“Nuk është normale”, Armina Mevlani: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time

para 2 jave - ABC News

Blogerja Armina Mevlani, teksa po fliste për temën “partneri im është çun mamaje” tha se vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time. Ajo lexoi një mesazh të një ndjekësje, ku thoshte se partneri...

Armina Mevlani: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time

para 2 jave - Gazeta Metro

Blogerja Armina Mevlani, teksa po fliste për temën “partneri im është çun mamaje” tha se vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time. Ajo lexoi një mesazh të një ndjekësje, ku thoshte se partneri...

Armina Mevlani: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time

para 2 jave - Press Online

Blogerja Armina Mevlani, teksa po fliste për temën “partneri im është çun mamaje” tha se vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time. Ajo lexoi një mesazh të një ndjekësje, ku thoshte se partneri...

‘Rrini larg çunave të mamit’! Armina Mevlani e prerë: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time

para 2 jave - NOA

Tiranë- Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u diskutua tema “partneri im është çun mamaje”, e cila ndezi debat. Moderatorja e njohur, Armina Mevlani, lexoi një mesazh të dërguar nga një ndjekë...

“Nuk është normale!”, Armina Mevlani: Vjehrra s’mund të vijë tek shtëpia sipas qejfit (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel u diskutua tema “partneri im është çun mamaje”, e cila ndezi debat. Moderatorja e njohur, Armina Mevlani, lexoi një mesazh të dërguar nga një...

Armina Mevlani: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time

para 2 jave - Arbresh

Blogerja Armina Mevlani, teksa po fliste për temën “partneri im është çun mamaje” tha se vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time. Ajo lexoi një mesazh të një ndjekësje, ku thoshte se partneri...

Armina Mevlani e prerë: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në shtëpinë time

para 2 jave - Java News

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u diskutua tema “partneri im është çun mamaje”, e cila ndezi debat. Moderatorja e njohur, Armina Mevlani, lexoi një mesazh të dërguar nga një ndjekë she më...

Nusja e Sali Berishës: Pse duhet vjehrra të vijë në shtëpinë time të bëjë punët, prishet intimiteti

para 2 jave - Lajmi.net

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, në fund të muajit shtator i dhanë fund beqarisë, teksa kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. E së fundi, blogerja ka dhënë disa këshilla për vajzat e reja, shkruan...

Armina Amevlani flet pa doreza për vjehrrën e saj

para 2 jave - Revista Kosovarja

Blogerja Armina Mevlani ka treguar se nuk bie dakord me mendimin e kolegeve të saj kur shprehen se nuk ka asgjë të keqe që vjehrra të të ndihmojë me punët e shtëpisë. Sipas saj kjo gjë cënon intimitetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK