Horoskopi për ditën e sotme

para 2 muajve - Alsat-M

Dashi Një njeri që do takoni sot ka shumë më shumë për të treguar sesa mendoni. Mund të mos ju përshtatet menjëherë, por jepini kohë. Mund të jetë një koleg. Përshtypjet e para mund të jenë mashtruese....

Si të ndaloni së interesuari se çfarë mendojnë të tjerët për ju

para 2 muajve - ABC News

Nëse jeni një nga ata njerëz që mendojnë shumë nëse duhet të postojnë një foto në rrjetet sociale, sepse nuk e dinë nëse njerëzit do ta pëlqejnë atë, atëherë e dini se sa e bezdisshme është të kujdesesh...

Mësimet jetësore të cilat çdo njeri duhet t’i mësojë në vitet e veta të 20-ta

para 2 muajve - Ekonomia Online

Nuk ka ndonjë ‘hartë’ drejt suksesit në vitet tuaja të 20’ta, megjithatë copat e mëposhtme të mençurisë do t’ju ndihmojnë ta arrini suksesin. Komunikimi është çdo gjë: Nëse mësoni se si në mënyrë efektive...

‘Diçka nuk do të shkojë sipas planit’, horoskopi 3 tetor 2022

para 2 muajve - Vizion Plus

Dashi Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në...

Horoskopi për ditën e sotme, 3 tetor 2022

para 2 muajve - BalkanWeb

Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në vend...

Diçka nuk do të shkojë sipas planit, njihuni me Horoskopin për sot

para 2 muajve - ABC News

Dashi Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në...

Njihuni me horoskopin për ditën e sotme, 3 tetor 2022

para 2 muajve - Java News

Dashi Njerëzit janë të prirur të përpiqen t’ju godasin me idetë dhe mendimet e tyre kështu që jini gati për sulmin e informacionit që mund t’ju vijë. Problemi është se ju do të tundoheni të debatoni në...

5 gjëra që ju pengojnë të harroni ish-in tuaj

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ecja para me jetën pas një ndarje nuk është aq e thjeshtë sa e mendonit. Edhe nëse jeni në gjendje të arsyetoni pse ndarjen ishte padyshim vendimi më i mirë, ju ende do të vuani për të dhe do ta gjeni...

Llojet e njerëzve që duhet t’i largoni nga jeta

para 2 muajve - Ekonomia Online

Nëse nuk ndiheni mirë në shoqërinë e dikujt, sipas intv.al duhet të veproni, pra t’i shmangni. Ja lista e këtyre personave, që duhet t’i qëndroni larg: 1. Njerëzit që bëjnë vetëm thashetheme Nëse bëjnë...

Llojet e njerëzve që duhet t’i largoni nga jeta

para 2 muajve - GazetaMax

Nëse nuk ndiheni mirë në shoqërinë e dikujt, sipas intv.al duhet të veproni, pra t’i shmangni. Ja lista e këtyre personave, që duhet t’i qëndroni larg: 1. Njerëzit që bëjnë vetëm thashetheme Nëse bëjnë...

Tetë zakone që ju pengojnë të jeni të suksesshëm

para 2 muajve - Bota Sot

Gjërat më të vogla mund të rrëzojnë njerëz të mahnitshëm. Nëse jeni një sipërmarrës, një artist ose një arkitekt, ekzistojnë një numër shprehish që mund t’ju mbajnë poshtë. Ndërsa asnjë zakon i keq i njëjti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK