Armina Mevlani zbulon arsyen pse e ka shtyrë kaq shumë vite dasmën

para 2 muajve - Lajmi.net

Moderatorja, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre. Ata ishin në një lidhje prej më shumë se 9 vjeçare, shkruan lajmi.net. E pse pritën kaq gjatë për të qenë zyrtarisht...

‘E kam fajin unë për dasmën, jo Shkëlzeni’!

para 2 muajve - NOA

Armina Mevlani ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka pyetur: Pse e keni shtyrë kaq shumë vite dasmën? Blogerja ka treguar se ka qenë faji i saj sepse...

U ndërrua 13 herë; stiloi edhe vjehrrën! 2 nuse shqiptare, 1 ukrainase ndajnë sekretet

para 2 muajve - Albeu

Këtë të hënë në programin “Abc e Pasdites” me Ermal Peçin ishin të ftuara tre nuse të cilat na treguan marrëdhënien që kanë me vjehrrat dhe familjen e partnerit. Katerina Zoto, Elona Bakiu dhe Oksana Genkina...

U ndërrua 13 herë, stiloi edhe vjehrrën! 2 nuse shqiptare, 1 ukrainase ndajnë sekretet

para 2 muajve - ABC News

Këtë të hënë në programin “Abc e Pasdites” me Ermal Peçin ishin të ftuara tre nuse të cilat na treguan marrëdhënien që kanë me vjehrrat dhe familjen e partnerit. Katerina Zoto, Elona Bakiu dhe Oksana Genkina...

“E kam fajin unë!” Armina Mevlani zbulon pse e ka shtyrë kaq shumë vite dasmën: Shkëlzeni më propozoi që në 2016…

para 2 muajve - Fakte

Kjo pyetje i është bërë blogeres në një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku ajo ka treguar se në fakt ‘ka qenë faji i saj’. “E kam fajin unë. Shkëlzeni më ka propozuar në 2016, por unë doja...

“E kam fajin unë!” Armina Mevlani zbulon pse e ka shtyrë kaq shumë vite dasmën: Shkëlzeni më propozoi që në 2016…

para 2 muajve - Zhurnal

Kjo pyetje i është bërë blogeres në një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku ajo ka treguar se në fakt ‘ka qenë faji i saj’. “E kam fajin unë. Shkëlzeni më ka propozuar në 2016, por unë doja...

“E kam fajin unë!” Armina Mevlani zbulon pse e ka shtyrë kaq shumë vite dasmën: Shkëlzeni më propozoi që në 2016…

para 2 muajve - Panorama

PanoramaPlus.al / Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre 9-vjeçare në martesë pak ditë më parë. Por, pse pritën kaq gjatë për të qenë zyrtarisht burrë dhe grua? Kjo pyetje i është...

“Shkëlzeni më propozoi që në 2016”, Armina Mevlani zbulon pse e ka shtyrë kaq shumë vite dasmën

para 2 muajve - ABC News

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë më 25 shtator. Ata organizuan një dasmë spektakolare me 300 të ftuar. Mirëpo, kurioziteti i madh i fansave ka qenë se pse pikërisht...

“Shkëlzeni më propozoi që në 2016”, Armina Mevlani zbulon pse e ka shtyrë kaq shumë vite dasmën

para 2 muajve - Insajderi.org

Blogerja ka bërë të ditur se Zeni i ka propozuar gjashtë vite më parë, por ajo ka dashur çdo gjë me plan. “E kam fajin unë. Shkëlzeni më ka propozuar në 2016, por unë doja çdo gjë me plan. Për shembull...

“E kam fajin unë!” Armina Mevlani zbulon pse e ka shtyrë kaq shumë vite dasmën: Shkëlzeni më propozoi që në 2016…

para 2 muajve - Pika

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre 9-vjeçare në martesë pak ditë më parë. Por, pse pritën kaq gjatë për të qenë zyrtarisht burrë dhe grua? Kjo pyetje i është bërë blogeres...

Fotot nga paparazzi/ E thjeshtë, me pak grim dhe… Ja si duket Armina Mevlani në përditshmërinë e saj

para 2 muajve - Panorama

Dasma e vitit mund të quhet pa frikë ajo e Arminës dhe e Shkëlzenit. Çifti i dha fund zyrtarisht beqarisë pas gati 10 vite marrëdhënie dashurie. Një natë që bëri bashkë emra nga politika dhe arti, duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK