“Përdor fjalor rruge”, Igli Zarka shpërthen ndaj Ilir Shaqirit: Ti mund të jesh mësuar të luash me veten

më 10.2022 - Albeu

Me debate të ashpra është shoqëruar mbrëmja e djeshme e “Dance Albania”. Protagonistë të sherrit kanë qenë Ilir Shaqiri dhe Igli Zarka. Pas performancës së aktorit, Zarka, Shaqiri i ka thënë se problemi...

Arbnora Ademaj rikthehet në “Dance Albania”, ja e vërteta

më 10.2022 - Bota Sot

Publiku dhe media shprehën indinjatën e tyre pasi Arbnora Ademaj u largua nga gara e vallëzimit në “Klan TV”, “Dance Albania”. E eliminiara e fundit nga ky spektakël, është rikthyer sërish në shou me arsyetimin...

“Përdor fjalor rruge”, Igli Zarka “shpërthen” ndaj Ilir Shaqirit: Ti mund të jesh mësuar të luash me veten, por…

më 10.2022 - FaxWeb

Mbrëmjen e djeshme “Dance Albania” është shoqëruar me debate ku janë përfshirë, anëtari i Jurisë, Ilir Shaqiri dhe konkurrenti Igli Zarka. Debati nisi pas replikës së bërë nga Ilir Shaqiri i cili tha se...

Nata 3 e “Dance Albania”: Rikthehet Arbnora Ademaj, Luiza Gega braktis garën, Igli Zarka eleminohet…

më 10.2022 - Klan

Nata 3 e “Dance Albania”: Rikthehet Arbnora Ademaj, Luiza Gega braktis garën, Igli Zarka eleminohet… Nata e tretë e spektaklit të Tv Klan, “Dance Albania” i vendosi të famshmit në disiplina latine, kontemporane...

‘Dance Albania’, Igli Zarka përplaset me Ilir Shaqirin: Nuk jam nxënësi yt!

më 10.2022 - NOA

Mbrëmja e sotme e “Dance Albania” është shoqëruar me polemika mes Ilir Shaqirit dhe Igli Zarkës. Gjatë gjykimit të performancës së aktorit, kryetari i jurisë Ilir Shaqiri i ka thënë që për të është nxënës,...

Ilir Shaqiri skualifikon Iglin nga Dance Albania: Tregove veten. Më pëlqeve, por preferoj që …

më 10.2022 - Klan

Ilir Shaqiri skualifikon Iglin nga Dance Albania: Tregove veten. Më pëlqeve, por preferoj që … Pas përballjes së Igli Zarkës me Cindy Marina në sfidën e mbrëmjes të “Dance Albania” në Tv Klan, ka ardhur...

“Për mua je nxënës”, Igli Zarka i kthehet Ilir Shaqirit: Jo i joti

më 10.2022 - Klan

“Për mua je nxënës”, Igli Zarka i kthehet Ilir Shaqirit: Jo i joti Mbrëmja e sotme e “Dance Albania” është shoqëruar me polemika mes Ilir Shaqirit dhe Igli Zarkës. Gjatë gjykimit të perfromacës së aktorit,...

“Shpërthen” Igli Zarka ndaj Ilir Shaqirit: Ti mund të jesh mësuar të luash me veten, unë jo

më 10.2022 - Klan

“Shpërthen” Igli Zarka ndaj Ilir Shaqirit: Ti mund të jesh mësuar të luash me veten, unë jo Në “Dance Albania” në Tv Klan ka pasur një debat mes Ilir Shaqirit dhe Igli Zarkës. Pas performancës së aktorit,...

Fiton kupën e mbrëmjes, Luiza Gega ia dorëzon…

më 10.2022 - Klan

Fiton kupën e mbrëmjes, Luiza Gega ia dorëzon… Në mbylljen e natës së tretë të “Dance Albania” në Tv Klan, tradita është shpallja e fituesit të mbrëmjes. Juria ka vendosur që kampionia e mbrëmjes të jetë...

“Të gjithë në Klan po ankohen”, Alketa: Na dërgojnë letra për këtë konkurrente në Dance Albania

më 10.2022 - Klan

“Të gjithë në Klan po ankohen”, Alketa: Na dërgojnë letra për këtë konkurrente në Dance Albania Orgesa Zaimi shkëlqeu në Dance Albania në Tv Klan mbrëmjen e kësaj të hëne. Ajo mori pikë të larta nga juria...

Luiza Gega largohet si kampione: Ka qenë një ëndërr shumë e bukur…

më 10.2022 - Klan

Luiza Gega largohet si kampione: Ka qenë një ëndërr shumë e bukur… Impenjimet e shumta në sport e kanë detyruar kampionen shqiptare të Atletikës në Europë, Luiza Gegën të braktisë garën e “Dance Albania”...

Arbnora Ademaj rikthehet në “Dance Albania”: Uroj t’ju surprizoj

më 10.2022 - Klan

Arbnora Ademaj rikthehet në “Dance Albania”: Uroj t’ju surprizoj Javën e kaluar Arbnora Ademaj la garën e “Dance Albania” në Tv Klan pas garës me Valonin e Iglin. Megjithatë, në këtë puntatë, produksioni...

Arbnora Ademaj rikthehet në “Dance Albania”, ja e vërteta

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Publiku dhe media shprehën indinjatën e tyre pasi Arbnora Ademaj u largua nga gara e vallëzimit në “Klan TV”, “Dance Albania”. E eliminiara e fundit nga ky spektakël, është rikthyer sërish në shou me arsyetimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK