Mes shumë polemikave për shkak të skandalit në Oscars, filmi “Emancipation” i Will Smithit do të ketë premierën në dhjetor

më 10.2022 - Telegrafi

Apple ka publikuar ‘trailer’-in e filmit “Emancipation” të Will Smith. Kompania thuhet se ishte në bisedime për të shtyrë publikimin e filmit pas skandalit të Smith në Oscars 2022. Platforma duket se më...

Luajti rolin e një refugjati shqiptar, 11 vjeçari bën histori në “Oscars për të rinjtë” – Abc News

më 10.2022 - Ditari.mk

schedule 22:28 – 3 Tetor, 2022 Caleb Payne ka bërë histori në ndarjen e çmimeve të Akademisë së Artistëve të Rinj ose “Oscars për të rinjtë”, të dielën më 2 tetor. 11-vjeçari është aktori i parë afrikano-jugor...

Luajti rolin e një refugjati shqiptar, 11 vjeçari bën histori në “Oscars për të rinjtë”

më 10.2022 - ABC News

Caleb Payne ka bërë histori në ndarjen e çmimeve të Akademisë së Artistëve të Rinj ose “Oscars për të rinjtë”, të dielën më 2 tetor. 11-vjeçari është aktori i parë afrikano-jugor që ka fituar një çmim...

Aktori jugo-afrikan fiton “Oscarin për Rininë” në rolin e refugjatit shqiptar

më 10.2022 - Aktuale

Caleb Payne është aktori i parë afrikano-jugor i cili ka fituar çmimin “Oscar për të rinjtë”. 11-vjeçari është nominuar për çmimin e Akademisë së Artistit të Ri në kategorinë Artisti kryesor i filmit artistik...

Për rolin e refugjatit shqiptar, aktori jug-afrikan fiton çmim të madh “Oscar për Rininë”

më 10.2022 - Zeri

Caleb Payne, një aktor i ri nga Stellenbosch, Western Cape, Afrikë e Jugut, ka bërë histori në ndarjen e çmimeve të Akademisë së Artistëve të Rinj, ose “Oscar për Rininë”, të dielën, më 2 tetor. 11-vjeçari...

Aktori jugo-afrikan fiton “Oscarin për Rininë” në rolin e refugjatit shqiptar

më 10.2022 - Ekonomia Online

Caleb Payne është aktori i parë afrikano-jugor i cili nominohet për çmimin “Oscar për të rinjtë”. 11-vjeçari është nominuar për çmimin e Akademisë së Artistit të Ri në kategorinë Artisti kryesor i filmit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK