Zeka: Pagat do të ekzekutohen, Kurti po i kërcënon mësimdhënësit që t’i frikësojë

para 2 muajve - GazetaBlic

Gazetari Milaim Zeka ka thënë se pagat do të ekzekutohen, raporton Gazeta Blic. Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se Kurti po i kërcënon punëtorët e arsimit vetëm që t’i frikësojë edhe punëtorët...

Horoskopi 4 Tetor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 2 muajve - Panorama

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi ditor, e martë 4 tetor 2022

para 2 muajve - GazetaBlic

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi ditor, e martë 4 tetor 2022

para 2 muajve - Bota Sot

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi ditor, e martë 4 tetor 2022

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Albin Kurti po don t’i nxjerrë njerëzit në rrugë, po don të vetërrëzohet prej pushtetit

para 2 muajve - Ekonomia Online

Albin Kurti, per arsye te panjohura, po don me i nxjerre njerezit ne rruge. Nuk e di pse. Nuk e di kujt i shkon per shtati, por gjuha, logjika dhe veprimet e tij po shkojne vec ne kete drejtim. LVV e ka...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 4 Tetor 2022

para 2 muajve - Java News

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Akademiku rus në Gjenevë, Dr. Alexander Likhotal: Putin, nëse nuk është persekutuar deri tash, ai mund ta shtyp sustën e bombës atomike!

para 2 muajve - Open-TV

Gjenevë, 3 tetor -Bashkebiseduesi yne kësaj radhe eshte nje akademik i njohur rus i cili vjen nga Moska dhe ligjeron ne Universitetet e Zvicres. Eshe ky Prof.dr. Alexander Likhotal, një ish-keshilltari...

Horoskopi 3 Tetor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 2 muajve - Panorama

Dashi Fale influences jo te mire te planeteve gjate kesaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetesine. Beqaret do perkedhelen tej mase nga yjet....

Horoskopi ditor, e hënë 3 tetor 2022

para 2 muajve - GazetaBlic

Dashi Fale influences jo te mire te planeteve gjate kesaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetesine. Beqaret do perkedhelen tej mase nga yjet....

Horoskopi i të hënës/ Java nis ters për disa prej shenjave

para 2 muajve - Syri

Dashi- Fale influencës jo te mire te planetëve gjate kësaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetësinë. Beqaret do përkëdhelen tej mase nga yjet....

Tirana fiton ndaj Partizanit

para 2 muajve - Bota Sot

Tirana ka mposhtur në derbi 2:0 Partizanin në ndeshjen e luajtur në Air Albania. Partizani dhe Tirana luajnë sot derbin e parë të kryeqytetit në “Air Albania”. Nje ndeshje qe ka mbledhur 13 mije tifoze...

Horoskopi ditor, e hënë 3 tetor 2022

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Fale influences jo te mire te planeteve gjate kesaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetesine. Beqaret do perkedhelen tej mase nga yjet....

Tirana fiton ndaj Partizanit

para 2 muajve - Pika

Tirana ka mposhtur në derbi 2:0 Partizanin në ndeshjen e luajtur në Air Albania. Partizani dhe Tirana luajnë sot derbin e parë të kryeqytetit në “Air Albania”. Nje ndeshje qe ka mbledhur 13 mije tifoze...

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 3 tetor 2022

para 2 muajve - Java News

Dashi Fale influences jo te mire te planeteve gjate kesaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetesine. Beqaret do perkedhelen tej mase nga yjet....

Horoskopi ditor, e diel 2 tetor 2022

para 2 muajve - Bota Sot

Dashi Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte...

Horoskopi, 2 tetor 2022

para 2 muajve - Insajderi.org

Dashi Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte...

Horoskopi ditor, e diel 2 tetor 2022

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 2 Tetor 2022

para 2 muajve - Java News

Dashi Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte...

Horoskopi ditor, e shtunë 1 tetor 2022

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 1 Tetor 2022

para 2 muajve - Java News

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK