Horoskopi i datës 25 janar 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi Këtë të mërkurë dhe të nesërmen e enjte, pak maturi nuk është gjë e keqe. Me Akrepin mund të lindin probleme në dashuri. Situata në spektrin e punës sjell diçka të mirë. Demi Ka konfuzion në ajër,...

Mbaron Mërkuri në retrogradë, Meri Shehu: Në çfarë date fillon përmirësimi në shenjën tuaj

para 2 jave - Gazeta Express

Astrologia Meri Shehu, ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ata që “kanë vuajtur nga Mërkuri i kundërt. Tashëm ai do dali nga prapavija dhe gjërat duket se do qetësohen. Astrologia ka thënë gjithashtu...

Pesë shenja që tregojnë se keni kimi me partnerin që në takimet e para

para 2 jave - ABC News

Kur flasim për takime, një element që të gjithë e kërkojnë që në fillim është kimia. Ky është “përbërësi” që do të bëjë që një bisedë të rrjedhë më lehtë dhe do të krijojë rehati mes jush. Ndonjëherë është...

Më në fund mbaron Mërkuri retrogradë, Meri Shehu: Në çfarë date fillon përmirësimi në shenjën tuaj

para 2 jave - Albeu

Astrologia Meri Shehu, ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ata që “kanë vuajtur nga Mërkuri i kundërt. Tashëm ai do dali nga prapavija dhe gjërat duket se do qetësohen. Astrologia ka thënë gjithashtu...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 janar 2023

para 2 jave - Revista Kosovarja

Dashi Këtë të mërkurë dhe të nesërmen e enjte, pak maturi nuk është gjë e keqe. Me Akrepin mund të lindin probleme në dashuri. Situata në spektrin e punës sjell diçka të mirë. Demi Ka konfuzion në ajër,...

Mos i mërzisni, 3 shenjat e horoskopit që mbajnë inat gjithë jetën

para 2 jave - Infokusi

Me 3 shenja të horoskopit duhet të keni shumë kujdes pasi nëse i mërzisni do t’ju mbajnë mëri gjithë jetën. Demi: Nuk është çudi që ju jeni në listë. Jeni shenja më kokëfortë e të gjithëve dhe inatin e...

Kthimi në punë pas pushimeve…

para 2 jave - Ekonomia Online

Vera është në pikun e saj, por gjithsesi ditët ikin dhe ditëve përvëluese dhe pushimi buzë detit një ditë do tu vijë fundi dhe pas kësaj është rikthimi në punë, një proces që shoqërohet me jo pak stres....

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e mërkurë, 25 janar 2023

para 2 jave - NOA

Dashi Bashkëpunimet e reja profesionale janë tashmë në ajër dhe janë të shumtë të lindurit nën shenjën e Dashit që, pasi kanë bërë një propozim muajt e fundit presin një përgjigje brenda mesit të vitit...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 janar 2023

para 2 jave - Gazeta Metro

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 janar 2023. Dashi Këtë të mërkurë dhe të nesërmen e enjte, pak maturi nuk është gjë e keqe. Me Akrepin mund të lindin probleme në dashuri. Situata në spektrin e punës sjell...

Shenjat e horoskopit që zgjedhin paratë në vend të dashurisë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Paraja është ajo që shumë njerëz duan më shumë se dashurinë në periudha të caktuara të jetës së tyre. Këta njerëz iu përkasin këtyre shenjave të mëposhtme. Dashi Kanë ikur ditët e pritjes që princi juaj...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 25 Janar 2023

para 2 jave - Java News

Dashi Këtë të mërkurë dhe të nesërmen e enjte, pak maturi nuk është gjë e keqe. Me Akrepin mund të lindin probleme në dashuri. Situata në spektrin e punës sjell diçka të mirë. Demi Ka konfuzion në ajër,...

24 janar 2023, parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para 2 jave - TV21

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

Horoskopi për datën 24 janar

para 2 jave - Alsat-M

Dashi Kur bëhet e qartë se dikush po ndihet i prekshëm dhe i shqetësuar, bëni çmos që ta qetësoni. Nëse mund ta kuptoni pse ndihen kështu, do të gjeni fjalët e duhura për të thënë. Mbani në mend se nuk...

Horoskopi 24 Janar 2023

para 2 jave - Klan

Horoskopi 24 Janar 2023 Dashi Besoni në dashuri, romancë, besnikëri dhe përkushtim. Mos u bëni të paqëndrueshëm në marrëdhëniet tuaja. Angazhohuni për veten tuaj. Zgjidhni ata që ju zgjedhin, çdo ditë....

Horoskopi për ditën e sotme, 24 janar 2023

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Vetëbesimi që keni në fillim të ditës mund të mos zgjasë aq sa do të dëshironit. Mos u shqetësoni për këtë. Mos kini frikë të pushoni për një kohë dhe të rimbushni baterinë tuaj. Demi Rreth e rrotull,...

Horoskopi për ditën e sotme, 24 janar 2023

para 2 jave - Indeks online

Dashi Vetëbesimi që keni në fillim të ditës mund të mos zgjasë aq sa do të dëshironit. Mos u shqetësoni për këtë. Mos kini frikë të pushoni për një kohë dhe të rimbushni baterinë tuaj. Demi Rreth e rrotull,...

Horoskopi 24 Janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Panorama

Dashi Pikat tuaja të forta janë krijimi, zgjerimi dhe përforcimi. Megjithatë, sot do të zbuloni se ju duhet të ruani, thjeshtoni dhe reduktoni. Sigurisht, kjo nuk është mënyra juaj e preferuar e funksionimit,...

Horoskopi për sot, 24 Janar 2023

para 2 jave - Java News

Dashi Besoni në dashuri, romancë, besnikëri dhe përkushtim. Mos u bëni të paqëndrueshëm në marrëdhëniet tuaja. Angazhohuni për veten tuaj. Zgjidhni ata që ju zgjedhin, çdo ditë. Universi dëshiron më të...

Horoskopi për ditën e sotme, 24 janar 2023

para 2 jave - Insajderi.org

Dashi Vetëbesimi që keni në fillim të ditës mund të mos zgjasë aq sa do të dëshironit. Mos u shqetësoni për këtë. Mos kini frikë të pushoni për një kohë dhe të rimbushni baterinë tuaj. Demi Rreth e rrotull,...

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

para 2 jave - Arbresh

Dashi Vetëbesimi që keni në fillim të ditës mund të mos zgjasë aq sa do të dëshironit. Mos u shqetësoni për këtë. Mos kini frikë të pushoni për një kohë dhe të rimbushni baterinë tuaj. Demi Rreth e rrotull,...

Shënoni datën 27 Janar, horoskopi parashikon ndryshime të mëdha për 4 shenja

para 2 jave - Klan

Shënoni datën 27 Janar, horoskopi parashikon ndryshime të mëdha për 4 shenja Pas parashikimit të horoskopit kinez i cili thotë se ky vit do të sundohet nga shenja e Lepurit, astologia Meri Shehu ndaloi...

Ndarje, dashuri të reja, por edhe probleme ekonomike/ Ja ç’parashikon Paolo Fox gjatë datave 23-29 janar

para 2 jave - Vizion Plus

DASHI: Kjo do të jetë një javë me ulje e ngritje, por gjithsesi e suksesshme. Do të ketë ditë që do të bini në plogështi, por mos e humbni përqendrimin nga punët dhe jeta juaj personale. Një dramë e së...

Shenjat e Horoskopit që do të kenë javën më të mirë dhe më të keqe

para 2 jave - Gazeta Express

Një javë e re do të thotë një fillim i ri dhe synime të reja për disa. Për të tjerët do të thotë keqkuptime të vazhdueshme dhe vuajtje. Cilat shenja i përkasin kategorisë së parë dhe cilat kategorisë së...

Horoskopi ditor, e martë 24 janar 2023

para 2 jave - Gazeta Metro

Horoskopi ditor, e martë 24 janar 2023. Dashi Duke folur për njerëzit e Dashit, atëherë do të jetë një ditë e mirë për ju. Është një ditë e mirë për njerëzit që bëjnë biznes. Ju do të jeni në gjendje të...

Pse po humbisni talentët shkaku i konkurrencës?

para 2 jave - Ekonomia Online

A po bëni disa nga këto gabime gjatë procesit tuaj të punësimit? Punësimi është më konkurrues se kurrë për shkak se kompanitë e mëdha luftojnë me bizneset fillestare dhe me ato të vogla për punonjësit...

Përmirësoni shanset për t’u punësuar

para 2 jave - Ekonomia Online

Kur kërkoni punë ju duhet të jeni në dijeni të plotë të aftësive tuaja. Kjo do t’ju ndihmojë të gjeni punën e ëndrrave në një mënyrë më të thjeshtë dhe më të shpejtë. Më poshtë, Ekonomia Online ju sjell...

Shënoni datën 27 Janar, horoskopi parashikon ndryshime të mëdha për 4 shenja

para 2 jave - Java News

Pas parashikimit të horoskopit kinez i cili thotë se ky vit do të sundohet nga shenja e Lepurit, astologia Meri Shehu ndaloi edhe te horoskopi ynë. Në parashikimin për javën e fundit të Janarit në “Rudina”...

Shenjat e Horoskopit që do të kenë javën më të mirë dhe më të keqe

para 2 jave - Bota Sot

Një javë e re do të thotë një fillim i ri dhe synime të reja për disa. Për të tjerët do të thotë keqkuptime të vazhdueshme dhe vuajtje. Cilat shenja i përkasin kategorisë së parë dhe cilat kategorisë së...

Shije Shtëpie – Emisioni 23 Janar 2023

para 2 jave - Klan

Shije Shtëpie – Emisioni 23 Janar 2023 Të ftuar: Fjorentina Halili Elios Shuli Gazment Ujkashi Krisanthi #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu....

Shenjat e Horoskopit që do të kenë javën më të mirë dhe më të keqe

para 2 jave - ABC News

Një javë e re do të thotë një fillim i ri dhe synime të reja për disa. Për të tjerët do të thotë keqkuptime të vazhdueshme dhe vuajtje. Cilat shenja i përkasin kategorisë së parë dhe cilat kategorisë së...

Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të Janarit, zbuloni çfarë përfitimesh do kemi

para 2 jave - Klan

Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të Janarit, zbuloni çfarë përfitimesh do kemi Në emisionin “Shije Shtëpie”, në Tv Klan, ka qenë astrologia e njohur Krisanthi e cila ka bërë parashikimin e shenjave...

Ndarje, dashuri të reja, por edhe probleme ekonomike: ja ç'parashikon Paolo Fox gjatë datave 23-29 janar

para 2 jave - Bota Sot

DASHI: Kjo do të jetë një javë me ulje e ngritje, por gjithsesi e suksesshme. Do të ketë ditë që do të bini në plogështi, por mos e humbni përqendrimin nga punët dhe jeta juaj personale. Një dramë e së...

Ja ç’parashikon Paolo Fox gjatë datave 23-29 janar

para 2 jave - Revista Kosovarja

DASHI: Kjo do të jetë një javë me ulje e ngritje, por gjithsesi e suksesshme. Do të ketë ditë që do të bini në plogështi, por mos e humbni përqendrimin nga punët dhe jeta juaj personale. Një dramë e së...

Horoskopi javor: Shenja që do t’i shlyej një e nga një të gjitha borxhet, por cili prej jush do ketë probleme të mëdha

para 2 jave - Gazeta Express

Horoskopi javor 23- 29 janar 2023 nga Christine Haas Dashi Kjo javë do jetë shumë emocionuese. Gjithçka do fillojë me qetësi për ju që jeni në një lidhje, por pas të mërkurës pasioni do rikthehet në mënyrë...

Horoskopi javor: Shenja që do t’i shlyej një e nga një të gjitha borxhet, por cili prej jush do ketë probleme të mëdha

para 2 jave - Albeu

Horoskopi javor 23- 29 janar 2023 nga Christine Haas Dashi Kjo javë do jetë shumë emocionuese. Gjithçka do fillojë me qetësi për ju që jeni në një lidhje, por pas të mërkurës pasioni do rikthehet në mënyrë...

Test psikologjik: Gjeni se kush është familja në foto

para 2 jave - ABC News

A mund ta zbuloni se çfarë e ka formuar personalitetin tuaj përmes një testi të thjeshtë fotografie? Sigurisht! Ky test psikologjik do të zbulojë se si marrëdhëniet tuaja të hershme, me një person tjetër...

Horoskopi javor, 23 – 29 janar 2023

para 2 jave - Revista Kosovarja

Horoskopi javor i Dashit Katër yje për Dashin. Ata që kanë përfunduar një histori tani duhet të ecin përpara, kurse ata që po përjetojnë një marrëdhënie disi të vështirë nuk u vjen keq për çfarë po u ndodh....

Horoskopi për datën 23 janar

para 2 jave - Alsat-M

Dashi Një koleg që është pesimist shumicën e kohës do të jetë në ankth për një situatë të re. Menjëherë do të bini dakord se ka arsye për shqetësim. Edhe do bëni çmos që të qëndroni të qetë për të mos...

Horoskopi 23 Janar 2023

para 2 jave - Klan

Horoskopi 23 Janar 2023 Dashi Ky është momenti juaj, ju do të kuptoni se s’keni nevojë t’i ngjani askujt por thjesht të jeni vetvetja. Mos bëni asgjë që nuk ju sjell gëzim. Ju nuk duhet ta jetoni jetën...

Horoskopi 23/01/2023

para 2 jave - News33

Dashi Ky është momenti juaj, ju do të kuptoni se s’keni nevojë t’i ngjani askujt por thjesht të jeni vetvetja. Mos bëni asgjë që nuk ju sjell gëzim. Ju nuk duhet ta jetoni jetën tuaj me frikën e gjykimit,...

Horoskopi 23 Janar, parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para 2 jave - Gazeta Express

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 janar 2023

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Kjo mund të jetë një periudhë delikate për shëndetin, ndaj tregohuni të kujdesshëm. Situata në familje mund të mos jetë aq normale apo e qëndrueshme sa mendoni, pasi nuk përjashtohet mundësia e një...

Bëhuni gati, Hëna e re në Ujor do të sjellë shumë fat te këto shenja të horoskopit

para 2 jave - FaxWeb

Që prej ditës së djeshme, Hëna e re është zhvendosur në Ujor duke i uruar në këtë mënyrë mirëseardhjen vitit të lepurit sipas horoskopit kinez, duke na dhënë kësisoj një pamje më të qartë të vendimeve...

Horoskopi 23 Janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Panorama

Dashi Ju do të testoheni. Skeptikët që ju rrethojnë po dërgojnë një tërmet nëpër botën tuaj që ka të ngjarë të shkundë strukturat për të cilat keni punuar kaq shumë. Rezultatet e këtij testi varen nga...

Parashikimi i yjeve për shenjat e horoskopit

para 2 jave - Indeks online

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

HOROSKOPI/ 23 janar 2023, parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para 2 jave - ABC News

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 janar 2023

para 2 jave - Java News

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

“Në mbrëmje do keni çaste romantike, beqarët do kenë më shumë shpresë”, parashikimi i yjeve për 12 shenjat e Zodiakut

para 2 jave - FaxWeb

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

Horoskopi i ditë së sotme

para 2 jave - Arbresh

Dashi Kjo mund të jetë një periudhë delikate për shëndetin, ndaj tregohuni të kujdesshëm. Situata në familje mund të mos jetë aq normale apo e qëndrueshme sa mendoni, pasi nuk përjashtohet mundësia e një...

Horoskopi i datës 23 janar 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

Si të formoni shprehi të qëndrueshme

para 2 jave - Bota Sot

Shprehitë e shëndetshme nuk formohen gjatë natës. Ato kanë nevojë për kujdes, programim. pastaj, një ditë, do të zgjoheni dhe do të jeni aty! Shprehia është pjesë e themelit tuaj. Ne njerëzit jemi pafundësisht...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 23 deri më 29 janar 2023

para 2 jave - NOA

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën e re nga e hëna 23 deri të dielën më 29 janar 2023. Mund të mos ju duket e vërtetë, por edhe ky muaj janar është...

Horoskopi i datës 23 janar 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Insajderi.org

Dashi Sot duhet të hiqni dorë patjetër nga disa zakone të mëparshme dhe ta shihni botën me një sy tjetër. Nëse jeni në një lidhje humori i paqëndrueshëm nuk do ju ndihmojë për të pasur një marrëdhënie...

15 gjëra për të cilat nuk i detyrohemi askujt

para 2 jave - Ekonomia Online

Shumë zgjedhje që bëjmë në jetë, janë subjekt i pyetjeve dhe komenteve kureshtare nga ata që na rrethojnë. Shpesh duket sikur të gjithë kanë një mendim mbi atë që bëjmë, si sillemi, dhe me cilët ndërveprojmë....

Formula e lumturisë

para 2 jave - Ekonomia Online

Kërkimi i lumturisë është një rrugë e gjatë, e bërë nga zgjedhje të mëdha jete, por edhe nga fitore të vogla të përditshme. Shumica e njerëzve, që e kanë kuptuar thelbin e lumturisë, janë ende në kërkim...

Gjëja e parë që shihni zbulon gjendjen tuaj aktuale

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ky test i thjeshtë personaliteti do të zbulojë shumë për ju dhe momentin që po kaloni: Nëse patë fillimisht një grua Ju keni një imagjinatë shumë të zhvilluar, shpirti juaj është spiritual. Ju jeni një...

Horoskopi 22 janar 2023

para 2 jave - TV21

DASHI Ditë pozitive falë Hënës së favorshme. Ndiheni më të fortë në ndjenja dhe mund të takoni njerëz të rinj ose të shkoni në udhëtime premtuese. Në punë, përpara se të filloni një punë të re, kërkoni...

Horoskopi për ditën e sotme, kjo është shenja më me fat

para 2 jave - Reporteri

Parashikimi i yjeve për ju sot. DASHI Ditë pozitive falë Hënës së favorshme. Ndiheni më të fortë në ndjenja dhe mund të takoni njerëz të rinj ose të shkoni në udhëtime premtuese. Në punë, përpara se të...

Horoskopi 22 Janar 2023

para 2 jave - Klan

Horoskopi 22 Janar 2023 Dashi Kushtojini vëmendje kësaj dite sepse në punë mund të ketë situata që do t’ju nervozojnë. Megjithatë, nga ana personale, mos u ndikoni nga situata që mund të ju kenë përfshirë...

7 aftësi që do t’ju ndihmojnë të punësoheni

para 2 jave - Alsat-M

Dëshironi të punoni në një vend ku vlerësoheni duke gjykuar karakterin tuaj dhe etikën tuaj të punës. Këtu janë 7 aftësitë e intervistës që do t’ju ndihmojnë të punësoheni. CV-ja juaj ju ka mundësuar të...

Horoskopi 22 Janar 2023

para 2 jave - Klan

Horoskopi 22 Janar 2023 Dashi Kushtojini vëmendje kësaj dite sepse në punë mund të ketë situata që do t’ju nervozojnë. Megjithatë, nga ana personale, mos u ndikoni nga situata që mund të ju kenë përfshirë...

Horoskopi 22 janar 2023, parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para 2 jave - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve për ju sot. DASHI Ditë pozitive falë Hënës së favorshme. Ndiheni më të fortë në ndjenja dhe mund të takoni njerëz të rinj ose të shkoni në udhëtime premtuese. Në punë, përpara se të...

7 aftësi që do t’ju ndihmojnë të punësoheni

para 2 jave - Bota Sot

Dëshironi të punoni në një vend ku vlerësoheni duke gjykuar karakterin tuaj dhe etikën tuaj të punës. Këtu janë 7 aftësitë e intervistës që do t'ju ndihmojnë të punësoheni. CV-ja juaj ju ka mundësuar të...

HOROSKOPI/ 22 janar 2023, parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para 2 jave - ABC News

DASHI Ditë pozitive falë Hënës së favorshme. Ndiheni më të fortë në ndjenja dhe mund të takoni njerëz të rinj ose të shkoni në udhëtime premtuese. Në punë, përpara se të filloni një punë të re, kërkoni...

Horoskopi 22 janar 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Infokusi

DASHI Ditë pozitive falë Hënës së favorshme. Ndiheni më të fortë në ndjenja dhe mund të takoni njerëz të rinj ose të shkoni në udhëtime premtuese. Në punë, përpara se të filloni një punë të re, kërkoni...

7 aftësi që do t’ju ndihmojnë të punësoheni

para 2 jave - KosovaPress

Dëshironi të punoni në një vend ku vlerësoheni duke gjykuar karakterin tuaj dhe etikën tuaj të punës. Këtu janë 7 aftësitë e intervistës që do t’ju ndihmojnë të punësoheni. CV-ja juaj ju ka mundësuar të...

Horoskopi 22 janar 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 2 jave - Albeu

DASHI Ditë pozitive falë Hënës së favorshme. Ndiheni më të fortë në ndjenja dhe mund të takoni njerëz të rinj ose të shkoni në udhëtime premtuese. Në punë, përpara se të filloni një punë të re, kërkoni...

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e diel 22 janar 2023

para 2 jave - NOA

Ja parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për ditën e diel 22 janar 2023, publikuar ekskluzivisht në revistën italiane DiPiù dhe përkthyer nga noa.al Dashi Ditë pozitive kjo e diel 22 në sajë të Hënës...

A jeni gati të kaloni nga punonjës në sipërmarrës, kuptojeni me 6 hapa

para 2 jave - Bota Sot

Kur u diplomova për herë të parë, fillova të punoja në një startup teknologjik, ku arrita të ngjitesha në disa shkallë në të njëjtën kohë. Mjerisht, ëndrrat e mia u shkatërruan kur kompania për të cilën...

Horoskopi ditor, e diel 22 janar 2023

para 2 jave - Gazeta Metro

Horoskopi ditor, e diel 22 janar 2023. Dashi: Do të ndiheni të çliruar nga diçka që ju mundonte nën ndikimin e Hënës te Bricjapi. Do të kaloni pak kohë cilësore me njerëzit e dashur. Një ditë e shkëlqyer...

Këshilla për lumturi çdo ditë të javës

para 2 jave - Bota Sot

Shpeshherë pyesim veten se ç’mund të bëjmë për ta bërë veten tonë të lumtur në një kohë të shkurtër. Për gjërat që i kemi vet në dorë, ekspertët na sugjerojnë si të veprojmë për secilën ditë. E hënë, mbani...

Mendohuni mirë para se t’i mërzisni, 3 shenjat e Horoskopit që mbajnë inat gjithë jetën

para 2 jave - Albeu

Demi: Nuk është çudi që ju jeni në listë. Jeni shenja më kokëfortë e të gjithëve dhe inatin e mbani përgjithmonë. Kur dikush të mërzit ose të bën keq, nuk do ta falësh kurrë. Nuk do të habiteshim nëse...

Këshilla për lumturi çdo ditë të javës

para 2 jave - Ekonomia Online

Shpeshherë pyesim veten se ç’mund të bëjmë për ta bërë veten tonë të lumtur në një kohë të shkurtër. Për gjërat që i kemi vet në dorë, ekspertët na sugjerojnë si të veprojmë për secilën ditë. E hënë, mbani...

Parashikimi i horoskopit 21 janar, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

para 2 jave - Java News

Dashi Ju jeni duke hipur në renë e nëntë sot dhe keni çdo të drejtë ta bëni këtë. Ju jeni në një avantazh të madh në aspektin profesional. Mos lejoni që njerëzit të mendojnë se kanë përparësinë. Demi Të...

“Nga dashuria e deri tek puna”, zbuloni surprizat e yjeve për fundjavën

para 2 jave - Bota Sot

Dashi Ditën e shtunë mos bëni plane, ikni takimeve dhe çdo vendimi të rëndësishëm. Pas një dite rraskapitëse pune në të cilën do të jepni trup dhe shpirt, do të arrini në mbrëmje të lodhur dhe në nevojë...

Horoskopi tarot për ditën e sotme

para 2 jave - Revista Kosovarja

Horoskopi i kartave tarot të çdo shenje të zodiakut është këtu për të shtunën, 21 janar 2023. Yjet janë përgjithmonë në favorin tonë sot, ndërsa mësojmë të përdorim pozitivisht talentin dhe aftësitë tona....

“E shtuna premton një ditë të mirë në dashuri”, zbuloni surprizat e yjeve për fundjavën

para 2 jave - ABC News

Dashi Ditën e shtunë mos bëni plane, ikni takimeve dhe çdo vendimi të rëndësishëm. Pas një dite rraskapitëse pune në të cilën do të jepni trup dhe shpirt, do të arrini në mbrëmje të lodhur dhe në nevojë...

Ky është çelësi i vetëm për t'i fituar zemrën një Ujori, ja si ta përdorni në favorin tuaj

para 2 jave - Bota Sot

Të jesh në një lidhje dashurie me një Ujor është një përvojë emocionuese, të paktën kështu thonë ata që studiojnë astrologjinë. Të lindurit në këtë shenjë janë karizmatikë, bujarë, të sinqertë dhe kanë...

Horoskopi i datës 21 janar 2023

para 2 jave - Bota Sot

Dashi Sot do kaloni goxha kohë me miqtë, do argëtoheni dhe do qeshni me ta. Do ndiheni me të vërtetë shumë mirë. Nëse jeni në një lidhje gjeni edhe kohë për ta kaluar me partnerin sepse përndryshe ai do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK