Vedat Bajrami rikthen rolin e ‘Gixhës’ në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Telegrafi

Vedat Bajrami është banori më i ri që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP. Ai fillimisht u ul në karrigen e Olti Currit, në rolin e opinionistit, e që më pas u kumtua lajmi...

Nuk vonon shumë, Vedati në rolin e Gixhës – banorët tjerë shkrihen së qeshuri

më 1.2023 - Gazeta Express

Banori më i ri i ‘reality show’ Big Brother VIP Kosova, humoristi Vedat Bajrami, ka sjellë në shtëpinë e “Vëllait të Madh” goxha atmosferë pozitive. Batutave dhe mënyrës së tij unike të të treguarit histori...

Vedati në rolin e Gixhës, Andi nuk mund të ndalojë së qeshuri (VIDEO)

më 1.2023 - Klan Kosova

Banori më i ri i ‘reality show’ Big Brother VIP Kosova, humoristi Vedat Bajrami, ka sjellë në shtëpinë e “Vëllait të Madh” goxha atmosferë pozitive. Batutave dhe mënyrës së tij unike të të treguarit histori...

Regjia i kërkon të rregullojë mikrofonin, Vedati i ‘shkrin’ së qeshuri banorët

më 1.2023 - Indeks online

Që kur hyri në “BBVK” Vedat Bajrami po e mban gjallërinë në shtëpi me batutat e tij. Një moment në të cili banorët janë shkrirë duke qeshur është ai kur iu bë një kërkesë aktorit. Atij iu kërkua nga regjia...

Vedat Bajrami rikthen rolin e ‘Gixhës’ në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Lajm

Vedat Bajrami është banori më i ri që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP. Ai fillimisht u ul në karrigen e Olti Currit, në rolin e opinionistit, e që më pas u kumtua lajmi...

Vedati në rolin e Gixhës, Andi nuk mund të ndalojë së qeshuri

më 1.2023 - Epoka e Re

Banori më i ri i ‘reality show’ Big Brother VIP Kosova, humoristi Vedat Bajrami, ka sjellë në shtëpinë e “Vëllait të Madh” goxha atmosferë pozitive. Batutave dhe mënyrës së tij unike të të treguarit histori...

Regjia i kërkon të rregullojë mikrofonin, Vedati i ‘shkrin’ së qeshuri banorët

më 1.2023 - Infokusi

Që kur hyri në “BBVK” Vedat Bajrami po e mban gjallërinë në shtëpi me batutat e tij. Një moment në të cili banorët janë shkrirë duke qeshur është ai kur iu bë një kërkesë aktorit. Atij iu kërkua nga regjia...

Kush është aktori i famshëm kosovar i cili njëher u shfaq si opinionist dhe më pas u bë banor i BBVK?

më 1.2023 - InfoShqip

Shtëpisë më të famshme të Kosovës, Big Brother Vip Kosova, iu bashkua aktori i famshëm kosovar Vedat Bajrami, i njohur për publikun si Vedati i Stupcave ose sipas roleve Vedati njihet si Liki, Gipa dhe...

Vedati në rolin e Gixhës, shpërthejnë të qeshurat në shtëpin e BBVK (VIDEO)

më 1.2023 - Bota Press

Banori më i ri i ‘reality show’ Big Brother VIP Kosova, humoristi Vedat Bajrami, ka sjellë në shtëpinë e “Vëllait të Madh” goxha atmosferë pozitive. Kanë mjaftuar pak sekonda që prej hyrjes së tij brenda...

Vedat Bajrami rikthen rolin e ‘Gixhës’ në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Top24

Vedat Bajrami është banori më i ri që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP. Ai fillimisht u ul në karrigen e Olti Currit, në rolin e opinionistit, e që më pas u kumtua lajmi...

Vedati në rolin e Gixhës, shpërthejnë të qeshurat në shtëpi(VIDEO)

më 1.2023 - Insajderi.org

Banori më i ri i ‘reality show’ Big Brother VIP Kosova, humoristi Vedat Bajrami, ka sjellë në shtëpinë e “Vëllait të Madh” goxha atmosferë pozitive. Batutave dhe mënyrës së tij unike të të treguarit histori...

Analisti Mirena: Vedati ia ka borxh 150 mijë euro Osmanit të Stupcave

më 1.2023 - Pa censure

Hyrja e humoristit Vedat Bajrami në Big Brother Vip Kosova ka ngjallur reagime nga shumë persona të fushave të ndryshme. Një deklaratë e tij para se të hynte në shtëpinë me të madhe në Kosovë, ka nxitur...

Analisti Mirena: Vedati ia ka borxh 150 mijë euro Osmanit të Stupcave

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Hyrja e humoristit Vedat Bajrami në Big Brother Vip Kosova ka ngjallur reagime nga shumë persona të fushave të ndryshme. Një deklaratë e tij para se të hynte në shtëpinë me të madhe në Kosovë, ka nxitur...

Reagimi i parë i Afërditës, pasi Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’

më 1.2023 - Lapsi

Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’, vjen reagimi i parë i Afërditës.Afërdita Paqarada ishte opinioniste prej datës 5 dhjetor. Ajo ka dhënë mendime nga më të ndryshmet për banorët brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz....

Reagimi i parë i Afërditës, pasi Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’

më 1.2023 - Dosja

Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’, vjen reagimi i parë i Afërditës.Afërdita Paqarada ishte opinioniste prej datës 5 dhjetor. Ajo ka dhënë mendime nga më të ndryshmet për banorët brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz....

Vedati ia ka borxh 150 mijë euro Osmanit të Stupcave

më 1.2023 - Pressonline

Hyrja e humoristit Vedat Bajrami në Big Brother Vip Kosova ka ngjallur reagime nga shumë persona të fushave të ndryshme. Një deklaratë e tij para se të hynte në shtëpinë me të madhe në Kosovë, ka nxitur...

Reagimi i parë i Afërditës, pasi Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’

më 1.2023 - OraInfo

Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’, vjen reagimi i parë i Afërditës. Afërdita Paqarada ishte opinioniste prej datës 5 dhjetor. Ajo ka dhënë mendime nga më të ndryshmet për banorët brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz....

Vedat Bajrami – banori më i ri i Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Epoka e Re

Vedat Bajrami sot në natën Prime të Big Brother VIP Kosova është shfaqur fillimisht në rolin e opinionistit, në vend të Olti Currit. Por pak më vonë u kuptua se aktori i ish-grupit “Stupcat” do të bëhej...

Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’, vjen reagimi i parë i Afërditës

më 1.2023 - Gazeta Express

Afërdita Paqarada ishte opinioniste prej datës 5 dhjetor. Ajo ka dhënë mendime nga më të ndryshmet për banorët brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz. Por, të premten që shkoi modelja e njohur kosovare bëri...

Anita e zëvendësoi në “BBVK”, por Afërdita nuk e uroi fare

më 1.2023 - Lajmi.net

Të premten Afërdita Paqarada u largua nga karriga e opinionistes në “BBVK” për arsye personale. Mbrëmjen e kaluar (e hënë), në vendin e saj u ul Anita Haradinaj, shkruan lajmi.net. Afërdita ka përcjellur...

Ana: Banorët do ia kenë frikën Vedatit

më 1.2023 - Bota Sot

Vedat Bajrami është banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova. E këtë e ka komentuar edhe ish-banorja, Ana Kabashi, e cila tha se banorët do t’i frikësohen Vedatit. Sipas saj është një lojtar shumë...

Çfarë mesazhi iu dha Lugati banorëve të tjerë të “BBVK” pasi pa situatën jashtë shtëpisë?

më 1.2023 - Insajderi.org

Banori i “Big Brother Vip Kosova”, Gjon Karrica i njohur për publikun si “Lugati” la shtëpinë, pas problemeve me shëndetin. Prej disa ditësh ish-banori i “BBVK” ndodhej në spital. Menjëherë pas daljes...

Lugati dërgoi video-mesazh për banorët, tregon gjendjen e tij shëndetësore

më 1.2023 - Gazeta Metro

Lugati ka disa ditë prej kur është larguar nga “Big Brother VIP Kosova”, pas një përkeqësimi shëndetësor. Mbrëmë ai ka dërguar një video-mesazh për banorët. Ai i ka informuar ata se është liruar nga spitali...

Liki i stupcave banori i ri i BBV Kosova

më 1.2023 - Top24

Shtëpisë më të famshme të Kosovës, Big Brother Vip Kosova, iu bashkua aktori i famshëm kosovar Vedat Bajrami, i njohur për publikun si Vedati i Stupcave ose sipas roleve Vedati njihet si Liki, Gipa dhe...

Vedat Bajrami banori më i ri në “Big Brother VIP Kosova”

më 1.2023 - Arbresh

Shtëpisë më të famshme të Kosovës, Big Brother Vip Kosova, iu bashkua aktori i famshëm kosovar Vedat Bajrami, i njohur për publikun si Vedati i Stupcave. Ai së pari u shfaq në rolin e opinionistit, Por...

Jo si një opinionist, Vedat Bajrami futet sonte si banor i ri në BBVK

më 1.2023 - Medial

Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen...

Ganimete Abazi largohet nga Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Bota Sot

Në një televotim që është hapur ditën e sotme në Prime, banori/ja më pak e preferuar e publikut u tha se do të dilte nga Big Brother VIP Kosova. Me këtë rast, Ganimete Abazi – Ganja ishte banorja më pak...

Pas lirimit nga spitali, Lugati me mesazh për banorët: Shijojeni çdo moment sepse kalon shumë shpejt

më 1.2023 - Telegrafi

Gjon Karrica apo Lugati është larguar nga Big Brother VIP Kosova për shkak të disa problemeve shëndetësore. Ai hoqi dorë përfundimisht nga gara, pasi nuk mund të kthehej meqë qëndroi për disa ditë në spital....

Ganimete Abazi largohet nga Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Telegrafi

Në një televotim që është hapur ditën e sotme në Prime, banori/ja më pak e preferuar e publikut u tha se do të dilte nga Big Brother VIP Kosova. Me këtë rast, Ganimete Abazi – Ganja ishte banorja më pak...

Ganja eliminohet nga shtëpia Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Gazeta Express

Sonte publiku kanë votuar për banorin më pak të preferuar. Është Ganja ajo e cila sonte e ka lënë përfundimisht shtëpinë, përcjell Klankosova.tv. Ganja është përshëndetur me banorët, të cilët janë emocionuar shumë me daljen e saj.

Kjo është gjendja shëndetësore e Gjonit

më 1.2023 - Gazeta Express

Pas disa shqetësimeve me shëndetin, Gjoni sonte është shfaqur në Prime me një mesazh për të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova. Ai është shprehur se i do shumë banorët dhe u ka kërkuar që të bëjnë...

Gjoni me mesazh për banorët: Jeni më të mirët, mos më zhgënjeni, bëni sa më shumë show (VIDEO)

më 1.2023 - Klan Kosova

Pas disa shqetësimeve me shëndetin, Gjoni sonte është shfaqur në Prime me një mesazh për të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova. Ai është shprehur se i do shumë banorët dhe u ka kërkuar që të bëjnë...

‘Lugati’ me mesazh për banorët: Jeni më të mirët, mos më zhgënjeni, bëni sa më shumë show

më 1.2023 - OraInfo

Gjoni me mesazh për banorët: Jeni më të mirët, mos më zhgënjeni, bëni sa më shumë show. Pas disa shqetësimeve me shëndetin, Gjoni sonte është shfaqur në Prime me një mesazh për të gjithë banorët e Big...

Banori që u eliminua sonte nga shtëpia Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - GazetaBlic

Sonte publiku kanë votuar për banorin më pak të preferuar. Është Ganja ajo e cila sonte e ka lënë përfundimisht shtëpinë. Ganja është përshëndetur me banorët, të cilët janë emocionuar shumë me daljen e saj.

Ky është banori që largohet nga BBVK

më 1.2023 - Indeks online

Ganimete Abazi është banorja që do të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova. Ganja është banorja që mori më pak vota nga publiku, bëjnë të ditur burimet e Indeksonline. Kujtojmë që televotimi për...

Ky është momenti kur Vedati futet në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Gazeta Express

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha. Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë së “Vëllait të Madh” i është shtuar edhe një konkurrent i ri, aktori komedian...

Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në BBVK [video]

më 1.2023 - Zeri

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha. Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë së “Vëllait të Madh” i është shtuar edhe një konkurrent i ri, aktori komedian...

Kjo është banorja që u largua sot nga Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - OraInfo

Ganja eliminohet nga shtëpia Big Brother VIP Kosova. Sonte publiku kanë votuar për banorin më pak të preferuar. Është Ganja ajo e cila sonte e ka lënë përfundimisht shtëpinë, përcjell Klankosova. Ganja...

Vedat Bajrami – banori më i ri i Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Telegrafi

Vedat Bajrami sot në natën Prime të Big Brother VIP Kosova është shfaqur fillimisht në rolin e opinionistit, në vend të Olti Currit. Por pak më vonë u kuptua se aktori i ish-grupit “Stupcat” do të bëhej...

Jo si një opinionist, Vedat Bajrami futet sonte si banor i ri në BBVK

më 1.2023 - Zhurnal

Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen...

Ana: Banorët do ia kenë frikën Vedatit (VIDEO)

më 1.2023 - Klan Kosova

Vedat Bajrami është banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova. E këtë e ka komentuar edhe ish-banorja, Ana Kabashi, e cila tha se banorët do t’i frikësohen Vedatit, sepse sipas saj është një lojtar...

Vedat Bajrami shfaqet në Big Brother VIP Kosova, pastaj bëhet banor i shtëpisë

më 1.2023 - Gazeta Express

Aktori komedian, Vedat Bajrami është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit....

Ky është momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në shtëpinë e BBVK-së

më 1.2023 - OraInfo

Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha. Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë...

Sonte një eliminim, hapet televotimi për banorin më pak të preferuar

më 1.2023 - Klan Kosova

Sonte do të eliminohet njëri nga banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Tashmë është hapur televotimi për banorin më pak të preferuar, përcjell Klankosova.tv.

Vedat Bajrami tregon arsyen pse po futet në BBVK: “Me iu ikë borxhlive”

më 1.2023 - OraInfo

“Me iu ikë borxhlive”, Vedat Bajrami tregon arsyen pse po futet në BBVK. Vedat Bajrami,humoristi i njohur i stupcave, tash, është banori më i ri i BBVK. Tutje Vedati u shpreh shumë i lumtur dhe tha se...

Vedat Bajrami – banori më i ri i Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Bota Sot

Vedat Bajrami sot në natën Prime të Big Brother VIP Kosova është shfaqur fillimisht në rolin e opinionistit, në vend të Olti Currit. Por pak më vonë u kuptua se aktori i ish-grupit “Stupcat” do të bëhej...

Vedat Bajrami shfaqet në Big Brother VIP Kosova, pastaj bëhet banor i shtëpisë

më 1.2023 - Ina

Aktori komedian, Vedat Bajrami është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit....

Vedat Bajrami banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Zeri

Sonte shtëpisë së Big Brother VIP Kosova i është shtuar edhe një banor i ri. Ai është aktori shumë i njohur kosovar, Vedat Bajrami, përcjell Klankosova.tv. Vedat Bajrami para hyrjes në shtëpi është shprehur...

Vedat Bajrami banori më i ri në “Big Brother VIP Kosova”

më 1.2023 - Aktuale

Sonte aktori i humorit ka befasuar të gjithë në “Big Brother VIP Kosova”. Ai së pari u shfaq në rolin e opinionistit, shkruan lajmi.net. Marketing Por më pas u njoftua se do të jetë banor i “BBVK”. Aktori...

Anita Muçaj – Haradinaj zë vendin e Afërdita Paqaradës si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Telegrafi

Afërdita Paqarada në Prime-n e kaluar ka konfirmuar se nuk do të jetë më pjesë e Big Brother VIP Kosova, në rolin e opinionistes. Ajo tregoi se për shkaqe personale është detyruar të largohet nga formati,...

Vedat Bajrami banori më i ri në “Big Brother VIP Kosova”

më 1.2023 - GazetaBlic

Sonte aktori i humorit ka befasuar të gjithë në “Big Brother VIP Kosova”. Ai së pari u shfaq në rolin e opinionistit. Por më pas u njoftua se do të jetë banor i “BBVK”. Aktori sonte bëhet pjesë e këtij...

E njohur, e dashur edhe në Shqipëri/ Cila është opinionistja e re e “BBVK?”

më 1.2023 - NOA

Kosovë- Të premten Afërdita Paqarada njoftoi se nuk do të jetë më opinioniste e “Big Brother Vip Kosova”. Teksa bëri të ditur lajmin, ajo theksoi se për arsye personale nuk mund të vazhdojë më rrugëtimin...

Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova, këto janë fjalët e para të saj (VIDEO)

më 1.2023 - Klan Kosova

Anita Haradinaj është opinionistja më e re e shtëpisë Big Brother VIP Kosova. Ajo është shprehur se ka marrë shumë mesazhe që nga momenti që është kuptuar që ajo do të jetë opinioniste e BBVK-së, përcjell...

Vedat Bajrami, banori më i ri i Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Indeks online

Aktori i njohur Vedat Bajrami është banori më i ri i Big Brother VIP Kosova. Ai u paraqit fillimisht në karrigen e opinionistit, por më pas befas u tregua që ai është banor i ri. “Kam qejf me më njoft...

Vedat Bajrami është banori më ri i Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - OraInfo

Vedat Bajrami banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova. Sonte shtëpisë së Big Brother VIP Kosova i është shtuar edhe një banor i ri. Ai është aktori shumë i njohur kosovar, Vedat Bajrami, përcjell...

Vedat Bajrami shfaqet si opinionist në BBVK: “Po ma çon vetja mallin si refer i futbollit”

më 1.2023 - OraInfo

“Po ma çon vetja mallin si refer i futbollit”- Vedat Bajrami shfaqet si opinionist në BBVK. Sonte është prime i radhës në BBVK, ku ka filluar me disa surpriza që në fillim. Vedat Bajrami është opionistë...

Anita Haradinaj, opinioniste në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Gazeta Express

Në spektaklin e fundit Prime të Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada njoftoi dorëheqjen e saj nga roli i opinionistes së këtij formati televiziv, duke e theksuar se një vendim i tillë ka ardhur për...

Afërdita apo Anita, cila ka paraqitje më të mirë si opinioniste në “BBVK”?

më 1.2023 - Lajmi.net

“Prime” i “Big Brother VIP Kosova”, sonte ishte përplot befasira. Këtë të hënë në vend të Afërdita Paqaradës u ul një tjetër personazh publik, shkruan lajmi.net. Në vendin e opinionistes u ul Anita Haradinaj....

Anita Muçaj – Haradinaj zë vendin e Afërdita Paqaradës si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Zeri

Afërdita Paqarada në Prime-n e kaluar ka konfirmuar se nuk do të jetë më pjesë e Big Brother VIP Kosova, në rolin e opinionistes. Ajo tregoi se për shkaqe personale është detyruar të largohet nga formati,...

Fjalët e para të Anita Haradinajt si opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - OraInfo

Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova, këto janë fjalët e para të saj. Anita Haradinaj është opinionistja më e re e shtëpisë Big Brother VIP Kosova. Ajo është shprehur se ka marrë...

Ganja eliminohet sonte nga “Big Brother VIP Kosova”

më 1.2023 - Lajmi.net

Sonte po mbahet “prime” i radhës i “Big Brother VIP Kosova”. Vedat Bajrami është banori më i ri i “BBVK”, shkruan lajmi.net. E sonte përveç hyrjeve ka edhe eliminim. Gjatë spektaklit u hap televotimi për...

Ganja eliminohet nga shtëpia Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Infokusi

Sonte publiku kanë votuar për banorin më pak të preferuar. Është Ganja ajo e cila sonte e ka lënë përfundimisht shtëpinë

Anita Haradinaj, nga sonte do të shfaqet në rolin e opinionistes së Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Bota Sot

Në spektaklin e fundit Prime të Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada njoftoi dorëheqjen e saj nga roli i opinionistes së këtij formati televiziv, duke e theksuar se një vendim i tillë ka ardhur për...

Lugati dërgon video-mesazh për banorët, tregon gjendjen e tij shëndetësore

më 1.2023 - Lajmi.net

Lugati ka disa ditë prej kur është larguar nga “Big Brother VIP Kosova”, pas një përkeqësimi shëndetësor. Sonte ai ka dërguar një video-mesazh për banorët, shkruan lajmi.net. Ai i ka informuar ata se është...

Efekti i Vedatit në “BBVK”, shikueshmëria e “prime-t” shkon mbi 60 mijë

më 1.2023 - Lajmi.net

Sonte po mbahet prime i radhës i “Big Brother VIP Kosova”. Befasia e bukur e sontme ishte banori më i ri, shkruan lajmi.net. Aktori i humorit, Vedat Bajrami, u bë pjesë e këtij formati. Hyrja e tij u komentua...

Zbulohet se me çfarë do të përballet Anita Haradinaj që në natën e parë të “Big Brother VIP Albania”

më 1.2023 - OraInfo

Ja me çfarë do të përballet Anita Haradinaj që në natën e parë të “Big Brother VIP Albania”. Afërdita Paqarada do të zëvendësohet në “Big Brother VIP Kosova” nga prezantuesja Anita Haradinaj. Kjo e fundit,...

Vedat Bajrami shfaqet në Big Brother VIP Kosova, pastaj bëhet banor i shtëpisë

më 1.2023 - Tetova Sot

Aktori komedian, Vedat Bajrami është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit....

Ana: Banorët do ia kenë frikën Vedatit

më 1.2023 - Lajmi.net

Vedat Bajrami është banori më i ri i shtëpisë “Big Brother VIP Kosova”. E këtë e ka komentuar edhe ish-banorja, Ana Kabashi, e cila tha se banorët do t’i frikësohen Vedatit, sepse sipas saj është një lojtar...

Afërdita apo Anita, cila ka paraqitje më të mirë si opinioniste në “BBVK”?

më 1.2023 - Revista Kosovarja

“Prime” i “Big Brother VIP Kosova”, sonte ishte përplot befasira. Këtë të hënë në vend të Afërdita Paqaradës u ul një tjetër personazh publik. Në vendin e opinionistes u ul Anita Haradinaj. Afërdita ishte...

Vedat Bajrami banori më i ri në “Big Brother VIP Kosova”

më 1.2023 - Lajmi.net

Sonte aktori i humorit ka befasuar të gjithë në “Big Brother VIP Kosova”. Ai së pari u shfaq në rolin e opinionistit, shkruan lajmi.net. Por më pas u njoftua se do të jetë banor i “BBVK”. Aktori sonte...

Vedat Bajrami, banori më i ri i Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Infokusi

Aktori i njohur Vedat Bajrami është banori më i ri i Big Brother VIP Kosova. Ai u paraqit fillimisht në karrigen e opinionistit, por më pas befas u tregua që ai është banor i ri. “Kam qejf me më njoft...

Nuk u shfaq si opinionist në BBVK, Olti Curri ka dy fjalë

më 1.2023 - Infokusi

Sonte është prime i radhës në BBVK, ku ka filluar me disa surpriza që në fillim. Vedat Bajrami dhe Anita Haradinaj janë opionistë primen e sotëm. Derisa për Olti Currin nuk dihet pse nuk është sonte në...

Lugati tregon gjendjen e tij shëndetësore

më 1.2023 - Insajderi.org

Pas disa shqetësimeve me shëndetin, Gjoni sonte është shfaqur në Prime me një mesazh për të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova. Ai është shprehur se i do shumë banorët dhe u ka kërkuar që të bëjnë...

Analisti Mirena: Vedati ia ka borxh 150 mijë euro Osmanit të Stupcave

më 1.2023 - Insajderi.org

Hyrja e humoristit Vedat Bajrami në Big Brother Vip Kosova ka ngjallur reagime nga shumë persona të fushave të ndryshme, shkruan Gazeta Insajderi. Një deklaratë e tij para se të hynte në shtëpinë me të...

Ky është banori që largohet nga BBVK

më 1.2023 - Pressonline

Banori i cili largohet përfundimisht nga Big Brother Vip Kosova është Ganimete Abazi. “Ganja” heq kështu dorë përfundimisht nga çmimi i madh, duke u larguar nga shtëpia e famshme. Etiketa: Ganimete Abazi...

Lugati dërgon video-mesazh për banorët, tregon gjendjen e tij shëndetësore

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Lugati ka disa ditë prej kur është larguar nga “Big Brother VIP Kosova”, pas një përkeqësimi shëndetësor. Sonte ai ka dërguar një video-mesazh për banorët. Ai i ka informuar ata se është liruar nga spitali...

Ky është banori që largohet nga BBVK

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Banori i cili largohet përfundimisht nga Big Brother Vip Kosova është Ganimete Abazi. “Ganja” heq kështu dorë përfundimisht nga çmimi i madh, duke u larguar nga shtëpia e famshme.

Fjalët e para të Anita Haradinajt si opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Infokusi

Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova, këto janë fjalët e para të saj. Anita Haradinaj është opinionistja më e re e shtëpisë Big Brother VIP Kosova. Ajo është shprehur se ka marrë...

Ganja eliminohet nga BBVK

më 1.2023 - Insajderi.org

Në prime të BBVK, ka ardhur zarfi i banorit të eliminuar. Banori i radhës i eliminuar në BBVK është Ganimete Abazi. Ndërkohë që banori më i ri që iu ka shtuar shëpisë është Vedat Bajrami.

Anita Haradinaj dhe Vedat Bajrami sonte u ulën në karrigën e opinionistëve në “BBVK”

më 1.2023 - Lajmi.net

Sonte po mbahet “prime” i radhës i “Big Brother VIP Kosova”. Afërdita Paqarada të premten u largua nga karriga e opininostes, shkruan lajmi.net. Vendin e saj do ta zëvendësoj Anita Haradinaj. Krah saj...

Anita Haradinaj, opinioniste në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Infokusi

Në spektaklin e fundit Prime të Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada njoftoi dorëheqjen e saj nga roli i opinionistes së këtij formati televiziv, duke e theksuar se një vendim i tillë ka ardhur për...

Vedat Bajrami tregon arsyen pse po futet në BBVK: “Me iu ikë borxhlive”

më 1.2023 - Zyrtare

“Me iu ikë borxhlive”, Vedat Bajrami tregon arsyen pse po futet në BBVK. Vedat Bajrami,humoristi i njohur i stupcave, tash, është banori më i ri i BBVK. Tutje Vedati u shpreh shumë i lumtur dhe tha se...

Produksioni e zhdukë Olti Currin. Ku është opinionisti?

më 1.2023 - Zyrtare

Në shoun e sotshëm të “BBVK”, në karriget e opinionistëve janë ulur Anita Haradinaj e Vedat Osmani. Se përse është aty Anita, tashmë dihet. Po, ku është Olti?

Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në BBVK (VIDEO)

më 1.2023 - Insajderi.org

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha. Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë së “Vëllait të Madh” i është shtuar edhe një konkurrent i ri, aktori komedian...

“Me iu ikë borxhlive”, Vedat Bajrami tregon arsyen pse po futet në BBVK

më 1.2023 - Bota Press

U shfaq si opinionist, por që ndodhi një surprizë. Vedat Bajrami,humoristi i njohur i stupcave, tash, është banori më i ri i BBVK. Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova, këto janë...

Jo si një opinionist, Vedat Bajrami futet sonte si banor i ri në Big Brother Vip Kosova

më 1.2023 - Bota Press

Aktori komedian, Vedat Bajrami është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit....

Ana: Banorët do ia kenë frikën Vedatit

më 1.2023 - Insajderi.org

Vedat Bajrami është banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova. E këtë e ka komentuar edhe ish-banorja, Ana Kabashi, e cila tha se banorët do t’i frikësohen Vedatit, sepse sipas saj është një lojtar...

Vedat Bajrami banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Gazeta Metro

Sonte shtëpisë së Big Brother VIP Kosova i është shtuar edhe një banor i ri. Ai është aktori shumë i njohur kosovar, Vedat Bajrami. Vedat Bajrami para hyrjes në shtëpi është shprehur se do t’i dhurojë...

“Me iu ikë borxhlive”, Vedat Bajrami tregon arsyen pse po futet në BBVK

më 1.2023 - Revista Kosovarja

U shfaq si opinionist, por që ndodhi një surprizë. Vedat Bajrami,humoristi i njohur i stupcave, tash, është banori më i ri i BBVK. Tutje Vedati u shpreh shumë i lumtur dhe tha se ka dëshirë që publiku,...

Ana: Banorët do ia kenë frikën Vedatit

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Vedat Bajrami është banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova. E këtë e ka komentuar edhe ish-banorja, Ana Kabashi, e cila tha se banorët do t’i frikësohen Vedatit, sepse sipas saj është një lojtar...

Produksioni e zhdukë Olti Currin. Ku është opinionisti?

më 1.2023 - Pressonline

Në shoun e sotshëm të “BBVK”, në karriget e opinionistëve janë ulur Anita Haradinaj e Vedat Osmani. Se përse është aty Anita, tashmë dihet. Po, ku është Olti? Etiketa: Olti Curri The post Produksioni e...

Jo si një opinionist, Vedat Bajrami futet sonte si banor i ri në BBVK

më 1.2023 - Ekonomia Online

Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen...

Vedat Bajrami banori më i ri “Big Brother VIP Kosova”

më 1.2023 - Lajm

Ai së pari u shfaq në rolin e opinionistit, shkruan lajmi.net. Por më pas u njoftua se do të jetë banor i “BBVK”. Aktori sonte bëhet pjesë e këtij formati për çmimin e madh prej 200 mijë euro.

Anita Haradinaj ulet sonte në karrigen e opinionistes në “BBVK”

më 1.2023 - Lajmi.net

Të premten u largua nga vendi i opinionistes Afërdita Paqarada. E në media u raportua se vendin e saj do ta zë, Anita Haradinaj, shkruan lajmi.net. Sonte duket se ajo do të ulet në karrigen e opinionistes....

Vedat Bajrami banori më i ri i “BBVK”

më 1.2023 - Revista Kosovarja

“Unë jam pa rregulla dhe po hy me jetu me ata banor nën një çati”, ka thënë Vedat Bajrami. Aktori i humorit është banori më i ri i shtëpisë së famshme. Bëhuni gati për shumë të qeshura.

E papritur – Vedat Bajrami banori më i ri i BBVK

më 1.2023 - Insajderi.org

U shfaq si opinionist, por që ndodhi një surprizë. Vedat Bajrami,humoristi i njohur i stupcave, tash, është banori më i ri i BBVK. Tutje Vedati u shpreh shumë i lumtur dhe tha se ka dëshirë që publiku,...

“Me iu ikë borxhlive”, Vedat Bajrami tregon arsyen pse po futet në BBVK

më 1.2023 - Insajderi.org

U shfaq si opinionist, por që ndodhi një surprizë. Vedat Bajrami,humoristi i njohur i stupcave, tash, është banori më i ri i BBVK. Tutje Vedati u shpreh shumë i lumtur dhe tha se ka dëshirë që publiku,...

Vedat Bajrami i “Stupcave” banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Epoka e Re

Sonte shtëpisë së Big Brother VIP Kosova i është shtuar edhe një banor i ri. Ai është aktori shumë i njohur kosovar, Vedat Bajrami. Vedat Bajrami para hyrjes në shtëpi është shprehur se do t’i dhurojë shtëpisë humor e kulturë.

Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova, këto janë fjalët e para të saj

më 1.2023 - Bota Press

Anita Haradinaj është opinionistja më e re e shtëpisë Big Brother VIP Kosova. Ajo është shprehur se ka marrë shumë mesazhe që nga momenti që është kuptuar që ajo do të jetë opinioniste e BBVK-së. “Që nga...

Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova, këto janë fjalët e para të saj

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Anita Haradinaj është opinionistja më e re e shtëpisë Big Brother VIP Kosova. Ajo është shprehur se ka marrë shumë mesazhe që nga momenti që është kuptuar që ajo do të jetë opinioniste e BBVK-së. “Që nga...

Anita Haradinaj dhe Vedat Bajrami sonte u ulën në karrigen e opinionistëve në “BBVK”

më 1.2023 - Lajm

Sonte po mbahet “prime” i radhës i “Big Brother VIP Kosova”. Afërdita Paqarada të premten u largua nga karriga e opininostes, shkruan lajmi.net. Vendin e saj do ta zëvendësoj Anita Haradinaj. Krah saj...

Anita Haradinaj dhe Vedat Bajrami sonte u ulën në karrigën e opinionistëve në ‘BBVK’

më 1.2023 - Gazeta Metro

Sonte po mbahet “prime” i radhës i “Big Brother VIP Kosova”. Afërdita Paqarada të premten u largua nga karriga e opininostes. Vendin e saj do ta zëvendësoj Anita Haradinaj. Krah saj sonte është edhe aktori...

Produksioni e zhdukë Olti Currin. Ku është opinionisti?

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Në shoun e sotshëm të “BBVK”, në karriget e opinionistëve janë ulur Anita Haradinaj e Vedat Osmani. Se përse është aty Anita, tashmë dihet. Po, ku është Olti?

“Po ma çon vetja mallin si refer i futbollit”- Vedat Bajrami shfaqet si opinionist në BBVK

më 1.2023 - Insajderi.org

Sonte është prime i radhës në BBVK, ku ka filluar me disa surpriza që në fillim. Vedat Bajrami është opionistë në prime e sotëm. Vedati ishte ai i cili e filloi me një shaka duke thënë se po i duket vetja...

Nuk u shfaq si opinionist në BBVK, Olti Curri ka dy fjalë

më 1.2023 - Insajderi.org

Sonte është prime i radhës në BBVK, ku ka filluar me disa surpriza që në fillim. Vedat Bajrami dhe Anita Haradinaj janë opionistë primen e sotëm. Derisa për Olti Currin nuk dihet pse nuk është sonte në...

Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova

më 1.2023 - Epoka e Re

Anita Haradinaj është opinionistja më e re e shtëpisë Big Brother VIP Kosova. Ajo është shprehur se ka marrë shumë mesazhe që nga momenti që është kuptuar që ajo do të jetë opinioniste e BBVK-së. “Që nga...

Fillon nata Prime e Big Brother VIP Kosova, iu presin befasi të shumta (VIDEO)

më 1.2023 - Revista

Ka filluar nata e sotme Prime e Big Brother VIP Kosova. Sonte në këtë spektakël do të ketë befasi shumta, përcjell Klankosova.tv. E pas shqetësimeve shëndetësore që ka pasur tash e disa ditë, Lugati tashmë...

Ky është humoristi i njohur që po e zëvendëson Olsin në BBVK

më 1.2023 - Insajderi.org

Sonte është prime i radhës në BBVK, ku ka filluar me disa surpriza që në fillim. Vedat Bajrami dhe Anita Haradinaj janë opionistë primen e sotëm. Modelja Afërdita Paqarada ka treguar se pse u largua nga...

Gjoni rikthehet – sonte spektakël me të papritura që do ju lënë gojëhapur (VIDEO)

më 1.2023 - Klan Kosova

Gjon Karrica rikthehet sonte në Big Brother VIP Kosova, por jo si banor. Pas problemeve shëndetësore, Lugati vjen sonte në Prime për t’i vënë pikat mbi i. Poashtu, duke filluar nga ora 21:00 ju pret një...

Anita Haradinaj sonte në karrigen e opinionistes në “BBVK”

më 1.2023 - Insajderi.org

Të premten u largua nga vendi i opinionistes Afërdita Paqarada. E në media u raportua se vendin e saj do ta zë, Anita Haradinaj. Sonte duket se ajo do të ulet në karrigen e opinionistes. Kjo u konfirmua...

Ja me çfarë do të përballet Anita Haradinaj që në natën e parë të “Big Brother VIP Albania”

më 1.2023 - Pressonline

Afërdita Paqarada do të zëvendësohet në “Big Brother VIP Kosova” nga prezantuesja Anita Haradinaj. Kjo e fundit, prej sonte do të jetë përkrah Olti Currit e ulur në poltronin e opinionistes, ku do ti analizoj...

Ja me çfarë do të përballet Anita Haradinaj që në natën e parë të “Big Brother VIP Albania”

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Afërdita Paqarada do të zëvendësohet në “Big Brother VIP Kosova” nga prezantuesja Anita Haradinaj. Kjo e fundit, prej sonte do të jetë përkrah Olti Currit e ulur në poltronin e opinionistes, ku do ti analizoj...

Ja çka do të ndodh sonte me Lugatin?!

më 1.2023 - OraInfo

Lugati sonte shfaqet në TV Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime. Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, Lugati është në gjendje super të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes. Artisti...

Lugati sonte shfaqet në TV

më 1.2023 - Gazeta Express

Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime. Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, Lugati është në gjendje super të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes. Artisti i cili rrëmbeu zemrat e mijëra...

“Lugati” sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime

më 1.2023 - Zeri

Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime. Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, “Lugati” është në gjendje super të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes. Artisti i cili rrëmbeu zemrat e mijëra...

Lugati sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime

më 1.2023 - GazetaBlic

Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime. Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, Lugati është në gjendje super të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes. Artisti i cili rrëmbeu zemrat e mijëra...

Natën që hoqi dorë nga karrigia e opinionistes së “BBVK, Afërdita Paqaradës i paska ndodhur ngjarja e rëndë

më 1.2023 - Albeu

Të premten Afërdita Paqarada njoftoi se nuk do të jetë më opinioniste e “Big Brother Vip Kosova”. Teksa bëri të ditur lajmin, ajo theksoi se për arsye personale nuk mund të vazhdojë më rrugëtimin e saj...

Lugati sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime

më 1.2023 - Revista

Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime. Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, Lugati është në gjendje super të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes. Artisti i cili rrëmbeu zemrat e mijëra...

Anita Haradinaj opinionistja e re e ‘BBVK’

më 1.2023 - Gazeta Express

Në primen e së premtes, opinionistja Aferdita Paqarada dha lajmin se do të largohet nga spektakli i “BBVK”. Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se në karrigen e opinionistes do të jetë Anita...

‘Iu futën në shtëpi dhe e plaçkitën’: Afërdita Paqarada tregon fatkeqësinë që i ndodhi natën që la BBVK

më 1.2023 - Gazeta Express

Ish-opinionistja e Big Brother Vip Kosova, Afërdita Paqarada ka qenë e ftuar këtë të diel në “Big Talk” në Klan Kosova ku ka folur rreth arsyeve të largimit nga spektalki. Në paraqitjen e parë pas largimit,...

Lugati sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime

më 1.2023 - Arbresh

Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime. Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, Lugati është në gjendje super të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes. Artisti i cili rrëmbeu zemrat e mijëra...

Lugati “rikthehet” në Big Brother Vip Kosova

më 1.2023 - Insajderi.org

Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime. Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, Lugati është në gjendje shumë të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes. Artisti i cili rrëmbeu zemrat e mijëra...

“Iu futën në shtëpi dhe e plaçkitën”, Afërdita Paqarada tregon fatkeqësinë që i ndodhi natën që la BBVK (VIDEO)

më 1.2023 - Pa censure

Ish-opinionistja e Big Brother Vip Kosova, Afërdita Paqarada ka qenë e ftuar këtë të diel në “Big Talk” në Klan Kosova ku ka folur rreth arsyeve të largimit nga spektalki. Në paraqitjen e parë pas largimit,...

Afërdita Paqarada tregon se natën që u largua nga BBVK hajnat i hynë në shtëpi dhe e plaçkitën

më 1.2023 - Telegrafi

Në natën Prime të Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada, njoftoi se nuk do të jetë më opinioniste e këtij formati. Derisa bëri të ditur lajmin, ajo theksoi se për arsye personale nuk mund të vazhdojë...

Anita Haradinaj opinionistja e re e ‘BBVK’

më 1.2023 - Aktuale

Në primen e së premtes, opinionistja Aferdita Paqarada dha lajmin se do të largohet nga spektakli i “BBVK”. Marketing Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se në karrigen e opinionistes do të...

Afërdita Paqarada tregon se natën që u largua nga BBVK hajnat i hynë në shtëpi dhe e plaçkitën

më 1.2023 - Lajmi.net

Në natën Prime të Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada, njoftoi se nuk do të jetë më opinioniste e këtij formati. Derisa bëri të ditur lajmin, ajo theksoi se për arsye personale nuk mund të vazhdojë...

Ekskluzive/ Anita Haradinaj opinionistja e re e “BBVK”

më 1.2023 - Indeks online

Në primen e së premtes, opinionistja Aferdita Paqarada dha lajmin se do të largohet nga spektakli i “BBVK”. Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se në karrigen e opinionistes do të jetë Anita...

“U plaçkita”, Afërdita Paqarada tregon arsyen pse u largua nga Big Brother

më 1.2023 - Zeri

Modelja Afërdita Paqarada ka treguar se pse u largua nga roli i saj si opinioniste e Big Brother. Ajo tha se për të më e rëndësishme është familja. “E falënderoj Adriatikun për mirëkuptimin. Tash merreni...

‘Iu futën në shtëpi dhe e plaçkitën’: Afërdita Paqarada tregon fatkeqësinë që i ndodhi natën që la BBVK

më 1.2023 - Gazeta Metro

Ish-opinionistja e Big Brother Vip Kosova, Afërdita Paqarada ka qenë e ftuar këtë të diel në “Big Talk” në Klan Kosova ku ka folur rreth arsyeve të largimit nga spektalki. Në paraqitjen e parë pas largimit,...

Zbulohet arsyeja që Afërdita Paqarada largohet nga pozita e opinjonistes

më 1.2023 - OraInfo

Kjo është arsyeja që Afërdita Paqarada largohet nga pozita e opinjonistes. Ish- missi Afërdita Paqarada, majin e kaluar filloi në punë në një profesion më ndryshe, por e mbajti mjaft mirë. Ajo u bë opinjoniste...

Hoqi dorë nga opinioniste e Big Brother Kosova VIP, Afërdita Paqaradës i paska ndodhur diçka e rëndë atë natë

më 1.2023 - Top24

Kosovë- Të premten Afërdita Paqarada njoftoi se nuk do të jetë më opinioniste e “Big Brother Vip Kosova”. Teksa bëri të ditur lajmin, ajo theksoi se për arsye personale nuk mund të vazhdojë më rrugëtimin...

Nga nesër në prime Anita Haradinaj opinionistja e re e “BBVK”

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Në primen e së premtes, opinionistja Aferdita Paqarada dha lajmin se do të largohet nga spektakli i “BBVK”. Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se në karrigen e opinionistes do të jetë Anita...

“Iu futën në shtëpi dhe e plaçkitën”, Afërdita Paqarada tregon fatkeqësinë që i ndodhi natën që la Big Brother-in

më 1.2023 - Zyrtare

Ish-opinionistja e Big Brother Vip Kosova, Afërdita Paqarada ka qenë e ftuar këtë të diel në “Big Talk” në Klan Kosova ku ka folur rreth arsyeve të largimit nga spektalki. Në paraqitjen e parë pas largimit,...

“Iu futën në shtëpi dhe e plaçkitën”, Afërdita Paqarada tregon fatkeqësinë që i ndodhi natën që la Big Brother-in

më 1.2023 - Epoka e Re

Ish-opinionistja e Big Brother Vip Kosova, Afërdita Paqarada ka qenë e ftuar këtë të diel në “Big Talk” në Klan Kosova ku ka folur rreth arsyeve të largimit nga spektalki. Në paraqitjen e parë pas largimit,...

Na befasoi, por u largua, apo e larguan Afërdita Paqaradën? Dëgjojeni çka ka për të thënë (VIDEO)

më 1.2023 - Revista

Ish-opinionistja e Big Brother Vip Kosova, Afërdita Paqarada ka qenë e ftuar këtë të diel në “Big Talk” në Klan Kosova ku ka folur rreth arsyeve të largimit nga spektalki. “Unë e thashë edhe në prime,...

Kjo është arsyeja që Afërdita Paqarada largohet nga pozita e opinjonistes

më 1.2023 - Infokusi

Ish- missi Afërdita Paqarada, majin e kaluar filloi në punë në një profesion më ndryshe, por e mbajti mjaft mirë. Ajo u bë opinjoniste në Big Brother Vip Kosova, dhe pas shumë kohësh prezenca e saj në...

Afërdita Paqarada tregon arsyen pse u largua nga Big Brother

më 1.2023 - Indeks online

Modelja Afërdita Paqarada ka treguar se pse u largua nga roli i saj si opinioniste e Big Brother. Ajo tha se për të më e rëndësishme është familja. “E falenderoj Adriatikun për mirëkuptimin. Tash merreni...

Anita Haradinaj opinionistja e re e ‘BBVK’

më 1.2023 - Gazeta Metro

Në primen e së premtes, opinionistja Aferdita Paqarada dha lajmin se do të largohet nga spektakli i “BBVK”. Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se në karrigen e opinionistes do të jetë Anita...

Kjo është arsyeja që Afërdita Paqarada largohet nga pozita e opinjonistes

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Ish- missi Afërdita Paqarada, majin e kaluar filloi në punë në një profesion më ndryshe, por e mbajti mjaft mirë. Ajo u bë opinjoniste në Big Brother Vip Kosova, dhe pas shumë kohësh prezenca e saj në...

Afërdita Paqarada tregon arsyen pse u largua nga Big Brother

më 1.2023 - Epoka e Re

Modelja Afërdita Paqarada ka treguar se pse u largua nga roli i saj si opinioniste e Big Brother. Ajo tha se për të më e rëndësishme është familja. Paqarada poashtu ka bërë të ditur se banesa e saj gjatë...

“U plaçkita”- Afërdita Paqarada tregon arsyen pse u largua nga Big Brother

më 1.2023 - Insajderi.org

Modelja Afërdita Paqarada ka treguar se pse u largua nga roli i saj si opinioniste e Big Brother. Ajo tha se për të më e rëndësishme është familja. “E falenderoj Adriatikun për mirëkuptimin. Tash merreni...

Kjo moderatore do ta zavendësojë Afërdita Paçaradën në BBV Kosova

më 1.2023 - Pressonline

Mbrëmë opinionisja e Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada, u largua nga spektali. Mbrëmë ishte nata e fundit që ish missi pati eksperiencë për disa javë si opinisoniste në këtë reality show. Insajderi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK