Pasi u shfaq krah një vajze misterioze, Blero poston FOTON duke u puthur me të dashurën e re

para 2 jave - Infokusi

Vetëm pak kohë më parë, Blero Muharremi vendosi që të konfirmonte ndarjen nga bashkëshortja e tij, Afrona Dika. Madje tani fansat e tij po aludojnë se këngëtari i njohur ka nisur një romancë të re. Dyshimet...

Blero harron Afronën! Shfaqet duke u puthur me të dashurën e re (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Pak kohë pasi konfirmoi ndarjen nga Afrona Dika, Blero duket se ka nisur një romancë të re. Ishte vetë këngëtari që shtoi dyshimet me një foto që publikoi disa javë më parë, ku shfaqej krah një vajze misterioze....

Blero poston foton duke u puthur me të dashurën e re!

para 2 jave - NOA

Vetëm pak kohë më parë, Blero Muharremi vendosi që të konfirmonte ndarjen nga bashkëshortja e tij, Afrona Dika. Madje tani fansat e tij po aludojnë se këngëtari i njohur ka nisur një romancë të re. Dyshimet...

Pas ndarjes nga Afrona, Blero shfaqet me të dashurën e re

para 2 jave - Reporteri

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë dhe këtë e ka konfirmuar vetë...

Pas ndarjes nga Afrona Dika, Blero shfaqet duke u puthur me të dashurën e re

para 2 jave - ABC News

Pak kohë pasi konfirmoi ndarjen nga Afrona Dika, Blero duket se ka nisur një romancë të re. Ishte vetë këngëtari që shtoi dyshimet me një foto që publikoi disa javë më parë, ku shfaqej krah një vajze misterioze....

Blero poston edhe një fotografi me të dashurën e re

para 2 jave - Gazeta Metro

Pak kohë pasi konfirmoi ndarjen nga Afrona Dika, Blero duket se ka nisur një romancë të re. Ishte vetë këngëtari që shtoi dyshimet me një foto që publikoi disa javë më parë, ku shfaqej krah një vajze misterioze....

Pas ndarjes nga Afrona, Blero prezanton të dashurën e re

para 2 jave - Arbresh

Këngëtari i njohur, Blero është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtari...

Blero publikon foto krah vajzës misterioze

para 2 jave - Lajm

Ndërsa sot ai ka publikuar një foto krah një vajze misterioze, shkruan lajmi.net. Në fotografinë e postuar në “InstaStory”, dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Rikujtojmë se këngëtari para...

Pas ndarjes nga Afrona, Blero shfaqet me të dashurën e re

para 2 jave - Insajderi.org

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë dhe këtë e ka konfirmuar vetë...

Blero publikon foto krah vajzës misterioze

para 2 jave - Flaka

Në media gjatë këtyre ditëve u përfol se këngëtari i njohur shqiptar, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë. Ndërsa sot ai ka publikuar një foto krah një vajze misterioze, shkruan lajmi.net. Në fotografinë...

Blero më në fund zbulon fytyrën e të dashurës së re, kaq shumë i ngjanë Afronës

para 2 jave - OraInfo

Blero vazhdon të jetë njëri ndër personazhet më të përfolura. Ai pak muaj më parë, i dha fund edhe martesës së dytë me Afronën, përcjell ORAinfo. Blero së fundmi u përfol edhe që është në një lidhje të...

Blero nuk e mban të fshehur, publikon foto me këtë vajzë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Këngëtari i njohur Blero Muharremi është një ndër emrat më të njohur në mediet rozë. Sidomos rreth jetës private, ai përcillet për çdo veprim që bën, shkruan “Kosovarja”. Në media gjatë këtyre ditëve u...

Blero më në fund zbulon fytyrën e të dashurës së re, kaq shumë i ngjanë Afronës

para 2 jave - Infokusi

Blero vazhdon të jetë njëri ndër personazhet më të përfolura. Ai pak muaj më parë, i dha fund edhe martesës së dytë me Afronën, përcjell ORAinfo. Blero së fundmi u përfol edhe që është në një lidhje të...

Blero publikon foto krah vajzës misterioze

para 2 jave - Lajmi.net

Në media gjatë këtyre ditëve u përfol se këngëtari i njohur shqiptar, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë. Ndërsa sot ai ka publikuar një foto krah një vajze misterioze, shkruan lajmi.net. Në fotografinë...

Blero publikon foto krah vajzës misterioze

para 2 jave - Insajderi.org

Në media gjatë këtyre ditëve u përfol se këngëtari i njohur shqiptar, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë. Ndërsa sot ai ka publikuar një foto krah një vajze misterioze. Në fotografinë e postuar në...

Blero më në fund zbulon fytyrën e të dashurës së re, kaq shumë i ngjanë Afronës

para 2 jave - Almakos

Blero vazhdon të jetë njëri ndër personazhet më të përfolura. Ai pak muaj më parë, i dha fund edhe martesës së dytë me Afronën, përcjell ORAinfo. Blero së fundmi u përfol edhe që është në një lidhje të...

Blero nuk e fsheh më, shfaqet në publik me të dashurën e re

para 2 jave - OraInfo

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika. Ai ditë me parë konfirmoi edhe zyrtarisht ndarjen nga modelja kosovare, duket kërkuar...

Blero nuk e fsheh më, shfaqet në publik me të dashurën e re

para 2 jave - Almakos

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika. Ai ditë me parë konfirmoi edhe zyrtarisht ndarjen nga modelja kosovare, duket kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK