Kjo është Flossie, macja më e vjetër në botë

para 2 jave - TV21

Flossie është një mace që jeton në lindje të Londrës dhe kohët e fundit është shpallur si macja më e moshuar në botë. Kjo mace është 26 vjeç dhe për pak javë do të mbushë 27. Craig Glenday, kryeredaktori...

Macja më e vjetër në botë, është 26-vjeçare

para 2 jave - Koha.net

Macja më e vjetër në botë është 26-vjeçare, raporton “The Sun”. Flossie është njohur nga Libri i Rekordeve të Guinnessit si më e vjetra në botë. Është pak javë larg të mbushë 27 vjet. Macja, që është tashmë...

Kjo është macja më e vjetër në botë, është në të njëjtën moshë me pronaren e saj

para 2 jave - Klan

Kjo është macja më e vjetër në botë, është në të njëjtën moshë me pronaren e saj Një mace 26-vjeçare e shurdhër dhe pjesërisht e verbër është shpallur më e vjetra në botë. Flossie, e cila tani jeton me...

Kjo është macja më e vjetër në botë e cila i ka 26 vjet, shifra ekuivalente me 120 të moshës së njeriut

para 2 jave - Ditari.mk

Një rekord i ri është thyer nga një kafshë shtëpiake në Londrën juglindore si macja më e vjetër e gjallë në botë. Macja e cila i ka 26 vjet, u konfirmua si macja më e vjetër nga Guinness World Records,...

Thonë se macet kanë shtatë jetë, ju prezantojmë macen më të vjetër në botë. Ja sa vjeç është

para 2 jave - Ora news

Një rekord i ri është vendosur nga një kafshë shtëpiake në Londrën juglindore si macja më e vjetër e gjallë në botë. Flossie, 26 vjeç, nga Orpington, u konfirmua si macja më e vjetër nga Guinness World...

Kjo është macja më e vjetër në botë e cila i ka 26 vjet, shifra ekuivalente me 120 të moshës së njeriut

para 2 jave - Lapsi

Një rekord i ri është thyer nga një kafshë shtëpiake në Londrën juglindore si macja më e vjetër e gjallë në botë. Macja e cila i ka 26 vjet, u konfirmua si macja më e vjetër nga Guinness World Records,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK