Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - Lajmi.net

Einxhel është shumë aktive me postimet e saj në rrjete sociale. E së fundi, përmes postimeve ka zbuluar se Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, shkruan lajmi.net. Shkaktarin e kësaj gjendjeje,...

Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - Reporteri

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka...

Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - Periskopi

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka...

Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka...

Dj Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - Bota Sot

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka...

Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - GazetaBlic

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka...

“E morën mësysh”/ Çfarë i ndodhi Dj Dagz? Einxhel Shkira shqetëson ndjekësit me postimin e saj të fundit

para 2 muajve - Panorama

PANORAMA PLUS / Einxhel Shkira i ka shqetësuar së fundmi ndjekësit e saj në lidhje me Dj Dagz. Ish-banorja e “BBVIP” ka zbuluar se partneri i saj nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Shkira tregoi...

“E morën mësysh”, Dj Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - ABC News

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka...

“E morën mësysh”/ Çfarë i ndodhi Dj Dagz? Einxhel Shkira shqetëson ndjekësit me postimin e saj të fundit

para 2 muajve - Dosja

Einxhel Shkira i ka shqetësuar së fundmi ndjekësit e saj në lidhje me Dj Dagz. Ish-banorja e “BBVIP” ka zbuluar se partneri i saj nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Shkira tregoi se Dj Dagz nuk...

Dj Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

para 2 muajve - Insajderi.org

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK