizuara” gjatë fundjavës 30 shtator-2 tetor. 1. Peshorja Një buzëqeshje e thjeshtë...

Horoskopi mujor për muajin tetor 2022

më 10.2022 - Revista Kosovarja

DASHI Tetori do të ndezë tek ju shpirtin e bashkëpunimit, si nga ana e jetës personale ashtu dhe në atë profesionalen. Nëse jeni të martuar apo të lidhur, me shumë gjasa do të bëni plane të rëndësishme...

Tetë zakone që ju pengojnë të jeni të suksesshëm

më 10.2022 - Bota Sot

Gjërat më të vogla mund të rrëzojnë njerëz të mahnitshëm. Nëse jeni një sipërmarrës, një artist ose një arkitekt, ekzistojnë një numër shprehish që mund t’ju mbajnë poshtë. Ndërsa asnjë zakon i keq i njëjti...

Ç’ju pret këtë Tetor? Horoskopi: Muaji nis me plane të rëndësishme, udhëtime dhe kontrata!

më 10.2022 - Java News

DASHI Tetori do të ndezë tek ju shpirtin e bashkëpunimit, si nga ana e jetës personale ashtu dhe në atë profesionalen. Nëse jeni të martuar apo të lidhur, me shumë gjasa do të bëni plane të rëndësishme...

“Kushtojini më shumë kohë shtëpisë”, çfarë kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

më 10.2022 - ABC News

Dashi Krijoni një miqësi të fortë dhe ndaloni gjykimet. Ajo që ju duhet për të lulëzuar është e ndryshme nga çfarë u duhet të tjerëve. Më shumë se sa titulli i pozicionit të punës, për ju ka rëndësi paga....

6 mënyra si stresi mund të ndikojë në shëndetin tuaj

më 10.2022 - Ekonomia Online

Sistemet kardiovaskulare dhe të frymëmarrjes Stresi shpesh është një sinjal që trupi ynë të punojë më shumë për t’i shpëtuar çdo gjëje të frikshme që po vjen pas nesh. Fatkeqësisht, mund të shkaktojë mjaft...

6 këshilla për menaxhimin e parave

më 10.2022 - Bota Sot

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi nga Paolo Fox, e shtunë 1 tetor 2022: Parashikimet shenjë pas shenje për ditën e parë të muajit

më 10.2022 - Java News

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë...

Si ndikon stresi në shanset tuaja për të ngelur shtatzënë

më 10.2022 - Insajderi.org

Sigurisht që ekziston një lidhje midis stresit dhe infertilitetit, megjithëse mund të jetë e vështirë të thuhet se cilat e shkaktojnë. Të qenit shumë i stresuar për një kohë të gjatë mund ta bëjë më të...

6 këshilla për menaxhimin e parave

më 10.2022 - Insajderi.org

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi 1 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 10.2022 - Bota Sot

Dashi Keqkuptimet mund të sjellin situata dhe pasoja negative, të cilat mund të jenë të përkohshme, por sigurisht që do të ndikojnë në fushën e rëndësishme të marrëdhënieve dhe ndërveprimeve tuaja ndërpersonale....

6 këshilla për menaxhimin e parave

më 10.2022 - Pika

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi Ditor E Shtunë 1 Tetor 2022

më 9.2022 - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Krijoni një miqësi të fortë dhe ndaloni gjykimet. Ajo që ju duhet për të lulëzuar është e ndryshme nga çfarë u duhet të tjerëve. Më shumë se sa titulli i pozicionit...

Mos u dashuroni me potencialin e partnerit tuaj

më 9.2022 - Bota Sot

Fatkeqësisht, dashuria dhe marrëdhëniet janë baza pjellore për vetë-mashtrim, justifikime dhe besime të shtrembëruara. Një nga më të zakonshmet është ajo që ju bën të mendoni se partneri juaj do të ndryshojë...

Horoskopi 1 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

më 9.2022 - Albeu

Dashi Hëna e plotë do të jetë në shenjën tuaj. Kjo ditë ju gjen pak të trishtuar dhe më pak të shoqërueshëm se zakonisht. Duke mos arritur një harmoni të plotë me të tjerët, do të mendoni se dikush nuk...

Surprizat që ju presin ditën e parë të tetorit, Horoskopi i së shtunës

më 9.2022 - ABC News

Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë me një situate të keqe....

Horoskopi për ditën e shtunë, 1 tetor 2022

më 9.2022 - Syri

Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë me një situate të keqe....

Horoskopi 1 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

më 9.2022 - Ora news

Dashi Keqkuptimet mund të sjellin situata dhe pasoja negative, të cilat mund të jenë të përkohshme, por sigurisht që do të ndikojnë në fushën e rëndësishme të marrëdhënieve dhe ndërveprimeve tuaja ndërpersonale....

Horoskopi nga Paolo Fox, e shtunë 1 tetor 2022: parashikimet shenjë pas shenje për ditën e parë të muajit të dhjetë

më 9.2022 - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë...

Mos u dashuroni me potencialin e partnerit tuaj

më 10.2022 - Pika

Fatkeqësisht, dashuria dhe marrëdhëniet janë baza pjellore për vetë-mashtrim, justifikime dhe besime të shtrembëruara. Një nga më të zakonshmet është ajo që ju bën të mendoni se partneri juaj do të ndryshojë...

Një person me integritet dallohet nga këto tetë shenja

më 10.2022 - Ekonomia Online

Përgjegjësia, vërtetësia dhe përulësia janë vetëm disa nga cilësitë e njerëzve me integritet. Ja se cilat janë tetë cilësitë e njerëzve me integritet të vërtetë. “Integriteti i vërtetë është të bërit gjënë...

Mos e thithni energjinë negative nga të tjerët, 7 këshilla

më 9.2022 - Ekonomia Online

Nëse nuk mund të shpëtoj nga dhimbja apo edhe lëkundjet e humorit të tjetrit, atëherë edhe unë vuaj. Eshtë e dobishme që çdo temë për empatinë të publikohet, sepse dhjetëra njerëz (të cilët e identifikojnë...

Katër shenjat më me fat gjatë muajit tetor

më 9.2022 - Insajderi.org

Tetori sjell fundin e tre planetëve në prapavijë. Të gjitha shenjat e zodiakut do të ndiejnë ‘rinovimin’ e tetorit, disa shenja të zodiakut do ta shohin këtë muaj paqësor të pjekur me qartësi mendore dhe...

Ju presin surpriza të mëdha/ Horoskopi i plotë i muajit Tetor, 2022

më 9.2022 - Bota Sot

Dashi Dashuria Gjërat më të rëndësishme këtë muaj do të jenë dashuria. Dashuria këtë muaj do të jetë e mrekullueshme për të lindurit në shenjën e zodiakut Dashi. Ai do ndihet i lumtur dhe do jetë shumë...

Ja 4 shenjat që do të kenë shumë fat gjatë tetorit

më 9.2022 - Infokusi

Si fillim një lajm i mirë për të gjithë. Ardhja e tetorit sjell gjithashtu fundin e prapavijave për 3 planete! Që do të thotë se gjërat do t’i rikthehen ~normalitetit~, nuk do të humbisni më sende, nuk...

Horoskopi 30 Shtator 2022

më 9.2022 - Klan

Horoskopi 30 Shtator 2022 Dashi Prisni disa zhvillime pozitive sot që ndikojnë në të gjithë familjen. Ndoshta ju ose bashkëshorti juaj do të merrni lajmin e mirë për një rritje të konsiderueshme ose një...

Horoskopi i seksit për fundjavën, 4 shenjat më të favorizuara

më 9.2022 - Ora news

Zbuloni nëse shenja juaj është favorizuar nga yjet në fushën e dashurisë. Këto janë shenjat e horoskopit "super të favorizuara" gjatë fundjavës 30 shtator-2 tetor. 1. Peshorja Një buzëqeshje e thjeshtë...

Horoskopi i Paolo Fox, e premte 30 shtator 2022

më 9.2022 - Java News

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë, veçanërisht nëse ju është dashur të merreni me fjalë e zënka. Në punë Jupiteri dhe Marsi janë në anën tuaj: mos e çani kokën për ziliqarët,...

Horoskopi, shenjat më me fat për sot

më 9.2022 - Insajderi.org

Dashi Të huajt do të duken të njohur. Ju mund të mësoni se si të kurseni para dhe t’i përdorni ato në mënyrën e duhur. Dita do jetë plot dashuri. Sot ju keni një tendencë për të vendosur objektivat tuaja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK