4 mënyra për të shëruar zemrën e lënduar

para 2 jave - Infokusi

Mos lejo që ndarja që ke pasur kohët e fundit të të shkelë të drejtën për të qenë i/e lumtur! Lumturia mund t’ju sjellë shëndet më të mirë, marrëdhënie më të kënaqshme, t’ju bëjë më kreativ dhe të tërheqë...

Test: Zgjidhni një kartë dhe zbuloni se çfarë ju pret në 2023!

para 2 jave - Klan

Test: Zgjidhni një kartë dhe zbuloni se çfarë ju pret në 2023! Karta 1 Ju dëshironi shumë gjëra dhe luftoni për to. Ju keni pasur ulje-ngritjet tuaja, por kjo nuk ju ka bërë kurrë të mendoni të hiqni dorë....

Dymbëdhjetë mendime që duhet t’i hiqni për të qenë të lumtur

para 2 jave - Ekonomia Online

Ne kemi bindjen e vendosur, se ndjenjat dhe mendimet tona ndihmojnë në formësimin e përvojave që kemi. Problemi është se shumë njerëz priren të shohin anën negative të gjërave, pa plotësisht të qenë të...

Tri pyetje që testojnë aftësitë tuaja menaxheriale

para 2 jave - Ekonomia Online

Nëse, për këto 3 pyetje ju keni përgjigje pozitive, aftësitë tuaja drejtuese janë shumë më të mira se ato të shumicës së menaxherëve. Pyetjet janë këto: 1. A jeni i afrueshëm? Përpara se të supozoni se...

Zakonet e thjeshta që ju ndihmojnë të kurseni para

para 2 jave - Flaka

A shpenzoni 10 apo 15 euro për ushqime të shpejta çdo ditë? A vraponi për të blerë diçka që në të vërtet nuk iu nevojitet? A bëni blerje të ndryshme vetëm për të qenë në të njëjtin nivel si miqtë tuaj?...

Sa duhet ta keni pagën për të qenë i lumtur?

para 2 jave - Ekonomia Online

Nëse ju arrini të bëni diferencën ndërmjet nevojës dhe lakmisë, gjithçka tjetër zgjidhet lehtësisht. Tema “A e blen paraja lumturinë” ka qenë, është dhe do të jetë një prej më të diskutuarave të të gjitha...

Zakonet e thjeshta që ju ndihmojnë të kurseni para

para 2 jave - Zhurnal

A shpenzoni 10 apo 15 euro për ushqime të shpejta çdo ditë? A vraponi për të blerë diçka që në të vërtet nuk iu nevojitet? A bëni blerje të ndryshme vetëm për të qenë në të njëjtin nivel si miqtë tuaj?...

Zakonet e thjeshta që ju ndihmojnë të kurseni para

para 2 jave - Alsat-M

A shpenzoni 10 apo 15 euro për ushqime të shpejta çdo ditë? A vraponi për të blerë diçka që në të vërtet nuk iu nevojitet? A bëni blerje të ndryshme vetëm për të qenë në të njëjtin nivel si miqtë tuaj?...

Si ti bëni fëmijët tuaj të lumtur?

para 2 jave - Ekonomia Online

Që nga dita e parë që ata vijnë në jetë, jua përkushtoni vetveten fëmijëve tuaj. Të qenit prind është detyra më e vështirë dhe njëherit më e bukura në botë. Lumturia dhe mirëqenia e tyre është gjithçka...

Dy mënyra për të mos u shqetësuar nëse frikësoheni pa arsye

para 2 jave - Zeri

Nëse gjatë jetës kemi përvoja negative, na ka ndodhur që dikush të na lëndojë, zhgënjejë, të na befasojë për të keq, ndonjë rrethanë e caktuar, apo kemi pasur situata traumatike, ka një rrezik që në kokën...

Zakonet e thjeshta që ju ndihmojnë të kurseni para

para 2 jave - Gazeta Metro

A shpenzoni 10 apo 15 euro për ushqime të shpejta çdo ditë? A vraponi për të blerë diçka që në të vërtet nuk iu nevojitet? A bëni blerje të ndryshme vetëm për të qenë në të njëjtin nivel si miqtë tuaj?...

6 gjëra për të cilat nuk duhet të keni turp në jetë

para 2 jave - Press Online

A jeni ndjerë ndonjëherë keq për disa gjëra dhe mënyrën se si ndiheni për to? Epo, ka disa gjëra për të cilat nuk duhet të keni kurrë turp. 1. Shprehni emocionet tuaja Për shumë prej nesh, të shfaqësh...

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 nëntor 2022

para 2 jave - Gazeta Metro

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 nëntor 2022. Dashi: Mendja juaj do të marrë gjëra të mira. Mundohuni të mos shpenzoni shumë. Dëshira juaj për të fituar njohuri do t’ju ndihmojë të bëni miq të rinj. Jeta...

Si të mbani “gjallë” intimitetin në marrëdhënien tuaj

para 2 jave - Bota Sot

Na thuhet se marrëdhëniet kanë nevojë për punë për të mbijetuar dhe lulëzuar.Por i mbani mend të gjitha gjërat e vogla të çuditshme që keni vënë re për të dashurin/ën tuaj kur ishit në dashuri për herë...

Momente të lumtura sot, Horoskopi për të martën

para 2 jave - Reporteri

Dashi Do të kënaqeni me kohën e lirë që keni. Mund të keni vështirësi në shlyerjen e shumës së kredisë. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Demi Shanset për përfitime...

“Do të keni një ditë të mirë në punë”, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

para 2 jave - ABC News

Dashi Do të kënaqeni me kohën e lirë që keni. Mund të keni vështirësi në shlyerjen e shumës së kredisë. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Demi Shanset për përfitime...

Momente të lumtura sot, Horoskopi për të martën

para 2 jave - Insajderi.org

Dashi Do të kënaqeni me kohën e lirë që keni. Mund të keni vështirësi në shlyerjen e shumës së kredisë. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Demi Shanset për përfitime...

Horoskopi 22 nëntor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi: Do të kënaqeni me kohën e lirë që keni. Mund të keni vështirësi në shlyerjen e shumës së kredisë. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Mundohuni të mos e mërzitni...

Horoskopi ditor, e martë 22 nëntor 2022

para 2 jave - Gazeta Metro

Horoskopi ditor, e martë 22 nëntor 2022. Dashi: Do të kënaqeni me kohën e lirë që keni. Mund të keni vështirësi në shlyerjen e shumës së kredisë. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën...

Si ta ushqeni dashurinë në marrëdhënien tuaj?

para 2 jave - Bota Sot

Krijimi i një marrëdhënieje është mjaft i lehtë, por njerëzit shpesh harrojnë se nevojitet kujdes i thellë, mirëkuptim dhe dashuri për ta ndërtuar dhe mbajtur atë. Dhe kur dashuria fillon të zbehet, është...

Horoskopi 21 Nëntor 2022

para 2 jave - Klan

Horoskopi 21 Nëntor 2022 Dashi Miqtë mund të sjellin informacione të reja dhe emocionuese në rrugën tuaj, ndoshta duke përfshirë mundësi karriere ose arsimimi. Ju mund të eksploroni kombinimin e talenteve...

Horoskopi 21 Nëntor 2022, ja parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para 2 jave - Java News

Dashi Miqtë mund të sjellin informacione të reja dhe emocionuese në rrugën tuaj, ndoshta duke përfshirë mundësi karriere ose arsimimi. Ju mund të eksploroni kombinimin e talenteve artistike me teknologjinë...

Mënyra se si e mbani telefonin tregon shumë për personalitetin tuaj

para 2 jave - Bota Sot

Mënyra se si i trajtojmë situatat, njerëzit, na jep shumë detaje të personalitetit tonë. Kjo përfshin mënyrën se si rrimë dhe madje edhe mënyrën se si i mbajmë telefonat. Lexoni më poshtë për të mësuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK