Familja mbretërore marrin mbi 50.000 letra pas vdekjes së Elizabeth

para një muaji - RTV 21

Mbreti Charles dhe familja mbretërore kanë marrë mbi 50.000 letra dhe karta që nga vdekja e Mbretëreshës Elizabeth. Kjo u bë e ditur në një postim në llogarinë zyrtare të familjes mbretërore në Instagram....

Si kujdesen Harry dhe Meghan për fëmijët e tyre, gjesti ndaj Lilybet është më i bukuri që keni parë

para një muaji - ABC News

Princi Harry dhe Meghan Markle janë padyshim prindër krenarë të dy fëmijëve të mrekullueshëm, Archie 3-vjeçar dhe Lilybet 1-vjeçar. Kur Duka dhe Dukesha e Sussex hapën dyert e rezidencës së tyre në Montecito...

Charles e familja mbretërore marrin mbi 50.000 letra pas vdekjes së Elizabeth

para një muaji - Bota Sot

Mbreti Charles dhe familja mbretërore kanë marrë mbi 50.000 letra dhe karta që nga vdekja e Mbretëreshës Elizabeth, ka zbuluar një postim në llogarinë zyrtare të familjes mbretërore në Instagram. Mbretëresha...

Kur do të shfaqet Camilla me diademë për herë të parë pas vdekjes së Mbretëreshës?

para një muaji - ABC News

Mbreti Charles ka njoftuar se do të mirëpresë presidentin e Afrikës së Jugut Cyril Ramaphosa, së bashku me Zonjën e Parë, Tshepo Motsepe, në Pallatin Buckingham muajin e ardhshëm. Kjo do të jetë vizita...

Në portretin e ri të Familjes Mbretërore, nuk ka vend për Meghan Markle dhe Princ Harry

para një muaji - Syri.net Kosova

Buckingham Palace ka zbuluar një portret të ri të mbretit Charles III, Camilla Parker Bowles, Princit William dhe Kate Middleton. Dy çiftet pozuan për foton më 18 shtator, një natë para funeralit të Mbretëreshës...

Në fotografinë e familjes mbretërore, mungojnë Princ Harry dhe Meghan

para një muaji - TV21

Pallati Buckingham ka publikuar një foto zyrtare të Mbretit Charles II, Camilias, Princit Ëilliam dhe Kate Middleton. Në fotografi, e dukshme është mungesa e Princ Harryt dhe bashkëshortes së tij. Sipas...

Në fotografinë e familjes mbretërore, mungojnë Princ Harry dhe Meghan

para një muaji - RTV 21

Pallati Buckingham ka publikuar një foto zyrtare të Mbretit Charles II, Camilias, Princit Ëilliam dhe Kate Middleton. Në fotografi, e dukshme është mungesa e Princ Harryt dhe bashkëshortes së tij. Sipas...

Në portretin e ri të Familjes Mbretërore, nuk ka vend për Meghan Markle dhe Princ Harry

para një muaji - Syri

Buckingham Palace ka zbuluar një portret të ri të mbretit Charles III, Camilla Parker Bowles, Princit William dhe Kate Middleton. Dy çiftet pozuan për foton më 18 shtator, një natë para funeralit të Mbretëreshës...

Publikohet foto e re e familjes mbretërore, mungon Harry dhe Meghan

para një muaji - Alsat-M

Një foto e re e familjes mbretërore është publikuar, ku shfaqet Mbreti Charles duke pozuar me gruan e tij Camilla, Princin William dhe Princeshën Kate Middleton. Fotoja është bërë në Pallatin Buckingham,...

Princi Harry dhe Meghan nuk janë pjesë e portretit të ri të Familjes Mbretërore

para një muaji - Aktuale

Në profilin e Familjes Mbretërore në Instagram është publikuar portreti i tyre i ri. Fotografia është realizuar më 17 shtator, pra një natë para funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II. Aty ndodhen Mbreti...

Princi Harry dhe Meghan nuk janë pjesë e portretit të ri të Familjes Mbretërore

para një muaji - Zhurnal

Në profilin e Familjes Mbretërore në Instagram është publikuar portreti i tyre i ri. Fotografia është realizuar më 17 shtator, pra një natë para funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II. Aty ndodhen Mbreti...

Princi Harry dhe Meghan nuk janë pjesë e portretit të ri të Familjes Mbretërore

para një muaji - Tetova Sot

Në profilin e Familjes Mbretërore në Instagram është publikuar portreti i tyre i ri. Fotografia është realizuar më 17 shtator, pra një natë para funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II. Aty ndodhen Mbreti...

Publikohet foto e re e familjes mbretërore, mungon Harry dhe Meghan

para një muaji - ABC News

Një foto e re e familjes mbretërore është publikuar, ku shfaqet Mbreti Charles duke pozuar me gruan e tij Camilla, Princin William dhe Princeshën Kate Middleton. Fotoja është bërë në Pallatin Buckingham,...

Princi Harry dhe Meghan nuk janë pjesë e portretit të ri të Familjes Mbretërore

para një muaji - Revista Kosovarja

Në profilin e Familjes Mbretërore në Instagram është publikuar portreti i tyre i ri. Fotografia është realizuar më 17 shtator, pra një natë para funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II. Aty ndodhen Mbreti...

Pasuria ‘sekrete’ që Princi William dhe Kate kanë trashëguar pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II

para një muaji - Syri.net Kosova

Pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II, Princi William dhe Kate kanë trashëguar një shtëpi “sekrete” në Uells. E vendosur në Carmarthenshire, prona u ble nga Mbreti Charles 15 vjet më parë. Mbreti Charles...

Pasuria ‘sekrete’ që Princi William dhe Kate kanë trashëguar pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II

para një muaji - Syri

Pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II, Princi William dhe Kate kanë trashëguar një shtëpi “sekrete” në Uells. E vendosur në Carmarthenshire, prona u ble nga Mbreti Charles 15 vjet më parë. Mbreti Charles...

Pasuria ‘sekrete’ që Princi William dhe Kate kanë trashëguar pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II

para një muaji - Klan

Pasuria ‘sekrete’ që Princi William dhe Kate kanë trashëguar pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II Pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II, Princi William dhe Kate kanë trashëguar një shtëpi “sekrete”...

Pasuria ‘sekrete’ që Princi William dhe Kate kanë trashëguar pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II

para një muaji - Klan Macedonia

Pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II, Princi William dhe Kate kanë trashëguar një shtëpi “sekrete” në Uells. E vendosur në Carmarthenshire, prona u ble nga Mbreti Charles 15 vjet më parë. Mbreti Charles...

Biografja mbretërore zbulon se Princi Harry ka folur shumë keq për Camilla-n

para një muaji - Bota Sot

Një biografe mbretërore thotë se ajo shkroi një libër të ri për të treguar se si Mbretëresha Elizabeth II dhe Princi Harry dyshohet se e keqtrajtuan Mbretëreshën Consort të sapoemëruar, Camilla-n. “Vendosa...

Publikohet fotoja e parë zyrtare e mbretit Charles III! Në krah qëndron gruaja e tij dhe trashëgimtarët e fronit

para një muaji - Albeu

“Buckingham Palace” ka publikuar ditën e sotme, foton e parë zyrtare të mbretit Charles III. I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Camilla, së bashku me trashëgimtarin e fronit William dhe Princeshën e Uellsit...

Biografja mbretërore zbulon se Princi Harry ka folur shumë keq për Camilla-n

para një muaji - Pika

Një biografe mbretërore thotë se ajo shkroi një libër të ri për të treguar se si Mbretëresha Elizabeth II dhe Princi Harry dyshohet se e keqtrajtuan Mbretëreshën Consort të sapoemëruar, Camilla-n. “Vendosa...

Publikohet fotoja e parë zyrtare e mbretit Charles III, në krah qëndron gruaja e tij së bashku me trashëgimtarin e fronit dhe Princeshën e Uellsit

para një muaji - Panorama

“Buckingham Palace” ka publikuar një foto të parë zyrtare të mbretit Charles III dhe bashkëshortes Mbretëreshës Camilla, së bashku me trashëgimtarin e fronit William dhe Princeshën e Uellsit Kate. Sipas...

Buckingham Palace publikon foton zyrtare të mbretit Charles me Uilliam dhe Kate

para një muaji - Aktuale

Buckingham Palace ka publikuar foton e parë zyrtare të mbretit Charles dhe gruas së tij Camilla, duke qëndruar përkrah Princit dhe Princeshës së re të Uellsit. Fotoja është bërë në pallat ndërsa Mbreti...

Publikohet fotografia e parë zyrtare e mbretit Charles, bashkëshortes së tij dhe princave të Uellsit

para një muaji - Syri.net Kosova

Buckingham Palace ka publikuar një foto të parë zyrtare të mbretit Charles III dhe bashkëshortes Mbretëreshë Camilla, së bashku me trashëgimtarin e fronit William dhe Princeshën e Uellsit Kate. Fotografia...

Publikohet fotoja e parë zyrtare e mbretit Charles III! Në krah qëndron gruaja e tij dhe trashëgimtarët e fronit

para një muaji - FaxWeb

“Buckingham Palace” ka publikuar ditën e sotme, foton e parë zyrtare të mbretit Charles III. I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Camilla, së bashku me trashëgimtarin e fronit William dhe Princeshën e Uellsit...

Publikohet fotografia e parë zyrtare e mbretit Charles, bashkëshortes së tij dhe princave të Uellsit

para një muaji - Gazeta Express

Buckingham Palace ka publikuar një foto të parë zyrtare të mbretit Charles III dhe bashkëshortes Mbretëreshë Camilla, së bashku me trashëgimtarin e fronit William dhe Princeshën e Uellsit Kate. Fotografia...

Mbreti Charles: Ky është portreti i tij që do të shfaqet në monedhat britanike

para një muaji - Syri

Është zbuluar portreti i mbretit Charles që do të shfaqet në monedhat britanike pas vdekjes së mbretëreshës Elizabeth. Sipas BBC, monedhat e reja mbajnë portretin e monarkut britanik pa kurorë dhe në profilin...

FOTOT/ Zbulohet portreti i mbretit Charles që do të shfaqet në monedhat bri...

para një muaji - BalkanWeb

Zbulohet portreti i mbretit Charles që do të shfaqet në monedhat britanike pas vdekjes së mbretëreshës Elizabeth. Sipas BBC, monedhat e reja mbajnë portretin e monarkut britanik pa kurorë dhe në profilin...

Kjo është fotografia zyrtare e Mbretit Charles III me princat e Uellsit

para një muaji - Insajderi.org

Buckingham Palace ka publikuar një foto të parë zyrtare të mbretit Charles III dhe bashkëshortes Mbretëreshë Camilla, së bashku me trashëgimtarin e fronit William dhe Princeshën e Uellsit Kate. Fotografia...

Si do të ndryshojë paundi, zbulohet portreti i mbretit Charles që do të shfaqet në monedhat britanike (FOTO)

para një muaji - FaxWeb

Një portret i mbretit Charles III po shfaqet tani në monedha të reja në Mbretërinë e Bashkuar. The Royal Mint zbuloi të premten një pamje të parë të figurës zyrtare të monedhës së Madhërisë së Tij Mbretit....

Meghan Markle donte të ishte 'Bleta Mbretëreshë',ekspertja zbulon prapaskenat

para një muaji - Syri

Meghan Markle besonte se do të bëhej “bleta mbretëreshë” (pra, dikush që dominon) e familjes mbretërore britanike pasi u martua me Princin Harry, pohon një eksperte mbretëror. “Unë mendoj se ka pasur përplasje...

Prezantohen monedhat me portretin e Charles III

para një muaji - Koha.net

Janë prezantuar monedhat e para me portretin e mbretit Charles III. Monarku i ri do të zëvendësojë nënën e tij dhe do të bëhet mbreti i parë në monedhat britanike që nga viti 1952, shkruan BBC. Britanikët...

Prezantohet pamja e parë e monedhave që do të mbajnë fotot e mbretit Charles III

para një muaji - Koha.net

Janë prezantuar monedhat e para me foton e mbretit Charles III. Monarku i ri do të zëvendësojë nënën e tij dhe do të bëhet mbreti i parë në monedhat britanike që nga viti 1952, shkruan BBC. Britanikët...

FOTO/ Zbulohen monedhat me portretin e mbretit Karl III

para një muaji - Infokusi

Janë zbuluar monedhat e reja me portretin e mbretit Karl III, pas vdekjes së mbretëreshës Elizabet II. BBC News publikoi foton e parë e një monedhe 50 pence dhe një tjetër prej 5 £ që përfshin një imazh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK