Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni fëmijës tuaj një celular

para 5 dite - Albeu

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i jepni atij një celular ose t’ju kërkojë tuajin. Një prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tij, por ka disa gjëra që duhet të mbani në mend...

Katër arsye ps nuk duhet t’i jepni fëmijës tuaj një celular

para 5 dite - Albeu

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i jepni atij një celular ose t’ju kërkojë tuajin. Një prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tij, por ka disa gjëra që duhet të mbani në mend...

Shmangia e këtyre 5 gabimeve si prindër ndihmon fëmijët të ndihen të pavarur

para 5 dite - Bota Sot

Është krejt e natyrshme që prindërit të shqetësohen për mirëqenien e fëmijëve të tyre. Ata duan që fëmijët e tyre të jenë të suksesshëm në jetë dhe të arrijnë gjithçka që ëndërrojnë. Por në një përpjekje...

Shmangia e këtyre 5 gabimeve si prindër ndihmon fëmijët të ndihen të pavarur

para 5 dite - KosovaPress

Është krejt e natyrshme që prindërit të shqetësohen për mirëqenien e fëmijëve të tyre. Ata duan që fëmijët e tyre të jenë të suksesshëm në jetë dhe të arrijnë gjithçka që ëndërrojnë. Por në një përpjekje...

Në çfarë moshe duhet t’i jepni një celular fëmijës tuaj

para 6 dite - Alsat-M

Të jesh i shqetësuar për sigurinë dhe mirëqenien e fëmijëve tuaj për t’u siguruar që ata janë mjaft të pavarur për t’u kujdesur për veten e tyre, e bën prindërimin një detyrë të vështirë. Nuk është e lehtë...

Në çfarë moshe duhet t’i jepni një celular fëmijës tuaj

para 6 dite - Bota Sot

Të jesh i shqetësuar për sigurinë dhe mirëqenien e fëmijëve tuaj për t’u siguruar që ata janë mjaft të pavarur për t’u kujdesur për veten e tyre, e bën prindërimin një detyrë të vështirë. Nuk është e lehtë...

Në çfarë moshe duhet t’i jepni një celular fëmijës tuaj

para 6 dite - KosovaPress

Të jesh i shqetësuar për sigurinë dhe mirëqenien e fëmijëve tuaj për t’u siguruar që ata janë mjaft të pavarur për t’u kujdesur për veten e tyre, e bën prindërimin një detyrë të vështirë. Nuk është e lehtë...

Për këto katër arsye nuk duhet t’i jepni celularin fëmijës tuaj

para 6 dite - Gazeta Express

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i marrë një celular ose t’ju kërkojë telefonin tuajin. Çdo prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tyre, por ka disa gjëra që duhet të keni parasysh...

Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni celularin fëmijës tuaj

para 7 dite - Indeks online

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i marrë një celular ose t’ju kërkojë telefonin tuajin. Çdo prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tyre, por ka disa gjëra që duhet të keni parasysh...

Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni celularin fëmijës tuaj

para 7 dite - Revista Kosovarja

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i marrë një celular ose t’ju kërkojë telefonin tuajin. Çdo prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tyre, por ka disa gjëra që duhet të keni parasysh...

Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni telefonin fëmijës tuaj

para 7 dite - Gazeta Metro

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i marrë një celular ose t’ju kërkojë telefonin tuajin. Çdo prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tyre, por ka disa gjëra që duhet të keni parasysh...

Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni celularin fëmijës tuaj

para 7 dite - Gazeta Metro

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i marrë një celular ose t’ju kërkojë telefonin tuajin. Çdo prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tyre, por ka disa gjëra që duhet të keni parasysh...

Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni celularin fëmijës tuaj

para 7 dite - ABC News

Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i marrë një celular ose t’ju kërkojë telefonin tuajin. Çdo prind e di se çfarë është më e mira për fëmijën e tyre, por ka disa gjëra që duhet të keni parasysh...

7 gjëra s’duhet t’ua thoni fëmijëve për paratë

para një jave - Bota Sot

Shumë fëmijë janë të pakuptueshëm kur vjen puna tek vlerësimi i parasë. Por meqenëse sjellja, qëndrimi dhe njohuritë e përgjithshme rreth parasë vijnë nga prindërit, përgjegjësia e të mësuarit bie mbi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK