Horoskopi për ditën e sotme, tensione për disa shenja

para 2 muajve - Reporteri

Dashi Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do...

Horoskopi 4 tetor 2022, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - News33

Dashi Sot do iu druheni ndryshimeve, por në fakt çdo gjë do shkojë për mrekulli dhe vizione të tjera do iu hapen. Ditë e begatë ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ja kaloni për mrekulli...

Horoskopi ditor, 4 tetor 2022

para 2 muajve - Vizion Plus

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 tetor 2022

para 2 muajve - BalkanWeb

Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do të jetë...

Dita e ndryshimit sapo ka ardhur! Çfarë kanë rezervuar yjet për çdo shenjë të horoskopit

para 2 muajve - ABC News

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 tetor 2022

para 2 muajve - Java News

Dashi Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do...

Horoskopi 4 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 muajve - Infokusi

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Horoskopi i së martës: Do të jetë ditë e mbarë, vetëbesimi juaj do iu ndihmojë për të…

para 2 muajve - FaxWeb

Dashi Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do...

Horoskopi për ditën e martë, 4 tetor 2022

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet...

Horoskopi 4 tetor 2022, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - Albeu

Dashi Sot do iu druheni ndryshimeve, por në fakt çdo gjë do shkojë për mrekulli dhe vizione të tjera do iu hapen. Ditë e begatë ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ja kaloni për mrekulli...

“Prishini marrëdhëniet me njerëzit …”, Horoskopi i ditës së martë, 4 tetor 2022

para 2 muajve - ABC News

Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet...

Horoskopi Ditor E Martë 4 Tetor 2022

para 2 muajve - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe...

Horoskopi për ditën e martë, 4 tetor 2022

para 2 muajve - Syri

Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet...

Horoskopi 4 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 muajve - Ora news

Dashi Dita e befasisë dhe ndryshimit sapo ka ardhur! Bëhuni gati për ndryshime të mprehta, por patjetër pozitive në jetën tuaj. Marrëdhëniet tuaja shoqërore karakterizohen nga ekstroversioni, fuqizimi...

Horoskopi Paolo Fox 4 tetor 2022: Parashikimet e së martës shenjë për shenjë

para 2 muajve - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe...

Horoskopi i seksit: Si do të jetë muaji tetor nën çarçafë për secilën shenjë!

para 2 muajve - Java News

Marsi te Binjakët do të jetë udhërrëfyesi erotik për muajin tetor dhe do t’i bëjë të gjitha shenjat e horoskopit më të etur për të luajtur, për të bërë shaka dhe për të biseduar edhe nën çarçafë. Afërdita...

Horoskopi javor për periudhën nga 03 – 10 tetor

para 2 muajve - Zhurnal

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Parashikimi i shenjave të horoskopit për javën, bëni kujdes të hënën dhe të martën

para 2 muajve - Klan

Parashikimi i shenjave të horoskopit për javën, bëni kujdes të hënën dhe të martën Astrologia e njohur Krisanthi Kallojeri ka bërë parashikimin për çdo shenjë horoskopi në emisionin “Shije Shtëpie” në...

Do t’ju buzëqesh fati, dashuria dhe financat janë në ditët më të mira, 2 shenjat e Horoskopit më me fat të Tetorit

para 2 muajve - Albeu

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë favor se muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, por dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

4 shenjat më ambicioze të horoskopit

para 2 muajve - FaxWeb

Nga drejtimi i një biznesi të suksesshëm, deri te bërja e një bestselleri global, disa njerëz nuk do të ndalen para asgjëje derisa të përmbushin ambiciet e tyre. Pavarësisht nëse po kërkoni të gjeni binjakun...

Bëjnë ëndrrat e tyre realitet me çdo kusht, 4 shenjat më ambicioze të Horoskopit

para 2 muajve - ABC News

Nga drejtimi i një biznesi të suksesshëm, deri te bërja e një bestselleri global, disa njerëz nuk do të ndalen para asgjëje derisa të përmbushin ambiciet e tyre. Pavarësisht nëse po kërkoni të gjeni binjakun...

Horoskopi javor nga Paolo Fox: Ditë të veçanta për këtë shenjë, por një tjetër rrezikon të prishë marrëdhënie të ngushta

para 2 muajve - News33

DASHI Do të keni ndjesinë se keni kapërcyer një pengesë të madhe dhe kjo për faktin se do të përfitoni nga një kuadër yjor më i qetë në krahasim me tri ditët e fundit, veçanërisht në dashuri. Nëse ndarja...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin tetor 2022

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Horoskopi i tetorit 2022, shenjat më me fat dhe më pak fat Tetori është një muaj vendimtar, për shkak të ndryshimeve të rëndësishme në nivelin planetaro-astral. Për shumë njerëz do të jetë sinonim i suksesit...

Dy shenjat e Horoskopit më me fat në muajin tetor

para 2 muajve - Koha.net

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë fat se në muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, janë dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

Horoskopi javor për periudhën nga 03 – 10 tetor

para 2 muajve - Press Online

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet gjatë datave 3-9 tetor

para 2 muajve - Revista Kosovarja

DASHI Do të keni ndjesinë se keni kapërcyer një pengesë të madhe dhe kjo për faktin se do të përfitoni nga një kuadër yjor më i qetë në krahasim me tri ditët e fundit, veçanërisht në dashuri. Nëse ndarja...

Dy shenjat e Horoskopit më me fat në muajin tetor

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë fat se në muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, janë dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

Horoskopi i seksit për muajin tetor

para 2 muajve - Ora news

Dashi Ai- Me Marsin tek Binjakët gjatë gjithë muajit, ju mund të joshni kë të dëshironi. Pjesa e parë e muajit do të jetë stimuluese, por kur Venusi të hyjë në Peshore, do ta gjeni veten që duhet të përballeni...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - News33

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

2 shenjat e Horoskopit më me fat në muajin tetor

para 2 muajve - Tetova Sot

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë favor se muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, por dy përfaqësues të zodiakut, këtë...

Horoskopi javor për periudhën nga 03 – 10 tetor

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - Periskopi

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

Parashikimi i horoskopit, e hënë 3 tetor

para 2 muajve - FaxWeb

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet.Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!...

Horoskopi 3 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 muajve - Infokusi

Dashi E dini se çfarë dëshironi dhe sot e arrini duke e bërë të ndjeshme praninë tuaj dhe duke provokuar admirimin dhe respektin e të tjerëve, përmes marrëdhënieve dhe kontakteve ndërpersonale. Ju reagoni...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - Pika

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

Horoskopi Ditor E Hënë 3 Tetor 2022

para 2 muajve - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Këtë të hënë do të duhet të bëni pak durim, siç ndodhi edhe mbrëmjen e ditës së shkuar, sidomos për ata që janë në një lidhje. Nga ana tjetër situata është interesante...

“Pasiguri dhe telashe”, Horoskopi i ditës së hënë, 3 tetor 2022

para 2 muajve - ABC News

Dashi: Këtë të hënë do të duhet të bëni pak durim, siç ndodhi edhe mbrëmjen e së dielës, sidomos për ata që janë në një lidhje. Nga ana tjetër situata është interesante për projekte të reja pune. Demi:...

Horoskopi 3 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - Albeu

Dashi: Kujdesuni për shëndetin tuaj. Gjendja monetare do të përmirësohet me ndihmën e mikut tuaj. Një ditë e mirë për të kaluar me vëllezërit e motrat e vegjël gjatë sezonit të festave. Partneri juaj i...

Horoskopi nga Paolo Fox, e Hënë 3 Tetor 2022

para 2 muajve - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Këtë të hënë do të duhet të bëni pak durim, siç ndodhi edhe mbrëmjen e së dielës, sidomos për ata që janë në një lidhje. Nga ana tjetër situata është interesante për projekte...

Horoskopi 3 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 muajve - Ora news

Dashi E dini se çfarë dëshironi dhe sot e arrini duke e bërë të ndjeshme praninë tuaj dhe duke provokuar admirimin dhe respektin e të tjerëve, përmes marrëdhënieve dhe kontakteve ndërpersonale. Ju reagoni...

“Do të hasni probleme të mëdha …”, Horoskopi javor, 3-9 tetor 2022

para 2 muajve - ABC News

Horoskopi i Dashit Tre yje për Dashin Në dashuri nuk po mundeni të ruani qetësinë ndaj dhe do të keni vështirësi sidomos të hënën dhe të martën. Jeni të lodhur, e për më tepër duhet të përballeni me shumë...

Tre shenjat e zodiakut që janë më me fat në dashuri ditën e nesërme

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Tre shenja të zodiakut janë më me fat në dashuri më 3 tetor 2022 dhe astrologjia na ndihmon të shohim se cilët janë ato. Një nga arsyet pse ndihemi kështu është sepse duam kaq shumë prej saj dhe kalojmë...

Si të kuptoni nëse dashuria juaj është e dënuar apo vetëm një fazë në marrëdhënien tuaj

para 2 muajve - Bota Sot

Keni pasur ndonjëherë një marrëdhënie që filloi shkëlqyeshëm me shumë romancë dhe emocione? Jeni ndjerë e dashur, e pranuar dhe e llastuar nga partneri juaj,por pas disa javësh, gjithçka ndryshoi.Ose ju...

Horoskopi javor/ Nga një fitore e madhe te një takim fatal, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - Albeu

Horoskopi javor i Dashit 3-9 tetor: Gjatë javës së parë të tetorit, çështjet e grumbulluara do të duhet të zgjidhen urgjentisht. Shpejtësia e reagimit tuaj varet nga sa i suksesshëm do të jetë biznesi...

3 shenjat që do t’ju buzëqeshë fati nga dita e sotme deri në fund të dhjetorit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Sot ne fillojmë një muaj të ri dhe energjitë tona rigjenerohen. Por, tetori do të jetë një muaj shumë më i veçantë për këto tre shenja të zodiakut pasi do t’u hapë rrugën e fatit dhe të suksesit deri në...

3 shenjat që do t’ju buzëqeshë fati nga dita e sotme deri në fund të dhjetorit

para 2 muajve - Reporteri

Sot ne fillojmë një muaj të ri dhe energjitë tona rigjenerohen. Por, tetori do të jetë një muaj shumë më i veçantë për këto tre shenja të zodiakut pasi do t’u hapë rrugën e fatit dhe të suksesit deri në...

Horoskopi 2 Tetor 2022

para 2 muajve - Klan

Horoskopi 2 Tetor 2022 Dashi – Sot mund të takoni një person me shumë ndikim, i cili do u ndihmojë në punë. Jeni gati që të zbatoni ide të reja në punë dhe biznes, nëse po planifikoni të investoninë biznesin...

Horoskopi ditor 2 tetor 2022, si mbyllet java për çdo shenjë

para 2 muajve - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - Albeu

Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një problem, kërkoni këshilla nga...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 tetor 2022

para 2 muajve - Java News

Dashi Do të jetë në interesin tuaj më të mirë të bashkëpunoni me ata që janë të gatshëm t’ju ofrojnë ndihmë gjatë ditës së sotme. Përdorni maturinë në jetën tuaj të dashurisë. Shkrimtarët dhe personat...

Horoskopi 2 Tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 muajve - Infokusi

Dashi Është koha për t’i dhënë fund problemeve dhe sprovave të së kaluarës. Gjërat për të cilat keni humbur energji për kaq është koha për t’i korrigjuar . Nëse jeni të fejuar bukuria juaj, pasioni juaj,...

Horoskopi ditor 2 tetor 2022

para 2 muajve - GazetaBlic

Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një problem, kërkoni këshilla nga...

Horoskopi ditor 2 tetor 2022, si mbyllet java për çdo shenjë

para 2 muajve - ABC News

Dashi Fusha e lirë e Hënës dhe Jupiteri kërkojnë që ju të shikoni më një sy më realist atë që po përjetoni, nëse nuk doni të përjetoni ndonjë zhgënjim. Për të zgjidhur një problem, kërkoni këshilla nga...

Horoskopi Ditor E Diel 2 Tetor 2022

para 2 muajve - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është koha më...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 3 deri më 9 tetor 2022: parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut

para 2 muajve - NOA

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të horoskopit për javën nga 3 deri më 9 tetor 2022, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al. Ky është takimi më i shumëpritur i javës, horoskopi...

Horoskopi për ditën e diel, 2 tetor 2022

para 2 muajve - Syri

Dashi: Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është koha më e mirë për t’i parë frytet. Demi:...

8 mesazhet që do të merrni nëse ai ju do përnjëmend

para 2 muajve - Ekonomia Online

“Natën e mirë e bukura ime” Ky është lloji i mesazhit që çdo vajzë do të donte të merrte nga i dashuri i saj. Ai do të thotë që ju jeni mendimi i tij i fundit kur ai shkon në shtrat dhe se ai do të donte...

Horoskopi i Paolo Fox, e diel 2 tetor 2022: çfarë thonë yjet për dashurinë dhe punën

para 2 muajve - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është koha më e mirë për...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Tetor 2022

para 2 muajve - NOA

Horoskopi i tetorit 2022, shenjat më me fat dhe më pak fat Tetori është një muaj vendimtar, për shkak të ndryshimeve të rëndësishme në nivelin planetaro-astral. Për shumë njerëz do të jetë sinonim i suksesit...

Nga sot deri në fund të vitit, astrologia e famshme tregon DATËN ME FAT për secilën shenjë Horoskopi

para 2 muajve - Albeu

Gjatë muajve të ardhshëm, një grup planetësh përfundojnë ciklet e tyre retrograde, duke vendosur drejtpërdrejt dhe duke simbolizuar një kthim në lëvizjen përpara për të gjithë ne, thotë astrologja Stephanie...

Si do të shkojë muaji i ri për secilën shenjë të Horoskopit

para 2 muajve - ABC News

Ky tetor me Hënën e Plotë në Dash dhe Hënën e Re në Akrep do të na mësojë të kërkojmë atë që meritojmë. Edhe me Merkurin, Saturnin dhe Plutonin që më në fund kthehen në rrugën e duhur, ne mund të arrijmë...

6 këshilla për menaxhimin e parave

para 2 muajve - Alsat-M

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi tetor 2022/ Dikush prej jush merr shpërblime të majme, shenja që rrezikon të shkatërroj një marrëdhënie

para 2 muajve - Albeu

Dashi Ndryshe nga një muaj më parë, këtë muaj do keni më shumë kohë për t’ia kushtuar vetes dhe atyre që doni. Jeta juaj në çift do jete e shkëlqyer sidomos pas datës 12. Do ndryshoni sjellje dhe do jeni...

Horoskopi nga Paolo Fox, e shtunë 1 tetor 2022

para 2 muajve - Bota Sot

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë...

Horoskopi 1 Tetor 2022

para 2 muajve - Klan

Horoskopi 1 Tetor 2022 Dashi- Njerëzit do të lumturohen nga bujaria jote. Mund të ndihesh disi jo rehat për shkak të përgjegjësive. Në dashuri do të hasësh vështirësi, por duhet ta përballosh situatën...

4 shenjat më me fat në dashuri për fundjavën

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Zbuloni nëse shenja juaj është favorizuar nga yjet në fushën e dashurisë. Këto janë shenjat e horoskopit “super të favorizuara” gjatë fundjavës 30 shtator-2 tetor. 1. Peshorja Një buzëqeshje e thjeshtë...

Horoskopi mujor për muajin tetor 2022

para 2 muajve - Revista Kosovarja

DASHI Tetori do të ndezë tek ju shpirtin e bashkëpunimit, si nga ana e jetës personale ashtu dhe në atë profesionalen. Nëse jeni të martuar apo të lidhur, me shumë gjasa do të bëni plane të rëndësishme...

Ç’ju pret këtë Tetor? Horoskopi: Muaji nis me plane të rëndësishme, udhëtime dhe kontrata!

para 2 muajve - Java News

DASHI Tetori do të ndezë tek ju shpirtin e bashkëpunimit, si nga ana e jetës personale ashtu dhe në atë profesionalen. Nëse jeni të martuar apo të lidhur, me shumë gjasa do të bëni plane të rëndësishme...

“Kushtojini më shumë kohë shtëpisë”, çfarë kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

para 2 muajve - ABC News

Dashi Krijoni një miqësi të fortë dhe ndaloni gjykimet. Ajo që ju duhet për të lulëzuar është e ndryshme nga çfarë u duhet të tjerëve. Më shumë se sa titulli i pozicionit të punës, për ju ka rëndësi paga....

6 këshilla për menaxhimin e parave

para 2 muajve - Bota Sot

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi nga Paolo Fox, e shtunë 1 tetor 2022: Parashikimet shenjë pas shenje për ditën e parë të muajit

para 2 muajve - Java News

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë...

6 këshilla për menaxhimin e parave

para 2 muajve - Insajderi.org

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi 1 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 muajve - Bota Sot

Dashi Keqkuptimet mund të sjellin situata dhe pasoja negative, të cilat mund të jenë të përkohshme, por sigurisht që do të ndikojnë në fushën e rëndësishme të marrëdhënieve dhe ndërveprimeve tuaja ndërpersonale....

6 këshilla për menaxhimin e parave

para 2 muajve - Pika

Sa herë iu kanë thënë se kursimi i parave është një gjë e mirë? Specialistët e financave rekomandojnë të kurseni para çdo muaj, por kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet. Mirëpo, nëse dëshironi...

Horoskopi Ditor E Shtunë 1 Tetor 2022

para 2 muajve - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Krijoni një miqësi të fortë dhe ndaloni gjykimet. Ajo që ju duhet për të lulëzuar është e ndryshme nga çfarë u duhet të tjerëve. Më shumë se sa titulli i pozicionit...

Mos u dashuroni me potencialin e partnerit tuaj

para 2 muajve - Bota Sot

Fatkeqësisht, dashuria dhe marrëdhëniet janë baza pjellore për vetë-mashtrim, justifikime dhe besime të shtrembëruara. Një nga më të zakonshmet është ajo që ju bën të mendoni se partneri juaj do të ndryshojë...

Horoskopi 1 tetor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 muajve - Albeu

Dashi Hëna e plotë do të jetë në shenjën tuaj. Kjo ditë ju gjen pak të trishtuar dhe më pak të shoqërueshëm se zakonisht. Duke mos arritur një harmoni të plotë me të tjerët, do të mendoni se dikush nuk...

Surprizat që ju presin ditën e parë të tetorit, Horoskopi i së shtunës

para 2 muajve - ABC News

Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë me një situate të keqe....

Horoskopi për ditën e shtunë, 1 tetor 2022

para 2 muajve - Syri

Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë me një situate të keqe....

Horoskopi 1 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 muajve - Ora news

Dashi Keqkuptimet mund të sjellin situata dhe pasoja negative, të cilat mund të jenë të përkohshme, por sigurisht që do të ndikojnë në fushën e rëndësishme të marrëdhënieve dhe ndërveprimeve tuaja ndërpersonale....

Horoskopi nga Paolo Fox, e shtunë 1 tetor 2022: parashikimet shenjë pas shenje për ditën e parë të muajit të dhjetë

para 2 muajve - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mos u përballni me situata që nuk janë të qarta në dashuri. Në punë, nëse diçka nuk ka shkuar mirë, duhet të përballeni më mirë...

Mos u dashuroni me potencialin e partnerit tuaj

para 2 muajve - Pika

Fatkeqësisht, dashuria dhe marrëdhëniet janë baza pjellore për vetë-mashtrim, justifikime dhe besime të shtrembëruara. Një nga më të zakonshmet është ajo që ju bën të mendoni se partneri juaj do të ndryshojë...

Një person me integritet dallohet nga këto tetë shenja

para 2 muajve - Ekonomia Online

Përgjegjësia, vërtetësia dhe përulësia janë vetëm disa nga cilësitë e njerëzve me integritet. Ja se cilat janë tetë cilësitë e njerëzve me integritet të vërtetë. “Integriteti i vërtetë është të bërit gjënë...

Katër shenjat më me fat gjatë muajit tetor

para 2 muajve - Insajderi.org

Tetori sjell fundin e tre planetëve në prapavijë. Të gjitha shenjat e zodiakut do të ndiejnë ‘rinovimin’ e tetorit, disa shenja të zodiakut do ta shohin këtë muaj paqësor të pjekur me qartësi mendore dhe...

Ju presin surpriza të mëdha/ Horoskopi i plotë i muajit Tetor, 2022

para 2 muajve - Bota Sot

Dashi Dashuria Gjërat më të rëndësishme këtë muaj do të jenë dashuria. Dashuria këtë muaj do të jetë e mrekullueshme për të lindurit në shenjën e zodiakut Dashi. Ai do ndihet i lumtur dhe do jetë shumë...

Ja 4 shenjat që do të kenë shumë fat gjatë tetorit

para 2 muajve - Infokusi

Si fillim një lajm i mirë për të gjithë. Ardhja e tetorit sjell gjithashtu fundin e prapavijave për 3 planete! Që do të thotë se gjërat do t’i rikthehen ~normalitetit~, nuk do të humbisni më sende, nuk...

Horoskopi i Paolo Fox, e premte 30 shtator 2022

para 2 muajve - Java News

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë, veçanërisht nëse ju është dashur të merreni me fjalë e zënka. Në punë Jupiteri dhe Marsi janë në anën tuaj: mos e çani kokën për ziliqarët,...

Horoskopi, shenjat më me fat për sot

para 2 muajve - Insajderi.org

Dashi Të huajt do të duken të njohur. Ju mund të mësoni se si të kurseni para dhe t’i përdorni ato në mënyrën e duhur. Dita do jetë plot dashuri. Sot ju keni një tendencë për të vendosur objektivat tuaja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK