Eni eliminohet nga Big Brother Albania VIP 2

më 1.2023 - Gazeta Express

Eni është eliminuar nga Big Brother Albania 2 Ai këtë javë ishte në nominim me Oltën, Kristin dhe Tean. Në fund ai doli nga shtëpia pas votimit të publikut. /GazetaExpress/

Eni Tare, banori i radhës që largohet nga Big Brother VIP Albania

më 1.2023 - Telegrafi

Eni Tare është banori i radhës që është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. Ai qëndroi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri pak ditë, ndërsa gjatë kësaj kohe ka qenë më i qetë sa i përket...

Zarfi i zi në shtëpi, “Big Brother” çon automatikisht në nominim banorin më të ri të shtëpisë

më 1.2023 - Reporteri

Xhonatan Islami, një prej dy banorëve më të ri të Big Brother VIP Albania 2 është dënuar sonte nga “Vëllau i Madh” pasi ka thyer një prej rregullave bazë të programit. Xhonatani, i cili i është bashkuar...

Eni largohet nga shtëpia e Big Brother Vip

më 1.2023 - Albeu

Eni Tare është banori i radhës që ka lënë shtëpinë e Big Brother Vip. Aventura nuk zgjati shumë për modelin, i cili iu bashkua lojës vetëm pak javë më parë. Ai ishte në nominim së bashku me Oltën, Kristin...

Ky është banori që u largua nga Big Brother VIP Albania

më 1.2023 - OraInfo

Eni Tare, banori i radhës që largohet nga Big Brother VIP Albania. Eni Tare është banori i radhës që është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. Ai qëndroi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri...

Nxorrën Luizin dhe Efin nga izolimi, debate të ashpra mes banorëve gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”

më 1.2023 - Top Channel

Efi dhe Luizi fitoi garën e “The Voice of Big Brother” gjatë spektaklit të së shtunës dhe “Vëllai i Madh” i dhuroi disa ditë qëndrimi në dhomën e surprizave. Të dy konkurrentët duhet të qëndronin të izoluar...

Zarf i zi në shtëpinë e BBV, cili ishte penalizimi i “Vëllait të Madh” dhe kujt iu dha

më 1.2023 - Top Channel

Një zarf i zi ka mbërritur në shtëpinë e BBV pasditen e sotme dhe i ishte adresuar pikërisht banorit më të ri Xhonatanit. Pasi ka hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ai ka dhënë informacione nga...

Kush banor u eliminua nga Big Brother?

më 1.2023 - NOA

Publiku ka vendosur se mes Teas, Kristit, Oltës dhe Enit, të nxjerrin përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri Enin. Kështu, Eni heq dorë përfundimisht nga çmimi i madh. Por nuk dihet nëse bileta...

Jonathan thyen rregullat, shkon në nominim direkt

më 1.2023 - Gazeta Express

Është komunikuar zarfi i zi në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2 në Shqipëri Banorët kishin aluduar se zarfi i zi është një dënim për Luizin dhe të tjerët por që Arbana e ka larguar këtë gjë. Zarfi...

Përplasen ashpër në spektakël, Olta i drejtohet Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi

më 1.2023 - Bota Sot

Një nga temat e kësaj jave në Big Brother VIP Albania ka qenë momenti kur ‘Vëllai i Madh’ u mundësoi banorëve të lironin nga izolimi Luizin dhe Efin në këmbim të dhjetë mijë eurove. Kjo revoltoi në masë...

Përplasen ashpër në Prime, Olta i drejtohet Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi

më 1.2023 - Telegrafi

Një nga temat e kësaj jave në Big Brother VIP Albania ka qenë momenti kur ‘Vëllai i Madh’ u mundësoi banorëve të lironin nga izolimi Luizin dhe Efin në këmbim të dhjetë mijë eurove. Kjo revoltoi në masë...

Zarfi i zi/ Cilin nga banorët dënoi Vëllai i Madh?!

më 1.2023 - NOA

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka ardhur ditën e sotme një zarf i zi teksa përmbajtja e tij i përket Oltës dhe banorit më të ri, Xhonatanit. Më hyrjen e tij Xhoni ka zgjedhur t’i jap informacione Oltës...

Rrëfeu për sëmundjen, Nita Latifi: Nuk e gjeta empatinë nga banorët e BBA VIP

më 1.2023 - Reporteri

Banorja e shtëpisë së Big Brother Albania VIP, Nita Berisha, tha se banorët e tjerë nuk janë treguar empatikë ndaj saj pasi kjo e fundit deklaroi se ka qenë e diagnostikuar me tumor. “Ideja ishte me e...

Nita tregoi për tumorin, banorët flasin për lojën e këngëtares në “BBV”

më 1.2023 - Indeks online

Në nisje të Prime-it të sotëm në “Big Brother Vip” u diskutua rrëfimi i Nita Latifit për problemin e saj shëndetësor dhe reagimet e banorëve. Gjatë spektaklit të sotëm, banorët dhe opinionistët shprehën...

Olta e ashpër me Luizin: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi

më 1.2023 - OraInfo

Përplasen ashpër në Prime, Olta i drejtohet Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi. Një nga temat e kësaj jave në Big Brother VIP Albania ka qenë momenti kur ‘Vëllai i Madh’ u mundësoi banorëve...

Rrëfimi i Nitës për betejën me tumorin ndez debate mes banorëve, artistja tregon si i ka përjetuar reagimet e tyre

më 1.2023 - Top Channel

Rrëfimi i Nitës për betejën me tumorin në gji ka nga njëra anë ka prekur banorët e shtëpisë e nga ana tjetër ka ndezur debate të forta. Disa banorë thonë se nuk ndihen si konkurrentë të barabartë përballë...

Rrëfimi për betejën me tumorin në gji, Nita Latifi: Iu kërkoj falje banorëve nëse iu kam shkaktuar stres

më 1.2023 - Telegrafi

Një nga konkurrentet e Big Brother VIP Albania, Nita Latifi, ka shkaktuar diskutime për shkak të rrëfimit me betejën e kancerit të gjirit. Gjatë qëndrimit në shtëpi, Nita ndjeu disa shqetësime dhe iu nënshtrua...

Tregoi se vuante nga një sëmundje e rëndë/ Nita: Nuk kisha dashur as penalizim as favorizim! Është mesazh për të gjitha gratë

më 1.2023 - Top Channel

Një situatë e pazakontë është prezantuar dy ditë më parë në “Big Brother Vip”, ku njëra nga banoret është shprehur se vuan nga një sëmundje e rëndë dhe kjo gjë është pritur me mjaft dyshime dhe paqartësi...

Rrëfeu betejën me kancerin e gjirit, Nita Latifi: S’dua as penalizim, as favorizim

më 1.2023 - Albeu

Nita Latifi, një nga konkurrentet e Big Brother VIP Albania ka shkaktuar diskutime për shkak të rrëfimit me betejën e kancerit të gjirit. Gjatë qëndrimit në shtëpi, Nita ndjeu disa shqetësime dhe iu nënshtrua...

“Nuk luaj me fëmijët tuaj e as me ish-bashkëshortin” – vazhdon debati sërish mes Luizit dhe Diolës

më 1.2023 - Telegrafi

Luiz Ejlli dhe Diola Dosti ditë më parë u përfshinë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin. Ishte fillimisht nutricionistja që nisi këtë, pasi këngëtari kishte thënë se janë disa banorë në shtëpi që marrin...

Rrëfimi i prekshëm i Nita Latifin për betejën me tumorin në gji: Iu kërkoj falje banorëve nëse iu kam shkaktuar stres

më 1.2023 - OraInfo

Rrëfimi për betejën me tumorin në gji, Nita Latifi: Iu kërkoj falje banorëve nëse iu kam shkaktuar stres. Një nga konkurrentet e Big Brother VIP Albania, Nita Latifi, ka shkaktuar diskutime për shkak të...

Nxorrën Luizin dhe Efin nga izolimi, debate të ashpra mes banorëve të “Big Brother VIP”

më 1.2023 - News33

Efi dhe Luizi fitoi garën e “The Voice of Big Brother” gjatë spektaklit të së shtunës dhe “Vëllai i Madh” i dhuroi disa ditë qëndrimi në dhomën e surprizave. Të dy konkurrentët duhet të qëndronin të izoluar...

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP”, a do penalizohet Luizi

më 1.2023 - Reporteri

Pak para “prime” të Big Brother Albania VIP, “vëllai i madh” ka dërguar një zarf të zi, që do të thotë se do të këtë një penalizim për banorët aty. Pas kësaj shumica e banorëve kanë thënë që penalizimi...

Nita tregoi për tumorin, banorët flasin për lojën e këngëtares në “BBV”

më 1.2023 - NOA

Në nisje të Prime-it të sotëm në “Big Brother Vip” u diskutua rrëfimi i Nita Latifit për problemin e saj shëndetësor dhe reagimet e banorëve. Gjatë spektaklit të sotëm, banorët dhe opinionistët shprehën...

“Nuk luaj me fëmijët tuaj e as me ish-bashkëshortin” – vazhdon debati sërish mes Luizit dhe Diolës

më 1.2023 - Bota Sot

Luiz Ejlli dhe Diola Dosti ditë më parë u përfshinë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin. Ishte fillimisht nutricionistja që nisi këtë, pasi këngëtari kishte thënë se janë disa banorë në shtëpi që marrin...

Zhaklin Lekatari ia ‘plas’ keq Diola Dostit në Prime: ‘Ti e përdore Nitën dhe vajzat e tua’!

më 1.2023 - NOA

Opinionistja Zhaklina Lekatari ka komentuar spektaklin e sotëm sjelljen e Diolës dhe debatit të fortë që kjo e fundit ka patur me Luizin. Ka qenë Zhaklina ajo e cila është shprehur se Diola e ka përdorur...

“Të thoje ma sillni Olta Gixharin të rrijë me mua” Zhaklina ia thotë publikisht Luizit: U tregove lojtar i dobët, Kiara të bëri të dilje jashtë

më 1.2023 - InfoShqip

Zhaklinës nuk i ka pëlqyer vendimi i Luizit për të dalë nga dhoma ku qëndronte i mbyllur me Efin. Gjatë spektaklit të sotëm, opinionistja iu drejtua Luizit duke i thënë se dashuria për Kiarën e bëri të...

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP” – a do penalizohet Luizi

më 1.2023 - Gazeta Express

Pak para “prime” të Big Brother Albania VIP, “vëllai i madh” ka dërguar një zarf të zi, që do të thotë se do të këtë një penalizim për banorët aty Pas kësaj shumica e banorëve kanë thënë që penalizimi...

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP” – a do penalizohet Luizi?

më 1.2023 - Zeri

Pak para “prime” të Big Brother Albania VIP, “vëllai i madh” ka dërguar një zarf të zi, që do të thotë se do të këtë një penalizim për banorët aty Pas kësaj shumica e banorëve kanë thënë që penalizimi...

Luizi e bën për ‘pesë pare’ Maestron: “Je frikacak sepse debaton me frikacakë”

më 1.2023 - OraInfo

“Je frikacak sepse debaton me frikacakë”, Luizi debaton me Maestron. Luizi i tha Armaldos se ai si natyrë është frikacak dhe se ka frikë të përballet në debate me të. Ai i tha Armaldos se e sheh atë si...

Zarf i zi në shtëpinë e BB VIP2, banorët supozojnë arsyen (VIDEO)

më 1.2023 - Albeu

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”, ka hyrë pasditen e sotme një zarf i zi. Banorët nuk ia kanë idenë se cila mund të jetë arsyeja dhe kanë nisur që të aludojnë rreth tij. Disa prej...

Debat i ashpër mes Oltës dhe Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi, ti po vetëshkatërrohesh

më 1.2023 - Lajmi.net

Në “Big Brother VIP Albania”, banorëve gjatë javës u është ofruar mundësia që të lironin nga izolimi Luizin dhe Efin, të cilët po qëndronin ndaras nga banorët e tjerë, por që kjo mundësi do të realizohej...

Çfarë kishte brenda zarfi i zi dhe kë dënoi Vëllai i Madh?!

më 1.2023 - Java News

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka ardhur ditën e sotme një zarf i zi teksa përmbajtja e tij i përket Oltës dhe banorit më të ri, Xhonatanit. Më hyrjen e tij Xhoni ka zgjedhur t’i jap informacione Oltës...

Kristi tha “po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë, reagon ashpër ajo

më 1.2023 - OraInfo

Një deklaratë e Kristit për Kiarën, në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ka marrë vëmendjen dhe është bërë virale. Kristi u shpreh se nëse do të donte do ta kishte bërë Kiarën për vete. “Po ta doja Kiarën...

Mbërrin një tjetër zarf i zi në shtëpinë e BB VIP2. Mister arsyeja?

më 1.2023 - NOA

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”, ka hyrë pasditen e sotme një zarf i zi. Banorët nuk ia kanë idenë se cila mund të jetë arsyeja dhe kanë nisur që të aludojnë rreth tij. Disa prej...

Ky është banori që u penalizua nga zarfi i zi në shtëpi

më 1.2023 - Infokusi

Një zarf i zi ka mbërritur mbrëmjen e sotme në “Big Brother Vip” dhe menjëherë banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bëhet fjalë. Derisa, gjatë Prime u bë e ditur se zarfi është për Xhonatanin i cili...

Rrëfeu betejën me kancerin e gjirit, Nita: S’dua as penalizim, as favorizim! I kërkoj falje…

më 1.2023 - Java News

Nita Latifi, një nga konkurrentet e Big Brother VIP Albania ka shkaktuar diskutime për shkak të rrëfimit me betejën e kancerit të gjirit. Gjatë qëndrimit në shtëpi, Nita ndjeu disa shqetësime dhe iu nënshtrua...

Debat i ashpër mes Luizit dhe Oltës: Nuk dua të shoh më në këtë shtëpi

më 1.2023 - Infokusi

Gjatë Prime të sotëm të BBVA, ka plasur debati mes oltës dhe Luizit. Derisa Olta i është drejtuar se nuk do ta shohë më në shtëpi Luizin. Pjese e shkurter e debatit mes tyre: Olta: Nuk dua të shoh më në...

Reagimet e publikut, këta janë 3 banorët më të pëlqyer në ‘Big Brother VIP Albania’ deri tani

më 1.2023 - Reporteri

Dinamikat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ndryshojnë nga dita në ditë, por diçka është e sigurt: Deri tani, 3 duket të jenë banorët më të pëlqyer nga publiku. Si mbërritëm në këtë përfundim?...

“Nuk e kam as dashnore…”/ Deklarata e Kristit për Kiarën ndez debat: Po të ishim jashtë, ishe bërë ‘lajm i fundit’

më 1.2023 - Bota Sot

Mbrëmjen e djeshme teksa ndodheshin në kuzhinë, Luizi i tha Kristit se “i ka pëlqyer që në fillim Kiara, por po priste që ajo të refuzonte atë. Pasi tha këto fjalë këngëtari, Kristi u shpreh: “Po të doja...

I tha dje Kiarës ‘po të doja të kisha zënë me kohë’, nuk i del Luizit me Kristin: Po të ishim jashtë do ishe bërë ‘lajmi i fundit’!

më 1.2023 - NOA

Luizit i ka ‘djegur’ shumë deklarata e Kristit se ‘po të donte e kishte zënë me kohë Kiarën’. Mbrëmjen e djeshme teksa ndodheshin në kuzhinë, Luizi i tha Kristit se “i ka pëlqyer që në fillim Kiara, por...

Olta Gixhari: Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Dinamikat e Big Brother VIP Albania po shkojnë duke u zhvilluar çdo herë e më shumë dhe ngjarjet po marrin rrjedha të ndryshme. Në sytë e publikut deri më tani protagonistët kryesorë cilësohen këngëtari...

Tregoi se vuante nga një sëmundje e rëndë/ Nita: Nuk kisha dashur as penalizim as favorizim! Është mesazh për të gjitha gratë

më 1.2023 - Infokusi

Një situatë e pazakontë është prezantuar dy ditë më parë në “Big Brother Vip”, ku njëra nga banoret është shprehur se vuan nga një sëmundje e rëndë dhe kjo gjë është pritur me mjaft dyshime dhe paqartësi...

“Trupi i saj perfekt…”/ Luizi flet për debatin me Diolën: Ma bën skenën film!

më 1.2023 - Java News

Pak ditë më parë Luiz Ejlli dhe Diola Dosti patën një debat, ku kjo e fundit i tha këngëtarit se me shprehjen “merr frymë kot”, janë prekur fëmijët e saj. Këngëtari i tha Diolës që brenda shtëpisë së “Big...

Zhaklina Luizit: U tregove lojtar i dobët, Kiara të bëri të dilje jashtë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Zhaklinës nuk i ka pëlqyer vendimi i Luizit për të dalë nga dhoma ku qëndronte i mbyllur me Efin. Gjatë spektaklit të sotëm, opinionistja iu drejtua Luizit duke i thënë se dashuria për Kiarën e bëri të...

Zarf i zi në “BBV”, banorët bëjnë fajtor Luizin

më 1.2023 - Infokusi

Një zarf i zi ka mbërritur mbrëmjen e sotme në “Big Brother Vip” dhe menjëherë banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bëhet fjalë. Kristi, Diola dhe Olta folën me bindje se zarfi është një dënim për...

I dha info nga jashtë Oltës, zarfi i zi çon në nominim banorin më të ri të BBVA

më 1.2023 - Bota Press

Xhonatan Islami, një prej dy banorëve më të ri të Big Brother VIP Albania 2 është dënuar sonte nga “Vëllai i Madh” pasi ka thyer një prej rregullave bazë të programit. Xhonatani, i cili i është bashkuar...

Debat i ashpër mes Oltës dhe Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi, ti po vetë shkatërrohesh

më 1.2023 - Gazeta Metro

Në “Big Brother VIP Albania”, banorëve gjatë javës u është ofruar mundësia që të lironin nga izolimi Luizin dhe Efin, të cilët po qëndronin ndaras nga banorët e tjerë, por që kjo mundësi do të realizohej...

Ky është banori që u penalizua nga zarfi i zi në shtëpi

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Një zarf i zi ka mbërritur mbrëmjen e sotme në “Big Brother Vip” dhe menjëherë banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bëhet fjalë. Derisa, gjatë Prime u bë e ditur se zarfi është për Xhonatanin i cili...

“Po supozojmë sikur do ikim sot”/ Banorët diskutojnë zarfin e zi: Po mendojmë skenën…

më 1.2023 - Java News

Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP2” ka hyrë një zarf i zi dhe banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bën fjalë. Olta dhe Xhonatani duket se e kanë marrë me të qeshur, pasi mendojnë se është...

Zarf i zi në shtëpinë e Big Brother VIP/ Cila mund të jetë arsyeja?

më 1.2023 - Java News

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”, ka hyrë pasditen e sotme një zarf i zi. Banorët nuk ia kanë idenë se cila mund të jetë arsyeja dhe kanë nisur që të aludojnë rreth tij. Disa prej...

Nxorrën Luizin dhe Efin nga izolimi, debate të ashpra mes banorëve gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Të dy konkurrentët duhet të qëndronin të izoluar nga pjesa tjetër e shtëpisë dhe të kujdeseshin për një bebe. Por një zarf i ardhur në shtëpi i vuri banorët përballë një zgjedhjeje. Ata mund të nxirrnin...

Nita rrëfen për tumorin, Luizi që gënjeu i thotë të mos viktimizohet

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Artistja shqiptare, Nita, banore e BBVA, para disa ditëve zbuloi se para një viti e gjysmë është përballur me tumor në gji, por që ka dashur ta mbajë të fshehtë këtë – pasi ndihej mirë. “Para një viti...

Ky është banori që u penalizua nga zarfi në shtëpi

më 1.2023 - Insajderi.org

Një zarf i zi ka mbërritur mbrëmjen e sotme në “Big Brother Vip” dhe menjëherë banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bëhet fjalë. Derisa, gjatë Prime u bë e ditur se zarfi është për Xhonatanin i cili...

Debat i ashpër mes Luizit dhe Oltës: Nuk dua të shoh më në këtë shtëpi

më 1.2023 - Insajderi.org

Gjatë Prime të sotëm të BBVA, ka plasur debati mes oltës dhe Luizit. Derisa Olta i është drejtuar se nuk do ta shohë më në shtëpi Luizin. Pjese e shkurter e debatit mes tyre: Olta: Nuk dua të shoh më në...

Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

më 1.2023 - Pressonline

Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP ishin Kristi, Tea, Olta dhe Eni. Në një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet sonte dhe banorja më e votuar është Olta...

3 banorët më të pëlqyer në ‘Big Brother VIP Albania’, deri tani

më 1.2023 - Gazeta Express

Dinamikat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ndryshojnë nga dita në ditë, por diçka është e sigurt: Deri tani, 3 duket të jenë banorët më të pëlqyer nga publiku. Si mbërritëm në këtë përfundim?...

Zhaklin Lekatari ia ‘plas’ keq Diola Dostit në Prime: ‘Ti e përdore Nitën dhe vajzat e tua’!

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Opinionistja Zhaklina Lekatari ka komentuar spektaklin e sotëm sjelljen e Diolës dhe debatit të fortë që kjo e fundit ka patur me Luizin. Ka qenë Zhaklina ajo e cila është shprehur se Diola e ka përdorur...

Nita rrëfen për tumorin, Luizi që gënjeu i thotë të mos viktimizohet

më 1.2023 - Insajderi.org

Artistja shqiptare, Nita, banore e BBVA, para disa ditëve zbuloi se para një viti e gjysmë është përballur me tumor në gji, por që ka dashur ta mbajë të fshehtë këtë – pasi ndihej mirë. “Para një viti...

Debati Diola-Luiz, Zhaklin Lekatari: Ajo përdori Nitën dhe vajzat e saj

më 1.2023 - Insajderi.org

Problemi shëndetësor i Nitës, reagimi i Diolës dhe debatet e kësaj të fundit me Luizin, janë komentua në Prime-in e kësaj mbrëmjeje në “BBV.” Diola kërkoi ndjesë publike, ndërsa opinionistja Zhaklin Lekatari...

“O shtrigë, o frikacake” Luizi për Oltën

më 1.2023 - Insajderi.org

Luizi dhe Efi kanë pasur një sfidë të qëndroni në një dhomë dhe të kujdesen për një bebe. Olta ishte shfaqur kundër nxjerrjes së Luizit dhe Efit nga dhoma, duke thënë se duhet të sfidohen se si është pa...

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP ishin Kristi, Tea, Olta dhe Eni. Në një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet sonte dhe banorja më e votuar është Olta...

Tregoi se vuante nga një sëmundje e rëndë/ Nita: Nuk kisha dashur as penalizim as favorizim! Është mesazh për të gjitha gratë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Një situatë e pazakontë është prezantuar dy ditë më parë në “Big Brother Vip”, ku njëra nga banoret është shprehur se vuan nga një sëmundje e rëndë dhe kjo gjë është pritur me mjaft dyshime dhe paqartësi...

Nita flet rreth shëndetit të saj për tumorin në gji

më 1.2023 - Insajderi.org

Banorja e Big Brother Vip Albania, ka treguar se ka qenë e sëmurë nga kanceri i gjirit. Gjatë prime të sotëm është diskutuar sëmundja e saj me tumor në gji të cilën e ka tejkaluar. Nita është shfaqur e...

Zarf i zi në “BBV”, banorët bëjnë fajtor Luizin

më 1.2023 - Insajderi.org

Një zarf i zi ka mbërritur mbrëmjen e sotme në “Big Brother Vip” dhe menjëherë banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bëhet fjalë. Kristi, Diola dhe Olta folën me bindje se zarfi është një dënim për...

“Nuk rri dot pa ty, nuk ri dot pa të prekur”, Kiara shpreh hapur ndjenjat për Luizin? (VIDEO)

më 1.2023 - Albeu

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ditën e sotëm ata kanë shkëmbyer rolet me njëri-tjetrin, teksa Kiara filloi të sillej si Luizi dhe, këngëtari si moderatorja....

“Nuk e kam as dashnore…”/ Deklarata e Kristit për Kiarën ndez debat: Po të ishim jashtë, ishe bërë ‘lajm i fundit’

më 1.2023 - Java News

Mbrëmjen e djeshme teksa ndodheshin në kuzhinë, Luizi i tha Kristit se “i ka pëlqyer që në fillim Kiara, por po priste që ajo të refuzonte atë. Pasi tha këto fjalë këngëtari, Kristi u shpreh: “Po të doja...

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP” – a do penalizohet Luizi

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Pak para “prime” të Big Brother Albania VIP, “vëllai i madh” ka dërguar një zarf të zi, që do të thotë se do të këtë një penalizim për banorët aty Pas kësaj shumica e banorëve kanë thënë që penalizimi...

Mbërrin një tjetër zarf i zi në shtëpinë e BB VIP2. Mister arsyeja?

më 1.2023 - Zyrtare

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”, ka hyrë pasditen e sotme një zarf i zi. Banorët nuk ia kanë idenë se cila mund të jetë arsyeja dhe kanë nisur që të aludojnë rreth tij. Disa prej...

Nita Latifi ndan rrëfimin personal të përballjes me tumorin e gjirit

më 1.2023 - Koha.net

Këngëtarja kosovare, Nita Latifi, e cila së fundmi është bërë pjesë e spektaklit “Big Brother VIP Albania”, e ka ndarë me gjithë banorët e shtëpisë por edhe publikun e gjerë, një informacion mjaft intim...

Shumë zhvillime, ja çfarë do ndodhë sonte në BB-VIP

më 1.2023 - Zyrtare

Rrëfimet e Nitës para banorëve të Big Brother VIP dhe para mijëra shikuesve shqiptarë për sëmundjen nga e cila vuan, do të jetë në qendër të diskutimeve këtë prime time. Nga ana tjetër, Xhonatan Islami...

VIDEO/ Kjo është “diferenca” midis Oltës dhe Luizit, sipas aktores!

më 1.2023 - Java News

Teksa kanë qenë duke shijuar rrezet e diellit të ditës së sotme, Olta Gixhari i ka vendosur në dukje “një difekt” që Luiz Ejlli ka në lidhje me të. Ajo i është rejtuar këngëtarit i cili po qëndronte i...

Deklarata e Kristit ndez debat të ashpër në BBVA: Po të ishim jashtë, ishe bërë “lajm i fundit”

më 1.2023 - Insajderi.org

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, po bën jo pak bujë në rrjet. Në një diskutim me Kiarën dhe Luizin, Kristi u shpreh se nëse do të donte do ta kishte bërë Kiarën për vete. “Po ta doja Kiarën...

Olta Gixhari: Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë [video]

më 1.2023 - Zeri

Dinamikat e Big Brother VIP Albania po shkojnë duke u zhvilluar çdo herë e më shumë dhe ngjarjet po marrin rrjedha të ndryshme. Në sytë e publikut deri më tani protagonistët kryesorë cilësohen këngëtari...

Olta Gixhari: Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Telegrafi

Dinamikat e Big Brother VIP Albania po shkojnë duke u zhvilluar çdo herë e më shumë dhe ngjarjet po marrin rrjedha të ndryshme. Në sytë e publikut deri më tani protagonistët kryesorë cilësohen këngëtari...

“Nuk rri dot pa ty, nuk rri dot pa të prekur…”/ Kiara shpreh hapur ndjenjat për Luizin?

më 1.2023 - Java News

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ditën e sotëm ata kanë shkëmbyer rolet me njëri-tjetrin, teksa Kiara filloi të sillej si Luizi dhe, këngëtari si moderatorja....

3 banorët më të pëlqyer në ‘Big Brother VIP Albania’, deri tani

më 1.2023 - Insajderi.org

Dinamikat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ndryshojnë nga dita në ditë, por diçka është e sigurt: Deri tani, 3 duket të jenë banorët më të pëlqyer nga publiku. Si mbërritëm në këtë përfundim?...

Çka deklaronte dikur Kiara për “partnerin ideal”, a i ka Luizi ato cilësi?

më 1.2023 - Reporteri

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim dyshja më e diskutuar e ditëve të fundit, për marrëdhënien e tyre në “Big Brother Vip.” Luizi i ka shprehur që ditën e parë në shtëpi, ndjenjat e tij për Kiarën,...

“Luizi do të jetë fitues”/ Olta-Ne rrijmë kot në këtë shtëpi

më 1.2023 - OraInfo

Edhe pse shpesh herë Olta ka thënë se ajo do të jetë fituese e këtij edicioni të Big Brother Vip 2, mbrëmë ajo pranoi që çmimin e madh do ta rrëmbejë Luizi . Duke bërë batuta me banorët, Olta tha se ata...

Big Brother/ ‘Thyhet’ Olta: Luizi do e fitojë, Kristin dhe Amosin i shoh në finale (VIDEO)

më 1.2023 - NOA

Konkurentja e fortë e Big Brother, Olta Gixhari, ka pranuar për herë të parë se këtë edicion mund ta fitojë Luizi. Edhe pse shpesh herë Olta ka thënë se ajo do të jetë fituese e Big Brother Vip 2, mbrëmë...

Olta: Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Lajm

Dyshja janë kundërshtarë në lojën e tyre ndaj njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net. Por, Olta së fundmi ka habitur me një deklaratë të saj ndaj këngëtarit, e cila ia pranoi meritat e të bëmave të tij në shtëpinë...

Olta: Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Gazeta Metro

Luizi dhe Olta, janë dy banorët më të komentuar të “Big Brother VIP Albania 2”. Dyshja janë kundërshtarë në lojën e tyre ndaj njëri-tjetrit. Por, Olta së fundmi ka habitur me një deklaratë të saj ndaj...

Olta: Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Lajmi.net

Luizi dhe Olta, janë dy banorët më të komentuar të “Big Brother VIP Albania 2”. Dyshja janë kundërshtarë në lojën e tyre ndaj njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net. Por, Olta së fundmi ka habitur me një deklaratë...

“Luizi do të jetë fitues”, Olta: Ne rrijmë kot në këtë shtëpi

më 1.2023 - InfoShqip

Edhe pse shpesh herë Olta ka thënë se ajo do të jetë fituese e këtij edicioni të Big Brother Vip 2, mbrëmë ajo pranoi që çmimin e madh do ta rrëmbejë Luizi. Duke bërë batuta me banorët, Olta tha se ata...

‘Po përdor 3 fëmijët e tu, rrejte!’/ Luizi debaton ashpër me Diolën

më 1.2023 - NOA

Rrëfimi i Nitës për betejën e saj më kancerin e gjirit ka sjellë shumë polemika në shtëpi, teksa një nga reagimet më të forta ishte dhe ai i Luizit. Teksa kanë qenë të ulur në dhomën e ndenjes Luizi i...

“Ti o ke dikë tjetër jashtë ose po bën lojë me Luizin”, Arbër Hajdari i kthehet keq Kiarës

më 1.2023 - OraInfo

Marrëdhënia e krijuar mes Luizit dhe Kiarës, përveçse ka krijuar paqartësi në shtëpi, e tillë është transmetuar edhe tek teleshikuesit shqiptarë, që e ndjekin këtë reality shoë në mbarë botën. Luizi gjithmonë...

Çka deklaronte dikur Kiara për “partnerin ideal”, a i ka Luizi ato cilësi?

më 1.2023 - Gazeta Express

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim dyshja më e diskutuar e ditëve të fundit, për marrëdhënien e tyre në “Big Brother Vip.” Luizi i ka shprehur që ditën e parë në shtëpi, ndjenjat e tij për Kiarën,...

Olta e pranon: Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Arbresh

Luizi dhe Olta, janë dy banorët më të komentuar të “Big Brother VIP Albania 2”. Dyshja janë kundërshtarë në lojën e tyre ndaj njëri-tjetrit. Së fundmi, Olta ka habitur me një deklaratë të saj ndaj këngëtarit,...

Krist Aliaj: Po të doja e kisha kap Kiarën

më 1.2023 - Albeu

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, po bën jo pak bujë në rrjet. Në një diskutim me Kiarën dhe Luizin, Kristi u shpreh se nëse do të donte do ta kishte bërë Kiarën për vete. Kristi: Po ta doja...

Olta për Luizin: E meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Në sytë e publikut deri më tani protagonistët kryesorë cilësohen këngëtari Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari. Dyshja janë kundërshtarë në lojën e tyre në format dhe ‘sulmet’ ndaj njëri-tjetrit janë të...

Ish fituesi i “BBA” për Luizin: E ka fituar Big Brother ende pa u bërë një muaj

më 1.2023 - Lajmi.net

Luiz Ejlli, është banori më i komentuar ndonjëherë në ndonjë edicion të “Big Brother”. Ai ka fituar zemrat e të gjithë publikut, por edhe të VIP-ave, shkruan lajmi.net. Përkrahje të jashtëzakonshme ai...

E meriton finalen, ai do të fitojë

më 1.2023 - Pressonline

Në sytë e publikut deri më tani protagonistët kryesorë cilësohen këngëtari Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari. Dyshja janë kundërshtarë në lojën e tyre në format dhe ‘sulmet’ ndaj njëri-tjetrit janë të...

A i ka Luizi këto cilësi: Ja çka thoshte dikur Kiara për ‘partnerin ideal’

më 1.2023 - Gazeta Metro

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim dyshja më e diskutuar e ditëve të fundit, për marrëdhënien e tyre në “Big Brother Vip.” Luizi i ka shprehur që ditën e parë në shtëpi, ndjenjat e tij për Kiarën,...

Çka deklaronte dikur Kiara për “partnerin ideal”, a i ka Luizi ato cilësi?

më 1.2023 - Lajm

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim dyshja më e diskutuar e ditëve të fundit, për marrëdhënien e tyre në “Big Brother Vip.” Luizi i ka shprehur që ditën e parë në shtëpi, ndjenjat e tij për Kiarën,...

Çka deklaronte dikur Kiara për “partnerin ideal”, a i ka Luizi ato cilësi?

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim dyshja më e diskutuar e ditëve të fundit, për marrëdhënien e tyre në “Big Brother Vip.” Luizi i ka shprehur që ditën e parë në shtëpi, ndjenjat e tij për Kiarën,...

Kristi bën deklaratën befasuese: Po të doja Kiarën e kisha “kap” me kohë

më 1.2023 - FaxWeb

Kristi ka bërë një deklaratë befasuese gjatë një bisede me Kiarën dhe Luizin. “Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë”, është shprehur ai dhe sigurisht kjo nuk është pritur aspak mirë nga moderatorja. Kristi...

“Po të doja e kisha kapur”, cila ishte deklarata e Kristit ndaj Kiarës që “revoltoi” publikun

më 1.2023 - Gazeta Express

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, po bën xhiron e rrjetit dhe ka pasur reagime të forta nga publiku, nëpërmjet komenteve në formë ‘revolte’ për komentin e Kristit ndaj Kiarës. Në një diskutim...

Eni i zhgënjyer brenda shtëpisë së BBV: ‘Asnjëri nuk më do mua këtu brenda!

më 1.2023 - NOA

Garë e fortë mes konkurentëve në Big Brother. Eni është njëri prej tyre. Mirëpo, duket se Eni nuk po e gjen aspak të lehtë qëndrimin e tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, teksa zinxhiri i zhvilluar...

Kristi befason të gjithë: Po të doja Kiarën e kisha kap me kohë

më 1.2023 - OraInfo

Kristi bën deklaratën befasuese: Po të doja Kiarën e kisha kap me kohë. Kristi ka bërë një deklaratë befasuese gjatë një bisede me Kiarën dhe Luizin. “Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë”, është shprehur...

Kiara e deklason Bjordin: S’kam pse të shpjegoj çfarë kam në zemrën time

më 1.2023 - Gazeta Express

Kiara dhe Luizi gjithashtu analizuan gjendjen e Bjordit, i cili u përfshi në lot, pasi votoi pro për të hequr 10 mijë euro nga çmimi i madh, për të nxjerrë Efin dhe Luizin nga dhoma ku ata do të qëndronin...

Pasi banorët mësuan sëmundjen e Nitës, plasin debatet: Situatë e pazakontë gare!

më 1.2023 - NOA

Rrëfimi i Nitës ditën e sotme veçse ka sjellë përqafime të ngrohta solidariteti mes banorëve por ka ndezur njëkohësisht dhe shumë debate. Në një bisedë me Amosin, Oltën dhe banorë të tjerë në oborr, Nita...

Krist Aliaj- Luizit: ‘Po të doja e kisha kap Kiarën para teje’!

më 1.2023 - NOA

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, po bën jo pak bujë në rrjet. Në një diskutim me Kiarën dhe Luizin, Kristi u shpreh se nëse do të donte do ta kishte bërë Kiarën për vete. Kristi: Po ta doja...

Kristi bën deklaratën befasuese: Po të doja Kiarën e kisha kap me kohë

më 1.2023 - Infokusi

Kristi ka bërë një deklaratë befasuese gjatë një bisede me Kiarën dhe Luizin. “Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë”, është shprehur ai dhe sigurisht kjo nuk është pritur aspak mirë nga moderatorja. Kristi...

Kthehet Nita pas kontrolleve mjekësore për tumorin në gji, këto janë rezultatet

më 1.2023 - Zeri

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, prej disa ditësh i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Ajo ka qenë më e qetë sa i përket situatave që kanë ndodhur brenda, por që nuk...

Nita Latifi zbulon problemet me shëndetin, merr këtë vendim

më 1.2023 - Zeri

Banorja nga Kosova e Big Brother VIP Albania, Nita Latifi së fundmi ka bërë një rrëfim personal. Gjatë ditës së sotme (e hënë) këngëtarja ka mbledhur banorët për të ndarë me ta lajmin se më parë ka qenë...

Pasi rrëfeu betejën me tumorin, banorja e “BBV” largohet përkohësisht nga shtëpia

më 1.2023 - Gazeta Express

Këngëtarja Nita Latifi është bërë pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip” pak ditë më parë. Sot ajo ka rrëfyer betejën e saj me tumorin dhe shqetësimet që ka pasur ditët e fundit. Nita tregoi se pas hyrjes...

Luizi bën deklaratën: Nëse jam në nominim me këtë banore, do dal vetë nga shtëpia

më 1.2023 - InfoShqip

Sëmundja e tum orit është bërë një temë mjaft e diskutuar në “BBVA” dhe rishtazi, për të ka folur edhe Nita Latifi. Ajo ka ndarë me banorët përvojën dhe be tejën e saj me sëmundjen e rëndë, duke u shprehur:...

‘Vajzat e mia atë natë kanë qenë duke e parë atë natë me të atin dhe partneren e tij’! Debat i ashpër Diola- Luiz

më 1.2023 - NOA

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP2” morën një vendim të rëndësishëm në lidhje me Efi Dhedhes dhe Luiz Ejllin, të cilët qëndronin në një dhomë të vetme që pas përfundimit të spektaklit të së...

“S’kam pse të shpjegoj çfarë kam në zemrën time”/ Kiara diskuton me Bjordin

më 1.2023 - BalkanWeb

Kiara dhe Luizi gjithashtu analizuan gjendjen e Bjordit, i cili u përfshi në lot, pasi votoi pro për të hequr 10 mijë euro nga çmimi i madh, për të nxjerrë Efin dhe Luizin nga dhoma ku ata do të qëndronin...

Kiara e deklason Bjordin: S’kam pse të shpjegoj çfarë kam në zemrën time

më 1.2023 - Infokusi

Kiara dhe Luizi gjithashtu analizuan gjendjen e Bjordit, i cili u përfshi në lot, pasi votoi pro për të hequr 10 mijë euro nga çmimi i madh, për të nxjerrë Efin dhe Luizin nga dhoma ku ata do të qëndronin...

“Përdore fëmijët për t’u viktimizuar, do të të shkatërrojë komplet” – debat i ashpër mes Luizit dhe Diolës në BBVA

më 1.2023 - Telegrafi

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Diola Dosti, janë përfshirë në një debat të ashpër gjatë ditës së sotme (e hënë). Kjo nisi fillimisht nga nutricionistja e njohur, e cila iu vërsul...

“Përdore fëmijët për t’u viktimizuar, do të të shkatërrojë komplet” – debat i ashpër mes Luizit dhe Diolës

më 1.2023 - Indeks online

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Diola Dosti, janë përfshirë në një debat të ashpër gjatë ditës së sotme (e hënë). Kjo nisi fillimisht nga nutricionistja e njohur, e cila iu vërsul...

“Trazira” në BBVA, Kristi: Po të doja e kisha kap Kiarën. Reagimi i moderatores: Kujdes…!

më 1.2023 - Java News

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, po bën jo pak bujë në rrjet. Në një diskutim me Kiarën dhe Luizin, Kristi u shpreh se nëse do të donte do ta kishte bërë Kiarën për vete. Kristi: Po ta doja...

Rrëfeu betejën me tumorin, banorja e BB VIP del përkohësisht nga shtëpia për të kryer analiza

më 1.2023 - Albeu

Këngëtarja Nita Latifi ka lënë përkohësisht shtëpinë e Big Brother VIP dhe arsyeja për këtë janë bërë disa deklarata të saj lidhur me shëndetin. Ajo rrëfyer gjatë ditës së sotme, për banorët dhe publikun,...

“Përdore fëmijët për t’u viktimizuar, do të të shkatërrojë komplet” – debat i ashpër mes Luizit dhe Diolës

më 1.2023 - Zeri

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Diola Dosti, janë përfshirë në një debat të ashpër gjatë ditës së sotme (e hënë). Kjo nisi fillimisht nga nutricionistja e njohur, e cila iu vërsul...

Banorja e Big Brother rrëfen betejën me tumorin, largohet nga shtëpia për kontroll mjekësor (VIDEO)

më 1.2023 - InfoShqip

Këngëtarja Nita Latifi ka rrëfyer ditën e sotme betejën e saj me tumorin dhe shqetësimet që ka pasur ditët e fundit. Nita tregoi se pas hyrjes në shtëpi ishin shfaqur disa shqetësime që lidheshin me të...

Kristi bën deklaratën befasuese: Po të doja Kiarën e kisha kap me kohë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Kristi ka bërë një deklaratë befasuese gjatë një bisede me Kiarën dhe Luizin. “Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë”, është shprehur ai dhe sigurisht kjo nuk është pritur aspak mirë nga moderatorja. Kristi...

E papritur! Një banore lë befas shtëpinë e ‘Big Brother VIP’. Çfarë ndodhi?

më 1.2023 - NOA

Një nga banoret e Big Brother VIP, Nita, është detyruar që të lërë shtëpinë për pak kohë, për shkak të problemeve shëndetësore. Ajo ka zbuluar se ka vuajtur më parë nga tumori në gji, e ndërsa ka kaluar...

Pas kontrolleve mjekësore për tumorin në gji, Nita tregon çfarë rezultate mori

më 1.2023 - OraInfo

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, prej disa ditësh i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Ajo ka qenë më e qetë sa i përket situatave që kanë ndodhur brenda, por që nuk...

“Përdore fëmijët për t’u viktimizuar, do të të shkatërrojë komplet” – debat i ashpër mes Luizit dhe Diolës

më 1.2023 - Infokusi

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Diola Dosti, janë përfshirë në një debat të ashpër gjatë ditës së sotme (e hënë). Kjo nisi fillimisht nga nutricionistja e njohur, e cila iu vërsul...

Kishte tumor në gji, Nita Latifi detyrohet të dal nga shtëpia e “BBA VIP2” që t’i kryejë kontrollet

më 1.2023 - Reporteri

Këngëtarja nga Kosova Nita Latifi gjatë ditës së sotme ka rrëfyer në Big Brother Albania VIP 2 se para një viti e gjysmë është përballur me tumorin në gji, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Banorja...

Para 17 viteve/ Dalin pamjet e Luizit dhe Maestros, s’do besoni çfarë kanë bërë bashkë (VIDEO)

më 1.2023 - Zyrtare

Banori i shtëpisë së Big Brother Vip Albania, Armaldo i njohur si Maestro duket se njihet me Luizin tash e shumë vite, dhe kjo e dëshmon një video që po shpërndahet në rrjete sociale. Luizi para 17 viteve...

Kiara nervozohet me Luizin: S’kam pse të shpjegoj çfarë kam në zemrën time

më 1.2023 - OraInfo

Kiara dhe Luizi gjithashtu analizuan gjendjen e Bjordit, i cili u përfshi në lot, pasi votoi pro për të hequr 10 mijë euro nga çmimi i madh, për të nxjerrë Efin dhe Luizin nga dhoma ku ata do të qëndronin...

Rrëfeu betejën me tumorin në gji – banorët i shprehin mbështetje Nita Latifit

më 1.2023 - Telegrafi

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, prej disa ditësh i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Ajo ka qenë më e qetë sa i përket situatave që kanë ndodhur brenda, por që nuk...

E papritur! Një banore lë befas shtëpinë e ‘Big Brother VIP’. Çfarë ndodhi?

më 1.2023 - Java News

Një nga banoret e Big Brother VIP, Nita, është detyruar që të lërë shtëpinë për pak kohë, për shkak të problemeve shëndetësore. Ajo ka zbuluar se ka vuajtur më parë nga tumori në gji, e ndërsa ka kaluar...

VIDEO/ Banorja e Big Brother rrëfen betejën me tumorin, largohet nga shtëpia për kontroll mjekësor

më 1.2023 - News33

Këngëtarja Nita Latifi ka rrëfyer ditën e sotme betejën e saj me tumorin dhe shqetësimet që ka pasur ditët e fundit. Nita tregoi se pas hyrjes në shtëpi ishin shfaqur disa shqetësime që lidheshin me të...

Olta: Vetëm do shaj që ta zeroj shifrën. Nëse e fitoj BB nuk dua asnjë lek

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Olta është shprehur e revoltuar që banorët votuan ta nxirrnin Luizin dhe Efin nga dhoma ku qëndronin. Ajo u shpreh se Luizi është shkaktar që çmimi i madh është ulur, prandaj sot e tutje do veprojë njësoj....

Nita Latifi zbulon problemet me shëndetin, largohet për pak minuta nga shtëpia e Big Brother VIP Albania për të kryer kontrollet mjekësore

më 1.2023 - Telegrafi

Banorja nga Kosova e Big Brother VIP Albania, Nita Latifi së fundmi ka bërë një rrëfim personal. Gjatë ditës së sotme (e hënë) këngëtarja ka mbledhur banorët për të ndarë me ta lajmin se më parë ka qenë...

Luizi nervozon Oltën: Njëri nga “ushtarët” të tradhtoi

më 1.2023 - Gazeta Express

Luizi dhe Olta, paçka se në shumicën e rasteve debatojnë me njëri-tjetrin, publiku dëshiron t’i shoh bashkë për shkak të lojës. Kësaj radhe ishte përsëri Luizi, i cili i tha Oltës se ajo po tradhtohet...

“Përdore fëmijët për t’u viktimizuar, do të të shkatërrojë komplet”, Luizi “shpërthen” ndaj Diolës

më 1.2023 - Lajmi.net

Luizi është fenomeni i këtij “Big Brother VIP Albania”. Ai ka arritur të bëj një shqiptari për vete, shkruan lajmi.net. Ditën e sotme ai është përfshirë në një debat të ashpër me Diolës. Kjo nisi fillimisht...

Kriset miqësia 25-vjeçare? Valbona dhe Armaldo përplasen: Si ma kthen në këtë lloj mënyre (VIDEO)

më 1.2023 - Albeu

Në klipin prezantues Valbona tha se disiplinën e ka shumë të rëndësishme, sidomos kur jeton me shumë persona në shtëpi. Teksa kaluan vetëm 24 orë nga hyrja e saj në shtëpinë e Big Brother Vip, Valbona...

Kishte tumor të gjirit, Nita Latifi ‘detyrohet’ të dal nga shtëpia të kontrollohet, kjo është gjendja e saj

më 1.2023 - OraInfo

Nita Latifi është njëra nga banoret më të reja brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania dhe e vetmja deri më tani që vjen nga Kosova, në Primen e fundit ajo pati një përplasje me Luizin . Kjo pasi ai...

Nita Latifi i’u zbulon banorëve se një vit më parë vuante nga tumori në gji, në shtëpi plas debati

më 1.2023 - Lajmi.net

Nita Latifi, këngëtarja nga Kosova, është pjesë e “Big Brother VIP Albania”. Ditën e sotme ajo ka rrëfyer një përballje të saj me një sëmundje një vit më parë, shkruan lajmi.net. Ajo u zbuloi banorëve...

E papritur! Një banore lë befas shtëpinë e ‘Big Brother VIP’. Çfarë ndodhi?

më 1.2023 - Zyrtare

Një nga banoret e Big Brother VIP, Nita, është detyruar që të lërë shtëpinë për pak kohë, për shkak të problemeve shëndetësore. Ajo ka zbuluar se ka vuajtur më parë nga tumori në gji, e ndërsa ka kaluar...

Kiara dhe Luizi më të afërt se kurrë, nisin ditën me puthje dhe përqafime

më 1.2023 - Telegrafi

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli po shihen si një çift i mundshëm. Me të hyrë në shtëpinë e famshme, Luizi shprehu pëlqimin e tij për Kiarën dhe çdo...

‘Kriset’ miqësia 25-vjeçare mes Valbona Memës dhe Armaldo Kllogjerit

më 1.2023 - NOA

Në klipin prezantues Valbona tha se disiplinën e ka shumë të rëndësishme, sidomos kur jeton me shumë persona në shtëpi. Teksa kaluan vetëm 24 orë nga hyrja e saj në shtëpinë e Big Brother Vip, Valbona...

“Jam operuar nga kanceri”/ Këngëtarja flet me banorët brenda BBV: Kam patur sërish shqetësime sapo kam hyrë këtu

më 1.2023 - Java News

Banorja e shtëpisë më të njohur në Shqipëri BBV, njëherësh dhe këngëtarja në Kosovë Nita u ka rrëfyer ditën e sotme banorëve të tjerë betejën e sa me kancerin në gji. Ajo është shprehur se vitin e kaluar...

Luizi zgjon me puthje Kiarën, ajo mbulon fytyrën me jastëk. Pasi ngrihet e përqafon (Video)

më 1.2023 - NOA

Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi në shtratin e saj dhe i dhuroi puthje të shumta, ndërsa e pyeti edhe nëse kishte pasur ftohtë gjatë natës, apo nëse ka fjet mirë… Por, Kiara vuri jastëkun në fytyrë dhe...

Pas kontrolleve mjekësore për tumorin në gji, Nita tregon çfarë rezultate mori

më 1.2023 - Zyrtare

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, prej disa ditësh i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Ajo ka qenë më e qetë sa i përket situatave që kanë ndodhur brenda, por që nuk...

Luizi zgjon me puthje Kiarën

më 1.2023 - News33

Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi në shtratin e saj dhe i dhuroi puthje të shumta, ndërsa e pyeti edhe nëse kishte pasur ftohtë gjatë natës, apo nëse ka fjet mirë… Por, Kiara vuri jastëkun në fytyrë dhe...

‘Kriset’ miqësia 25-vjeçare mes Valbona Memës dhe Armaldo Kllogjerit

më 1.2023 - Infokusi

Në klipin prezantues Valbona tha se disiplinën e ka shumë të rëndësishme, sidomos kur jeton me shumë persona në shtëpi. Teksa kaluan vetëm 24 orë nga hyrja e saj në shtëpinë e Big Brother Vip, Valbona...

Kiara dhe Luizi më të afërt se kurrë, kalojnë ditën me puthje e përqafime

më 1.2023 - Bota Press

Kiara dhe Luizi, kanë arritur të bëjnë një shqiptari të tërë të merren me ta. Luizi ka shprehur pëlqimin e tij për moderatoren qysh nga fillimi i këtij edicioni. Edhe ditën e sotme, Luizi fillimisht u...

“Je këngëtar i njohur?”/ Olta përgjigjet në vend të Luizit: Jo, ka një deka...

më 1.2023 - BalkanWeb

TIRANE Gjatë një bisede me Oltën dhe Luizin, Kristi pyet këtë të fundit nëse është këngëtar i njohur dhe aktorja ia pret direkt “jo”. Ejlli më pas përmend se ka fituar ‘Ethet e së premtes” dhe dy festivale...

Kiara dhe Luizi më të afërt se kurrë, kalojnë ditën me puthje e përqafime

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Kiara dhe Luizi, kanë arritur të bëjnë një shqiptari të tërë të merren me ta. Luizi ka shprehur pëlqimin e tij për moderatoren qysh nga fillimi i këtij edicioni. Edhe ditën e sotme, Luizi fillimisht u...

Luizi zgjon me puthje Kiarën, ajo mbulon fytyrën me jastëk

më 1.2023 - OraInfo

Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi në shtratin e saj dhe i dhuroi puthje të shumta, ndërsa e pyeti edhe nëse kishte pasur ftohtë gjatë natës, apo nëse ka fjet mirë… Por, Kiara vuri jastëkun në fytyrë dhe...

Kiara dhe Luizi më të afërt se kurrë, kalojnë ditën me puthje e përqafime

më 1.2023 - Lajmi.net

Kiara dhe Luizi, kanë arritur të bëjnë një shqiptari të tërë të merren me ta. Luizi ka shprehur pëlqimin e tij për moderatoren qysh nga fillimi i këtij edicioni, shkruan lajmi.net. Edhe ditën e sotme,...

Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - Infokusi

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

VIDEO/ “Olta i testoi ushtarët e vet”, Luizi për Bjordin: Njërin e penalizoi, u fut në rol dhe filloi të qajë

më 1.2023 - Java News

Luizi e ngacmoi sërish Oltën, për pjestarët e grupit, që ai i cilëson ‘ushtarët’ e saj. Teksa Olta po drekonte në kuzhinë, Luizi i tha asaj se njëri prej ‘ushtarëve’ e tradhëtoi atë, duke iu referuar Bjordit....

Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - Insajderi.org

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

Luizi bën kërkesën publike që të “martohet” me Kiarën brenda shtëpisë së ‘BBV’

më 1.2023 - Gazeta Express

Luizi dhe Kiara janë emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania këtë sezonë, pëlqimi i madh i Luizit ndaj Kiares duke bërë shumë gjërë që ta fitoj u komentua shumë. Megjithëse Kiara ishte më e stepur...

Luizi bën kërkesën publike që të “martohet” me Kiarën brenda shtëpisë së ‘BBV’

më 1.2023 - GazetaBlic

Luizi dhe Kiara janë emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania këtë sezonë, pëlqimi i madh i Luizit ndaj Kiares duke bërë shumë gjërë që ta fitoj u komentua shumë. Megjithëse Kiara ishte më e stepur...

‘Ethet’, ‘Kënga Magjike’, ‘Eurovizion’/ Olta për Luizin: Ka karrierë shumë të vogël. Ka një dekadë që nuk këndon!

më 1.2023 - NOA

Vazhdojnë përplasjet e forta mes Oltës dhe Luizit. Gjatë një bisede me Oltën dhe Luizin, Kristi pyet këtë të fundit nëse është këngëtar i njohur dhe aktorja ia pret direkt “jo”. Ejlli më pas përmend se...

Kiara dhe Luizi më të afërt se kurrë, kalojnë ditën me puthje e përqafime

më 1.2023 - Lajm

Luizi ka shprehur pëlqimin e tij për moderatoren qysh nga fillimi i këtij edicioni, shkruan lajmi.net. Edhe ditën e sotme, Luizi fillimisht u afrua tek shtrati i saj për ta zgjuar me puthje në faqe, ndërsa...

Luizi zgjon me puthje Kiarën, ajo mbulon fytyrën me jastëk. Pasi ngrihet e përqafon (Video)

më 1.2023 - Java News

Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi në shtratin e saj dhe i dhuroi puthje të shumta, ndërsa e pyeti edhe nëse kishte pasur ftohtë gjatë natës, apo nëse ka fjet mirë… Por, Kiara vuri jastëkun në fytyrë dhe...

Olta Gixhari nuk duron dot më: Unë vetëm do shaj, do ta zeroj çmimin e madh, nuk dua para po fitova

më 1.2023 - InfoShqip

Olta është shprehur e revoltuar që banorët votuan ta nxirrnin Luizin dhe Efin nga dhoma ku qëndronin. Ajo u shpreh se Luizi është shkaktar që çmimi i madh është ulur, prandaj sot e tutje do veprojë njësoj....

“Bjeri se ti e ul atë”, Luizi këshillon Efin se si të sillet me Oltën

më 1.2023 - InfoShqip

Efi, Kiara dhe Luizi, janë kthyer në një treshe të fortë brenda shtëpisë. Duke ndenjur në dhomën e gjumit, ata komentuan refuzimin e Oltës për të zbritur 10 mijë euro nga çmimi i madh, që të nxirrte nga...

Luizi bën kërkesën publike që të “martohet” me Kiarën brenda shtëpisë së ‘BBV’, fillojnë përgatitjet

më 1.2023 - Zhurnal

Luizi dhe Kiara janë emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania këtë sezonë, pëlqimi i madh i Luizit ndaj Kiares duke bërë shumë gjërë që ta fitoj u komentua shumë. Megjithëse Kiara ishte më e stepur...

‘Vetëm do shaj, ta zeroj shifrën. Nëse e fitoj BBV nuk dua asnjë lek’! Olta e nervozuar kërcënon e nervozuar

më 1.2023 - NOA

debatet janë thelluar mes banorëve në Big Brother VIP 2 Albania. Dy grupt e krijuara shpesh përplasen njëri-me tjetrin. Protagonistë mbeten Luizi dhe Olta. Por edhe banorët e tjerë po bëjnë lojë. Olta...

Luizi bën kërkesën publike që të “martohet” me Kiarën brenda shtëpisë së ‘BBV’

më 1.2023 - Infokusi

Luizi dhe Kiara janë emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania këtë sezonë, pëlqimi i madh i Luizit ndaj Kiares duke bërë shumë gjërë që ta fitoj u komentua shumë. Megjithëse Kiara ishte më e stepur...

“Je këngëtar i njohur?”/ Olta përgjigjet në vend të Luizit: Jo, ka një dekadë që është zhdukur

më 1.2023 - Java News

Gjatë një bisede me Oltën dhe Luizin, Kristi pyet këtë të fundit nëse është këngëtar i njohur dhe aktorja ia pret direkt “jo”. Ejlli më pas përmend se ka fituar ‘Ethet e së premtes” dhe dy festivale të...

‘Sytë dhe flokët i dua si natën e parë. Pas një viti martohem’! Luizi bën planet për pas BB VIP

më 1.2023 - NOA

Bisedat e orëve të vona kanë nisur sërish me Luizin, Kiarën dhe Efin. Si gjithmonë këngëtari i njohur nuk ngurron të flasë për dashurinë që ka ndaj moderatores dhe planet jashtë “Big Brother VIP”. Mbrëmë...

Olta pyet Kristin dhe Armaldon: A jeni te grupi im?

më 1.2023 - Reporteri

Duke biseduar me Kristin dhe Armaldon, Olta foli edhe një herë për grupimet në shtëpi. Kjo e fundit e pyeti Kristin se cilit grup i përket, sepse sipas saj ai po luan dhe me të, dhe me Luizin Duke biseduar...

Banorja e Big Brother rrëfen betejën me tumorin, largohet nga shtëpia për kontroll mjekësor

më 1.2023 - Pa censure

Këngëtarja Nita Latifi ka rrëfyer ditën e sotme betejën e saj me tumorin dhe shqetësimet që ka pasur ditët e fundit. Nita tregoi se pas hyrjes në shtëpi ishin shfaqur disa shqetësime që lidheshin me të...

Nita Latifi zbulon problemet me shëndetin, merr këtë vendim

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Banorja nga Kosova e Big Brother VIP Albania, Nita Latifi së fundmi ka bërë një rrëfim personal. Gjatë ditës së sotme (e hënë) këngëtarja ka mbledhur banorët për të ndarë me ta lajmin se më parë ka qenë...

‘Kriset’ miqësia 25-vjeçare? Valbona dhe Armaldo përplasen për punët e shtëpisë

më 1.2023 - Insajderi.org

Në klipin prezantues Valbona tha se disiplinën e ka shumë të rëndësishme, sidomos kur jeton me shumë persona në shtëpi. Teksa kaluan vetëm 24 orë nga hyrja e saj në shtëpinë e Big Brother Vip, Valbona...

Kthehet Nita pas kontrolleve mjekësore për tumorin në gji, këto janë rezultatet

më 1.2023 - Insajderi.org

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, prej disa ditësh i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Ajo ka qenë më e qetë sa i përket situatave që kanë ndodhur brenda, por që nuk...

Për kë po bisedojnë Luizi dhe Efi? ‘Bjeri se ti e ul, je më e fortë se ajo’!

më 1.2023 - NOA

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Kiara Tito kanë diskutuar në lidhje me mënyrën se si u soll Olta Gixhari dhe Amos Zaharia, kur Vëllai i Madh u kërkoi banorëve të hiqnin 10 mijë euro nga...

Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - Indeks online

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

“Bjeri se ti e ul atë”/ Luizi këshillon Efin se si të sillet me Oltën

më 1.2023 - OraInfo

Efi, Kiara dhe Luizi, janë kthyer në një treshe të fortë brenda shtëpisë. Duke ndenjur në dhomën e gjumit, ata komentuan refuzimin e Oltës për të zbritur 10 mijë euro nga çmimi i madh, që të nxirrte nga...

Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

Tha ‘merr frymë kot’ në shtëpinë e BB VIP, Diola shpërthen ndaj Luizin: Ke prekur fëmijët e mi

më 1.2023 - Reporteri

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP2” morën një vendim të rëndësishëm në lidhje me Efi Dhedhes dhe Luiz Ejllin, të cilët qëndronin në një dhomë të vetme që pas përfundimit të spektaklit të së...

Luizi i thotë Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - Reporteri

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

Kiara: S’kam pse të shpjegoj çfarë kam në zemrën time

më 1.2023 - Insajderi.org

Kiara dhe Luizi gjithashtu analizuan gjendjen e Bjordit, i cili u përfshi në lot, pasi votoi pro për të hequr 10 mijë euro nga çmimi i madh, për të nxjerrë Efin dhe Luizin nga dhoma ku ata do të qëndronin...

Luizi bën kërkesën publike që të “martohet” me Kiarën brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip’

më 1.2023 - Insajderi.org

Luizi dhe Kiara janë emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania këtë sezonë, pëlqimi i madh i Luizit ndaj Kiares duke bërë shumë gjërë që ta fitoj u komentua shumë. Megjithëse Kiara ishte më e stepur...

“E vetmja pikë e dobët je ti”, Luizi-Kiarës: Të kërkoj me shpirt të jesh e ftohtë

më 1.2023 - InfoShqip

Në një kohë kur Luizit i janë vënë kundër thuajse të gjitha vajzat, ai i kërkoi Kiarës të qëndrojë gjakftohtë dhe të mos ndikohet nga sjellja apo sulmet e të tjerëve, karshi tij. Luizi i kërkoi Kiarës...

Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - InfoShqip

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

Nita Latifi zbulon sëmundjen nga e cila vuan

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Sot gjatë një debate me Luizin, Nita tregon sëmundjen e saj. Kënëgtarja vuan nga tumori në gji, këtë sëmundje e ka tejkaluar disa vite më parë, por ditët e fundit ajo po sheh se po i rikthehet. Nga kjo...

Nita Latifi zbulon problemet me shëndetin, merr këtë vendim

më 1.2023 - Insajderi.org

Banorja nga Kosova e Big Brother VIP Albania, Nita Latifi së fundmi ka bërë një rrëfim personal. Gjatë ditës së sotme (e hënë) këngëtarja ka mbledhur banorët për të ndarë me ta lajmin se më parë ka qenë...

Luizi nervozon Oltën: Njëri nga “ushtarët” të tradhtoi

më 1.2023 - Insajderi.org

Luizi dhe Olta, paçka se në shumicën e rasteve debatojnë me njëri-tjetrin, publiku dëshiron t’i shoh bashkë për shkak të lojës. Kësaj radhe ishte përsëri Luizi, i cili i tha Oltës se ajo po tradhtohet...

Luizi bën kërkesën publike që të ‘martohet’ me Kiarën brenda shtëpisë së ‘BBV’

më 1.2023 - Gazeta Metro

Luizi dhe Kiara janë emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania këtë sezonë, pëlqimi i madh i Luizit ndaj Kiares duke bërë shumë gjërë që ta fitoj u komentua shumë. Megjithëse Kiara ishte më e stepur...

Luizi i thotë Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - OraInfo

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

Luizi zgjon me puthje Kiarën, ajo mbulon fytyrën me jastëk

më 1.2023 - Bota Press

Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi në shtratin e saj dhe i dhuroi puthje të shumta, ndërsa e pyeti edhe nëse kishte pasur ftohtë gjatë natës, apo nëse ka fjet mirë… Por, Kiara vuri jastëkun në fytyrë dhe...

“Nëse e fitoj BBV nuk dua asnjë lek”/ Olta e nervozuar: Vetëm do shaj që ta zeroj shifrën!

më 1.2023 - Java News

Olta Gixhari është shprehur e revoltuar që banorët votuan ta nxirrnin Luiz Ejllin dhe Efi Dhedhes nga dhoma ku qëndronin. Ajo u shpreh se këngëtari është shkaktar që çmimi i madh është ulur, prandaj sot...

Luizi zgjon me puthje Kiarën, ajo mbulon fytyrën me jastëk

më 1.2023 - Insajderi.org

Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi në shtratin e saj dhe i dhuroi puthje të shumta, ndërsa e pyeti edhe nëse kishte pasur ftohtë gjatë natës, apo nëse ka fjet mirë… Por, Kiara vuri jastëkun në fytyrë dhe...

Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë!

më 1.2023 - NOA

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

“Bjeri se ti e ul, je më e fortë se ajo”/ Për kë po bisedojnë Luizi dhe Efi?

më 1.2023 - Java News

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Kiara Tito kanë diskutuar në lidhje me mënyrën se si u soll Olta Gixhari dhe Amos Zaharia, kur Vëllai i Madh u kërkoi banorëve të hiqnin 10 mijë euro nga...

Tha ‘merr frymë kot’ në shtëpinë e BB VIP, Diola shpërthen ndaj Luizin: Ke prekur fëmijët e mi!

më 1.2023 - NOA

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP2” morën një vendim të rëndësishëm në lidhje me Efi Dhedhes dhe Luiz Ejllin, të cilët qëndronin në një dhomë të vetme që pas përfundimit të spektaklit të së...

Qëndroi një natë në izolim, Luizi i ka disa fjalë për Kiarën

më 1.2023 - Reporteri

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes kanë qenë dy nga banorët që qëndruan një natë në izolim në një dhomë vetëm, si fitues të “The Voice of Big Brother”. Ata u shpëtuan nga banorët e tjerë në këmbim të dhjetë mijë...

Qëndroi vetëm një natë në izolim larg banorëve të tjerë, Luizi Kiarës: Më mori malli shumë

më 1.2023 - Zeri

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes kanë qenë dy nga banorët që qëndruan një natë në izolim në një dhomë vetëm, si fitues të “The Voice of Big Brother”. Ata sot (e diel) u shpëtuan nga banorët e tjerë në këmbim...

Qëndroi një natë në izolim, Luizi i ka disa fjalë për Kiarën

më 1.2023 - Gazeta Express

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes kanë qenë dy nga banorët që qëndruan një natë në izolim në një dhomë vetëm, si fitues të “The Voice of Big Brother”. Ata u shpëtuan nga banorët e tjerë në këmbim të dhjetë mijë...

Luizi i thotë Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

më 1.2023 - Infokusi

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta. Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij...

Luizi pas izolimit, u kërkon llogari banorëve: Kush ma ka zënë shtratin

më 1.2023 - Bota Sot

Menjëherë sapo doli nga izolimi, Luizi vuri ‘në lëvizje’ të gjithë shtëpinë. Ndonëse ai nuk i takoi mbrëmjen e kaluar dy banorët e rinj, Luizi nuk i priti aspak mirë ata, kur doli nga izolimi. Ky i fundit...

Qëndroi një natë në izolim, Luizi i ka disa fjalë për Kiarën

më 1.2023 - Infokusi

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes kanë qenë dy nga banorët që qëndruan një natë në izolim në një dhomë vetëm, si fitues të “The Voice of Big Brother”. Ata u shpëtuan nga banorët e tjerë në këmbim të dhjetë mijë...

Luizi del nga dhoma e izolimit, Kiara i hidhet në qafë

më 1.2023 - Bota Sot

Luizi dhe Efi kanë dalë nga dhoma e izolimit pasi shumica e banorëve pranuan që të humbisnin 10 mijë euro për “lirinë” e tyre. Të vetmit që votuan kundër ishin Olta, Amos, Dea, Tea dhe banori i ri, Xhonatani....

“Kur më sheh mua, djersitesh”/ Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për…

më 1.2023 - Java News

Menjëherë pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efi Dhedhes, Luiz Ejlli ka nisur sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij. Dhe një ndër to ishte Olta Gixhari. Aktorja e njohur i tha këngëtarit se gjithmonë...

“Më mori malli”, Luizi puth Kiarën pas daljes nga izolimi

më 1.2023 - FaxWeb

Luizi dhe Kiara biseduan bashkë në oborr, pasi ai doli nga dhoma e izolimit. Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në dhomë, mendonte nëse ajo po ia dilte dot apo jo vetëm. Kiara...

Qëndroi vetëm një natë në izolim larg banorëve të tjerë, Luizi i drejtohet Kiarës: Më mori malli shumë

më 1.2023 - Telegrafi

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes kanë qenë dy nga banorët që qëndruan një natë në izolim në një dhomë vetëm, si fitues të “The Voice of Big Brother”. Ata sot (e diel) u shpëtuan nga banorët e tjerë në këmbim...

Luizi puth Kiarën pas daljes nga izolimi: “Më mori malli”

më 1.2023 - OraInfo

“Më mori malli”, Luizi puth Kiarën pas daljes nga izolimi. Luizi dhe Kiara biseduan bashkë në oborr, pasi ai doli nga dhoma e izolimit. Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në...

‘Kam 4 vjet me partnerin tim dhe nuk i gjej një anë negative’/ Olta Gixhari rendit arsyet: Ja pse mendoj se Kiara nuk e pëlqen Luizin

më 1.2023 - GazetaBlic

Gjatë një diskutimi ditën e sotme në “Big Brother Vip Albania”, Olta Gixhari ka bërë një analizë të mendimit të saj se Kiara nuk është e afeksionuar pas Luizit. Biseda: Olta: Pse ti ka ngritur vlerat ty...

Dasëm shkodrane brenda shtëpisë planifikojnë Luizi dhe Kiara, nuk do besoni kush do jetë vjehrra

më 1.2023 - OraInfo

Luizi dhe Kiara planifikojnë dasmën shkodrane brenda shtëpisë, nuk do besoni kush do jetë vjehrra. Luizi doli nga dhoma e izolimit ndërsa atmosfera në shtëpi është bërë shumë më e fortë, Kiara ishte ajo...

Luizi puth Kiarën pas daljes nga izolimi

më 1.2023 - News33

Luizi dhe Kiara biseduan bashkë në oborr, pasi ai doli nga dhoma e izolimit. Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në dhomë, mendonte nëse ajo po ia dilte dot apo jo vetëm. Kiara...

Luizi del nga izolimi, u kërkon llogari banorëve

më 1.2023 - News33

Menjëherë sapo doli nga izolimi, Luizi vuri ‘në lëvizje’ të gjithë shtëpinë. Ndonëse ai nuk i takoi mbrëmjen e kaluar dy banorët e rinj, Luizi nuk i priti aspak mirë ata, kur doli nga izolimi. Ky i fundit...

Beteja me tumorin/ Diola shpërthen në lot

më 1.2023 - News33

Diola edhe një herë solli në vëmendje komentin që Luizi bëri për të, Nitën dhe Enin, ku në një klip të shfaqur mbrëmjen e kaluar në spektakël, tha se ata marrin frymë kot dhe se janë turistë në shtëpi....

Banorët nxjerrin nga izolimi Luizin dhe Efin në këmbim të dhjetë mijë eurove – Olta shfaqet e revoltuar nga ky vendim

më 1.2023 - Telegrafi

Banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes, kanë qenë të izoluar brenda një dhome pasi dolën fitues nga “The Voice of Big Brother”. Ata ishin brenda shtëpisë por në një dhomë tjetër...

Banorët nxjerrin nga izolimi Luizin dhe Efin në këmbim të dhjetë mijë eurove, Olta e revoltuar nga ky vendim

më 1.2023 - Zeri

Banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes, kanë qenë të izoluar brenda një dhome pasi dolën fitues nga “The Voice of Big Brother”. Ata ishin brenda shtëpisë por në një dhomë tjetër...

Luizi del nga izolimi, puthje e përqafime me Kiarën (VIDEO)

më 1.2023 - Albeu

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” mbrëmjen e sotme mbërriti një zarf i bardhë, në të cilin kishte një propozim për banorët. Ata u vunë përballë një zgjedhjeje, të pranonin të humbinin 10 mijë euro nga çmimi...

Luizi del nga dhoma e izolimit, Kiara i hidhet në qafë

më 1.2023 - Infokusi

Luizi dhe Efi kanë dalë nga dhoma e izolimit pasi shumica e banorëve pranuan që të humbisnin 10 mijë euro për “lirinë” e tyre. Të vetmit që votuan kundër ishin Olta, Amos, Dea, Tea dhe banori i ri, Xhonatani....

Banorët e Big Brother Vip Albania, humbin 10 mijë euro

më 1.2023 - Aktuale

Luizi dhe Efi janë mbyllur në një dhomë për të kujdesur për një fëmijë. Marketing Vëllai madh i bën banorët brenda shtëpisë, të vendosin nëse ata do të lirohen, por 10 mijë euro bien nga çmimi i madh....

Luizi shpërthen i nervozuar ndaj Oltës: “Moj shtrigë, moj kulshedër”

më 1.2023 - OraInfo

“Moj shtrigë, moj kulshedër”, Luizi shpërthen i nervozuar ndaj Oltës. “Vëllai i madh” u ka dhënë një mundësi banorëve që të votojnë pro ose kundër lirimit të Luizit dhe Efit nga dhoma e izolimit. Derisa...

BB vë banorët para zgjedhjes së veshtirë: Nxirrni Luizin dhe Efin dhe humbni 10 mijë euro

më 1.2023 - GazetaBlic

Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” mbërriti një zarf i bardhë. Banorët u vendosën përpara një zgjedhjeje. Vëllai i Madh ju la në dorë për të nxjerrë nga dhoma e izolimit Efin me Luizin në këmbim...

“Nxirrni dyshen dhoma e izolimi dhe humbni 10 mijë euro”, banorët votojnë pro, revoltohet Olta: Nuk e doni Luizin dhe pranoni të humbisni para

më 1.2023 - Albeu

Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” mbërriti një zarf i bardhë. Banorët u vendosën përpara një zgjedhjeje. Vëllai i Madh ju la në dorë për të nxjerrë nga dhoma e izolimit Efin me Luizin në këmbim...

Luizi del nga dhoma e izolimit, Kiara i hidhet në qafë

më 1.2023 - Pressonline

Luizi dhe Efi kanë dalë nga dhoma e izolimit pasi shumica e banorëve pranuan që të humbisnin 10 mijë euro për “lirinë” e tyre. Të vetmit që votuan kundër ishin Olta, Amos, Dea, Tea dhe banori i ri, Xhonatani....

“Më mori malli”, Luizi puth Kiarën pas daljes nga izolimi

më 1.2023 - Insajderi.org

Luizi dhe Kiara biseduan bashkë në oborr, pasi ai doli nga dhoma e izolimit. Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në dhomë, mendonte nëse ajo po ia dilte dot apo jo vetëm. Kiara...

Olta e ngacmon sërish Kiarën: Ndikohesh nga Luizi, është njeriu më i rëndësishëm për ty

më 1.2023 - Telegrafi

Olta Gixhari dhe Kiara Tito patën një tjetër sqarim bashkë sa i përket raportit të krijuar mes saj dhe Luizit. Aktorja e njohur vazhdon të përsërisë faktin që prezantuesja nuk ka lidhje fare me të. Madje,...

Maestro për Luizin: Big Brother nuk ka kuptim pa të

më 1.2023 - Indeks online

Efi dhe Luizi janë izoluar së bashku në një dhomë brenda Big Brother-it, ku duhet të kujdesen për një beb. Nga ana tjetër, Kiara dhe Armaldo kanë biseduar deri në orët e para të mëngjesit për këngëtarin....

Luizi del nga dhoma e izolimit, Kiara i hidhet në qafë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Luizi dhe Efi kanë dalë nga dhoma e izolimit pasi shumica e banorëve pranuan që të humbisnin 10 mijë euro për “lirinë” e tyre. Të vetmit që votuan kundër ishin Olta, Amos, Dea, Tea dhe banori i ri, Xhonatani....

Kiara flet me banorët: “Mendoj që Luizi është i ndikuar, jo i dashuruar”

më 1.2023 - OraInfo

“Mendoj që Luizi është i ndikuar, jo i dashuruar”, Kiara flet me banorët. Që prej mëngjesit, në pamundësi për tu marrë me Luizin, banorët kanë ‘sulmuar’ Kiarën. Ishte Olta ajo që rihapi edhe njëherë temën...

Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë

më 1.2023 - Gazeta Metro

Kiara Tito ka rrëfyer historinë e dashurisë me Butrint Imerin. Në një bisedë me Armand Kllogjerin në Big Brother VIP, u shpreh se stepet për të nisur diçka me Luizin për shkak të vëmendjes që mund të marrë...

Maestro për Luizin: Big Brother nuk ka kuptim pa të

më 1.2023 - Albeu

Efi dhe Luizi janë izoluar së bashku në një dhomë brenda Big Brother-it, ku duhet të kujdesen për një beb. Nga ana tjetër, Kiara dhe Armaldo kanë biseduar deri në orët e para të mëngjesit për këngëtarin.

Zarf i bardhë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, banorët nxjerrin nga dhoma e izolimit Luizin dhe Efin

më 1.2023 - Infokusi

Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” mbërriti një zarf i bardhë. Banorët u vendosën përpara një zgjedhjeje. Vëllai i Madh ju la në dorë për të nxjerrë nga dhoma e izolimit Efin me Luizin në këmbim...

Banorët nxjerrin nga izolimi Luizin dhe Efin në këmbim të dhjetë mijë eurove, revoltohet kjo banore

më 1.2023 - Epoka e Re

Banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes, kanë qenë të izoluar brenda një dhome pasi dolën fitues nga “The Voice of Big Brother”. Ata ishin brenda shtëpisë por në një dhomë tjetër...

Banorët flasin për Luizin dhe strategjinë e tij: “Ai nuk është kështu jashtë”

më 1.2023 - OraInfo

“Ai nuk është kështu jashtë”, banorët flasin për Luizin dhe strategjinë e tij. Olta, Kristi dhe Tea komentuan në oborr sjelljen e Luizit ndaj Kiarës dhe anasjelltas. Kristi u shpreh se Luizi nuk është...

VIDEO| Luizi del nga dhoma e izolimit, Kiara i hidhet në përqafim

më 1.2023 - Gazeta Metro

Luizi dhe Efi kanë dalë nga dhoma e izolimit pasi shumica e banorëve pranuan që të humbisnin 10 mijë euro për “lirinë” e tyre. Të vetmit që votuan kundër ishin Olta, Amos, Dea, Tea dhe banori i ri, Xhonatani....

Luizi del nga dhoma e izolimit, Kiara i hidhet në qafë (Video)

më 1.2023 - Insajderi.org

Luizi dhe Efi kanë dalë nga dhoma e izolimit pasi shumica e banorëve pranuan që të humbisnin 10 mijë euro për “lirinë” e tyre. Të vetmit që votuan kundër ishin Olta, Amos, Dea, Tea dhe banori i ri, Xhonatani....

Luizi dhe Efi dalin nga dhoma e izolimit, këta banorë reaguan ashpër

më 1.2023 - Insajderi.org

Efi dhe Luizi dolën nga dhoma e izolimit dhe u bashkuan me pjesën tjetër të shtëpisë. Ky vendim u votua nga shumica e banorëve, në këmbim të 10 mijë eurove. Ndërkohë, pesë të tjerë, Olta, Amos, Dea, Tea...

Kiara flet për lidhjen me Butrintin: Ishte dashuria ime e parë, kam ca trauma nga e kaluara

më 1.2023 - GazetaBlic

Kiara i ka kërkuar kohë Luizit që ta njohë më tepër përpara se mes tyre të lind diçka, por kjo është keqkuptuar në publik dhe ajo është akuzuar se po bën lojë. Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit, Kiara...

“Moj shtrigë, moj kulshedër”, Luizi shpërthen i nervozuar ndaj Oltës

më 1.2023 - Revista Kosovarja

“Vëllai i madh” u ka dhënë një mundësi banorëve që të votojnë pro ose kundër lirimit të Luizit dhe Efit nga dhoma e izolimit. Derisa banorët po diskutonin, mbledhjen e tyre po e shihnin dy banorët e izoluar....

Kiara flet për Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë! Prej vëmendjes ni...

më 1.2023 - BalkanWeb

TIRANE Kiara Tito ka rrëfyer historinë e dashurisë me Butrint Imerin. Në një bisedë me Armand Kllogjerin në Big Brother VIP, u shpreh se stepet për të nisur diçka me Luizin për shkak të vëmendjes që mund...

Kiara flet për lidhjen me Butrintin: Ishte dashuria ime e parë, kam ca trauma nga e kaluara

më 1.2023 - Infokusi

Kiara i ka kërkuar kohë Luizit që ta njohë më tepër përpara se mes tyre të lind diçka, por kjo është keqkuptuar në publik dhe ajo është akuzuar se po bën lojë. Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit, Kiara...

Banorët e Big Brother Vip Albania, humbin 10 mijë euro

më 1.2023 - Pressonline

Luizi dhe Efi janë mbyllur në një dhomë për të kujdesur për një fëmijë. Vëllai madh i bën banorët brenda shtëpisë, të vendosin nëse ata do të lirohen, por 10 mijë euro bien nga çmimi i madh. Luizi dhe...

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë

më 1.2023 - Telegrafi

Moderatorja Kiara Tito e cila po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Albania ka folur sërish për lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Butrint Imerin. Kiara e cila po përfshihet në një raport me banorin...

Banorët e Big Brother Vip Albania, humbin 10 mijë euro

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Luizi dhe Efi janë mbyllur në një dhomë për të kujdesur për një fëmijë. Vëllai madh i bën banorët brenda shtëpisë, të vendosin nëse ata do të lirohen, por 10 mijë euro bien nga çmimi i madh. Luizi dhe...

“Moj shtrigë, moj kulshedër”, Luizi shpërthen i nervozuar ndaj Oltës

më 1.2023 - Insajderi.org

“Vëllai i madh” u ka dhënë një mundësi banorëve që të votojnë pro ose kundër lirimit të Luizit dhe Efit nga dhoma e izolimit. Derisa banorët po diskutonin, mbledhjen e tyre po e shihnin dy banorët e izoluar....

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë

më 1.2023 - Bota Sot

Moderatorja Kiara Tito e cila po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Albania ka folur sërish për lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Butrint Imerin. Kiara e cila po përfshihet në një raport me banorin...

Lidhja që e bëri të famshme, Kiara Tito: Ai ka qenë dashuria ime e parë

më 1.2023 - Albeu

Kiara i ka rrëfyer Maestros arsyen pse ajo vijon të qëndrojë “e tërhëequr” në marrëdhënien e saj me Luizin brenda shtëpisë së BBV. Gjatë një bisede me tenorin, moderatorja tha se e ka pasur një lidhje...

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë

më 1.2023 - Infokusi

Moderatorja Kiara Tito e cila po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Albania ka folur sërish për lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Butrint Imerin. Kiara e cila po përfshihet në një raport me banorin...

“Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin”, Armaldo fillon të ndjejë mungesën e këngëtarit në shtëpi

më 1.2023 - Telegrafi

Këngëtari Luiz Ejlli dhe ish-konkurrentja e “Përputhen” Efi mbrëmë (e shtunë) pas ‘Prime’-it u vendosën në një dhomën të veçantë, e ndarë nga pjesa tjetër e banorëve. Ata do të qëndrojnë të izoluar deri...

“Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin”, Armaldo fillon të ndjejë mungesën e këngëtarit në shtëpi

më 1.2023 - Bota Sot

Këngëtari Luiz Ejlli dhe ish-konkurrentja e “Përputhen” Efi mbrëmë (e shtunë) pas ‘Prime’-it u vendosën në një dhomën të veçantë, e ndarë nga pjesa tjetër e banorëve. Ata do të qëndrojnë të izoluar deri...

Më në fund Kiara flet për Butrintin: Ishte dashuria ime e parë, s’doja të bëhej publike

më 1.2023 - OraInfo

Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë, nuk doja të bëhej publike. Kiara Tito ka rrëfyer historinë e dashurisë me Butrint Imerin. Në një bisedë me Armand Kllogjerin në Big Brother...

Dashuria përtej derës/ Kiara Tito thyen rregullat, afrohet në ‘zonën e ndal...

më 1.2023 - BalkanWeb

TIRANE Kiara Tito, e cila u duk sikur i vendosi barriera Luiz Ejllit, po afrohet cdo ditë e më shumë tek ai. Mbrëmjen e shkuar, fitorja e ‘The Voice of BBV’ bëri që Luizi me Efin të futeshin në një dhomë...

Luizi i izoluar, Kiara s’mund të rrijë pa të, flasin përmes murit: Haj Zot i madh, ke mbetë vet

më 1.2023 - OraInfo

Luizi i izoluar flet me Kiarën: Haj zot i madh, je metë vet. Në ‘Prime’-in e mbrëmshëm ndodhën dinamika të shumta, debate dhe ngjarje interesante në Big Brother. Mbrëmë gjithashtu u morë një vendim që...

Kiara dhe Luizi bisedojnë përmes derës, moderatorja: Jam vetëm (VIDEO)

më 1.2023 - InfoShqip

Efi dhe Luizi u shpallën fituesit e Voice of BB mbrëmjen e djeshme. Por surpriza që i priste ishte paksa e veçantë, pasi të dy u mbyllën në një dhomë ku do të jetë në izoluar deri të martën, duke u kujdesur...

Larg njëri-tjetrit për disa ditë, por Luizi dhe Kiara gjejnë mënyrë që të komunikojnë bashkë

më 1.2023 - Telegrafi

Në ‘Prime’-in e mbrëmshëm (e shtunë) ndodhën dinamika të shumta, debate dhe ngjarje interesante. Mbrëmë gjithashtu u morë një vendim që Luizi dhe Efi pasi fituan garën “The Voice of Big Brother” të izolohen...

Kiara dhe Luizi bisedojnë përmes derës, moderatorja: Jam vetëm (video)

më 1.2023 - Albeu

Efi dhe Luizi u shpallën fituesit e Voice of BB mbrëmjen e djeshme. Por surpriza që i priste ishte paksa e veçantë, pasi të dy u mbyllën në një dhomë ku do të jetë në izoluar deri të martën, duke u kujdesur...

“Mund të mos ndodhë”, Kiara flet për Luizin: Do zgjedh njeriun e jetës, duhet ta mendoj mirë

më 1.2023 - Albeu

Marrëdhënia Kiara-Luiz është një ndër më të komentuarat e momentit. Mbrëmjen e djeshme pati një ballafaqim mes dyshes në shtëpinë e Big Brother, por Kiara sërish nuk dha një përgjgije definitife nëse ndjen...

Kiara kërkoi hapsirë nga Luizi – tani ajo do të qëndrojë pa u parë me të për disa ditë

më 1.2023 - Indeks online

Banorët dhe opinionistët dhanë mendimin e tyre lidhur me raportin e ndërlikuar të krijuar mes Luizit dhe Kiarës. “E kam studiuar me kujdes marrëdhënien e tyre dhe mendoj se çifti të dobëson. Luiz refuzimi...

Armaldo : Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin, me kë të debatoj , me kë të bëj shaka…

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Këngëtari Luiz Ejlli dhe ish-konkurrentja e “Përputhen” Efi mbrëmë (e shtunë) pas ‘Prime’-it u vendosën në një dhomën të veçantë, e ndarë nga pjesa tjetër e banorëve. Ata do të qëndrojnë të izoluar deri...

Kiara kërkoi hapsirë nga Luizi, tani ajo do të qëndrojë pa u parë me të për disa ditë

më 1.2023 - Bota Sot

Banorët dhe opinionistët dhanë mendimin e tyre lidhur me raportin e ndërlikuar të krijuar mes Luizit dhe Kiarës. “E kam studiuar me kujdes marrëdhënien e tyre dhe mendoj se çifti të dobëson. Luiz refuzimi...

Luizi i izoluar, Kiara i shkon te dera: Haj Zot i madh, je metë vet

më 1.2023 - Infokusi

Në ‘Prime’-in e mbrëmshëm ndodhën dinamika të shumta, debate dhe ngjarje interesante në Big Brother Albania. Mbrëmë gjithashtu u mor një vendim që Luizi dhe Efi që fituan garën “The Voice of Big Brother”...

“Mund të mos ndodhë”, Kiara flet për Luizin: Do zgjedh njeriun e jetës, duhet ta mendoj mirë

më 1.2023 - InfoShqip

Marrëdhënia Kiara-Luiz është një ndër më të komentuarat e momentit. Mbrëmjen e djeshme pati një ballafaqim mes dyshes në shtëpinë e Big Brother, por Kiara sërish nuk dha një përgjgije definitife nëse ndjen...

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë

më 1.2023 - Lajm

Moderatorja Kiara Tito e cila po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Albania ka folur sërish për lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Butrint Imerin. Kiara e cila po përfshihet në një raport me banorin...

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë, ka qenë një presion shumë i madh…

më 1.2023 - FaxWeb

Moderatorja Kiara Tito e cila po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Albania ka folur sërish për lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Butrint Imerin. Kiara e cila po përfshihet në një raport me banorin...

Në mungesë të Luizit, Kiara Tito ka dy fjalë për Butrint Imerin

më 1.2023 - Insajderi.org

Moderatorja Kiara Tito e cila po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Albania ka folur sërish për lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Butrint Imerin. Kiara e cila po përfshihet në një raport me banorin...

Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë! Nuk doja të bëhej publike

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Kiara Tito ka rrëfyer historinë e dashurisë me Butrint Imerin. Në një bisedë me Armand Kllogjerin në Big Brother VIP, u shpreh se stepet për të nisur diçka me Luizin për shkak të vëmendjes që mund të marrë...

“Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin”, Armaldo ndjenë mungesën e këngëtarit në shtëpi

më 1.2023 - Insajderi.org

Këngëtari Luiz Ejlli dhe ish-konkurrentja e “Përputhen” Efi mbrëmë (e shtunë) pas ‘Prime’-it u vendosën në një dhomën të veçantë, e ndarë nga pjesa tjetër e banorëve. Ata do të qëndrojnë të izoluar deri...

Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë! Nuk doja të bëhej publike

më 1.2023 - Arbresh

Kiara Tito ka rrëfyer historinë e dashurisë me Butrint Imerin. Në një bisedë me Armand Kllogjerin në Big Brother VIP, u shpreh se stepet për të nisur diçka me Luizin për shkak të vëmendjes që mund të marrë...

Këngëtarja e njohur bëhet pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, pritet me dashuri nga banorët

më 1.2023 - Bota Sot

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Valbona Mema është banorja e dytë, e cila iu shtua shtëpisë së madhe të Big Brother mbrëmjen e djeshme. Në klipin prezantues, këngëtarja u shpreh se gjëja që nuk...

Kush u largua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother, duke hequr dorë nga çmimi i madh

më 1.2023 - Indeks online

Publiku vendosi të largojë nga shtëpia e Big Brother Vip, Ronaldon. Luizi, Olta, Efi, Ronaldo dhe Kristi ishin 5 nga banorët që dolën në nominim që javën e kaluar. Por nominimi u shty për shkak të daljes...

Kiara: Kam një pëlqim ndaj Luizit, por ndoshta këtë nuk e shihni dot se çfarë kam në zemër

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Marrëdhënia e krijuar mes Luizit dhe Kiarës, përveçse ka krijuar paqartësi në shtëpi, e tillë është transmetuar edhe tek teleshikuesit shqiptarë, që e ndjekin këtë reality shoë në mbarë botën. Luizi gjithmonë...

Kiara: E kam një pëlqim ndaj Luizit

më 1.2023 - Infokusi

Marrëdhënia e krijuar mes Luizit dhe Kiarës, përveçse ka krijuar paqartësi në shtëpi, e tillë është transmetuar edhe tek teleshikuesit shqiptarë, që e ndjekin këtë reality shoë në mbarë botën. Luizi gjithmonë...

Larg njëri-tjetrit për disa ditë, por Luizi dhe Kiara gjejnë mënyrë që të komunikojnë bashkë

më 1.2023 - Lajm

Në ‘Prime’-in e mbrëmshëm (e shtunë) ndodhën dinamika të shumta, debate dhe ngjarje interesante. Mbrëmë gjithashtu u morë një vendim që Luizi dhe Efi pasi fituan garën “The Voice of Big Brother” të izolohen...

Luizi i izoluar flet me Kiarën: Haj zot i madh, je metë vet!

më 1.2023 - Bota Press

Në ‘Prime’-in e mbrëmshëm ndodhën dinamika të shumta, debate dhe ngjarje interesante në Big Brother. Mbrëmë gjithashtu u morë një vendim që Luizi dhe Efi pasi fituan garën “The Voice of Big Brother” të...

Luizi i izoluar flet me Kiarën: Haj zot i madh, je metë vet!

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Në ‘Prime’-in e mbrëmshëm ndodhën dinamika të shumta, debate dhe ngjarje interesante në Big Brother. Mbrëmë gjithashtu u morë një vendim që Luizi dhe Efi pasi fituan garën “The Voice of Big Brother” të...

Luizi i izoluar flet me Kiarën: Haj zot i madh, je metë vet!

më 1.2023 - Insajderi.org

Në ‘Prime’-in e mbrëmshëm ndodhën dinamika të shumta, debate dhe ngjarje interesante në Big Brother. Mbrëmë gjithashtu u morë një vendim që Luizi dhe Efi pasi fituan garën “The Voice of Big Brother” të...

Këta janë banorët e ri që u bën pjesë Big Brother Vip Albania

më 1.2023 - Gazeta Metro

Dy banorë të ri u bënë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip 2. Bëhet fjalë për Xhonatan Islamin. Ai erdhi me parashutë në shtëpi. Në klipin presantues Xhonatani cilësoi Oltën si konkurenten më të fortë....

Kiara kërkoi hapsirë nga Luizi – tani ajo do të qëndrojë pa u parë me të për disa ditë

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Banorët dhe opinionistët dhanë mendimin e tyre lidhur me raportin e ndërlikuar të krijuar mes Luizit dhe Kiarës. “E kam studiuar me kujdes marrëdhënien e tyre dhe mendoj se çifti të dobëson. Luiz refuzimi...

Këta janë banorët e ri që u bën pjesë Big Brother

më 1.2023 - Insajderi.org

Dy banorë të ri u bënë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip 2. Bëhet fjalë për Xhonatan Islamin. Ai erdhi me parashutë në shtëpi. Në klipin presantues Xhonatani cilësoi Oltën si konkurenten më të fortë....

Kiara kërkoi hapsirë nga Luizi – tani ajo do të qëndrojë pa u parë me të për disa ditë

më 1.2023 - Insajderi.org

Banorët dhe opinionistët dhanë mendimin e tyre lidhur me raportin e ndërlikuar të krijuar mes Luizit dhe Kiarës. “E kam studiuar me kujdes marrëdhënien e tyre dhe mendoj se çifti të dobëson. Luiz refuzimi...

Vëllai i Madh i izolon në dhomën e ‘bebeve’ Luizin dhe Efin, do të luajnë rolin e prindërve deri të martën

më 1.2023 - Gazeta Metro

Luizi dhe Efi fitojnë garën e ‘The Voice of Big Brother’/ Vëllai i Madh i izolon në dhomën e ‘bebave’. Dea, Efi dhe Bjordi u përzgjodhën nga juria e improvizuar si finalistë, për performancën më të mirë...

“Ndihem mirë pranë tij”/ Kiara për Luizin: Mes nesh mund të ketë diçka, kam pëlqim dhe nuk është lojë

më 1.2023 - Top Channel

Marrëdhënia mes Luizit dhe Kiarës është komentuar mbrëmjen e sotme në BBV, si nga protagonistët por edhe analistët. Kiara në lidhje me këtë marrëdhënie është shprehur se ka një pëlqim dhe në të ardhmen...

Zbulohet kush është banori që largohet, dy hyrjet e reja, zbardhet edhe lëvizja e Kejvinës

më 1.2023 - Pressonline

Valbona Mema këngëtarja e muzikës popullore pritet ti bashkohet sonte gjatë spektaklit shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Xhonatan Islami, djali i parashutistit Alket Islami do bëhet po ashtu pjesë e...

Luizi gabim me Kiarën duhet të ishte lidhur me Efin?

më 1.2023 - Pressonline

Luizi e ka bërë shumë të qartë, brenda shtëpisë së Big Brother VIP atij “i ka rënë në kokë për Kiarën. Nuk dihet nëse kjo është thjesht një strategji loje, pasi ai te Kiara pasqyron atë Luizin që nuk shpërfaqet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK