Horoskopi i ditës së enjte, 24 nëntor 2022

para 2 jave - TV21

Dashi: Më në fund një ditë në të cilën do të vendosni, sepse këtë të enjte mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe në fushën profesionale. Demi: Mund të...

Horoskopi për sot, 24 nëntor 2022

para 2 jave - Opinion

Dashi Më në fund një ditë në të cilën do të vendosni, sepse këtë të enjte mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe në fushën profesionale. Demi Mund të...

Horoskopi Paolo Fox 24 Nëntor 2022: Parashikimet (dashuria dhe puna) shenjë pas shenje

para 2 jave - Java News

Horoskopi i Dashit Paolo Fox: Më në fund një ditë në të cilën do të vendosni, sepse këtë të enjte mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe në fushën profesionale....

Parashikimi i horoskopit 24 nëntor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju!

para 2 jave - Panorama

Dashi Jeni në çift? Yjet nuk do arrijnë dot sot ta destabilizojnë atmosferën. Mund të keni ndonjë debat të vogël, po që do sqarohet sa hap e mbyll sytë. Beqarët do ëndërrojnë më shume sesa duhet Demi Pritet...

Parashikimi i Horoskopit për sot, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

para 2 jave - ABC News

Dashi Më në fund një ditë në të cilën do të vendosni, sepse këtë të enjte mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe në fushën profesionale. Demi Mund të...

Horoskopi datës 24 nëntor, çfarë kanë rezervuar yjet për çiftet

para 2 jave - FaxWeb

DASHI Jeni në çift? Yjet nuk do arrijnë dot sot ta destabilizojnë atmosferën. Mund të keni ndonjë debat të vogël, po që do sqarohet sa hap e mbyll sytë. Beqarët do ëndërrojnë më shume sesa duhet DEMI Pritet...

Horoskopi për ditën e enjte, 24 nëntor 2022

para 2 jave - News33

DASHI Ditë e shkëlqyer në të cilën do të vendosni se çfarë të bëni. Me pak fjalë, ju jeni arkitektët e fatit tuaj. Mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe...

“Moment i përshtatshëm në fushën profesionale”, Horoskopi i ditës së enjte, 24 nëntor 2022

para 2 jave - ABC News

Dashi: Më në fund një ditë në të cilën do të vendosni, sepse këtë të enjte mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe në fushën profesionale. Demi: Mund të...

Horoskopi Paolo Fox 24 Nëntor 2022: parashikimet (dashuria dhe puna) shenjë pas shenje

para 2 jave - NOA

Të nderuar lexues, gjeni më poshtë parashikimin ditor të yjeve, përgatitur nga astrologu më i njohur dhe më i kërkuar në Itali, Paolo Fox dhe përkthyer ekskluzivisht nga noa.al një ditë në avancë. Horoskopi...

Horoskopi i ditës së mërkurë, 23 nëntor 2022

para 2 jave - TV21

Dashi: Për ata që janë beqarë parashikohen emocione të mëdha. Sepse priten risi në fushën sentimentale. Por edhe në nivel profesional, të lindurit e kësaj shenje po rikthehen fuqishëm në lojë. Demi: Jeni...

Horoskopi për sot, 23 nëntor 2022

para 2 jave - Opinion

Dashi Për ata që janë beqarë parashikohen emocione të mëdha. Sepse priten risi në fushën sentimentale. Por edhe në nivel profesional, të lindurit e kësaj shenje po rikthehen fuqishëm në lojë. Demi Jeni...

Horoskopi i Paolo Fox për sot, e mërkurë 23 nëntor 2022

para 2 jave - Java News

Horoskopi i Dashit Paolo Fox: Për ata që janë beqarë parashikohen emocione të mëdha. Sepse priten risi në fushën sentimentale. Por edhe në nivel profesional, të lindurit e kësaj shenje po rikthehen fuqishëm...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 nëntor 2022

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Çështjet e fshehura do të dalin në sipërfaqe. Ndoshta dikush me të cilin punoni ka fshehur një sekret të rëndësishëm për shumë kohë. Ai ose ajo nuk është i vetmi që ka një sekret. Kjo është koha...

Mundësi të reja në punë, çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit sot

para 2 jave - ABC News

Dashi Për ata që janë beqarë parashikohen emocione të mëdha. Sepse priten risi në fushën sentimentale. Por edhe në nivel profesional, të lindurit e kësaj shenje po rikthehen fuqishëm në lojë. Demi Jeni...

Parashikimi i horoskopit 23 nëntor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju!

para 2 jave - Panorama

Dashi Priten disa probleme në jetën tuaj në çift prandaj duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të matur. Debatet do jenë mbi disa tema delikate. Beqarët do të kenë fat me takimet. Demi Si ju ashtu dhe partneri...

Horoskopi për ditën e sotme

para 2 jave - Arbresh

Dashi Çështjet e fshehura do të dalin në sipërfaqe. Ndoshta dikush me të cilin punoni ka fshehur një sekret të rëndësishëm për shumë kohë. Ai ose ajo nuk është i vetmi që ka një sekret. Kjo është koha...

Horoskopi i datës 23 nëntor, çfarë kanë parashikuar yjet

para 2 jave - FaxWeb

DASHI Priten disa probleme në jetën tuaj në çift prandaj duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të matur. Debatet do jenë mbi disa tema delikate. Beqarët do të kenë fat me takimet. DEMI Si ju ashtu dhe partneri...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 23 nëntor 2022

para 2 jave - News33

DASHI Ata që janë beqarë duhet të bëhe gati të përjetojnë emocione të mëdha. Në fakt priten risi në fushën sentimentale. Mund të takoni një shpirt binjak, ose ndoshta të vendosni të argëtoheni. Në punë...

“Po rikthehen fuqishëm në lojë…”, Horoskopi i ditës së mërkurë, 23 nëntor 2022

para 2 jave - ABC News

Dashi: Për ata që janë beqarë parashikohen emocione të mëdha. Sepse priten risi në fushën sentimentale. Por edhe në nivel profesional, të lindurit e kësaj shenje po rikthehen fuqishëm në lojë. Demi: Jeni...

Horoskopi i Paolo Fox, e mërkurë 23 nëntor 2022

para 2 jave - NOA

Të nderuar lexues, gjeni më poshtë parashikimin ditor të yjeve, përgatitur nga astrologu më i njohur dhe më i kërkuar në Itali, Paolo Fox dhe përkthyer ekskluzivisht nga noa.al një ditë në avancë. Horoskopi...

“Bëni kujdes në punë …”, Horoskopi i ditës së martë, 22 nëntor 2022

para 2 jave - ABC News

DASHI Do të mund të përjetoni emocione të veçanta, të tilla që nuk i keni përjetuar për një kohë të gjatë. Në punë, bëni kujdes që të përcaktoni me saktësi kushtet e një marrëveshjeje. Pastaj rrezikoni...

Horoskopi për ditën e martë, 22 nëntor 2022

para 2 jave - Syri

DASHI Do të mund të përjetoni emocione të veçanta, të tilla që nuk i keni përjetuar për një kohë të gjatë. Në punë, bëni kujdes që të përcaktoni me saktësi kushtet e një marrëveshjeje. Pastaj rrezikoni...

Parashikimi i yjeve, horoskopi i ditës së hënë, 21 nëntor 2022

para 2 jave - TV21

Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten. Demi: Kohët e fundit ka pasur pak...

Kujdes sjelljen me partnerin, parashikimi i yjeve për 12 shenjat e horoskopit

para 2 jave - ABC News

Dashi Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten Demi Kohët e fundit ka pasur pak tension...

Horoskopi i ditës së hënë, 21 nëntor 2022

para 2 jave - Bota Sot

Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten. Demi: Kohët e fundit ka pasur pak...

Horoskopi për datën 21 nëntor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten. Demi: Kohët e fundit ka pasur pak...

Parashikimi i yjeve, Horoskopi i ditës së hënë, 21 nëntor 2022

para 2 jave - ABC News

Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten. Demi: Kohët e fundit ka pasur pak...

Horoskopi për ditën e hënë, 21 nëntor 2022

para 2 jave - Syri

Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten. Demi: Kohët e fundit ka pasur pak...

Horoskopi nga Paolo Fox, e hënë 21 Nëntor 2022: Dashuria dhe puna, shenjë pas shenje

para 2 jave - Java News

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten. Horoskopi...

Horoskopi Javor i Paolo Fox nga 21 deri më 27 nëntor 2022: Parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut

para 2 jave - Java News

Horoskopi i Dashit Paolo Fox: Pesë yje për Dashin. Venusi fillon një tranzit të veçantë dhe tani do të jeni në gjendje t’i keni më të qarta gjërat në zemrën tuaj. Planetët do të jenë në anën tuaj të mërkurën,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK